>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jaki buk najlepszy?

raveman 736

raveman

Użytkownik
Nie wiem, nie znalazłem takiego tematu. Jeśli źle szukałem prosze mnie zganić :razz:

Jaki buk internetowy wg Was jest najlepszy pod względem kursów, wypłacalności, weryfikacji, przejrzystości, bonusów? U kogo gracie i dlaczego?
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
kursy - bwin, sportingbet i tego typu krzaki
wyplacalnosc - 365, hill, sbobet, ibc, pinnacle
weryfikacja - 365, sbo, ibc, pinacle
bonusy - 365, krzaki
jak widac 365 najlepszy ale do pilki kursy maja z azji wiec za wiele nie zarobisz. inne sporty lepiej ale nie spia jak inne buki.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
I ile nie jesteś banowany przez bukmacherów to twierdzę, że nie ma większego znaczenia gdzie grasz. Najważniejsze są dobre typy.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
daavid5 uzyj mozgu i nie udzielaj glupich porad.
Gdyby cie nie banowali to wolalbys grac na buku ktory oszukuje, nie jest wiarygodny i ma slaba oferte czy na pewnym , z duza oferta i bedacy fair do klietow?
Tylko dobry typ trzeba miec gdzie zagrac, a gra sie tam gdzie jest najwieksze ev wiec jednak buk z najlepszymi kursami ma duze znaczenie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Bet365 jest najlepszy ze swoją live ofertą jak i z ilościa transmitowanych meczy ???? kursy na zdarzenia też pokazują się dosyć szybko
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
I ile nie jesteś banowany przez bukmacherów to twierdzę, że nie ma większego znaczenia gdzie grasz. Najważniejsze są dobre typy.
mnie niestety kilku bukmacherów zbanowało tzn. dostałem limity po 10zł lub 1 euro :/ a najlepsze jest to, że nie grałem za duże stawki, średnio 10 euro na kupon, single, widocznie yield miałem zbyt duży
 
Do góry Bottom