>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

*Last chance* Pick's review

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dzień Dobry, zakładam swój drugi i ostatni temat na forum. Jak widać konto mam od 2007r. czyli dość długo, kiedys miałem jeszcze jeden temat kilkadziesiąt stron ale zniknął po awarii forum. Jest to moja ostatnia próba prowadzenia tematu, statystyk i ogólnie zregularyzowania swojej gry. Jeśli się nie uda to zostanie puszczanie mi weekendowych taśm wspólnie z dziadkami w ziemniakach.

Dokonałem depozytu do bukmachera Betgun. Bardzo lubie tego buka ze względu, że bardzo często ma wyższe kursy od konkurencji, sam nie wiem czemu. Ponadto nie kusi mnie live, z wypłatami nie miałem żadnych problemów. Głównym celem tematu jest ograniczenie debilnych typów, których grałem mnóstwo. Głównie gram piłkę i tenis jak chyba większość tego forum. Niedługo pierwsze typy, w końcu LM.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KWIECIEŃ 2016

KUPON #1 BetGun
⚽ Atletico Madryt - FC Bayern Monachium 1:0
TYP: Atletico DNB @2,04 ✅

Stawka: 4j EWG: +4,16j

Kto ostatni wywiówzł punkty z jaskini lwa? Celta Vigo 27 stycznia w meczu w którym Atletico mogło się potknąć. El Cholo czyli Diego Simeone to taktyczny geniusz, moim zdaniem przewyższa nawet Pepa jeśli chodzi o rozpracowanie przeciwnika. Trudno nie docenić Bayernu ale moim zdaniem pierwszego meczu w Madrycie nie wygrają. Przykro to mówić ale na 99% Lewandowski będzie genialnie przykryty. Najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest tutaj 1:0 dla Albi Celestes, może warto bo kurs @7? Bayern za Pepa Guardioli zaczął przypominać Barcelonę, ale moim zdaniem minimalnie gorszą. Simeone dobrze wie na co przygotować swoich walczaków, w końcu w ćwierćfinale wyeliminował właśnie Barcę. Dobrym typem jest też Under 2.5 ale to różnie bywa.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #2 BetGun
???? Thomaz Bellucci - Ivan Dodig 0-2
TYP: Bellucci @1,58 ⛔

???? Jizi Vesely - Roberto Carballes Baena 2-1
TYP: Vesely @1,31 ✅

AKO: 2,06 Stawka: 3j EWG: -3j

Dodig wygrał z Gulbisem. No i co z tego? Tamten to taki czajnik, że szkoda gadać. Ivan to świetny deblista ale solo już jest gorzej. Zresztą niech za komentarz posłuża bezpośrednie pojedynki tych dwóch panów. Oba na mączce, oba 2:0 dla Bellucciego. Bardziej obawiam się drugiego pojedynku ( wbrew pozorom i kursom). Vesely potrafił już w tym sezonie pokonać na tej nawierzchni samego Djokovica, ale jeśli nie ma dnia to przegra z każdym. Mam nadzieję, że nie zawiedzie bo Roberto to typowy hiszpański przebijacz, który nic sobą nie prezentuje.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #3 BetGun
???? Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers 98:108
TYP: Portland @1,69 ✅
???? Golden State Warriors - Houston Rockets 114:81
TYP: Golden @1,20 ✅
AKO: 2,04 Stawka: 3j EWG: +3,12j

Clippers bez Griffina i Paula czyli totalnie bez trzonu drużyny. Chris Paul to mózg drużyny, bez niego nie będzie kto miał rozdać tych powiedzmy 9-10 asyst. Nie będzie miał też kto zagrać Jordanowi nad obręcz na te sławne alejupy Clippersów. Nie ma rywalizacji na jedynce dla Lillarda, który moim zdaniem jest w super formie. LA ma najlepszego rezerwowego ligi Crawforda ale przy tych brakach już nie będzie rezerwowym. Myślę, że Portland jest na tyle solidne aby poradzić sobie z tak wybrakowanymi Clippers, nawet w Los Angeles. Jeśli chodzi o Golden State to nawet bez Currego powinni u siebie zamknąć serię z badziewiakami z Houston. Pewnie będzie na styku do przerwy a później odjadą tak jak ostatnio. Moim zdaniem dubel do gry.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #4 BetGun
???? Igor Sijsling - Jozef Kovalik ⛔ 0-2
TYP: Sijsling @2,00
Stawka: 3j EWG: -3j

Grali już ze sobą w kwalifikacjach do tego turnieju, 2-0 wygrał Sijsling. Nie wiem za kogo wszedł do turnieju Kovalik ale moim zdaniem odpadnie z niego po pierwszym meczu znowu z Holendrem. Nie wiem dlaczego znowu kursowym faworytem jest Słowak. Przecież Sijsling pokonał go dosłownie kilka dni temu na tym samym korcie, ponadto zagrał świetny mecz z Marco Cecchinato wygrywając w dwóch setach. Igor będzie miał zdecydowaną przewagę psychiczną i jeśli zagra tak jak w ostatnich dniach spokojnie ogra Jozefa.

Edit: Rozumie ktoś coś z tego? Niszczy go w pierwszym meczu, pozniej niszczy Cecchinato a dzisiaj chodzi jak łajza po korcie i wy**dala wszystko co ma na rakiecie.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #5 BetGun
???? Fabio Fognini - Mikhail Kukushkin ✅ 2-0
TYP: Fognini @1,26
???? Marina Erakovic - Alexandra Krunic ⛔ 2-0
TYP: Krunic @1,66
AKO: 2,09 Stawka: 2j EWG: -2j

Dobra na rano to wszystko. Fabio wiadomo świr ale Kukushkin nie powinien go wyeliminować na mączce, pewnie znowu dojdzie wysoko, żeby zagrać szalony mecz z kimś mocnym. Oby nie zaczął wariować. Marina Eraković zaczęła tutaj bardzo dobry turniej ale obserwuje ją od dłuższego czasu i rzadko zdarza jej się utrzymać wysoką formę. Wiadomo ostatnio o jej &quot;sprawach prywatnych&quot;, więcej niż o tych na korcie. Natomiast Krunić zmiotła z kortu Sevastova a przede wszystkim Makarovą. To musi oznaczać, że gra tutaj świetnie i moim zdaniem tak samo będzie z Eraković. Przemawia za nią wiek, ranking i motywacja. BetGun klasycznie zaspał z kursami, można tam pograć około 0,10 wyżej niż np. w Bet365.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #6 BetGun
???? Marinko Matosevic - Daniel Evans 0-2
TYP: Matosevic @2,33 ⛔
Stawka: 5j EWG: -5j


KUPON #7 BetGun
???? Damir Dzumhur - Diego Schwartzman 1-2
TYP: Shwartzman @1,95 ✅
Stawka: 7j EWG: +6,65j


Tenis ostatnio tragicznie ale próbujemy zagrać dwa mocniejsze single. Marinko miecie od początku tego turnieju, często bywa, że w tych challach zatrzymuje się dopiero w finale. Evans przyzwoity ale już widziałem jak takie mecze Matosevic wygrywał ze stratą powiedzmy 4 gemów, a kurs warty gry. Schwartzman odzyskał forme z samego początku sezonu i teraz naprawdę gra solidnie. Wczoraj Tomic nie miał nic do powiedzenia z Argentyńczykiem. Dzumhur fenomenalna forma w tym sezonie mączkowym, ale to już nie jest to samo co w Barcelonie. Stracił seta z Marchenko, a takie chwile słabośći z Schwartzmanem mogą kosztować mecz. Oby coś siadło w końcu

Edit: Było blisko katastrofy ale jest plus, no ale co to za plus..
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Wyjeżdam na majówkę, więc podam wszystkie kupony na weekend. Trochę tego będzie ale jest co grać. Po tym krótkie podsumowanie kwietnia bo nie ma co liczyć yieldu itp po 4 dniach typowania...

Piątek 29.04.2016.

KUPON #8 BetGun
???? Marcel Granollers - Ivo Karlovic 1-2
TYP: Granollers @1,42 ⛔
???? Kubot/Matkowski - Coric/Skugor 2-0
TYP: Kubot/Matkowski @1,34 ✅
AKO: 1,91 Stawka: 3j EWG: ?

KUPON #9 BetGun
⚽ Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-1
TYP: Poniżej 2.5 @1,72 ⛔

⚽ Sporting Gijon - Eibar 2-0
TYP: Gijon @1,66 ✅
AKO: 2,86 Stawka: 2j EWG: ?

KUPON #10 BetGun
???? Anwil Włocławek - Wilki Morskie Szczecin 78:54
TYP: Anwil @1,21 ✅
:siata: PTPS Piła - Bielsko Biała 1-3
TYP: Bielsko Biała @1,64✅
AKO: 1,98 Stawka: 3j EWG: ?

Sobota 30.04.2016

KUPON #11 BetGun
⚽ Watford - Aston Villa 3:2
TYP: Watford @1,68 ✅
⚽ AS Monaco - Guingamp 3:2
TYP: Monaco @1,50 ✅
AKO: 2,52 Stawka: 2j EWG: ?

KUPON #12 BetGun
⚽ Borussia Dortmund - VFL Wolfsburg 5:1
TYP: Borussia @1,40 ✅
⚽ Bayern Monachium - Monchengladbach 1:1
TYP: Bayern @1,37 ⛔
AKO: 1,92 Stawka: 2j EWG: ?

KUPON #13 BetGun
⚽ Real Sociedad - Real Madryt 0:1
TYP: Real Madryt @1,60 ✅
⚽ Stoke City - Sunderland 1:1
TYP: Sunderland lub X @1,49
⚽ Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 0:0
TYP: Arka @1,61⛔
⚽ Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1:0
TYP: Atletico @1,30 ✅
AKO: 4,99 Stawka: 1j EWG:

Starałem się rozsądnie dobrać spotkania na kupony. Czeka nas bardzo ciekawy weekend w piłce nożnej, w wielu ligach możemy oficjalnie lub nieoficjalnie poznać mistrza kraju. Stawki raczej niewielkie bo rzeczywiście dużo tego wyszło, mam nadzieję, że jak wrócę to stan konta będzie wyższy niż przed wyjazdem.

Edit: Całość postu -1.02j
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #14 BetGun
???? Dusan Lajovic - Santiago Giraldo 0-2
TYP: Giraldo @2,01 ✅
Stawka: 3j EWG: +3,03j

Dzisiaj jest już pierwszego maja ale gramy do końca weekendu jeszcze w kwietniu. Jutro rano zrobię podsumowanie. Lajovic do mnie nie przemawia z tym jednoręcznym backhandem. Giraldo loteria jak zagra ale jeśli dobrze wejdzie w mecz to będzie lepszy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #15 BetGun
⚽ Manchester United - Leicester 1-1 już w 16 minucie :cool:
TYP: BTTS @1,87 ✅
Stawka: 4j EWG: +3,48j

Po takim kursie ciężko nie spróbować. Leicester po remisie Tottenhamu ma miejsce na ryzyko, w końcu już dziś może świętować mistrzostwo Anglii. ManU walczy z West Hamem o 5 miejsce, też nie ma na co czekać. Spodziewałem, się kursu około 1,65 po 1,87 biorę w ciemno.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #16 BetGun
???? Grigor Dimitrov - Diego Schwartzman 1-2
TYP: Schwartzman +1.5seta @1,90✅
Stawka: 5j EWG: +4.5j

Dimitrov mógł już odpaść z Ungurem, ledwo wyciągnął w trzech setach. Jeśli taki zacięty mecz miał z Rumunem, nie ma opcji, że świetny na mączce Diego da się tak przejechać po sobie. Moim zdaniem szukałbym wszelkich zakładów w stronę Argentyńczyka. Bardzo ciekawy mecz do oglądania, myślę, że Schwartzman urwie przynajmniej seta Bułgarowi.

Edit: Ale wywalczył!!! mistrzostwo świata
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #17 BetGun
⚽ Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:1
TYP: Piast @2,06 ✅
Stawka: 2j EWG: +2,12j

Po ostatnim meczu nie waham się na kogo postawić pieniądze.

Edit: Fenomenalna niedziela, szkoda, że myślałem, że to już koniec szczęścia i dałem tylko 2j. No ale i tak jest git.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #18 BetGun
???? Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 118:106
TYP: Powyżej 206.5 @1,70 ✅
Stawka: 4j EWG: +2.8j

Ostatni typ w tym miesiącu. Linia jak najbardziej do pokrycia przez powyższe zespoły, GSW w meczach z Houston oscylowało w wiele wyższe wyniki. Po drugiej stronie m.in. Lillard więc też nie ma na co narzekać.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KWIECIEŃ​


Zagrane kupony: 18

Wygrane kupony:
10

Skuteczność: 55%

Zagrane jednostki:
58j

Wygrane jednostki: 73.84j

Zysk: +15.84j

Yield: ✅+27%✅


Jestem mega zadowolony, wszystko dzięki wczorajeszej fenomenalnej niedzieli gdzie udało się mieć 5/5. Wcześniej byłem na minimalnym plusie. Yield ok, wiadomo, że po 18 kuponach to nic nie mówi, wszystko wyjdzie w maju, który zawsze jest trudny do typowania moim zdaniem. Tak czy siak fajnie, że udało się wyjść na plus i gramy dalej.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
MAJ

KUPON #19
BetGun
:hokej: San Jose Sharks - Nashville Predators 3:2
TYP: Sharks @2,03 ✅
Stawka: 2j EWG: +2,06j


Sharks nie powinni odpuścić drugiego meczu u siebie i skorzystać z szansy na świetną zaliczkę po dwóch spotkaniach. Wynik pierwszego meczu 5-2 dla hokeistów z San Jose.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #20 BetGun
???? Leonardo Mayer - Feliciano Lopez
TYP: Lopez @1,77
???? Karolina Pliskova - Christina Mchale
TYP: Pliskova @1,41
???? Sloane Stephens - Patiricia Tig ⛔ nawet nie chce mi sie pisać, to jest zbrodnia. 3 piłek nie potrafi odbić a wcześniej wygrywa turniej na tej nawierzchni. git
TYP: Stephens @1,16
AKO: 2,90 Stawka: 2j EWG: -2j

3 zdarzenia na kuponie, rzadko to robię ale moim zdaniem warto spróbować. Mayer ogólnie duuużo gorszy sezon od poprzednich, stracil swoje największe atuty. Ponadto na mączce zagral dopiero trzy spotkania w tym sezonie. Feliciano dużo groźniejszy na dzień obecny. Zagrał bardzo dobry mecz z Kohlschreberem w Monachium, który przecież Niemiec wygrał. Co do lasek to Karolina Pliskova w mega formie, wczoraj spacerek z Dominguez Lino 6-1 6-2. Stephens dużo mocniejsza od Tig, która moim zdaniem nie ma nic szczególnego w swojej grze. Byłaby to niespodzianka dnia gdyby nie wygrała amerykanka tego meczu.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #21 BetGun
???? Viktor Troicki - Andrey Kuznetsov 0-2
TYP: Troicki @2,40 ⛔
Stawka: 2j EWG: -2j

Kuznetsov zebrał straszne baty do Kolby w Barcelonie. Widać, że nie czuje się najmocniejszy na czerwonej europejskiej mączce. Troicki to też nie jest wirtuozem na tej nawierzchni ale ma większe doświadczenie i chyba jest regularniejszy. Mecz 50/50 dlatego biorę taki kurs na Viktora.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #22 BetGun
⚽ Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1
TYP: Legia powyżej 1.5 @2,10 ⛔
Stawka: 5j EWG: -5j

Grubiej na Puchar Polski. Legia dużo lepszy i bardziej wyrównany skład, będą chcieli sobie zapewnić już jeden pewny puchar. Nie mówię, że Lech nie będzie chciał ale ma do tego dużo mniejsze możliwości. Jest drużyną bardzo chimeryczną i jeden błąd może posypać ich defensywę. 2 bramki dla Legii przy duecie Prijovic Nikolic to dla mnie bardzo prawdopodobna opcja.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #23 BetGun
⚽ Chelsea - Tottenham 2:2
TYP: Tottenham lub remis @1,48 ✅
⚽ Napoli - Atalanta 1:0 HT
TYP: Napoli HT @1,55 ✅
AKO: 2,28 Stawka: 5j EWG: +6,4j

Po dobrej serii przyszła seria trzech porażek, oby ten kupon ją przerwał. Tottenham nie wiem czy wygra ale powinien walczyć do końca o mistrzostwo i urwać przynajmniej remis w tym meczu. Napoli rozgoryczone po przegraniu walki o mistrzostwo z Juventusem, powinni odrazu rzucić się do gardeł piłkarzom Atalanty.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #24 BetGun
:hokej: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 3-2
TYP: Penguins 60&#39; @2,17 ✅
Stawka: 3j EWG: +3,51j

KUPON #25 BetGun
???? Yuichi Sugita - Di Wu 2-1
TYP: Wu @2,10 ⛔ blisko...
Stawka: 3j EWG: -3j
 
Do góry Bottom