>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 10. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Drutex-Bytovia
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kolejny raz uderzam w I ligę a na tapete wybrałem mecz w Gdyni. Drużyna Arki ma śwetny sezon w którym już jutro mogą wywalczyć awans do Ekstraklasy. Najlepszym miejscem a awans jest własny stadion oraz kibice zgromadzeni na nim. Kurs spada z każdą minutą wiec polecam grać jak najszybciej - Powodzenia!

⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 02:00
Spotkanie: St. Louis - Dallas
Typ: -1.5 St. Louis
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Jak dla mnie to ta rywalizacja powinna się już zakończyć. Gwiazdy nie grają nic szczególnego. Gdyby Nutki w 4 meczu na własnym lodzie wykorzystali to co mieli w 1 tercji, to już dwa dni temu cieszyliby się z awansu do finałów konferencji. Dzisiaj bardzo ważny mecz ponieważ nikt z St. Louis nie chce wracać na obcy lód i to na game 7. Moim zdaniem postawią kropkę nad &quot;i&quot;. Bardzo ciekaw jest drugiego meczu bo wszystko wskazuje, że w finale zmierzą się z San Jose. Szykuje się finał palce lizać ????

⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet365
Analiza:

Najważniejszy mecz w sezonie dla podopiecznych LvG. Jeżeli chcą myśleć o Lidze Mistrzów w następnym sezonie, to obowiązkiem są 3 punkty w konfrontacji z Młotami. One w ostatnim meczu, w praktycznie najmocniejszym zestawieniu poległy aż 1:4 ze Swansea. Czy to ma związek z ligą europy w następnym sezonie? Możemy tak sobie debatować, że Młoty teraz odpuszczają, aby przypadkiem nie dostać się na losowanie LE. Przecież pamiętamy ich beznadziejne występy w tych rozgrywkach. Jest to kompletnie nieopłacalne ze wzlględu zarobkowych dla drużyn z BPL. Ale wracając do meritum United muszą skorzystać z potknięcia City i sprawić, by Guardiola na następny sezon objął drużynę, która nawet nie będzie reprezentowała swojego klubu w LM. Oj to by była sensacja. Wywożąc jutro 3 punkty, gwarantują sobie tak naprawdę Czerwone Diabły LM, ponieważ będą mieli 1 punkt przewagi. Wszystko zależy od nich samych. Nie wiadomo czy zagra Martial, który doznał lekkiego urazu na rozgrzewce przed meczem z Norwich i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o osłabienia. Motywacja sięga zenitu. Jutro elektryzujące starcie. Osattnio w FA Cup wynikiem 1:2 zakończył się mecz na korzyść United. Rooney w ostatnich 16 spotkaniach strzelił aż 12 goli West Hamowi. Warto postawić też na strzelca.

⛔ 100
 
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 02:00
Spotkanie: St.Louis Blues v Dallas Stars
Typ: Blues OT
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 02:00 na Scottrade Center ekipa St. Louis Blues zmierzy się z Dallas Stars. Wynik serii to 3:2 mimo iż jest to G6 to &quot;must win&quot; dla obu ekip, Stars wiadomo jak przegrają lecą na ryby a nutki z wynikiem 3:3 pojadą do Dallas co im się napewno nie uśmiecha. Faktem jest że Blues wygrało 2 mecze w delegacji ale jestem święcie przekonany że G7 nie pójdzie tak lekko i w ostatecznym starciu własny teren z publiką może bardzo ponieść dlatego liczę że nutki to dziś skończą. Teraz trochę o drużynach mimo że już kilka razy pisałem ale co tam ;) Dallas ma nóż na gardle a oni pod presją nie grają za dobrze czyt dużo błędów co było widać już we wcześniejszych spotkaniach a przecież sprawa była jeszcze otwarta. Stars pomimo świetnej ofensywy a szczególnie Benna który naprawdę moim zdaniem jest bardzo groźny i w pojedynkę może coś zrobić, zresztą 5 goli i 9 asyst w PO, ciężko przebijają się przez obronę nutek no ale z taką defensywą Blues a w szczególności z Eliotem bo to co on wyczynia na tej bramce :wowsdf::wowsdf::wowsdf: niema się co dziwić. Dallas mnie wcale nie zachwyca w tych PO G1 wygrali 2:1 w ciężkim meczu a G4 wygrali, popraw dostali darmowego wina i tego nie da się ukryć a nutki dość pewnie wygrywali swoje mecze i dziś myślę że będzie podobnie. Moim zdaniem scenariusz będzie taki że nutki dość szybko obejmą prowadzenie a Dallas zacznie panikować, pogubi się a w konsekwencji popełni dużo błędów i przegra, jedyne minusy u nutek o które się trochę obawiam to brak skuteczności co najlepszym przykładem było G4 gdzie w 1 tercji powinni wygrywać spokojnie 4:0 kolejnym minusem jest to że czasem osiadają gdy wygrywają, niewiem czy to jest &quot;zluzowanie gry&quot; czy może brak pomysłu &quot;co dalej&quot; aczkolwiek to też nie dzieje się tak często.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Nieciecza
Typ: Jaga
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pojedynek dwóch drużyn grających w kratkę. Jaga w pięciu ostatnich meczach dwie wygrane, remis i dwie porażki. Termalica podobnie - jedna wygrana, dwa remisy i dwie klęski. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Tyle tylko, że Jaga posiada atut własnego boiska. A na nim w rundzie wiosennej przegrali tylko raz (0:3 z Podbeskidziem). Do tego zwycięstwo gwarantuje im utrzymanie w lidze. Podejrzewam, że kibiców z Białegostoku nie zabraknie ???? Natomiast ile osób w środku tygodnia przejedzie taki kawał z Nieczeczy dopingować? Hmmm. Według mnie piłkarsko te drużyny prezentują podobny poziom, ale jednak więcej atutów ma Jagiellonia i to na nich stawiam ;)

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie:
jagiellonia-termalika
Typ: Jagiellonia wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 6.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z przed ostatniej kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to ekipa Jagielloni Białystok na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Termaliki-Bruk Bet Nieciecza, gospodarze na pewno na chwilę obecną sa znacznie bliżej utrzymania w polskiej ekstraklasie aniżeli ekipa z Niecieczy , która raczej musi tutaj spróbowac zawalczyć o pełną pulę a nie tylko o jedno oczko, na tym stadionie gra się jednak łatwo bowiem gospodarze w tym sezonie głownie na swoim stadionie zdobywają ligowe punkty, myślę że Termalika , która na wyjazdach gra słabiej aniżeli na swoim stadionie w tej kolejce może mieć spore problemy ze zdobyciem w tej serii spotkań chociażby jednego gola, nie wspomnę już o ligowych punktach , mój pierwszy typ po najniższym kursie to Jagiellonia +0.5 gola, następnie typ iż Jaga wygra i na koniec i wygra dokładnie 2 bramkami poniewaz moim zdaniem stać ich jest spokojnie na wygraną 2:0.

⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego wieczora zagrają swoje spotkania dwie drużyny, Górnik Łęczna oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny walczą o utrzymanie się w polskiej ekstraklasie, jest naprawdę tłoczno jeśli chodzi o zespoły, które walczą o utrzymanie.

Wszystko się teraz rozegra w 2 ostatnich kolejkach. Drużyny, które jeszcze mają szansę spaść z Ekstraklasy to: Jagiellonia Białystok, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Górnik Zabrze, Górnik Łęczna i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Już we wtorkowy wieczór Jagiellonia Białystok może przypieczętować swoje utrzymanie w meczu z Termalicą, a Górnik Zabrze może być bliżej utrzymania, gdyż gra z kielecką Koroną, która jest już pewna w 100% procentach utrzymania.
Według mnie w tym spotkaniu padnie poniżej 2.5 gola bo oba zespoły zagrają raczej zachowawczo niż raczej się odsłonią w tym meczu, gdyż każda kontra może kosztować w przypadku jednych jak i drugich, spadkiem z ekstraklasy. W 5 ostatnich spotkaniach między tymi drużynami, aż 4 razy pokrył się mój typ, a w jednym spotkaniu tylko raz padł over 2.5 gola.

Drużyna z lubelszczyzny u siebie pokryła ten typ 3 razy na 5 ostatnich meczów u siebie, a natomiast drużyna z Górnego Śląska na wyjazdach ten typ pokrywała niestety tylko raz, ale cóż to tylko statystyki.

Obie drużyny są bez absencji na ten mecz, więc myślę, że każda drużyna będzie grała mega defensywnie i uważnie w obronie.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
el_tigre_pl 11

el_tigre_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: Więcej rożnych? 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po remisie M.City z Arsenalem sytuacja United jest prosta, jeśli chcą zagrać w LM muszą zwyciężyć dwa ostatnie mecze. Wprawdzie WHU walczy o eliminacje LE, jednak mając w pamięci ostatnią pucharową porażkę z MU u siebie gospodarze nie powinni rzucać się do wściekłego ataku. W tym meczu to Manchester będzie stroną atakującą, ponieważ Czerwone Diabły to spotkanie po porostu muszą wygrać. Nawet jeśli ta sztuka im się nie uda to powinni bez problemu nabić więcej rożnych od gospodarzy i pokryć mój typ.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 02:40
Spotkanie: Arizona Diamondbacks vs. Colorado Rockies
(Archie Bradley vs. Tyler Chatwood)
Typ: Kto więcej odbić: Colorado Rockies
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza:

Wow! Kurs malina!
Colorado to zawsze była ogromna siła rażenia.Nie inaczej jest w tym sezonie. 4ta ofensywa ligi ze średnią 0.275 i zawodnikami zajmującymi czołowe miejsca w indywidualnych klasyfikacjach ofensywnych m.in. home runs tych najważniejszych czyli home runs i rbi. Linia na over w meczach z ich udziałem jest zawsze w okolicach 9,10 bo chłopaki potrafią uderzać.

Inny ważny czynnik to poprawienie gry obronnej w tym sezonie. Rockies są na 7. miejscu w lidze pod tym względem. Arizona odpowiednio gorsza w obu kategoriach (9ta i 17ta).

Przechodzimy do argumentu najważniejszego: miotacze!
W Rockies narzuca Tyler Chatwood. Po pierwsze: facet ma niezły sezon i do tej pory narzucał staty: 4-2, 2.15 ERA i 27K. Po drugie i ważniejsze: 2 z 4 zwycięstw pochodzą z meczów z dzisiejsym rywalem Arizoną. Łącznie na 12 i 2/3 zmiany pozwolił im na 1 punkt. W ostatnim z tych dwóch pojedynków pozwolił na 5 hits w 6 i 1/3 zmiany. Tylko 3 walks.

Dla D-backs narzuca zaś Archie Bradley. Nie miałem okazji oglądać go jeszcze na żywo (co dziś nadrobię) jednak rzut oka na statystyki nie pozwala w ogóle marzyć jego kolegom z pola na dobry wynik.
Miotacz ten nie ma dużego doświadczenia w big leagues. Łącznie 9 gier w 2 sezony i ERA ponad 6.0 w tym okresie. ERA z minor leagues 3.07 - czyli ogólnie rzecz biorąc: facet orłem nie jest.
W jedynym meczu w tym sezonie, w którym wyszedł przeciwko San Fransisco Giants wytrwał tylko 4 1/3 zmiany, oddając 7 hits, 5 rund i 4 walks.

Oba teamy mierzyły się już 6krotnie w tym sezonie . Bilans 5-1 dla Rockies. Drużyna z Colorado jedzie jak walec po Diamondbacks. Ostatnie 3 gry między nimi to3 zwycięstwa Colorado i ogólny bilans runów: 20-5. Pogrom.

Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny Rockies, przebieg niedawnych starć i ogromną różnicę klasy i formy miotaczy typ wydaje się bardzo pewny a kurs tylko zachęca do gry.

Powodzenia.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Miami Heat-Toronto Raptors
Typ: Połowa/Wynik Końcowy- Miami/Miami
Kurs: 1.85
Bukmacher: BAH
Analiza:
Wczoraj poszalałem(niestety bez wyników) dziś wracamy do rozsądniejszych typów.Spurs zawiedli wczoraj w 4 ćwiartce i mamy 2-2 w parze OKC-SAS, dziś mam nadzieję że niespodzianki już nie będzie i Heat u siebie także doprowadzą do 2-2.Dosyć mocno byłem zaskoczony że Raptors wygrali game 3 i mam nadzieję że to nie jest jakieś przebudzenie bo mogą być kłopoty z moim typem.Problemy dwóch wysokich i jakże ważnych graczy-po stronie Toronto Valanciunas,po stronie Miami Whiteside wypadli i możliwe że już nie wrócą w tym matchupie a napewno nie dziś w nocy ,tak przynajmniej podaje NBA.com i inne źródła.Gra trochę zejdzie na smallball bez tych wielkoludów no i wierzę w to że Heat prowadzeni przez ich trio Wade-Dragić-Johnson nie zawiodą i wywalczą zwycięstwo u siebie.Trybuny za nimi.Doświadczenie za nimi.Tego meczu po prostu nie mogą przegrać bo będzie już bardzo kiepsko.Toronto może ale nie musi.Zobaczymy jak z presją poradzą sobie gospodarze.Kurs na czystą jedynką trochę marny więc podbijam go wynikiem do połowy oraz końcowym.Po prostu Heat muszą od początku pokazać że chcą ten mecz wygrać i nie kalkulować w końcówce.Mam nadzieję że dobrze wejdą w ten mecz i będzie się toczyć pod ich dyktando.Powodzenia!

⛔ 100
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja -Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yesilgiresun - Pinar Karsiyaka
Typ: Yesilgiresun
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365

Analiza:
Gospodarze grają u siebie bardzo, ale to bardzo przyzwoity basket, ostatnie ich spotkania na własnym parkiecie:
Yesilgiresun-Buyukcekmece 93 : 92
Yesilgiresun-Banvitspor94 : 86
Yesilgiresun-Galatasaray84 : 87
Yesilgiresun-Torku Konyaspor88 : 68
YesilgiresunDarussafaka77 : 72
Ostatnie 5 spotkań w domu to cztery wygrane, w tym z wyżej notowanymi
Darussafaka i Banvitsporem, zupełnie odmiennie wygląda to w przypadku gosci i ich gry na wyjazdach,5 spotkań 4 wtopy:
GalatasarayPinar- Karsiyaka74 : 67
Buyukcekmece-Pinar Karsiyaka99 : 100
DarussafakaPinar- Karsiyaka78 : 67
Usak SportifPinar- Karsiyaka79 : 72
Gaziantep-Pinar Karsiyaka97 : 81
Oceńcie Panowie i Panie samemu, czy kurs jest wart ryzyka, ostatni mecz w poprzedniej rundzie między tymi drużynami Yesilgiresun przegrał w styczniu tego roku z Pinar na ich parkiecie zaledwie 4 punktami 83-87. Tym razem ściany pomogą Yesilgiresun i to oni moim zdaniem zgarną całą pulę. Z zespołu Pinar Koriyaka z poprzedniego sezonu pozostała tylko nazwa i tu upatruję dużą szansę ma ustrzelenie kursu 3.75. Powodzenia
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Miami Heat - Toronto Raptors
Typ: Toronto -3.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że Chris Bosh połamany, a Hassan Whiteside nie wystąpi w game 4.
Toronto już prowadzi 2-1 i myślę, że na skutek kontuzji czołowych graczy gospodarzy przewaga podniesie się do 3-1, a wszystko zakończy game 5. Raptors może nie wyglądali równie olśniewająco i widowiskowo, ale skutecznością i jakością nie odstawali, ogólnie jest to bardzo zacięta rywalizacja. W poprzedniej grze już był zauważalny brak Bosha - chociażby brak OT, jak we wcześniejszych grach wyjazdowych Heat byli blisko, tak u siebie polegli bez w sumie szansy nadrobienia. Brak Whiteside&#39;a i Bosh&#39;a, którzy w sumie centrują pozostawia trenera z ogromnym dylematem, bo o ile mi wiadomo nie mają zawodnika, który może załatać lukę, nie obniżając jakości zespołu. Podsumowując, szkoda Heat, ale bywa i tak, a też nie jest tak, że Toronto było dominowane, więc z lekką pomocą losu, ale Toronto powinno szybko kończyć tę rundę.
kiepska analiza
My jesteśmy bardzo tolerancyjni, ale bez przesady. Zanim się coś napisze warto sprawdzić podstawowe fakty na temat zespołu i zawodników...
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Ostatnio dawałem na Górnika było i blisko i daleko bo Śpiączka Łecznej zepsuł karnego, ale zabrzanie grali lepiej i składniej. Teraz do Zabrza przyjeżdża utrzymana już Korona Kielce, która remisem w Bielsku zapewniła sobie byt w Ekstraklasie na następny sezon. Korona notuję świetną serię bez porażki to aż 11 meczów jak na tą drużynę to fantastyczny wynik. Górnik nie przegrał 4 razy patrząc na ich miejsce i wyniki po serii zasadniczej to też notuje bardzo dobre wyniki. Albo więc seria się przedłuży dla obu drużyn i zremisują, albo któraś zostanie przerwana. Obstawiam że grająca bez ciśnienia Korona odpuści i nie zepsuje bardzo ważnego meczu zabrskiemu Górnikowi. W Koronie na pewno nie zagra Sylwestrzak i chyba Cabrera. Górnik prócz zawodników odsuniętych jak Sobolewski, Golański, Korzym nie zagra również za kartki Kopacz. Wydaje mi się że górą będzie śląski zespół a Korona nic nie zdziała dla zabrskiego klubu to walka o być albo nie być w elicie kiedy jak nie we wtorek. Muszą wygrać.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Godzina: 15:15
Spotkanie: Słowacja - Niemcy
Typ: Słowacja (-2) - zwrot przy wygranej dwoma
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wszystkie topowe zespoły tego dnia będą odpoczywać. Ja zapewne też sobie odpocznę od oglądania i tylko zerknę z ciekawości na końcowe wyniki.
Słowacy do tej pory bardzo dobrze sobie radzą. Myślę że stoczą walkę z USA o 3 miejsce w swojej grupie. Po dwóch meczach mają komplet punktów. Grali jednak z Węgrami (4:1) i z Francją (5:1). Generalnie kalendarz na początku turnieju mają dość przyjemny. W następnej kolejce - po meczu z Niemcami zagrają z Białorusią. Będą więc mieli wtedy za sobą mecze z czterema najsłabszymi grupowymi rywalami. Jeżeli chcą zagrać w ćwierćfinale, to po prostu muszą je wygrywać.
Co do samego pojedynku z Niemcami. Nasi zachodni sąsiedzi to ta sama półka co Francja, z którą Słowacy poradzili sobie dość łatwo (Niemcy przegrali z nimi 3:2 po karnych).
Poza porażką z Francuzami Niemcy przegrali też z Finlandią 5:1.
Na tych mistrzostwach grają bez presji ponieważ nie mogą spaść z elity nawet w przypadku zajęcia ostatniego miejsca (jeżeli się mylę to proszę o poprawienie :p) z powodu takiego, że w przyszłym roku będą współgospodarzami MŚ.
W starciu pomiędzy naszymi sąsiadami to ci południowi będą lepsi, ja mam nadzieję, że o co najmniej 3 bramki ale podpieram się zwrotem w przypadku dwubramkowego zwycięstwa.

⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA RZYM
Godzina : 19.30
Spotkanie : Williams.S- Friedsam
Typ ; Friedsam AH + 1.5 seta
Kurs : 3,45
Bukmacher : unibet
Analiza :

Jasnie panujaca nam krolowa zdecydowala sie pokazac i nawet zagrac na kortach w Rzymie , pierwszy i ostatni turniej przed RG. O sile Sereny kazdy wie , przerasta rywalki o klase , a jeli sie jej chce , to o dwie. To jest kosmos , nigdy nie bylo takiej totalnej dominacji w WTA nic oczywiscie nie ujmujac Chris Evert , Navratilovej czy Graff. Jutro zagra pierwszy meczyk na cegle , tylko jak zagra , bedzie sie chcialo , beda fochy , bedzie chodzila znudzona? U Sereny nic nie wiadomo czy nam jakis kabaret nie odstawi. Wczoraj zagrala debla z siostrzyczka i wygladalo to zle.....nie widzialem by sie przebiegla , troche postala , pare razy poodbijala i zeszla , no ale to jest norma. Aaaa jeszcze rywalka w dzisiejszym meczu , chociaz to juz jest mniej istotne , ale dla porzadku. Niemka Friedsam. W tamtym roku urwala seta Serenie na RG , wiec raczej wie z czym to sie je i nie wymieknie. Na seta warto pograc.

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie:
Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Typ: Damian Lillard zdobędzie 27 lub więcej punktów i Portland Trail Blazers wygra
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Portland Trail Blazers wreszcie wygrali swój pierwszy mecz i doprowadzili do wyniku 1:2 dla Golden State Warriors. Marzy im się zapewne, żeby powtórzyła się sytuacja z serii z Los Angeles Clippers, kiedy to również zaczęli od przegrywania 0:2, a serię wygrali. Będzie to bardzo trudne do zrealizowania, bo jednak Golden State Warriors to znacznie wyższa półka, ale ten mecz mogą wygrać i doprowadzić do 2:2. Po tym co pokazali w ostatnim meczu, to stać ich na zwycięstwo, bo w Portland przy swoich kibicach są bardzo mocni. Kluczową postacią był Damian Lillard. Dzięki jego świetnej postawie wygrali, bo zdobył aż 40 punktów. We wcześniejszych dwóch meczach zdobywał po 30 i 25 punktów, więc póki co tylko w jednym meczu nie zdobył 27 punktów. Lillard jest w wysokiej formie i to na nim spoczywa odpowiedzialność, żeby pociągnąć swój zespół i poprowadzić ich do zwycięstwa. Może 40 punktów jak w ostatnim meczu nie zdobędzie, ale na 27 ma spore szanse.

⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lucas Pouille - Ernests Gulbis
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wczorajszy Zverev okazał się betem dnia i dziś celuję w podobny kurs. 22-letni Francuz, patrząc na statystyki, dość zasłużenie jest przez buki upatrywany za niewielkiego faworyta tego meczu, ale zacznijmy od tego, że na tym turnieju już nie powinno go być. Pouille przegrał bowiem kwalifikacje z Kukushkinem po dziwnym meczu (od 4:1 do 5:7, 2:6), i dziś zmierzy się z Gulbisem tylko z powodu absencji Tsongi.

Ten sezon Gulbis ma tragiczny. Fatalny bilans na ziemi - turnieje w Barcelonie, Madrycie i Monachium kończył już w pierwszej rundzie, przegrywając m.in. z... Pouillem 0:2. W Rzymie Łotysz radzi sobie jednak całkiem dobrze. W kwalifikacjach pewnie ograł przedstawiciela gospodarzy Vanniego i Denisa Kudlę, a wczoraj, mimo porażki w pierwszym secie z Karloviciem, zdołał się podnieść i parokrotnie przełamać serwbota z Chorwacji. Gulbis w końcu wydaje się głodny gry, trzyma nerwy na wodze - i serwis, w trzech meczach przełamany został tylko raz - i wydaje mi się, że jutro zdoła pokonać mogącego odczuwać już lekkie zmęczenie ostatnimi występami Francuza (przez ostatni miesiąc Pouille rozegrał 13 meczów, zaś Gulbis - tylko 6).

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Berdych T. - Ramos A.
Typ: Ramos A. +1,5 seta
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 1:0 z 2012 roku podczas Australian Open, grali na hardzie padły 4 sety. Z Panem Ramosem to jest taki problem, że on jest niezwykle nieobliczalny. Równie dobrze ten mecz może wygrać gładko 2:0, a równie dobrze przegrać w takim samym stosunku. Przypomnę wszystkim może Szanghaj w ubiegłym roku i pokonanie samego Federera - oczy mi wyszły ze zdziwienia.
Jednak dzisiaj gramy na mączce czyli jego ulubionej nawierzchni, Hiszpan w ostatnim czasie notuje nawet niezłe wyniki, przegrywa jedynie z bardzo dobrymi zawodnikami na mączce (Delbonis, Cuevas), bądź zawodnikami z topu jak Bautista-Agut czy Tsonga. Do tego dodajmy, że Ramos już miał fajne przetarcie w pierwszej rundzie z Querreyem i nie dał mu najmniejszych szans.
Berdych wiadomo, jeden z najbardziej solidnych i równie grających zawodników w tourze który kręci się od wielu sezonów w okolicy top 5-10, ale w ostatnim czasie wydawać by się mogło, że nie jest to najlepszy tenis w jego wykonaniu. Na pewno po 1,20 przeciwko Ramosowi bym go nie grał.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom