>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 9. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League - Kolejka 32
Godzina: 19:45
Spotkanie: Aarau - Lausanne
Typ: Lausanne lub remis
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poniedziałkowy wieczór swoje zmagania na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarskim Challenge League rozegrają drużyny Aarau oraz Lausanne. Drużyna Lausanne walczy o awans do Super League. Już tak nie wiele brakuje, a natomiast drużyna Aarau jest pewna utrzymania na zapleczu Super League bo praktycznie szans na mistrzostwo ligi nie ma, gdyż traci do Lausanne 16 punktów - praktycznie strata nie do odrobienia. Jeśli Lausanne wygra w poniedziałek to bez względu na wyniki innych drużyn, które starają się dogonić drużynę Lausanne jednak według mnie jest to praktycznie nie realne.

Przejdźmy do małej liczby statystyk między tymi drużynami.
5 ostatnich spotkań u siebie drużyna Aarau wygrała 4 razy i tylko raz zremisowała(2:2).
5 ostatnich spotkań na wyjazdach drużyna Lausanne 3 razy wygrała i 2 razy zremisowała(1:1 i 2:2).
5 ostatnich spotkań między tymi drużynami to 2 wygrane drużyny Aarau 3:1 i 1:0 w roku 2014, 2 remisy bramkowe oraz jedna wygrana drużyny Lausanne 3:0.

Drużyna Lausanne na wyjazdach jest najmocniejszą drużyną w lidze, gdyż tylko raz przegrała, 3 razy zremisowała i 10 meczy wygrała, zdobywając 31 goli oraz tracąc 11 goli i zdobywając w sumie 33 punkty.

Drużyna Aarau u siebie jest 6 drużyną, która najwięcej punktuje u siebie bo zdobyła u siebie tylko 25 punkty - 7 razy wygrywając, 4 razy remisując i 3 razy przegrywając. Zdobyli 26 bramek, a stracili, aż 16 bramek.

Polecam na ten mecz typy również, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1.67.
Mój ostatni mecz wytypowany w typach dnia zakończył się zwycięstwem, gdyż podałem typ oraz analizę Zagłębie Lubin lub remis, a Zagłębie pewnie wygrało na wyjeździe 3:1.

✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godzina: 17:00
Spotkanie Lahti-SJK
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.35
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w lidze Finlandzkiej w którym drużyna Lahti w spotkaniu przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę SJK, dla bukmacherów wystawiających kursy na ten mecz faworytem do wygranej jest ekipa przyjezdnych,ale dla mnie to gospodarze powinni zgarnąć komplet punktów, goście bowiem w tym sezonie na chwilę obecną są niżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie o 2 punkty ugrane mniej , gospodarze u siebie na stadionie w tym sezonie grali dwukrotnie i zdobyli w tych meczach 4 oczka, goście natomiast na wyjeździe zagrali 3 razy zdobyli tylko jeden punkt ich bilans bramkowy to 1:5 gospodarze natomiast mają 6:2 , nie boją się iż Lahti bramkę tu zdoła strzelić, myślę że goście , którzy też będa tu próbowali ugrać dobry wynik postarają się o przynajmniej jedno trafienie, stawiam iż Lahti nie przegra bowiem te zespoły na tym stadionie grały ze sobą do tej pory 5 razy, Lahti w tych meczach zanotowała 3 wygrane oraz 2 remisy, myślę że padnie BTS oraz wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA, MLS
Godzinna: 01:30
Spotkanie: DC United – New York City
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Poniedziałek 9 Maja zapowiada nam się na dzień bez większych emocji, jedyne spotkanie warte uwagi w tym dniu rozpocznie się wczesnym rankiem lub jak ktoś woli nocą a mianowicie w Washington zakończymy 10 serię gier na boiskach MLS –DC United będzie podejmować gości z Nowego Yorku. Gospodarze to ekipa własnego stadionu tak było przed rokiem tak jest i teraz, zeszły sezon jeśli chodzi o grę w domu zakończyli na drugim miejscu byli zespołem świetnym w ataku tylko dwie ekipy trafiały częściej a ich średnia wynosiła dwie bramki na mecz, z drugiej strony tylko też dwie ekipy traciły więcej na własnym terenie tak więc były to otwarte mecze. Historia powtarza się i w tym roku gdzie zdecydowanie lepiej im się wiedzie przed własną publicznością gdzie strzelili osiem bramek przy pięciu straconych, to zespół który gra ostatnio ofensywnie, czego dowodem jest siedem bramek strzelonych w dwóch ostatnich starciach u siebie. Trener ma w ataku duże pole manewru i bardzo doświadczonych graczy. Problemem jest z bramkarzami wypadło trzech w tym podstawowy z poprzedniego sezonu. Jednak typ oczywiście jest grany ze względu na rywala o którym już parę razy pisałem. To jedna najbardziej overowych ekip w poprzednim sezonie ze świetnym atakiem i beznadzieją defensywą. Zmienili trenera ale nie zmienili stylu nadal będą słabi w obronie i świetni w ataku ale z takimi nazwiskami jak Villa, Pirlo oraz Lampard to nic dziwnego. Wyjazdy to duży problem w defensywie w trzech dotychczasowych spotkaniach stracili osiem bramek przy sześciu swoich trafieniach czyli tak jak wspomniałem trzymają poziom overowy. Przed rokiem po jednym zwycięstwie każdej z ekip z bramkami w tle. Dla mnie typ opiera się po prostu na sposobie gry ekipy przyjezdnych których nie raz widziałem w akcji, jeśli będzie tylko skuteczność to skończy się to golami bo mecz będzie otwarty.

⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
Typ: 1.5-pkt San Antonio
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Drużyna Oklahomy po pierwszym przegranym meczu zdołała wygrać drugi mecz w San Antonio. Wydaje mi się, że trener Popovich po
przegranym 1 punktem meczu poukładał lepiej &quot;swoje puzzle&quot; i już ich nic nie zatrzyma w tej serii. Za dużo grali na Aldridge&#39;a, a wszyscy wiemy, że siłą tej ekipy jest szeroki skład. Trzeci mecz, to już wygrana Ostróg na terenie przeciwnika. Duże znaczenie będzie miała dyspozycja dwóch graczy: Westbrooka z Oklahomy i Leonarda z San Antonio. Oczywiście nie umniejszam zasług Duranta i Aldridga, ale to jednak wcześniej wspomniani panowie byli wyróżniającymi się zawodnikami game 3. Słaba skuteczność Westbrooka, trafiał tylko co trzeci rzut. To w porównaniu z jego rywalem Leonardem (9 na 17) kiepski wynik. Trzeba dodać, że panowie dominowali na tablicach, Kawhi zebrał 11 piłek, Rusell 9. Na korzyść Westbrooka fakt, że miał 8 asyst. Co do pozostałych gwiazd, słabo za to zagrał Aldridge, trafiając 8 z 21. Durant bardzo przyzwoicie, 26pkt i dobra skuteczność 10 na 18 trafionych. Stąd też wyrównany wynik meczu: Leonard-Westbrook 1-0, Aldridge-Durand 0-1. Ciekawe, że obudził się Parker, zdobył 19pkt, to ważny punkt drużyny z San Antonio. Mało grał Duncan, chyba już za wolny na tempo, jakie prezentuje szalona Oklahoma. Tak na prawdę wynik może być różny, ja jestem za solidnością i szerokim skłądem San Antonio, ale nie ździwie się, jak gra przeniesie się do Arizony z wynikiem 2-2. Ale jak by nie patrzeć, to same plusy. Wygrają Spursi, typ wejdzie, przegrają, konfrontacja potrwa dłużej ????

⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: OKC Thunder-San Antonio Spurs
Typ: Połowa/Wynik Końcowy- Thunder/Spurs (1/2)
Kurs: 8.16
Bukmacher: BAH
Analiza:
Oglądam to Juve(poprzedni typ z niedz) ,Toniemu oczywiście podarowano karnego ale na tyle późno że już turyńczycy nie zdążyli odbić piłeczki do połowy(BTS pewnie wejdzie).Podrażniony takim obrotem spraw spróbuję zagrać jeszcze trudniejszy typ chociaż wcale nie musi taki być.Kurs bogaty,a wydarzenie całkiem prawdopodobne.Też uważam że Spurs mają przewagę nad Thunder,seria narazie jest dosyć wyrównana i może jeszcze potoczyć się w obu kierunkach ale myślę że SAS będa chcieli dziś wrócić do domu z wynikiem 3-1 dla siebie i bezpiecznie zakończyć tą serię.O ile do połowy ten mecz może być jeszcze pod dyktandem OKC tak myślę że w drugiej połowie Spurs już wezmą się porządnie do roboty i wygrają.Pierwsze dwie kwarty-możliwe że będzie to próba ucieczki Thunder i że może im się to udać kilkoma-kilkunastoma punktami ale tak doświadczona ekipa jak drużyna Popovicha nie pozwoli raczej na żaden blow out a jak zacięta końcówka to znowu wyjdzie warsztat trenerski.W game 3 &quot;popisał się&quot; Donovan dając piłki do Westbrooka(Boże,za co) który jak kolega już pisał trafiał chyba na 32% i mocno forsował głupie rzuty.Zobaczymy jak będzie ale ja sobie dziś zagram takiego łamańca i niekoniecznie wam go polecam do grania ale ja zaryzykuję.Powodzenia!

⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma - Spurs
Typ: 1 Kwarta : OKC -0.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje mi się, że prędzej wygrają tę część spotkania niż ogólnie cały mecz. Ostatnio kiepsko wypadli w pierwszej kwarcie, więc teraz będą chcieli się zrehabilitować. Poza tym, jeśli chcą ratować play-offy to dzisiaj muszą zwyciężyć, żeby poprawić morale. Ostatnio bardzo dobrze zagrali, może zabrakło zimnej krwi, żeby dotrzymać do końca. Dzisiaj liczę, że KD i spółka nie zawiodą. Jeśli zagrają przytomniej w obronie to wszystko powinno zakończyć się pomyślnie.

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA - MLS
Godzina: 1:30
Spotkanie:
DC United - New York City FC
Typ: obie drużyny strzelą bramkę w pierwszej połowie
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W tym meczu powinno być trochę goli, bo obydwie drużyny strzelać potrafią. Szczególnie liczę tutaj na postawę New York City FC, którzy wyjazdy grają bardzo ofensywnie. W trzech dotychczas rozegranych meczach na obcych boiskach New York City FC dwa razy miał BTS w pierwszej połowie meczu. Było to w spotkaniach z Chicago Fire, gdzie New York City FC po pierwszej połowie prowadzili 3:1 oraz Columbus Crew, w którym to zremisowali pierwszą połowę 1:1. Z Philadelphia Union też goli nie zabrakło w pierwszej połowie, bo Philadelphia dwa strzeliła, ale New York City nie zdobyli do przerwy bramki. New York City FC w zeszłym sezonie też byli bardzo ofensywnie grającym zespołem, taki już jest ich styl gry i w tym meczu nie powinno być inaczej. Przyzwoity atak, słaba obrona drużyny z Nowego Jorku to daje szanse na to, że już w pierwszej połowie obydwie drużyny strzelą gola.

⛔ 100
 
D 6

damianovsky90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Broendby - Nordsjaelland
Typ:1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś postanowiłem zajrzeć do Danii... h2h gdy Broendby podejmowało gości u siebie to 3 ostatnie gładkie zwycięstwa gospodarzy , do tego goście katastrofalnie spisują się na wyjazdach w ostatnim czasie , 5 meczy 4 w plecy i 1 remis. Broendby wyżej w tabeli , z większym potencjałem , grają u siebie więc powinni wygrać.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
(zanim podasz typ warto najpierw zajrzeć do Regulaminu Typów Dnia)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 6

damianovsky90

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , MŚ.
Godzina:19:15
Typ: Powyżej 5.5 bramki w meczu
Kurs: 2.20
Bukmacher:Betclic
2 ofensywne zespoły grają , spodziewam się dużo bramek w meczu. Myślę że 6 spokojnie wpadnie. Ostatnie 5 meczy rozgrywanych między tymi zespołami w przeciągu roku to
Czechy - Szwecja 7-1
Czechy - Szwecja 2-7
Szwecja - Czechy 1-3
Szwecja - Czechy 6-2
Czechy - Szwecja 5-6

Zagrałem to za 2 dyszki + 2 inne mecze , myślę że warto.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
(zanim podasz typ warto najpierw zajrzeć do Regulaminu Typów Dnia)
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 19:30
Spotkanie: Zverev - Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet

Oczywiście jeśliby patrzeć na ranking, to zdecydowanym faworytem byłby Bułgar, jednak od dłuższego czasu w grze Dimitrova nie widać postępów. Cały tegoroczny sezon Grigor ma marny, a jego bilans na ziemi to 4/3. W tych czterech zwycięstwach nie ma jednak ani jednego poważnego nazwiska, zaś porażki przychodziły Bułgarowi z pozornie przeciętnymi zawodnikami - Carreno Bustą czy Schwartzmanem. Zwłaszcza porażka z Argentyńczykiem zachęca mnie do grania dziś przeciwko Dimitrovowi, bo to co wyprawiał on w tamtym meczu woła o pomstę do nieba. Łamane rakiety, trzy ostrzeżenia i trzeci set przegrany do zera - to nie zwiastuje niczego dobrego.

Zverev zaś ten sezon ma niesamowicie udany - duży skok w górę w rankingu i świetna gra przeciwko naprawdę solidnym zawodnikom. W tym roku na ziemi Niemiec ogrywał już Bellucciego czy Goffina, a z Thiemem nawiązał równorzędną walkę. Dodatkowo Zverev nie grał w turnieju w Madrycie, ostatni raz startował jeszcze w kwietniu w Monachium, więc jest odpowiednio wypoczęty. Wydaje mi się, że poradzi dziś sobie z chimerycznym Dimitrovem.

✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Kolumbia Primera
Godzina: 1:00
Spotkanie: Bucaramanga - Envigado
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:

Spotkanie Bucaramanga z Envigado w ramach 17 kolejki rozgrywek Primera A w Kolumbii. Gospodarze to beniaminek tej ligi (awans z 1 miejsca), który na ten moment jest druzyna ktora notuje najwiecej remisow w lidze. Dokladnie jets to 12 remisów na 16 spotkan. Do przerwy tych remisow bylo 10, co tez jest najwyzszym wynikiem w lidze. Przede wszystkim to sklonilo mnie do zagrania X/X. Gospodarze nie sa zbyt silna druzyna by latwo wygrywac, ale maja w miarę szczelna defensywe. U siebie na 8 meczów zremisowali 7 tracąc 8 bramek. Rowno 1 na mecz. Takze najczestsze remisy to 0:0 lub 1:1. Goscie z kolei jeszcze nie wygrali na wyjezdzie, wiec szansa na remis w moich oczach znow rosnie. Takze strzelili 8 bramek w 8 meczach, ale tracac 13 co nawet dawaloby lekka przewage gospodarzy. Te zespoly ostatni raz graly ze soba w 2008 wiec to zaden wyznacznik. Dla mnie ten mez zakreci sie w okolicach remisu.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Rzym runda pierwsza
Godzina: 11.00
Spotkanie: Anna Lena Friedsam - Anna Karolina Schmiedlova
Typ: Schmiedlova handicap -1.5 seta
Kurs: 4,320
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Na wstępie powiem że typ dość ryzykowny i na przelamanie się Schmiedlovej więc spokojnie ze stwką.Czeska zawodniczka ostatnimi czasy gra straszny piach w swoich ostatnich 10-ciu meczach wygrała 1 i ciągle szuka dyspozycji z ostatniego sezonu w którym kilkakrotnie ogrywała wyżej notowane przeciwniczki:Begu , Radwańska , Wozniacki , Baczyński.Wszystkie pokonała w ostatnim sezonie a wszystkie są dużo lepsze od Friedsam.W ostatnim swoim meczu grała z Muguruzą i juz było sporo momentów naprawdę dobrej gry , szczegolnie w drugim secie , gdzie przełamywała hiszpankę dwókrotnie , choć sama miała problemy z własnymi gemami serwisowymi.
H2H 1 :0 na korzyść Friedsam ale mecz z 2012 roku a od tamtej pory to raczej Czeszka poczyniła większy progres.Friedsam owszem ostatnimi czasy tez miewa przebłyski ale ja dziś obstawiam przełamanie Śchmiedlovej i to z przytupem 2:0.

⛔ 100
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Jack Sock - Guido Pella
Typ: Guido Pella
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wyborne kursy choćby na seta. Kilka powodów :
-Pella znakomicie czuje się na cegle,
-W tym roku doszedł do finału w Rio, gdzie przegrał urywając seta Cuevasovi, po drodze wygrywając między innymi z Thiemem i Gimeno-Traverem,
-Bukareszt i ćwierćfinał, bardzo zacięty mecz z Garcia-Lopezem, który bronił tytułu,
-Oglądałem mecz z Kyrgiosem i Pella był bliski ugrania seta, przegrał w tb, drugiego sea 6:4, ale mecz był bardzo wyrównany, Kyrgios grał znakomicie, a Pella minimalnie gorzej, forma jest na pewno,
-Sock na cegle gra zdecydowanie gorzej niz na hardzie, wygral niby ostatnio z Del Potro, ale z tego co gdzieś czytałem Argentyńczykowi odnowiła się kontuzja
Nie będzie to na pewno łatwy mecz, ale po meczu Pelli z Kyrgiosem wchodzę w to.

⛔ 100
 
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja , SUPER LIG
Godzina: 19:00
Spotkanie:Konyaspor - Kasimpasa
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poniedziałkowe spotkanie Konyaspor z Kasimpasa będzie meczem zamykającym 32 kolejkę zmagań w lidze tureckiej. Będzie to spotkanie 3 z 8 zespołem w tabeli i to gospodarze będą moim zdaniem faworytem w tej konfrontacji. Konyaspor w obecnym sezonie gra zdecydowanie lepiej niż oczekiwano przed sezonem a 3 miejsce w lidze które zajmują w chwili obecnej jest z pewnością szczytem oczekiwań stawianych przed tym zespołem. Również w ostatnich meczach zespół gospodarzy utrzymuje wysoką dyspozycję co potwierdza 6 wygranych w ostatnich 10 meczach. Szczególnie groźni są oni na własnym stadionie gdzie w 15 meczach notują bilans 10-4-1 a w ostatnich 15 domowych starciach na własnym stadionie wygrali aż 12 razy. Kasimpasa po 31 meczach ma na koncie 44 pkt co oznacza 6-pkt stratę do miejsc pucharowych. W ostatnich 10 meczach przegrali oni jednak aż połowę z nich czym znacznie utrudnili sobie walkę o puchary. W meczach wyjazdowych w ostatnim czasie również nie ma się czym pochwalić ponieważ 5 przegranych w 6 ostatnich meczach jest wynikiem zawstydzającym a w połączeniu ze znakomitą grą Konyasporu na własnym stadionie może oznaczać że wynik ten ulegnie pogorszeniu.

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Orebro - Hammarby
Typ: over 3.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolejne spotkanie z ligi szwedzkiej gdzie warto poszukac overa. Pojedynek średniaków którzy sporo ostanio strzelają i sporo tracą. Orebro na 7 spotkań ma już na koncie aż 6 overów, Hammarby na 7 ma ich 4 z czego wszystkie 3 na wyjezdzie były overowe. Niski kurs na BTS również świadczy o tym ze w tym spotkaniu zapowiada się na sporo bramek, kurs na over 2,5 spadł z 1,73 na 1,65 obecnie co w przypadku overów jest dosyć znaczącym spadkiem, mimo to twierdze ze warto o niego zagrać. Dla celów konkursowych podwyzszam linie do 3.5.
W ostatnich 3 spotkaniach w Orebro padało tyle bramek: 2, 3, 5
W ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych Hammarby: 5, 4, 4.
Ostatnie spotkanie H2H: 2:2 czyli 4 bramki.

✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Sock J. - Pella G.
Typ: over 21 gemów
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 1:0 z 2014 roku na hardzie, ale ten wynik moim w dzisiejszej sytuacji jest mało istotny. Po pierwsze gramy na mączce czyli nawierzchni na której Pella osiąga znacznie lepsze wyniki niż na pozostałych, a po drugiej on w tym roku od samego początku prezentuje się znacznie lepiej niż w latach poprzednich w przeciwieństwie do Socka który moim zdaniem notuje delikatny regres formy. Do tego nawierzchnia ziemna nie jest jego mocną stroną, chociaż z drugiej strony często na niej gra zacięte mecze, urywa sety. Podobnie jak i jego przeciwnik. Pella ostatnio przegrał z GGL po 3 setowym meczu z 2 tie-breakami i genialnie grającym Kyrgiosem również po zaciętym meczu. Sock w ostatnich 3 meczach zagrał 3 tie-breaki. Wszystko dla mnie tutaj wskazuje na over gemowy i prawdopodobnie zacięty być może i 3 setowy mecz. Z ciekawostek to można dodać, że Pella będzie w następnym tygodniu obchodził swoje urodziny, jest z rocznika 1990.

✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aris - Panathinaikos
Typ: Panathinaikos handicap -5.5 punktów (wygrana minimum 6 punktami gości)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W tamtym tygodniu wrzucałem typy w turnieju ATP Madrycie i siadły 3/3, kursy odpowiednio 2.80, 2.10, 3.0. Mam nadzieję podtrzymać bardzo dobrą skuteczność wysokich kursów. Na dziś przygotowałem analizę trzeciego meczu półfinałowego w greckiej lidze koszykarskiej w play-offach, 2:0 prowadzi drużyna gości dzisiejszego meczu i raczej wszystko zgodnie z planem powinno skończyć się w trzech meczach. Tak samo jak i w drugim półfinale Olimpiakosu ale nie o tym. Grali ze sobą w tym sezonie pięc razy, po razie u siebie i na wyjeździe w sezonie zasadniczym, raz w pucharze oraz te dwa mecze półfinałowe za każdym razem Panathinaikos wygrywał różnicą minimum 6 punktów, odpowiednio:

11.10.15 Aris - Panathinaikos 70:76
27.12.15 Panathinaikos - Aris 90:69
17.01.16 Panathinaikos - Aris 80:59
04.05.16 Panathinaikos - Aris 85:79
06.05.16 Panathinaikos - Aris 74:60

Co tu więcej pisać ? Za każdym razem gracze Panathinaikos&#39;u łamali tą linię w tym sezonie a kursy na takie coś są takie same jak, że to, że Aris pierwszy raz w tym sezonie w szóstym spotkaniu nie przegra w końcu tymi 6-cioma punktami? No hello... Będą chcieli od razu odjechać aby zapewnić sobie komfort i na pewno nie przedłużać już meczu półfinałowego, przygotowując się już do wielkiego i od samego początku wyczekiwanego finału z Olimpiakosem. Pozdrawiam.

⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 19:30
Spotkanie: Zverev - Dimitrov
Typ: over 2,5 seta
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365

Analiza: Ten sezon to bezapelacyjnie najlapszy okres w grze Zvereva. Dobry występ na Indian Wells (1/8) gdzie już raz w tym roku pokonał Dimitrova, później dobry występ w Barcelonie (1/8) i półfinał w Monachium gdzie po dobrym meczu przegrał z Thiemem w 3 setach.
H2H - 1:1 i w obu przypadkach panowie zagrali 3 sety.
Jakkolwiek Zverev jest chyba w życiowej formie tak nie można ujmować Grigorovi umiejętności i na pewno powalczy w tym meczu. 3 sety wydają się być bardzo prawdopodobne z lekkim wskazaniem Zvereva jako zwycięzcy tego pojedynku.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom