>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37 kolejka Ligue 1 [ 07 maj 2016 ]

nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed Nami przedostatnia kolejka Ligue 1 w tym sezonie.
Sprawa awansu do LM jest praktycznie przesądzona. W przyszłym sezonie w topowych europejskich rozgrywkach na 99 % zagra PSG, Lyon i Monaco.
Ciekawie natomiast wygląda walka o grę w Lidze Europejskiej pomiędzy Lille, St.Etienne oraz Nice.
Na dole tabeli mamy walkę o utrzymanie w lidze między Reims, a GFC Ajaccio.
Ci ostatni podejmować będą w najbliższym spotkaniu Mistrza, a więc o punkty nie będzie łatwo... Reims z kolei zagra na wyjeździe z nieprzewidywalną do granic możliwości Marsylią. Szlagierem kolejki z pewnością jest spotkanie pomiędzy Lyonem, a Monaco, które zaważy praktycznie o wicemistrzostwie Francji. Dla mnie jednak niezwykle interesująco zapowiada się mecz pomiędzy Nice, a St. Etienne. Z pewnością nie zabraknie w tym meczu goli...Walka o LE trwa !
Zapraszam do dyskusji...​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka słów wstępu, mam nadzieję, że to zachęci do dyskusji o meczach i typach! ;)

Ol. Lyon - Monaco

Najbliższa seria gier zapowiada się pasjonująco. Mecz Lyonu z Monaco przykuwa oczy wszystkich. Świetne słowa zapowiadające ten spektakl wypowiedział Jean Michel Aulas &quot;Spotkanie Olympique Lyon - AS Monaco w przyszłą niedzielę to prawdziwy finał o mistrzostwo Ligue 1, bo Katar nie należy do Francji&quot;. Po prostu pozamiatał! :cool:

Mecz, którego stawką wicemistrzostwo oraz 10-11 mln euro! Tak, taka kasa, która daje bezpośredni awans do Champions League.

Póki co oba zespoły mają w tabeli po 62 pkt, w 37 kolejce skrzyżują rękawice ze sobą o czym wiemy, ale w 38 kolejce czekają nas takie mecz

Reims -Lyon
Monaco - Montpellier

Warto zaznaczyć, że przy równej liczbie pkt bierze się pod uwagę różnicę bramek. Im większa na plusie, tym wyżej w tabeli.


Warto jeszcze wrócić do poprzedniej serii gier.

Jedenastka 36 kolejki wg L&#39;Equipe




Piłkarzem kolejki był bez dwóch zdań bramkarz St.Etienne - Stephan Ruffier, to co wyprwaiał w meczu z Tuluzą przechodziło pojęcie w ogóle! Po prostu mega kozak! Wybronił 6-7 sytuacji nie do wyjęcie niemal + rzut karny Ben Yeddera w stylu przebojowym! Chapeau bas Ruffier!


Tuluza - Troyes

Szkoda, że tak niski kurs na Tuluzę, walcza zaciekle o utrzymanie. Wspomniany nieco wyżęj mecz z St.Etienne zagrali świetnie, wcześniej super zawody z Lyonem, gdzie przegrali w dramatycznej końcówce 2:3. Jak powtórzą taką grę to wygrają spokojnie ze zdegradowanym już Troyes.
Tym bardziej szanse muszą wykorzystać gdyż ich rywale grają z wymagającymi przeciwnikami.
Reims na Velodrome z Marsylią, a Ajaccio u siebie z PSG. Więc jest szansa na wyjście ze strefy spadkowej.



Nicea - St. Etienne

Wpadki obu zespołów sprawiły, że dziś ich celem zostaje walka o to kto zajmie 4-5 miejsce, raczej wypisali się z walki o Champions League, ale bezpośrednie starice zapowiada się super!
Nicea u siebie gra kapitalnie. Zieloni mają coś do udowodnienia po wpadce z Tuluzą i słabej grze.



Na koniec jeszcze tej mini zapowiedzi i mam nadzieje wywodu zachęcającego do wspólnej dyskusji, przesyłam gola popzredniej kolejki.
W sumie były dwa kapitalne trafienia. Maxwell kiedy założył dziurę obrońcy i uderzył prawą nogą, ale jednak warto bardziej docenić kunszt Gregory Pujola z Gazalec Ajaccio, który wykazał się techniką i precyzją.

https://www.youtube.com/watch?v=LK4Jaex5zkw
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
A ja bym wcale tej Tuluzy nie przekreślał a że niski kurs to od tego mamy azjany własnie. Tuluza jest zdecydowanie w formie a Troyes juz pogodzili sie ze spadkiem. Poza tym Tuluza ma teoretycznie najlepszy rozkład jazdy na dwie ostatnie kolejki z całej trójki (Tuluza, Reims i Ajaccio). Spodziewam się pogromu, tym bardziej ze Tuluza zdaje sobie sprawe ze Reims w Marsylii nie jest wcale na takiej stracone pozycji i choćby 1 punkt może wywiezc.
O postawie Tuluzy w meczy z Lyonem i przede wszystkim z St. Etienne juz było napisane, nie bede się wiec powtarzal.
7.05. sobota godz. 21.00
Toulouse - Troyes
Toulouse -2 (AH) @ 2,00 Ónibet ⛔
(tylko 1:0)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj o 21.00 rozegrane zostaną wszystkie spotkania 37 kolejki.
Ciekawe są słowa Jean Michel Aulas&#39;a , ale gdyby był konsekwentny to powinien stwierdzić, że Rosja też nie leży we Francji ????

Nice - St.Etienne

@ over 1,5 gola w meczu

Dla mnie to mecz kolejki pod względem jakości. Ekipy walczą o grę w przyszłym sezonie w pucharach. Z pewnością nie zabraknie motywacji i walki. Nice traci do zielonych 1 pkt w tabeli. Do tej dwójki 1 pkt traci też Lille, które dziś prawdopodobnie wygra z Guingamp i ktoś wyleci z top 5. Patrząc na cały sezon widać, że obie ekipy grają bardzo ofensywną piłkę. W Nice odrodzenie przeżywa Ben Harfa. Według mnie ciężko wytypować sensownie w tym meczu zwycięzcę. Najbliżej mi do remisu. Uważam jednak, że nie zabraknie bramek. Nice nie straciła od 3 kolejek gola na swoim stadionie. W ostatnich 4 meczach u siebie strzelili aż 10 goli. Over 1,5 gola w tym spotkaniu wydaje mi się dość zasadny i warty gry w AKO.

Składy :

St.Etienne :

Ruffier, Moulin – Théophile-Catherine, Tabanou, F.Pogba, Malcuit, Assou-Ekotto, Pierre-Gabriel, Polomat – Pajot, Clément, Cohade, Eysseric, Corgnet, Lemoine – Roux, Maupay, Hamouma, Monnet-Paquet

Kontuzje : Tannane (cheville), Bahebeck (cuisse), Bayal Sall (adducteurs)
Zawieszeni : Perrin

Nice :

Hassen, Cardinale – Bodmer, Le Marchand, Baysse, Genevois, Pied, R.Pereira – Seri, Hult, Mah.Traoré, Walter, Wallyson, N.Mendy, Koziello – Ben Arfa, Plea, A.Mendy, Germain, P.Puel

Kontuzje: Le Bihan (tibia)
Zawieszeni : Aucun


Marsylia - Reims

@ BTS

Według mnie to bardzo dobry bet do grania dzisiaj. Reims ma sytuację, w której w tych dwóch ostatnich kolejkach musi wyszarpać jakieś punkty jeśli chce zostać na przyszły sezon w Ligue 1. Goście przegrali 3 ostatnie spotkania i tracą 1 pkt do 17 GFCA. Przed GFCA dziś trudne zadanie bo przyjeżdża Mistrz. W ostatniej kolejce do Reims przyjeżdża Lyon, a więc bardzo trudny mecz. Szczególnie, że Lyon walczy o wicemistrza, a Marsylia zupełnie o nic. Uważam, że w tych dwóch meczach prędzej Reims strzeli gola dziś - przecież wszyscy wiemy jaką potęgą u siebie w tym sezonie jest Marsylia. Gospodarze od 8 kolejek nie wygrali i notują głównie remisy. Uważam, że w tej części sezonu, gdzie nie ma żadnej już presji / nie spadą, ale też totalnie zawiedli mogą grać z luźniej i gola dziś zdobędą. Jest aspekt kibiców, o których muszą pamiętać za to wszystko co się wydarzyło w tym sezonie.

Składy :

Marsylia :

Pelé, S.Mandanda – Manquillo, Nkoulou, Rekik, Ben.Mendy, B.Dja Djédjé – Alessandrini, Isla, L.Silva, L.Diarra, Zambo-Anguissa, Cabella, Barrada – Fletcher, B.Sarr, Batshuayi, Thauvin

Kontuzje : Nkoudou, Rolando, Diaby
Zawieszeni : Romao

Reims :

Agassa - Conte, Mandi, Weber, Turan - Devaux, Kankava, Oniangue - Diego - Thievy, Preville

Kontuzje : Peuget, Fortes, Carrasso, Signorino
Zawieszeni : Hamari Traore

@ AKO 2,00 Styś


Luźno :

Jeśli chodzi o mecz Tuluzy to kurs 1,18 to przegięcie. Ja rozumiem, że Troyes to dno, ale takich meczów według mnie nie warto w ogóle ruszać. Tuluza ma nóż na gardle i wygrać &quot; musi&quot;, ale według mnie nie warto tego meczu ruszać.

Gwiazda wieczoru, a więc Lyon - Monaco to dla mnie no bet. Tak to już bywa często, że z dużej chmury mały deszcz. Podejrzewam, że będzie też tak dziś. Wydaje się, że w lepszej formie w tej drugiej części sezonu są gracze Lyonu i to oni są dla mnie faworytami dziś. Nie zdziwi mnie jednak jakiś wynik w stylu 0:0. Mecz ewentualnie do gry live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
martins20 74

martins20

Użytkownik
Nole, widzę, że to Twoja liga ;) Co myślisz o OM, ostatnio zaczęli punktować. Reims gra o utrzymanie, ale do Ajaccio, które depcze ich po piętach zawita Paryż...Ostatni mecz sezonu OM i mogą w lepszych nastrojach się pożegnać.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nole, widzę, że to Twoja liga ;) Co myślisz o OM, ostatnio zaczęli punktować. Reims gra o utrzymanie, ale do Ajaccio, które depcze ich po piętach zawita Paryż...Ostatni mecz sezonu OM i mogą w lepszych nastrojach się pożegnać.
Ostatni mecz na Velodrome...
Wedlug mnie, tak jak wyzej napisalem warto zagrac w tym spotkaniu BTS.
Reims gra dzis mecz o zostanie w Ligue 1 wiec beda gryzc trawe. Marsylia u siebie w tym sezonie grala tragedie. Wychodzi mi z tego BTS.
Gdyby OM grali z jakas inna ekipa, ktora nie walczy o utrzymanie to mozna byloby grac czysta 1. Dzis Reims bedzie ciezkim przeciwnikiem...


To bardzo ciekawa kolejka... Może macie jakieś ciekawe przemyślenia także ws. innych meczów ? Za wysoką aktywność przewiduję nagrody ! :cool:
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Lille - Guingamp

Lille @ 1.40 ⛔⛔⛔ masakra... brak gola i tysiące zmarnowanych okazji
Betsson

Dla mnie najpewniejszy typ tej kolejki. Można spokojnie dorzucić do jakiegoś dubla. Sprawa prosta... gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ???? Mowa o meczu Nice - St Etienne. Obie te ekipy będą biły się bezpośrednio o puchary, komuś zostaną urwane punkty. Lille zgarniając komplet u siebie automatycznie wyprzedza którąś z nich i wskakuje na miejsce premiowane grą w pucharach.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Sytuacja wygląda na w miarę jasną...

Zawód kolejki : Z pewnością Reims oraz Lille. St.Etienne też nie pokazało tego co potrafią. Wyłapali dwie czerwone kartki i nie byli w stanie strzelić gola. W ten sposób Nice jest praktycznie pewna gry w LE w przyszłym sezonie.

Na plus : Niesamowity pokaz siły Lyonu ! Strzelenie tak defensywnej ekipie jaką jest Monaco 6 bramek to niezły wyczyn ! Jak można mówić, że Ligue 1 jest słaba ! ????
Chyba nareszcie nowy stadion zadziałał ???? Wierzę, że w przyszłym sezonie w LM Lyon pokaże, że jego miejsce jest conajmniej w ćwierćfinale.

Bardzo ciekawi mnie los Reims. W ostatniej kolejce podejmą właśnie Lyon...GFC Ajaccio gra z Lorient, które jest pewne utrzymania. Lyon raczej nie będzie chciał przegrać w Remis... Wszystko wskazuje na to, że To GFCA zostanie w Ligue 1 na przyszły sezon...

Gratulacje dla martins20 za wyczucie Marsylii ????
 
Do góry Bottom