>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

kradzież pieniędzy z konta betsafe

S 0

sickpicks

Użytkownik
Pieniądze w betsafe nie są bezpieczne. Sprawa wygląda tak:
19.04.2016 zauważyłem, że ktoś 10.04.2016 przewalił kilka stówek w kasynie i dokonał 3 wypłat na kwote 1100PLN zostawiając mi na koncie 5PLN :cool: jedna z wypłat wyglądała tak:
Data: 10/04/2016
Kwota: 360.00 PLN
Metoda płatności: ENVOY
ID Transakcji: 4f86f00841164ad1ab191c2b32969d5eEnvoy
Do wpłat i wypłat używałem wyłącznie skrilla a nie jakiegos envoy.:roll:
Pierwsze co robie to pisze na live chat, babka z supportu nawet nie nadała numeru sprawie tylko na koniec stwierdziła, że sprawe moge zgłosić na policje :;/:
Rozczarowany postawą pani z live chat dzwonie do supportu, gadam z jakims typkiem który mówi że sie ze mną jeszcze dzisiaj a najpóźniej jutro skontaktują na maila a na razie zamrożą mi konto. Nazajutrz nie ma odzewu od betsafe.
Postanowiłem napisac na maila. Jedna odpowiedz przyszła z automatu a po pół godziny napisał ktoś z obsługi, że sie ze mną skontaktują jak uzyskają jakiekolwiek wyjaśnienia w tej sprawie.
Po 4 dniach zapytałem czy coś wiadomo jednak nadal nie ma wyjasnien ale za to wpadli na pomysł aby do mnie dzwonic i przeprowadzać weryfikacje tylko sie nie mogli dodzwonić wiec poprosili o podanie numeru. Podałem numer i podobno znowu nie mogli sie dodzwonić. ????
Jeżeli moje konto zostało zhakowane to wypłata nie powinna zostać zatwierdzona gdyż nie używałem takiej metody płatności ale na stronie betsafe napisane jest 60-70% wypłat leci z automatu.
Wypłata mogła zostać zatwierdzona z automatu albo ktoś ją lekka ręką &quot;zaklepał&quot;. Po postawie supportu wnioskuje, że betsafe próbuje ukręcić łeb sprawie.
Korzystałem z ???? betsafe ponad 3 lata niestety na koniec pozostaje chyba tylko złożyć skarge do http://www.mga.org.mt/
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Skarga do mga nic Ci nie da. Po prostu ktoś wszedł na twoje konto betsafe i pozlecał wypłaty na swoje konto bankowe. ENVOY to firma za pośrednictwem której realizowane są wypłaty na konto bankowe.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witaj, niestety ale gdy nie zmienia się haseł co 3 miesiące takie sytuacje, miały, będą miały i mają miejsce. Każdy użytkowników jak chroni swoje hasła każdy wie. Loguje się w większości miejsc, przez telefony itp. A zapomina o bezpieczeństwie. Ogromna szkoda że akurat Twój przykład pokazuje jak mocno kosztowna to może być strata.
Pozdrawiam.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po takich &quot;akcjach&quot; należy zmieniać też adresy mailowe, a najlepiej operatora. WP na przykład ma w dupie, że wykryłem na swojej poczcie w zakładce hasła/bezpieczeństwo maila pomocniczego z adresem oczywiście kończącym się na &quot;ru&quot; ???? , którego nigdy nie podawałem! Hasła bankowe, &quot;bukowe&quot;, &quot;pośrednikowe&quot; oczywiście błyskawicznie do zmiany!
Niestety wróg nie śpi ????
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
Dzisiaj support napisał, że znów nie mogli sie dodzwonić i że ja mam do nich dryndnąć w godz 11-18.
Macie racje panowie z hasłami i pocztą. Hasło musi być w dzisiejszych czasach naprawde mocne i poczta z prawdziwego zdarzenia a nie badziew jak poczta na wp.
Co do betsafe to chodzi mi o to że nie respektują swoich zasad które mają wypisane na stronie cyt.
&quot;
W jaki sposób mogę zlecić wypłatę?
Aby zlecić wypłatę środków zaloguj się do konta Betsafe i kliknij na zakładkę „Wypłata”.
Metoda wypłaty musi odpowiadać metodzie wpłaty, dlatego należy zlecić ją dokładnie w taki sam sposób w jaki dokonałeś wpłaty pieniędzy.&quot;
a tym samym nie utrudniają życia cyberprzestępcom.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bo to dotyczy tylko i wyłącznie sytuacji, gdy nie wpłacałeś nigdy ze skrill/neteller i nagle zlecasz wypłatę na którąś z tych metod. Aby na nie wypłacać, musisz odblokować ten kanał wpłatą. Natomiast wypłata na konto bankowe, jest jedną z podstawowych opcji wypłaty. Dostępna zawsze. A ponieważ ty nigdy nie wypłacałeś na swoje konto bankowe, i nie było żadnego konta w systemie. Złodziej po prostu wpisał swój numer konta bankowego, i wypłacił. I chociaż w tytule było twoje imię i nazwisko, to najprawdopodobniej te wypłaty mu doszły. Ale mając jego numer konta bankowego, możesz go znaleźć. Ale musisz się zgłosić na Policję.
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
Amigo nie okreslają jakich metod to dotyczy, przynajmniej ja nie znalazłem.
Co do skargi do MGA to sie przestraszyli i cos tam działają- mam nadzieje.
Dzwoniła babka z Malty i pytała sie o różne szczegóły, nadal badają sprawe.
Zgłaszanie na policje ? Hazard internetowy u nas to &quot;szara strefa&quot; wiec zaraz mógłby sie ktos przypier....
Numeru konta mi nie podali na jakie zrobiono przelew i sądze że na 90% nie jest to bank w Polsce.
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
Prawdopodobnie sprawa zakończy się tak bo mam jeszcze 2 dni na ponowne zgłosznie sprawy:
&quot;
W nawiązaniu do incydentu do jakiego doszło na Pana koncie,
uprzejmie informuję, że niestety nie jesteśmy w stanie zwrócić żadnych środków
na koncie gracza kórych sprawa dotyczy. Bardzo mi przykro ale zgodnie z naszym
regulaminem: 7.2 Dane do logowania należy przechowywać w bezpiecznym miejscu i
nie wolno ich nikomu udostępniać. W przypadku, choćby nieumyślnego,
udostępnienia swoich danych, użytkownik ponosi odpowiedzialność za wszelkie
nadużycia powiązane z kontem lub jego niewłaściwe użytkowanie. Jest nam
niezmiernie przykro, że zaistniała sytuacja miała miejsce. Aby ustrzec się
przed podobnym rozwojem sytaucji w przyszłości, prosimy o zmianę adresu email
raz hasła na koncie gracza. Tylko pod tym warunkiem konto może zostać
ponownie otwarte. W celu dokonania zmiany adresu prosimy o kontakt znowego
adresu email: Informuję, iż w celu zmiany adresu email uprzejmie prosimy o
wysłanie maila ze starego adresu, przypisanego do konta. W treści maila
prosimy zamieścić prośbę o zmianie adresu ( proszę uprzejmie, wpisać
dokładnie z jakiego na jaki). Prosimy również o podanie dogodnych terminów, w
których będziemy mogli się skontaktować drogą telefoniczną w celu
potwierdzenia, żądanej zmiany. Kontakt telefoniczny może się odbyć tylko i
wyłącznie na zarejestrowany na koncie numer telefoniczny. Uprzejmie
dziękujemy za współpracę i czekamy na informację zwrotną w tej sprawie.
Życze miłego wieczoru Serdecznie pozdrawiam,&quot;
Tak jak się spodziewałem, Betsafe poszedł na &quot;łatwizne&quot; wogóle nie poczuwa sie do odpowiedzialności i nie odpowiedzieli dlaczego zatwierdzono przelew i umożliwiono wyprowadzenie kasy z mojego konta.
Wcale mnie to nie dziwi, po co mają drążyć temat skoro oni są kilkaset pln do przodu nie wspominając o hakerze który nie niepokojny może kraść sobie nadal.
Myśle że taki obrót sprawy był Betsafe na ręke, gdybym miał możliwość grania oni przegrywaliby kase gdyż nie byłem graczem przegrywającym a jak wiadomo żaden buk nie lubi wygrywających graczy.
Namawiania mnie na ponowne otwarcie u nich konta nie wypada nawet komentować po takim potraktowaniu sprawy.
Poprosze ich o podanie kompletnego numeru konta, pytałem ich dwa razy ale podali tylko 4 ostatnie cyfry, jeżeli nie podadzą po raz 3 będzie to co najmniej dziwne bo niby dlaczego nie moge poznać numeru na które popłynęła moja kasa.:?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Dla mnie to skandal. ze nie mozesz poznac rachunku bankowego, na które z Twojego konta gracza zostaya wypłacone pieniądze. Ja bym to zgłosił do MGA, bo skoro zostałeś okradziony to powineneś mieć prawo do danych, na które poszła wypłata.
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
Amindada jak napisalem tak zrobilem i jeszcze tego samego dnia dostalem maila ze jednak po &quot;dokladnym zbadaniu&quot; sprawy te wyplacone pieniadze zostana zwrocone.
Dziwne troche akcje ze strony supportu, odnosze wrazenie, ze odpowiedzi sa zalezne od tego kto akurat odbierze maila.
Dobrze ze udalo sie odzyskac czesc kasy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
pewnie przy podobnych sytuacjach jeśli faktycznie kasa nie poszła zamrażają wypłaty intruza i sami je kradną jak się odpuści hehe
w sumie to się zastanawiam jakby komuś się chciało robić takie prowokacje nakręcać bata na bukach i potem to właśnie nagłaśniać jacy to oni uczciwi :cool:
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie zawsze się da zamrozić wypłatę na konto oszusta, jak zostanie przez nich zaakceptowana to kasa jest wypłacana przez ich operatora najbliższą sesją elixir, więc w miarę szybko. A jak już wyjdzie,l to nie mają żadnej mocy, aby zamrozić konto bankowe osoby trzeciej. Pomysł z prowokacją dobry haha, ciekawe czy by coś zapłacili za milczenie, jakby były dowody na ich złodziejstwo.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
tak, ale tam mu napisali po tygodniu od zgłoszenia że nie są w stanie zwrócić żadnych środków, co chyba trzeba rozumieć właśnie z sytuacją ,kasa już poleciała, teraz jak ich trochę pomęczył i poprosił o nr konta na które zlecono wypłatę to nagle już są w stanie ją zwrócić cwaniaczki :] a co by się okazało jakby gdzieś tam się dogrzebał po tym nr konta i wyszło by na jaw że buk sobie przygarnął kasę...
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
widze, że kolege też okradł bet safe, ja opisałem swój przypadek, wysłałem twarde dowody moderatorowi, ale uznalem ze i tak nie ma sensu ich publikowac, bo inni uzytkownicy nie rozumieja faktów, dla nich bet safe jest uczciwe, tutaj kolejna sytuacja na ich zlodziejstwo, ale tak oczywiscie grjacie tam, przestrzegam wszystkich nowych graczy nie zakladajcie tam kont, oni okradaja
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
toczyliście pianę, a z tego co ja widzę to jesteś bardzo jednowymiarowy. Nikt nie rozumie faktów, ale fakty są takie, że nic nie pokazałeś, nic nie opublikowałeś, bo &quot;inny użytkownicy nie rozumieją faktów&quot;.
dla mnie to stek bzdur, wstawiasz całą historię bonusową, co i jak stawiałeś i wtedy zapewne wszyscy będą po twojej stronie bo będzie widać jak na dłoni, że cię oszukali.
Ale ty idziesz w zaparte i bredzisz, że inni nie rozumieją. Wstaw to tutaj lub tamtym wątku by wszyscy zostali ostrzeżeni, że betsafe oszukuje, przecież to chyba będzie fair, prawda? Ale wolisz grać ofiarę i się skarżyć zamiast twardo pokazać, że buk zrobił cię w wała.
Dla mnie więc także jest oczywiste, że masz coś na sumieniu, np. mnie nie obchodzi, że wysłałeś coś do moderatora. To forum dla ludzi korzystających z buków, więc takie sytuacje trzeba piętnować jeśli buk oszukuje, a nie skamleć i nic nie udowadniać.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
w historie bonusowa nie moge wejsc, nie moge wejsc w historie zaklladow, napisze do tych zlodzieji by mi to udostepnili, ale bardzo w to watpie, macie tutaj twarde fakty, jasno widać, że granie było rekrecyjne, tak jak mówilem wygrałe mzakład za bonus po kursie 3,6 na tenis i potem sobie powoli gralem obracalem, rozne zdarzenia, wiec niech teraz ci hejterzey sie odezwia w jaki sposob naruszylem obrot bonusem i dlaczego nie moge wejsc w historie zakaldow teraz
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
dodam ,ze koledzy mowili ze są przekonani, że nic nie wstawie, po prosze o konkretne argumenty, a nie argumenty buk ma racje a ja oszust
 
Do góry Bottom