>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na rzuty rożne

swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Witam, długo zbierałem się aby opisać sposób gry, który testuję za drobne przez ok. miesiąc.
Polega on na grze na live na under w rzutach rożnych.
Jest to sposób dla osób, które mają dużo czasu na śledzenie meczów piłki nożnej.
1. Zazwyczaj wchodzę do gry po rzucie rożnym, wtedy zmienia się linia dwu-drogowa na rzuty rożne.
2. Wybieram linię under po kursie ok 1,8 - 2,0
3. Oczywiście w trakcie gry zostają &quot;nabijane&quot; rzuty rożne i pojawiają się kolejne linie na under, które obstawiam progresją Martingale (czyli x2).
4. Zaraz podniesie się krzyk, że progresja - &quot;to zło w czystej postaci&quot;, ale ja po prostu zamykam poprzedni zakład za od 60-75% stawki.
5. Dzięki czemu, praktycznie już po kilku minutach, następny postawiony zakład pokrywa mi straty.
6. Zdarza się często, że na koniec meczu mam dwa zakłady z ✅
7. Najważniejsze! Ten sposób nie jest dla pazernych. Rzuty rożne to praktycznie ruletka i może być, że przez 20 minut nie wpadnie żaden rogal, ale później nagle szybkie trzy i już nie zdążycie zamknąć zbyt niskich linii. Czyli zakładamy sobie na początku ile chce wygrać na pierwszym zakładzie i zamykamy, gdy to osiągniemy (ja tak robię) lub gdy chcemy poczuć więcej adrenaliny - ryzykujemy licząc się z ewentualną stratą.

Kilka praktycznych rad z obserwacji i realnego grania.
1. Warto sprawdzić na flashscore lub gdzie indziej (jeśli jest statystyka) jak sobie radzą drużyny w domu i na wyjeździe, co się dzieje po strzeleniu/stracie bramki - wzrost/spadek rożnych, jak wygląda statystyka 1 i 2 połowy (jeżeli gracie od początku meczu), itp.

System podobny trochę do systemu Hanka, bo można trafić dwie linie na koniec meczu (zdarzyło mi się w lidze rosyjskiej i chińskiej) - oczywiście zgodnie z zasadami zamykałem po osiągnięciu kursu 1,8-2,0 na pierwotnej stawce.

Ryzyko: istnieje, ale dzięki progresji x2 oraz zamykaniu poprzednich linii z +/- 50% stratą tracimy na koniec raczej nie wiele (w porównaniu do systemu Hanka i wyniku 0-0).

OK. Pewnie wszystkiego nie opisałem i zapewne już ktoś grał tym systemem więc proszę o niski wymiar kary i ewentualne uwagi.
PS. Ja testuję na niskich kwotach na BET36...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 8

speedar

Użytkownik
ciekawy pomysł ale tak jak pisałeś dla cierpliwych i czujnych.
Wchodzisz do gry już po pierwszym rożnym czy od którejś minuty?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Zależy ile mam czasu, czasami wchodzę do buka i obserwuję mecze na żywo (najlepiej z podglądem) i jeżeli z gry widać, że drużyny raczej środkiem grają, lub faworyt strzelił właśnie bramkę i już mu wystarczy (znowu gra w środku), lub zrównoważone zespoły mają po golu i widać, że się godzą na remis, itd.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Kurde, system wydaje się pomysłowy i przemyślany. Muszę go koniecznie potestować, stawkowanie, granie na sucho itd. i pewnie wprowadzę w życie jeśli rychci ???? A grasz tylko na 2-drogowe czy czasem jeśli kursy pasują to grasz np. &quot;poniżej 13&quot; a nie &quot;poniżej 13,5&quot;?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Oczywiście, gram głównie azjatycka suma rzutów rożnych (wyższe kursy) ale zauważyłem, że dwudrogowa suma rzutów maleje szybciej, bo azjaty mają dodatkowo stawki na &quot;pełne&quot; ilości (wiadomo, ze zwrotem stawki jeżeli dokładna ilość).
Ale praktycznie, dzięki progresji x2, już po ok. 5 minutach bez rzutu rożnego jest zwrot strat z poprzednich stawek, a potem zarabianie.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Czegoś nie rozumiem do końca :p Grasz do 90 minuty czy wycofujesz się w pewnym momencie po zysku? Jak to w praktyce wygląda bo chyba mam jakieś majówkowe zaćmienie i nie ogarniam ????
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Zależy od meczu. Zazwyczaj się wycofuję, ale jeżeli mam obstawioną linię under 9,5 a do połowy jest nabite 3 rzuty rożne to ryzykuję i gram do końca.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Właśnie próbuję Udinese - Turyn
zacząłem un 10 - kurs 1,7 stawka 2 zł
8&#39; - rzut rożny - 1 próg un. 10,5 kurs 1,72 stawka 4 zł
11&#39; drugi - 2 próg un. 10,5 - bez zmian
14&#39; trzeci - 3 próg un 12,5 - kurs 1,66 stawka 8 zł (trochę kiepski kurs)
24&#39; - zamykam 1 próg ze stratą 0,7 zł. na 3 progu jest 1,24 +
28&#39; 4 rogal - linia buka bez zmian, z powodu pazerności nie zamknąłem 2 progu ze stratą 85 gr. teraz czekam :-(
34&#39; - zamykam 2 próg ze stratą 1,09 zł (RAZEM: -1,79 zł) - na 3 progu jest 1,53 +
36&#39; już 1,78 + (praktycznie pokrywa starty)
42&#39; 2,91 + (czyli przy zamknięciu jakby kurs 1,56 na pierwotnej stawce)
44&#39; - 5 rzut rożny - linia bez zmian - na ostatnim progu 1,78 +
Koniec 1 połowy -&gt; 2,0 + (linia wystawiona przez buka to 10,5 - na tej linii mamy zapasu 2 rzuty rożne).
47&#39; - rzut rożny - linia bez zmian
55&#39; - rzut rożny - bez zmian
56&#39; - rzut rożny - 4 próg un 12,5 - 1,925 (bo lepszy kurs i jest szansa na szybsze zamknięcie)
59&#39; - zamykam 3 próg bez strat (tj, za 8 zł) - na 4 progu jest -&gt; 2,96 +
61&#39; - zamykam 4 próg za 20 zł (4 na +)
Podsumowanie: 4zł - 1,79zł = 2,21 zł - czyli kurs ponad 2.0 na pierwotnej stawce czyli 2 zł)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Kumam, rozumiem że jeśli np. Stawiasz na Under 11 i po pierwszej połowie są 4 różne i możesz zamknąć zakład z jakimś małym zyskiem a dostępna linia azjatycka 2drogowa to np Under 9 to już jej nie obstawiasz, tylko czekasz na trochę lepszy zysk i ewentualnie obstawiasz Under 12 jeśli w 2 połowie będzie kilka różnych.?
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
W skrócie czy obstawiasz zawsze progresja jeśli próg rośnie czy czasem też (juz raczej nie progresja, bo co to da?) jeśli maleje?
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Ciekawią mnie zyski względem stawki, jak to u Ciebie wygląda? Napisałeś, że grasz od około miesiąca, więc już coś możesz wywnioskować.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Sorry, byłem zajęty rozgrywką.
W poście wyżej macie dokładny rozpis tego co się działo.
Pazerność nie popłaca - 66&#39; już jest 11 rzutów rożnych, ale podejrzewam, że system i tak by się obronił.
Zyski względem stawki: zawsze staram się obserwować dokładnie mecz i patrzeć co się dzieje -&gt; zdarza się, że zamykam &quot;z paniki&quot; jakąś linię za szybko, lub z pazerności za wolno.
Jak już pisałem kurs na pierwotnej stawce jaki mnie interesuje to ok. 1,5-2,0, ale zdarzało się, że zamykałem za 1,1 lub ze stratą stawki (testuję na drobne, czyli - 2 zł).
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
No i jak pisałem w meczy 12 rzutów rożnych.
W 66&#39; dwa szybkie rogale i pewnie linia skoczyła poniżej 14 lub poniżej 13,5.

Jednym zdaniem, system się obronił.
 
O 0

orenx69

Użytkownik
Swysocki moglbys podac jakis kontakt do Siebie ;) Albo jesli mozesz to zrob poradnik jak stawiac i na co zwracac uwage ;) Jakos nie moge zrozumiec 1 postu ...
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Wchodzisz na live na BET36(5) i wyszukujesz mecz (czym się sugerować - warto sprawdzić statystyki) jeżeli grasz od początku to wybierasz under i linia dwudrogowa na rzuty rożne. W trakcie meczy nabijane są rożne i pojawiają się coraz wyższe linie, które obstawiasz progresją, jednocześnie starasz się zamykać wszystkie poprzednie zakłady na niższe linie underowe.
Sumujesz straty z poprzednich zakładów (nie są duże bo to tylko części twoich stawek) Gdy uzyskasz w końcu, na którymś progu, propozycje zamknięcia zakładu, który pokryje dotychczasowe straty i da satysfakcjonujący + to zamykasz ostatni zakład albo ... czekasz do końca meczu i zgarniasz większą kasę (i masę siwych włosów).
W poście 8 podałem przykładową rozgrywkę na żywo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Pobrałem wczoraj 15 meczów, większość nie do końca tylko do ok. 70 min i na + wszystkie. System bardzo podobny do systemu Hanka, jednak trzeba umiejętnie zarządzać zamykaniem zakładów no i zyski są pewniejsze ale i skromniejsze. Ogólnie duży props za pomysł
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Faktycznie, fajnie się gra. Może i zyski nie są za duże, ale stawki też nie są, a co ważniejsze ryzyko strat również umiarkowane.

GL.
 
V 0

vektor77

Użytkownik
Dobry system. Fajnie to wygląda. Wykorzystujesz funkcje pay out z głową posiłkująć się progresja.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
No i tak jak pisałem Rosyjska dała zarobić.
Pierwsza połowa 5 rzutów na progu 4 (stawka 16 j) linia un 10,5 - kurs 1,8 strata z poprzednich progów - 3,59 j
W 56&#39; zamykam ostatni próg z zyskiem 6,26 j, co po odliczeniu strat daje +2,67 j.
Oczywiście zagapiłem się trochę bo powinienem zamknąć co najmniej 1 minutę wcześniej, ale kurs trochę falował (niestety jest różnica ok 15 sekund pomiędzy przekazem tv a faktycznym meczem).

Pozdrawiam i GL.
 
Do góry Bottom