>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016 (Moskwa & Sankt Petersburg) 06.05 - 22.05.2016

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mistrzostwa Świata Elity​



W tym roku spotykamy się w Rosji, dwie hale w Moskwie oraz Sankt Petersburgu. Dwie grupy, 16 zespołów i obrońca tytułu to Kanada.​




Rozkład gier -&gt; http://www.iihfworlds2016.com/en/games/
Start MŚ w piątek 06.05 ;)


Składy drużyn -&gt; http://www.iihfworlds2016.com/en/teams/


Kursy z Unibet

Zapraszam do pisania analiz oraz dyskusji na temat MŚ oraz każdego spotkania ????​


*Z tego co widziałem w piątek są dwie transmisje w TVP sport, jak będzie dlaej tego nie wiem ponieważ nie ma nigdzie planu transmisji ????
 
pw85 114

pw85

Użytkownik
Witam.
Unibet wyszedł z promocją:
&quot;Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie rozpoczną się wkrótce w Rosji, która z przewagą gospodarza, jest faworytem naszych zakładów.
Jeśli kibicujesz innej drużynie, nie martw się: zwrócimy przegrane zakłady do 200 PLN na Zwycięzcę Mistrzostw Świata IIHF 2016, jeśli Rosja wygra!
Promocja trwa do rozpoczęcia turnieju 6 maja (15:15 CET) i dotyczy tylko zakładów pojedynczych do 200 PLN. &quot;

Wg mnie Rosja i Kanada to dwóch największych faworytów tych mistrzostw. Czy wg was warto w takie promocji zaatakować na Kanadę po kursie 3,00? Być może dla bezpieczeństwa warto by zakontrować za drobne Finów 4,00 i Szwedów 8,00 żeby odzyskac wkład?

Czy według was warto bawić się w takie coś?
edit:
Tak na szybko podliczając:
Kanada - 3,00 x 150 = 450 (z bonusem)
Rosja - zwrot - ewentualnie 3,20 x 25 = 80 (na pokrycie zabezpieczeń w przypadku mistrzostwa Rosjan).
Finlandia - 4,00 x 37 = 148
Szwecja - 8,00 x 19 = 152
Czechy - 12,50 x 12 = 150
USA - 20 x 7,5 = 150
Szwajcaria - 56 x 3 = 168
wkład: 253,5 zł
Jeśli Kanada wygra 196 zł zysku
edit:
Tylko, że w przypadku zdobycia mistrzostwa przez drużyny 3 + jesteśmy w plecy o zabezpieczenia...

Poszły konie po betonie, zobaczymy jak będzie: tu rozpisałem jak obstawiłem (http://forum.bukmacherskie.com/f15/nieregularna-ofensywa-131705-4.html#post5994178) teraz tylko trzymam kciuki za ekipę klonowego liścia ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Osobiście uważam że warto w takiej opcji zagrać na Kanade, nie sądzę by ktoś inny z dwójki Rosja/Kanada tutaj miał moc aby sięgnąć po złoto, tym bardziej jeśli Caps odpadną w kolejnym meczu to nie zdziwi mnie przybycie Kuznetsova i Oviechkina, co w bardzo dużym stopniu wzmocni kadre Rosjan ;)
Oczywiście można się bawić w zabezpieczenia ale jak dla mnie Finowie nie mają na tym turnieju topowego bramkarza, Backstrom i Koskinen to trochę za mało. Szwedzi niby napakowani, ale to głównie gracze z Europy więc do końca też to do mnie nie przemawia, myślę że po cichu jest wiara w to że może dojedzie Backstrom czy Burakovsky.

Ja na chwilę obecną proponuje zakład na ov 3.5 bramki strzelonej podczas PP w rozgrywkach grupowych przez Kazachów. Kazachowie na pewno nie są na straconej pozycji i ja nie umieszczałbym ich przed turniejem na ostatnim miejsu w grupie ponieważ ta drużyna ma spory potencjał zwłaszcza ofensywny. Świetne trio z Barysu czyli Boyd, Dawes i Bochenski sprawią na pewno sporo porblemów każdej z defensyw, a zwłaszcza podczas PP, warto dodać że skład Kazachów to parktycznie cały Barys, a więc problemów ze zrozumieniem się podczas PP na pewno nie będą mieli. Linia 3.5 jak dla mnie śmieszna ponieważ uważam że Kazachowie będą zdobywać bramki, ogólnie to może byc ekipa w meczach której będzie wiele się działo.

Kazachstan over 3.5 bramki podczas PP w grupie / 2.00 1xBet ✅


Kolejny zakład, który myślę że jest warty uwagi to zestawienie panów Grigensons oraz Draisaitl w kontekście zdobyczy bramkowych w tym turnieju. W mojej ocenie to Leon ma za sobą lepszy sezon w NHL i to on będzie motorem napędowym Niemców, a jak wiadomo reprezentacja Niemiec co roku zaskakuje co raz lepszymi wynikami więc stawiam ich na pewno neico wyżej niż Łotyszy, inna sprawa że w ekipie Łotwy jest Daugavins czy Redlihs czyli gracze na pewno bardziej doświadczenii w kontekście wystepów w reprezentacji i wydaje mi się że oni lepiej wpasują się w ten turniej jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Inna sprawa, że Zemgus długi czas leczył kontuzje i tak naprawdę sezon w NHL wypadł w jego wykonaniu bardzo marnie, MŚ na poprawienie humoru, no ok, ale tutaj wcale łatwiej nie będzie, chociaż chłopak ma niemały talent, to jednak uważam że Leon go przeskoczy ;)

To score most goals in the Tournament

Leon Draisaitl / 1.85 Unibet
zwrot
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
*Z tego co widziałem w piątek są dwie transmisje w TVP sport, jak będzie dlaej tego nie wiem ponieważ nie ma nigdzie planu transmisji
Z tego co widzę TVP Sport pokazuje codziennie po 2-3 mecze na żywo więc będzie co oglądać.

JR08: Dokładnie tak ???? tutaj można znaleźć rozpiskę na cały turniej, co będzie pokazywane https://sport.tvp.pl/25199553/ms-w-hokeju-na-lodzie-elity-w-tvp-sport
Muszę przyznać że spory plus dla TVP za to że kolejny raz pokazują MŚ ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pogrzebałem sobie jeszcze po ofercie buka i wpadła mi w oko kolejna całkiem interesująca opcja a mianowicie over 0.5 bramki strzelonej w osłabieniu przez ekipę Szwedzką w rywalizacji grupowej. Szwedzi na pewno kilka kar złapią w grupie i to jest według mnie nieuniknione, a w rywalizacjach z takimi ekipami jak Łotwa, Norwegia, Kazachstan, Dania czy Szwajcaria to szanse na bramkę podczas gry w osłabienu na pewno są spore. Jest Omar, Nyqvist, Klasen czy Backlund dla których zdobycie bramki podczas PP rywala to żadna nowość, a na pewno w konfrontacji z tymi słabszymi jakieś błędy rywalom się przydarzą i Omark wyjdzie sobie na 1 on 1 z goalie. Kurs bardzo fajny i jako long term na grupe polecam ;)

Szwecja
Total short-handed goals scored - over 0.5 / 2.27 1xbet
✅

Jeśli chodzi o samo spotkanie Łotwa - Szwecja to również udało mi się wyłowić coś co może być bardzo dobrym rozwiązaniem, a mianowicie over 10,5 minut kar dla ekipy Łotwy. Łotysze są znani z bardzo osterj gry, ale również z totalnie idiotycznych zachowań, które powodują kary. Jest Meija czy Kulda, czyli panowie, którzy w KHL lubowali się w łapaniu kar, wiadomo że to raczej Szwedzi będą prowadzić grę więc 6 kar czyli 12 minut w wykonaniu Łotwy to nie będzie żadne zaskoczenie.

Łotwa over 10.5 minuty (Time penalty) / 1.85 1xbet ⛔ brakło jednej kary ????


Kanał na YT, na którym będą pokazywane spotkania
https://www.youtube.com/c/iihfworlds
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
verno 589,7K

verno

Znawca - Hokej
Panowie powiem szczerze siedzę w NHL i nie za bardzo orientuje się na scenie &quot;światowej&quot; aczkolwiek patrze że Szwecja dość overowa a Łotwa do najlepszych ekip nie należy :cool: mecz otwarcia więc co sądzicie o jakimś overku 5.5?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie powiem szczerze siedzę w NHL i nie za bardzo orientuje się na scenie &quot;światowej&quot; aczkolwiek patrze że Szwecja dość overowa a Łotwa do najlepszych ekip nie należy :cool: mecz otwarcia więc co sądzicie o jakimś overku 5.5?
Myślałem o tym i powiem Ci szczerze, że nie mam pewności, pierwszy mecz, MŚ czyli całkiem inny klimat, inna otoczka, wiadomo że nikt tutaj nie będzie się w pierwszym meczu zabijał, ja bym proponował spokojną obserwacje pierwszej tercji i dopiero wtedy jakieś działanie. Niby ostatnie H2H sprzyja overowi, ale sam wiesz jak to jest 3 razy over a później wynik pokroju 3:1 i dziękuje.
 
verno 589,7K

verno

Znawca - Hokej
Myślałem o tym i powiem Ci szczerze, że nie mam pewności, pierwszy mecz, MŚ czyli całkiem inny klimat, inna otoczka, wiadomo że nikt tutaj nie będzie się w pierwszym meczu zabijał, ja bym proponował spokojną obserwacje pierwszej tercji i dopiero wtedy jakieś działanie. Niby ostatnie H2H sprzyja overowi, ale sam wiesz jak to jest 3 razy over a później wynik pokroju 3:1 i dziękuje.
No właśnie, pierwszy mecz i nie wiadomo jak zaczną bo mogą zagrać bardziej zachowawczo albo poczuć grę i będzie festiwal bramek ???? no nic pomyśle jeszcze ;)

@Jednak pograłem over 5.5 po @1.79 już 1:0 Szwecja ma multum okazji możliwe że siądzie ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
A co Panowie myślicie o meczu Rosja-Czechy?
Ten czeski rooster w porównaniu z ubiegłorocznymi MŚ wygląda o wiele słabiej.Praktycznie cały zespół złożony z graczy z czeskiej extraligi i KHL i to może w dzisiejszym spotkaniu nie wystarczyć.
Obsada bramki pozostawia według mnie wiele do życzenia.Brak chociażby Pavelca,który grał przed rokiem może dać się we znaki.
Ruskie jak zwykle mocna obsada bramki i mocny atak.Jak powiedział Oleg Znarok ich celem jest tylko i wyłącznie złoto.
Na inaugurację mus wygrać i według mnie będzie to zwycięstwo przekonujące.

Rosja -1.5 ⛔ Rosja słabiutko

1.90 b365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada wyznaczyła trend jakim powinni podążać Rosjanie, no bo jak to oni u siebie, zawsze musi być z pompą. Skład Rosjan nieporównywalnie lepszy od Czechów, w składzie Czech kilka perełek z NHL a tak to Europa, która teoretycznie Rosjan nie powinna zaskoczyć, ale to teoria bo to pierwszy mecz i jak zwykle duży znak zapytania. Jestem ciekaw czy Panarin zagra w trójce z Dado i Schipa, plus Plotnikov do Apalkova i może być na grubo, ale to tylko gdybanie, chociaż over Rosjan kusi mnie bardzo ;)
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kanada wyznaczyła trend jakim powinni podążać Rosjanie, no bo jak to oni u siebie, zawsze musi być z pompą. Skład Rosjan nieporównywalnie lepszy od Czechów, w składzie Czech kilka perełek z NHL a tak to Europa, która teoretycznie Rosjan nie powinna zaskoczyć, ale to teoria bo to pierwszy mecz i jak zwykle duży znak zapytania. Jestem ciekaw czy Panarin zagra w trójce z Dado i Schipa, plus Plotnikov do Apalkova i może być na grubo, ale to tylko gdybanie, chociaż over Rosjan kusi mnie bardzo ;)
Standardowo,Panarin-Dado-Schipa a w 1 linii Datsyuk z Mozyakinem. Powinniśmy kilka bramek po stronie Rosjan zobaczyć także ja oprócz handi pobiorę over 3.5 Ruskich na live.
W 2 spotkaniu Finlandia-Białoruś raczej underowo będzie.Można według mnie jakiś under Białorusi zagrać.
edit.Kurs na under 1.5 Białorusi 1.70 także nie warto jednak ;)
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
panowie nie mam za bardzo czasu sprawdzać składu w jakim przyjechało USA, stąd szybkie pytanko - jest aż tak źle? bo kursy na ich mecz z Białorusią oscylują w granicach 1.55 i to mnie zdziwiło.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
panowie nie mam za bardzo czasu sprawdzać składu w jakim przyjechało USA, stąd szybkie pytanko - jest aż tak źle? bo kursy na ich mecz z Białorusią oscylują w granicach 1.55 i to mnie zdziwiło.
no kadrowo słabo, jest zawodnik z Europy, chyba 7 akademickich i reszta AHL i tylko kilku co grają regularnie w NHL i do gwiazd też nie należą ????

Dziś z Klonami momentami fajnie grali, 2 tercja nawet cisnęli,walki. ambicji i wyszkolenia im nie można odmówić ale słabo ze skutecznością no i sporo chaosu jednak, proste błędy w obronie, może być różnie z nimi w kolejnych meczach, oni tu przyjechali po naukę....
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Słowacja - Węgry
Viedensky strzeli gola
3,80 DOXXbet
⛔
Startujemy już o 11:15!

Ze względu na porę, po niemal conocnych maratonach, już ledwie mi styka tam na górze, więc analiza wątpliwiej jakości (pierwsza od dawien dawna zresztą).
Sharks wyciągnęli Marka niemal pod koniec draftu i może będą mieli z niego jeszcze jakiś pożytek w przyszłości. Póki co progi NHL zbyt wysokie, co nie znaczy, że na poziomie KHL, w drużynie średniego kalibru jaką jest Slovan, a także w reprezentacji, nie da sobie rady. Swoje za oceanem pograł, i to niewątpliwie procentuje. Styl gry zdecydowanie bardziej charakterystyczny dla zawodników z hokejowego Olimpu, aniżeli lekko kulejącej ostatnimi czasy szkółki słowackiej (Dano i Jurco wiosny nie czynią). Viedensky jest strasznie niedocenianym defensywnym centrem, który kapitalnie &quot;zabija&quot; kary. PK to jego znak firmowy. Puck skill na niezłym poziomie, bardzo dobry wrist shot i odpowiednia szybkość. Nieoceniony przed bramką przeciwnika, doskonale zmienia tor lotu krążka. Mając odrobinę wolnej przestrzeni jest w stanie wysmażyć takiego stretch passa, że klękajcie narody. Wystarczy spojrzeć na statystyki z ostatnich spotkań - asysty, ale 90% z nich to primary assists, niektóre naprawdę urodziwe. W odmłodzonej reprezentacji już w niedalekiej przyszłości będzie odgrywał kluczową rolę jako shutdown C drugiej linii (może z Reway&#39;a wyrośnie jedynka). Do turnieju przystępuje po fajnym sezonie w Bratysławie, mając jeszcze w baku sporo paliwa (przygoda Slovana z PO nie trwała długo). Oprócz niego Słowacja ma jeszcze kilku grajków poważniejszego formatu, ale kursy nie są zbyt imponujące. Węgrzy nie mają raczej na co liczyć i czeka ich pewnie relegacja. To pierwszy mecz dla obu ekip, później Słowacy będą już mieli tylko pod górkę, więc warto by dobrze zainaugurować turniej. Bardzo prawdopodobne, że Viedensky będzie jednym z ojców potencjalnego sukcesu. W meczach towarzyskich wyglądał świetnie.
 
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: Niemcy - Francja
Tobias Rieder over 0,5 punktu [1,75] betsson
✅✅ :gool: ???? :hokej:
Niemcy według mnie mogą być czarnym koniem tego turnieju. Na początek jeden z bardziej wyrównanych meczów w tej grupie, przynajmniej czysto teoretycznie. Pod lupę biorę napastnika Arizona Coyotes, który miał całkiem przyzwoity sezon w NHL okraszony 37 punktami (14G, 23A).
Jego współpraca z Draisaitlem może mieć kluczowe znaczenie dla losów reprezentacji. Tobias jest niezwykle pożytecznym zawodnikiem, dobry średniak w warunkach NHL, czego nie można powiedzieć o większości zawodników biorących udział w tym turnieju. Bardzo mądry i pracowity gracz, którego można śmiało wykorzystywać w Penalty Kill i z pewnością dobrze będzie sobie radził. Nie miewa kontuzji, czy jakichkolwiek problemów zdrowotnych, w ostatnim sezonie rozegrał 82 spotkania i Kojoty określają go mianem swojej &quot;przyszłości&quot;. To pokazuje, że Rieder nie do końca jeszcze pokazał swoje ogromne możliwości. Niezbyt wysoki, ale zadziorny. Trochę podobny w swej charakterystyce do Brada Marchanda, zachowując oczywiście wszelkie proporcje. Niemiec z pewnością łapie mniej kar i nie jest typowym &quot;enforcerem&quot; takim, jakim jest Kanadyjczyk.
Tobias jest obok Draisaitla najlepszym zawodnikiem ofensywnym w reprezentacji Niemiec i z pewnością może być key-factorem dla tej kadry. Niemcy są według bukmacherów faworytem tego spotkania, więc ktoś musi ten wózek ciągnąć. Jeden punkt Tobiasa po takim kursie zdecydowanie warto zaatakować, tym bardziej, że Francuzi swoim rosterem na nikim wrażenia nie robią i na papierze wyglądają zdecydowanie gorzej od hokeistów zza naszej wschodniej granicy. Teraz trzeba to potwierdzić na lodzie, a kto ma punktować jak nie zawodnicy z najlepszej hokejowej ligi na świecie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Tobias jest obok Draisaitla najlepszym zawodnikiem ofensywnym w reprezentacji Niemiec i z pewnością może być key-factorem dla tej kadry.
Tego zdania nie powinno być w tej analizie gdyż nawet obok prawdy nie leży.. Fakt że Tobias gra w NHL nie czyni go najlepszym zawodnikiem w kadrze gdyż w niej prezentuję przeciętność praktycznie w każdym turnieju. Podobna sytuacja z Draisaitla. Dyspozycja ekipy z Niemiec dużo zależy od Patricka Reimera który ciągnie grę od wielu lat i jest jednym z liderów mimo że gra w DEL przy okazji kolejny sezon ma udany za sobą i pewnie znów będzie błyszczeć mimo wieku.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Niemcy - Francja Typ: Niemcy -1.0 AH @ 2.06 Pinnacle

Ważny mecz dla Niemców pod kątem ich awansu do dalszej fazy rozgrywek. Dwie pierwsze lokaty w grupie bezsprzecznie są zarezerwowane dla Finlandii i Kanady, który już potwierdziły wysoką formę. Tuż za nimi rozegra się walka o dwie pozostałe lokaty pomiędzy ekipami USA, Słowacji, Białorusi i właśnie Niemiec. Dlatego też nasi zachodni sąsiedzi nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów z Francuzami. Całe szczęście Niemcy awizowali na Mistrzostwa Świata naprawdę mocny skład. Czterech zawodników z NHL (Rieder, Draisatl, Ehrhoff i Holzer) wspieranych doświadczonym Marcelem Gocem oraz śmietanką z mocnej DEL. Naprzeciwko stają Francuzi, którzy poza 40-letnim Cristobalem Huetem w bramce i paroma niezłymi, acz nie wybitnymi napastnikami zbytnio postraszyć czym nie mają. Szczególnie w defensywie brakuje głębi składu, zaś kontuzjowany jest starszy z braci Da Costa. W mojej ocenie Niemcy mają po swoje stronie wszystkie atuty, aby udanie zainaugurować w Mistrzostwach i zgarnąć komplet punktów. Warto przy tym podkreślić, że wszystkie cztery ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami Niemców.
 
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tego zdania nie powinno być w tej analizie gdyż nawet obok prawdy nie leży.. Fakt że Tobias gra w NHL nie czyni go najlepszym zawodnikiem w kadrze gdyż w niej prezentuję przeciętność praktycznie w każdym turnieju. Podobna sytuacja z Draisaitla. Dyspozycja ekipy z Niemiec dużo zależy od Patricka Reimera który ciągnie grę od wielu lat i jest jednym z liderów mimo że gra w DEL przy okazji kolejny sezon ma udany za sobą i pewnie znów będzie błyszczeć mimo wieku.
Reimer wcale jeszcze nie jest taki stary, jest kapkę po trzydziestce, ale on sam nie będzie ciągnął tego wózka, dlatego wspomniałem o graczu Oilers i Coyotes.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Białoruś - USA

Drugiego dnia Mistrzostw Świata w Rosji obieram pod analize starcie Białorusinów z Amerykanami. Przed rokiem na MŚ w Czechach ekipa naszych sąsiadów sprawiła nie mała niespodzianke pokonując Jankesów aż 5:2. Dziś równiez trzeba spróbować gry na zespół prowadzony przez trenera Lewisa. Amerykanie są znani z tego że co roku olewają MŚ i wysyłają drugi garnitur, ale w tym roku to jest jeszcze gorzej. Zagubiony jak dziecko we mgle Kinkad oraz Condon, który bez powodzenia próbował zastąpić Prica w bramce Canadiens w minionym sezonie NHL to niestety bezbarwny duet. Ponadto skład USA z kilkoma oczywiście wyjątkami wypełniają gracze grający tyły w NHL oraz młodziaki z drużyn uniwersyteckich. Jednego jestem pewien. W takim składzie daleko nie zajdą, a Białoruś to z kolei zespół który prezentuje przeciętny, aczkolwiek równy poziom co roku i w dodatku w bramce wypalonego Kovala zastąpi nieco wyżej ceniony przeze mnie naturalizowany Kanadyjczyk Lalande. Pierwszą formacje stanowią dobrze znający amerykańskie lodowiska bracia Kosticyn i z pewnością są oni w stanie poprowadzić kolegów do zwycięstwa i tym samym powtórzyć wynik sprzed roku. Polecam Białorusinów.

Białoruś 60&#39; 4,65 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom