>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Maj 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Już dzisiaj zaczynamy inaugurację sezonu w Szwecji. Jak co roku sezon zapowiada się ciekawie. Przetasowania w zespołach oraz nowe kluby powinny nam dostarczyć sporo emocji. Przypominam,że nauczeni latami ubiegłymi warto sprawdzić kilka razy składy bo te potrafią się zmieniać bardzo często.

I kolejka:


Piraterna Motala - Lejonen Gislaved

Smederna Eskilstuna - Masarna Avesta

Elit Vetlanda - Indianerna Kumla

Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla

Wszystkie mecze tradycyjnie o 19:00​

Na początek bardzo ciekawe spotkanie w Motali gdzie tamtejsza Piraterna podejmie Lejonen. Hancock , Kildemand i Piter Pawlicki kontra Nicki Pedersen , Hans Andersen Bjerre i Holder. Emocje gwarantowane.
Vetlanda na inauguracje dostaje bardzo mocnego rywala bo Indianerne.
Na pierwszy rzut oka najłatwiej powinna mieć Rospiggarna która u siebie pojedzie z Dackarna.
Jak Wy widzicie dzisiejsze mecze?

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz podawania typów.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
wie ktoś moze czy leci gdzies w tv jakikolwiek mecz ?
Piraterna - Lejonen widzę że jutro jest w powt w Eurosporcie jednak dzisiaj na żywo nigdzie w programach nie widzę aby pokazywali,dziwne,-RADULA
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Mallila godz. 19:00

Rospiggarna :
1. Andreas Jonsson (K)
2. Timo Lahti
3. Jason Doyle
4. Krzysztof Buczkowski
5. Martin Vaculik
6. Kauko Nieminen
7. Jacob Thorssell

Dackarna :
1. Peter Ljung
2. Mikael Max
3. Maciej Janowski
4. Michael Jepsen Jensen (K)
5. Patryk Dudek
6. Magnus Karlsson
7. Kacper Gomólski


Piraterna Motala - Lejonen Gislaved godz. 19:00

Piraterna :
1. Greg Hancock (K)
2. Jonas Davidsson
3. Peter Kildemand
4. Scott Nicholls
5. Piotr Pawlicki
6. Joel Larsson
7. Victor Palovaara

Lejonen :
1. Nicki Pedersen
2. Peter Karlsson
3. Kenneth Bjerre (K)
4. Hans Andersen
5. Chris Holder
6. Joel Kling
7. Mathias Thoernblom


Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta godz. 19:00

Smederna :
1. Matej Zagar
2. Magnus Zetterstroem (K)
3. Mikkel Michelsen
4. Pawel Przedpełski
5. Grigorij Laguta
6. Linus Ekloef
7. Alexander Edberg

Masarna :
1. Przemysław Pawlicki
2. Kim Nilsson
3. Joonas Kylmaekorpi
4. Linus Sundstroem (K)
5. Adrian Miedziński
6. Krzysztof Kasprzak
7. Anton Rosén


Elit Vetlanda - Indianerna Kumla godz. 19:00

Elit Vetlanda :
1. Tai Woffinden (K)
2. Tobiasz Musielak
3. Artem Laguta
4. Tomas H Jonasson
5. Bartosz Zmarzlik
6. Kenny Wennerstam
7. Oliver Berntzon

Indianerna :
1. Antonio Lindbaeck
2. Mirosław Jabłoński
3. Piotr Protasiewicz
4. Fredrik Lindgren (K)
5. Niels-Kristian Iversen
6. Joel Andersson
7. Adrian Cyfer
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
ciekawie zapowiada się pierwsza kolejka szwedzkiej elity. Poczekam na dostępną ofertę ale wydaje mi się że można upatrywać zwycięstwo Rospiggarny, Lejonel ( ewentualnie jak będzie z handicapem , ale to pewnie będzie w drugą stronę ) i Indianerna +x ( ale to też wszystko zależy od oferty) .
Jak dla mnie meczem no bet jest Smederna - Masarna, za dużo niewiadomych , z jednej strony Zagar i Paweł nie błyszczą, a z drugiej nie widać wyraźnego lidera. Jakoś nie wierze w Adriana &quot;Wywrotke&quot; Miedzińskiego i DJ 507
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Świetlik na stronie STS znajdziesz takie +/- kursy i linie jakie mogą być dzisiaj wystawione.
Pierwsza kolejka więc trzeba być ostrożnym bo różnie zawodnicy podchodzą do tej ligi.
Rospiggarna jest faworytem ale nie liczę na jakiś fajny kurs a handi już będzie ryzykowne do grania. Pozostałe mecze raczej bez wyraźnych faworytów. Trzeba się wstrzymać jeszcze kilka godz aż pojawi się oferta u bukow internetowych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To zaczynamy:

A.Lindbaeck powyżej 9 - 2,00✅✅✅

Antonio dobre wejście w sezon. Poki co prezentuje się naprawdę fajnie i to jest zawodnik któremu jak idzie to jeździ wszędzie. Dzisiaj w parze z Jabłońskim 3x więc to na korzyść naszego typu. Rywale wymagający ale bez przesady bo Artiom Łaguta czy THJ a tym bardziej Musielak nie powinni być większą przeszkodą dla Szweda. Bardzo możliwe,że dzisiaj pojedzie nawet 6x bo jest szansa na start jako RT a i do 15 biegu jest powaznym kandydatem.

M.Vaculik - P.Dudek (-1) 2 1,70⛔

Jeden jak i drugi póki co wyglądają dobrze. Jednak w ekipie Rospiggarny kandydatami do 15 biegu są Jonsson , Doyle , Buczek no i właśnie Martin. W Dackarnie to najsolidniej wygląda właśnie Patryk i sądzę,że on pojedzie w 15 a i jako RT bo tutaj bardzo duże prawdopodobieństwo,że będą musieli się tym posiłkować.

J.Doyle powyżej 8,5 - 1,90⛔

Tutaj mam trochę znak zapytania bo Doyle jednak w Szwecji jeździ bardzo różnie. Ogólnie forma wskazuje na to,że powinien ogarnąć tą linię ale też ciekawe jak Buczek się spisze bo pojadą 3x w parze.

P.Ljung powyżej 6 - 2,00 =6 zwrot

Fajna linia na Ljunga. Może nie jest to zawodnik z najwyższej światowej czołówki ale jest to solidny jeździec jak na Szwecje. 3x z Maxem to powinien już na im punktować a z rywali Lahti , Buczek i rezerwowi do objechania. Po takim kursie warto a w przypadku 6 oczek dostaniemy zwrot.

P.Przedpełski - L.Sundstroem 2 2,40✅✅✅

Tutaj uważam,że przesadzili. Doszukiwałem się jakiegoś ujemnego handi a tutaj para na 0 na starcie. Linus początek sezonu mimo,że w nie najwyższej klasie rozgrywkowej to jeździ bardzo dobrze. Pawełek jak mozna zauważyć póki co słabsze wejście w sezon. Typ przeciwko Pawełkowi ale i również forma Szweda odpowiednia.

wszystko Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Kurczę, RADULA czyta mi w myślach, bo dokładnie to samo chciałem wrzucić ;D

Dorzucę jeszcze:

Zagar - Prz. Pawlicki 2 2,03 @ Betsson ✅
Tor Przemkowi obcy nie jest, poprzedni sezon spędził w Eskilstunie. Natomiast Zagar na początku sezonu jest strasznie wolny. Bez błysku, bez polotu, bez szybkości.

Kasprzak over 9,5 @ 1,70 Betsson ✅
Długo się wachałem nad tym typem, ale jednak go wrzucam. KK jedzie spod &quot;6&quot; a to oznacza że dwa biegi ma bardzo lajtowe bo ma za rywali Ekloef&#39;a i Edberg&#39;a - liczę w tych dwóch biegach na 6 pkt z jego strony. W 2 kolejnych pozostaje mu do zrobienia 4 &quot;oczka&quot; a to jest jak najbardziej w zasięgu Kej Keja. Bo trafia na Rose&#39;na, Zorro oraz Sundstroema, a w drugim biegu na Zagara, Miedzińskiego i Edberga. Overek jest spokojnie do zrobienia, no ale to jest KK to ze stawką trzeba ostrożnie.

Bet na Sundroema z Pawełkiem po 2,40 -&gt; duże value. ✅ Prawdę mówiąc przy obecnej formie Przedpełskiego to Linus jest dla mnie faworytem tej pary.

Zastanawiam się też nad handicapem na Lejonen. Skład mają całkiem niezły i moim zdaniem powalczą w Motali. Zwłaszcza że w Pitraternie zawodnicy z niezbyt stabilną formą. Taki Kildemand czy Pawlicki mogą zrobić 10-12 punktów jak i 4-5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie co myslicie o tych 2typach.
Rospiggarna - Dackarma. Dackarma + 12,5pkt 1,80
mysle ze janowski dudek i spolka powinni te 38pkt ukulac

Vetlanda - indianerna. Indianerna +10,5pkt 1,70
Woffinden i zmarzlik swoje zrobia a reszta to dla mnie niewiadoma, Indianerna ma solidny sklad i kazdy senior jest w stanie zrobic 10+pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Panowie co myslicie o tych 2typach.
Rospiggarna - Dackarma. Dackarma + 12,5pkt 1,80
mysle ze janowski dudek i spolka powinni te 38pkt ukulac
Vetlanda - indianerna. Indianerna +10,5pkt 1,70
Woffinden i zmarzlik swoje zrobia a reszta to dla mnie niewiadoma, Indianerna ma solidny sklad i kazdy senior jest w stanie zrobic 10+pkt.
Uważam, że typ na handi Indian jest do wzięcia. W STS było w ogóle kosmiczne handi. Goście przyjeżdżają w mocnym składzie, a u gospodarzy widzę dziury w postaci słabej formy A. Łaguty czy Musielaka. Sam to pograłem, więc nie dubluję tu.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Antonio Lindback - Powyżej 9 pkt - 1.90 Bet365 /// (3,2,3,2,d) 10 pkt ✅
Toninio w gazie, dodatkowo jedzie w parze ze słabym co by nie mówić Mirkiem Jabłońskim. Rywale mocni, ale całkowicie w jego zasięgu ( zwłaszcza Artiom , Toffik, THJ)
Jonas Davidsson - Kenneth Bjerre -1 - 2.20 Bet 365 /// (3,3,0,1) vs (2,1,3,1,0 ) 7 vs 7 ⛔ w pierwszy biegu Jonas na kresce mija Hancocka, a w 12 Bjerre objechany jak bolek i spadł z 1 miejsca na 3 .... ehh
Kenio zaczął dobrze sezon i myślę że pójdzie za ciosem ( ostatnio świetny wynik w Toruniu ) . Jonas szczerze powiedziawszy nawet nie wiem gdzie startuje w tym roku i nie sądzę by tutaj błyszczał ,zwłaszcza że ma mocnego kompana parowego Grega Hancocka.
Piraterna - Lejonel +4 - 2.05 Bet365 /// 55-35, fatalna postawa Lejonen, wszyscy zawiedli ⛔
Piraterna - Lejonel - 2.80 Bet365 ⛔
Nicholls bez formy, Davidsson totalna zagadka, natomiast Kildemand i PP mogą zrobić zarówno dwucyfrówki jak i zawalić mecz. Z drugiej strony 3 niemal pewnych zawodników : Hans, Dzik, Kenio . Jedyną zagadką dla mnie jest Holder który ostatnio nie błyszczy ( wczoraj w Anglii chyba 3 pkt ? )
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Pierwsza kolejka więc ze stawkami ostrożnie, ale wyhaczyłem takie typy:
Scott Nicholls - Peter Karlsson 1 @1,66 bet365 ✅✅
Peter Karlsson będzie obchodził w tym roku 47 urodziny. Szacunek, że mu się chce , ale z roku na rok widać, że wiek robi swoje. Coraz mniej spotkań, coraz słabsze średnie. Tak już będzie do końca, bo organizmu się nie oszuka. Mało który zawodnik potrafi w tym wieku wciąż imponować formą. Owszem, doświadczenie ogromne, ale to będzie dziś za mało. Nicholls też najlepsze lata ma już za sobą ale to jednak 11 wiosen mniej. Od początku regularna jazda w Elite League i Nice PLŻ. Karlsson nie jeździ nigdzie. Obaj mają lepszych zawodników doparowych, z tym że Kildemand trochę zagadkowy i tu Nicholls przy dobrym starcie może zapunktować. O przywieznieniu Pedersena Peter nawet nie ma co marzyć. Dla mnie łatwe zwycięstwo Brytyjczyka.
Artiom Laguta - Piotr Protasiewicz (+1) 2 @1,72 bet365 ⛔⛔
Artiom bez formy. Słaby na betonie w Grudziądzu, fatalny na wyjazdach. jak to typowo dla Artioma &quot;motorki nie jadą&quot;. Ano nie jadą i jestem pewien, że młody Rosjanin będzie robił wszystko, żeby najpierw jechały w Polsce, bo tu jest $$, a Szwecja później. Pepe może bez cudów ale stabilnie. na pewno forma dużo lepsza. Laguta nie będzie miał też po swojej stronie handicapu toru, bo rok temu był kolegą Protasiewicza z drużyny. Jeszcze dodatki punkt - biorę Piotrka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Hans Andersen (+3) 2 1,83⛔

Spory ten zapas punktowy na Hansia. Jedzie z łatwiejszym numerem. Forma póki co bardzo dobra i śmiem twierdzić,że dzisiaj to potwierdzić. Piter póki co objechał więcej słabszych zawodów niż tych lepszych. To jeszcze nie jest ta forma Pawlickiego która gwarantuje w meczach pokaźne zdobycze punktowe. Nie jest powiedziane,że pojedzie w 15 biegu bo Hancock i Kildemand prezentują się bardzo dobrze. Pawlicki miewa biegi bardzo dobre żeby w następnym jechać na koncu stawki. Takie handi pobieram jak najbardziej.

L.Madsen powyżej 8 - 1,72 zwrot , Leon nie jedzie

Leon u nas w lidze wygląda dobrze. Teraz przychodzi czas na Szwecje i patrząc na składy na papierze to Madsen wyrasta na lidera swojego zespołu. Z rywali tak naprawdę Grisza może mu zagrozić ale z nim to bywa różnie w Szwecji. Bardziej sie obawiam,że pkt potraci na swoich kolegach z pary. Mimo wszystko linia jest do zrobienia już w 4 startach.


J.Davidsson - K.Bjerre (-1) 2 2,20 ⛔

A tutaj para spora zagadka. Kenio jest jaki jest ale ostatnio z formą wszystko dobrze więc licze ze i dzisiaj tak będzie i swoje pkt przywiezie. Davidsson hmm chłop z roku na rok coraz słabszy. Czy dzisiaj nagle się odbuduje? Nie sadzę. Bjerre w rytmie meczowym dla niego sezon już trwa kilka tyg i różnica będzie widoczna.

typy bet365
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Betów na handi Indian czy Kenia z Davidssonem nie powielam. Trzeci bet ode mnie:
Piraterna - Lejonen +4.5 - 2 ⛔
@1.8 Betsson

Myślę, że dość spore szanse po stronie gości na końcowy triumf. Na pewno nie zapowiada się na pogrom. Hansio, Kenio i Dzik zrobią swoje, do tego solidny PK i trochę nieobliczalny Holder. Po stronie gospodarzy więcej znaków zapytania. Atut swojego toru oczywiście daje pewną przewagę, ale mimo wszystko zapowiada się na wyrównany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Od siebie coś:

Jacob Thorssell - Kacper Gomólski -&gt; Jacob Thorssell (-1), @1.90

Jacob w Polsce wystartował tylko raz, w wyjazdowym meczu z Gdańskiem, gdzie nie zaprezentował się zbyt dobrze, ale był to jego pierwszy start na tamtejszym torze. Miałem okazję go widzieć na jednym ze sparingów w Częstochowie, gdzie prezentował się naprawdę bardzo fajnie, szybkie maszyny i ofensywny styl jazdy. W Anglii prezentuje bardzo solidny poziom, regularnie punktując (chociażby wczorajsze 9+2 w 4 z Poole), bez większych wpadek. Co do Gomólskiego, to wszyscy wiemy, jak to wygląda. W Toruniu jest regularnie zmieniany po 3 występach, ma najmniej objechanych biegów oraz najgorszą średnią w zespole. Myślę, że nie odpali dziś nagle w Szwecji, tym bardziej, że jadą na wyjeździe, stąd lekki handicap jest po stronie Jacoba. Obaj są pod numerem 7., będą jechali przeciwko sobie. Sam gram tutaj typ trochę kombinowany: 82,57 zł na -1 Jacoba oraz 17,43 zł na remis przy handi +1 Gomólski.

/e: Thorssel 10:8 Gomólski, idealnie ✅ ✅

Nicki Pedersen over 9,5 (typ kombinowany: 81,34 na over, 18,66 zł na dokładnie 10)

Wszyscy znamy Nickiego. Jedzie na każdym torze, niezależnie od wszystkiego. Jeżeli Lejonen Gislaved myśli tutaj o dobrym wyniku, Nicki musi pojechać dobre spotkanie. Poza tym, jest chyba głównym pretendentem do wystąpienia w 15 biegu oraz do ewentualnej rezerwy taktycznej. W sobotę w GP zaliczył dzwona, w niedzielę jechał jednak już w Polsce, wczoraj odpoczynek, także o zdrowie Duna się nie obawiam.

/e: jak dobrze, że dostał tego taktyka ???? równe 10, a więc też do przodu, good ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Protasiewicz +1 - A Laguta @1,66 but366 ⛔ 4 - 11
Remis @10 %

Piotrek jest w lepszej formie niż Artiom. Łaguta ma problemy sprzętowe w tym sezonie i to widać, a PePe traktuje Szwecję bardzo poważnie.

Kasprzak - G Łaguta @2,20 but366 ✅ 17 - 14
Remis @12%

Krzysiu jedzie jako rezerwowy. Liczę na jego 6-7 startów. Rezerwowych, Zorrów, Przedpełskich powinien ojeżdżać. Według mnie by wygre te h2h musi zdobyć około 12punktów, da się to zrobić przy takiej tabeli biegowej.

Holder poniżej 9 @2,3 but365 ✅ 6
równe 9 @7,5 %
Vaculik poniżej 10 but365 ⛔ 12
równe 10 @7,5 %

Obaj nie błyszczą, Holder 4 zawody w 4 dni w 4 krajach, więc dziś nie liczyłbym na jego 5 startów, ale stawka rekreacyjna bo ma łatwe biegi i może w pierwszych 3 startach zrobić 7 oczek, a później pojedzie w 14nastym i być może 15nastym.

Vacul nie przywozi 3ek i to jest smutne. Brakuje czegoś w jego jeździe, a jak nie idzie to traci się automatyzm i pewność siebie. Dziś trudni przeciwnicy, a wcale nie powiedziane, że pojedzie 5x.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom