>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33 kolejka Ekstraklasy (22.04 - 25.04.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Nie zwalniamy tempa, kolejna kolejka. Hit w Warszawie, Legia podejmie Cracovię.
Ciekawe spotkanie w Białymstoku, po wygranej z Podbeskidziem Górnik ma szansę pójść za ciosem i próbować utrzymać się w ekstraklasie, czy się to uda, zobaczymy.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!​
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dobry kurs na Ruch, Niebiescy w większości swoich spotkań mają swoje &quot;piętnaście minut&quot; w których grają bardzo dobrze, zwłaszcza z pierwszej piłki, to widać było z Legią,
gdzie po przerwie powinni strzelić gola i wygrać z liderem.

Legii nie warto ruszać mimo, że piłkarze są wypoczęci bo grali tylko 45 min w Chorzowie.
Brak Jodłowca jest odczuwalny, wg mnie źle jedenastkę zestawił trener,
Borysiuk albo przerzut do nikogo albo dobry, Kucharczyk rzadko atakował,
Aleksandrov jedynie z atakujących zagrał dobrze, nie ma jednak wykończenia.
Hammalainen po wejściu nie istniał jak Legia w 2 połowie, jak zagra Duda to można będzie
coś pomyśleć, z takim składem jak ostatnio w pomocy a zwłaszcza ustawieniem nic nie ruszam.

Więcej jak oferta się poszerzy.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Dobry kurs na Ruch, Niebiescy w większości swoich spotkań mają swoje &quot;piętnaście minut&quot; w których grają bardzo dobrze, zwłaszcza z pierwszej piłki, to widać było z Legią,
gdzie po przerwie powinni strzelić gola i wygrać z liderem.
Legii nie warto ruszać mimo, że piłkarze są wypoczęci bo grali tylko 45 min w Chorzowie.
Brak Jodłowca jest odczuwalny, wg mnie źle jedenastkę zestawił trener,
Borysiuk albo przerzut do nikogo albo dobry, Kucharczyk rzadko atakował,
Aleksandrov jedynie z atakujących zagrał dobrze, nie ma jednak wykończenia.
Hammalainen po wejściu nie istniał jak Legia w 2 połowie, jak zagra Duda to można będzie
coś pomyśleć, z takim składem jak ostatnio w pomocy a zwłaszcza ustawieniem nic nie ruszam.
Więcej jak oferta się poszerzy.
Nie wiem kolega jaki mecz oglądałeś we wtorek ale co do Bułgara to w ogóle się nie zgodzę. Nie ma ani przyspieszeni ani otwierającego podania. Najlepiej grał Guilerhme i Malarz (ale to trochę wstyd dla piłkarzy, że najlepszym ich zawodnikiem zostaje bramkarz). Moneta jeździł równo Beresia i musiał Broź wejść. Borysiuk i jego przerzuty to pozostawię bez komentarza. Legijny &quot;Ibra&quot; potrzebuje 4 sytuacji żeby trafić - piłkarze, którzy zarabiają grubo ponad 50 tysięcy miesięcznie nie potrafią trafić w bramkę wielkości stodoły ;) W piątek BTS w Warszawie, taka pierwsza myśl. Pozdro
 
marek-142679 0

marek-142679

Użytkownik
Dobry kurs na wygraną*/ remis Cracovii z Legią. Ostatnie mecze Wojskowych pokazują, że nie są*w szczytowej formie strzeleckiej, co z Cracovią może kosztować utratę kolejnych punktów. Remis przy Łazienkowskiej bardzo realny, a kurs 4.00 kusi ????
 
maciekk86 0

maciekk86

Użytkownik
Dobry kurs na wygraną*/ remis Cracovii z Legią. Ostatnie mecze Wojskowych pokazują, że nie są*w szczytowej formie strzeleckiej, co z Cracovią może kosztować utratę kolejnych punktów. Remis przy Łazienkowskiej bardzo realny, a kurs 4.00 kusi ????
Wątpie. Legia raczej nie zawiedzie z Cracovią. Mecz z Ruchem porównałbym do meczu z Termalicą przegranym 0:3, tylko w tym wypadku Malarz bronił wszystko ???? Mnie interesuje połączenie betu Piast - Lechia (Piast) i liczę na wygraną Pogoni z Lechem :cool:
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Legia-Cracovia

Cracovia jest ekipą która solidnie przepracowała sezon do końca 2015r, ich gra w 2016 jednak nie jest już taka dobra a przede wszystkim skuteczna, jest kilku graczy którzy ciągną ten wózek jednak jakości i monolitu nie widać tu specjalnego.Po paśmie potknięć Cracovia ostatnio w końcu wygrała u siebie z Zagłębiem, ale nie byli wcale lepszym zespołem, można rzec nawet że rezultat tego spotkania poniekąd ustalił sędzia dyktując karnego może nie z kapelusza, ale w okolicznościach gdzie raczej spora część sędziów odpuszcza.Tak czy inaczej Cracovia wygrała i jedzie w Stolicę w roli ekipy która będzie mogła postawić się Legii walcząc tym samym o ważne punkty dające puchary.
Legia ostatnio także nie rozpieszcza kibiców, zremisowali dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej, w pierwszym meczu u siebie zwyciężyli z Lechem 1-0, natomiast w drugim w Chorzowie zremisowali i to dosyć szczęśliwie patrząc na grę Niebieskich w drugiej połowie, zaznaczyć jednak należy że swoje okazje więcej niż 100% miała Legia w pierwszej połowie więc tutaj scenariusz mógł się ułożyć zupełnie inaczej.Teraz Legia podejmuje u siebie średnio zagadkową Cracovię, która wróciła na podium za sprawą przewrotnych wyników w ostatniej kolejce.Uważam że w tym meczu Legia przejedzie przez pasy na czerwonym świetle, w ich grze widać spory potencjał, jednak też widać że nie idzie on w kierunku jakim należy i pewne elementy na tą kolejkę powinny być poprawiane.

Legia @1.55 unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Granie Legii o takich kursach wg mnie mija się z celem.
Bardzo przeciętny mecz z Lechią i Lechem u siebie, z Ruchem - słaby. Nie widziałem Legii w Szczecinie. Bardzo widoczny brak Jodłowca, który jutro też nie zagra. Pazdan też ponoć nie gotowy. Borysiuk? Vranjes? Guilerhme w Chorzowie się nie spisał. Duda bez formy od dawna.

Dla mnie w tej kolejce na 1 rzut oka:
over w Lubinie i kolejna wygrana Wisły.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Legia wygra &amp; over 2,5 to chyba bet kolejki
Legia nie przegrała ostatnich 20 meczów z Cracovią
Po za tym Legia od chyba 5 meczów ligowych bez overa co jest niespotykane
Cracovia tak samo dwa undery pod rząd
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
może i grają przeciętnie, ale potencjał tam bardziej kieruje pod odpalenie a nie jakieś hamulce, przecież to widać gołym okiem jak biegają po boisku.brakuje trochę skuteczności, ostatnio zgubili punkty więc kolejny motywator.Cracovia?no sorry 0 argumentów prócz tego że to jest piłka i nic nie jest pewnego.Mecz może nie na grube inwestycje ale na jakiś dubelek czy potrójny czemu nie, łatwiejszych meczów już mieć nie będą Lubin(W) Piast(D) Lechia(W) Pogoń (D)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
PBB:SW typ:X,Kurs:3,30
KK:GŁ typ:X,Kurs:3,10
Widzę tutaj piękny dubelek na remis wszystkie cztery zespoły mogą podzielić się punktami nie sądzę by było inaczej Łęczna gra padake ,podbeskidzie nie idzie lepiej z całej tej czwórki tylko Śląsk prezentuje jakiś poziom dla mnie oba te mecze warte grania na remis.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Nie wiem kolega jaki mecz oglądałeś we wtorek ale co do Bułgara to w ogóle się nie zgodzę. Nie ma ani przyspieszeni ani otwierającego podania. Najlepiej grał Guilerhme i Malarz (ale to trochę wstyd dla piłkarzy, że najlepszym ich zawodnikiem zostaje bramkarz). Moneta jeździł równo Beresia i musiał Broź wejść. Borysiuk i jego przerzuty to pozostawię bez komentarza. Legijny &quot;Ibra&quot; potrzebuje 4 sytuacji żeby trafić - piłkarze, którzy zarabiają grubo ponad 50 tysięcy miesięcznie nie potrafią trafić w bramkę wielkości stodoły ;) W piątek BTS w Warszawie, taka pierwsza myśl. Pozdro
Z Aleksandrovem w 100% się zgodzę, gość jest nijaki. Ani nie widziałem jego jakichś wygranych pojedynków 1 na 1, ani strzału też nie ma, ogólnie mało go na boisku. Beresiowi trudno się dziwić, nie zagrał w żadnym meczu ekstraklasy od przerwy zimowej to czego się można było spodziewać. Borysiuk bez Jodłowca widać, że traci swoje atuty, widać że czuje się z nim w środku bezpieczniej i to nie dziwi.
Co do jutrzejszego meczu. Jodłowiec już trenował z drużyną i znajduje się w 18. Podejrzewam, że w pierwszym nie wyjdzie, ale w razie jakby się źle działo to na pewno się pojawi. Wszyscy mówią o tym, że Legia gra słabiej, ale nie zapominajmy że Cracovia też spuściła z tonu. Główna jej bolączka to brak klasowego napastnika. Wcześniej przy bardzo dobrej grze udało się to tuszować, ale gdy jest słabszy okres nie ma kto tego podciągnąć jakąś bramką. Mecz na pewno ciekawy, obie drużyny mają coś do udowodnienia i liczę na parę bramek.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Ruch pokazał ogromną determinację z Legią. Trybuny niosły młodych Monetę i Stępińskiego jak na skrzydłach. Cracovia może zagrać dobry mecz, ale nie utrzyma takiego tempa presingu jak Ruch na Cichej. Legia moim zdaniem poradzi sobie z Cracovią, ale przy takich kursach, to ja chyba pasuję.
Więcej będzie do zgarnięcia na remisach, a prawdopodobnych całkiem są przynajmniej ze cztery. Szczecin, Bielsko (goście będą bronić przewagi nad PBB w tabeli i mogą być zainteresowani podziałem punktów, Gliwice (Piast gra dobrze u siebie, ale Lechia może okazać się nie gorsza niż Cracovia tydzień temu. Algorytm mi typuje także Lubin do remisu, ale ten mi się wydaje najmniej prawdopodobny. Lubin będzie chciał w końcu pokazać tą skuteczność co w rundzie zasadniczej i przed swoją publicznością zgarnąć 3 oczka. Ruch świetną grę z Legią okupił sporą utratą sił. Ciężko zagrać tak dobre 2 mecze w 4 dni nie mając naprawdę szerokiej ławki. Na Zagłębie Ruch nie będzie się już tak mocno spinał jak na Legię. Tutaj chyba szukałbym typu na Lubinian.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie - Ruch
Typ: 2X ⛔
Kurs: 2.00
buk: unibet

Wynik:​


Szczerze to jestem trochę zaskoczony tak wysokim kursem na zespół z Chorzowa. Dzisiaj Ruch na pewno stać na wywiezienie choć jednego punktu z tak trudnego terenu jakim jest Lubin. Niebiescy w ostatnim ligowym spotkaniu z Legią pokazali siłę, determinację oraz walkę. I myślę, że dzisiaj tych atutów również nie zabraknie, a dołożenie choć jednej bramki sprawi, że Typ wejdzie.
Jak już wspomniałem Lubin to bardzo ciężki teren. Ligowe punkty w ostatnim czasie gubili tu Piast, Pogoń czy też Lechia. Po ostatniej porażce z Cracovia zespół Zagłębia będzie chciał wymazać tą porażkę z pamięci, a najlepszym na to antidotum będzie dzisiejsza wygrana. Ja jednak wierzę, że tak się nie stanie. Ruch mając w swoim składzie młodych i uzdolnionych graczy jest w stanie powalczyć w naszej lidze z każdym, nawet z Legią czy to z Lechem. Myślę, że jest to mecz na remis, ale teraz można tylko gdybać, a boisko wszystko zweryfikuje.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Dziwi mnie układ kursów na mecz w Gliwicach, gdzie nie wygrał nikt od 9 spotkań. Piast obok Legii jest najdłużej niepokonany na swoim stadionie.
Piast potrafił odrobić ze stanu 0:2 na Bułgarskiej. Dla mnie typ 1x @1,57 BET365 wydaje się dość interesujący w tym kontekście. Piast walczący o historyczny sukces nie położy się przed Lechią.
Edit:
A jakbym taki pakiecik 4 remisów zaproponował?
PBB- ŚW - @3,3 Unibet
PS - LP - @3,3 Unibet
JB - GZ - @3,5 Unibet
PG - LG - @3,2 Unibet
Wszystkie 4 typy w singlach za równą stawkę. Jeżeli przynajmniej dwa z nich wejdą to Yield od 62% do 70%.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie wiem kolega jaki mecz oglądałeś we wtorek ale co do Bułgara to w ogóle się nie zgodzę. Nie ma ani przyspieszeni ani otwierającego podania. Najlepiej grał Guilerhme i Malarz (ale to trochę wstyd dla piłkarzy, że najlepszym ich zawodnikiem zostaje bramkarz). Moneta jeździł równo Beresia i musiał Broź wejść. Borysiuk i jego przerzuty to pozostawię bez komentarza. Legijny &quot;Ibra&quot; potrzebuje 4 sytuacji żeby trafić - piłkarze, którzy zarabiają grubo ponad 50 tysięcy miesięcznie nie potrafią trafić w bramkę wielkości stodoły ;) W piątek BTS w Warszawie, taka pierwsza myśl. Pozdro
Cześć ;)

we wtorek Ruch - Legia, poza tym 3 mecze Ekstraklasy oraz mecz u drwali :grin:

Ja wspominałem, że w przodzie najlepszy w drużynie gości był Bułgar.
Guilherme nie pasuje mimo do gry w środku pola, wg mnie powinien grać na boku pomocy zamiast Kucharczyka,przypomina mi stylem Marcelo, którego bardzo lubię i podobnie jest z graczem Legii,
której nie kibicuję. Miał dobre podanie przy okazji Prijovicia, wcześniej chyba do Brazylijczyka dogrywał Borysiuk,
dalej poszła od Guilherme do Nikolicia. Kucharczyk miał bardzo mało akcji na skrzydłach, Bułgar chyba zszedł
z boiska tak wcześnie bo Ruch stwarzał dużo okazji lewą stroną na początku drugiej połowy.
To nie on tylko Bereszyński powinien wtedy zejść albo trener Legii mógł zmienić trochę ustawienie.
Po zejściu Bułgara Legii miała bardzo mało okazji na gola, jedyna to chyba strzał Hammalainena, podawał chyba Kucharczyk, nieliczna z akcji w tym meczu z jego strony.

Nikolić miał dobre podania, Prijovic zmarnował dwie dobre okazji, w 2 połowie został w szatni.
Bułgar wg mnie był najbardziej zaangażowany w grę ofensywną Legii i ze wszystkich graczy w przodzie był najlepszy, to o czym wspominasz czyli gra 1 na 1 czy wykończenie to argumenty z którymi się zgadzam.
Ze wszystkich graczy najlepiej wypadł Malarz, szkoda że te nożyce Mariusza nie wpadły.

Co do meczu w Lubinie to faworytem są gospodarze, zagrali lepsze spotkanie z Cracovią niż z Wisłą poza domem.
Tylko z Lechią nie stracili gola (1-0) u siebie, ostatnio przegrali 1-2 z nimi,
Ruch powinien strzelić z Legią, ze Śląskiem nie dostał karnego, z Lechią mimo braku Stępińskiego też swoje okazje miał w drugiej połowie. Uważam, że linia +0,75 na gości jest zła, kurs 1,89 w pinnacle,
jeszcze coś na live dorzucam w odp. temacie.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Dziwi mnie układ kursów na mecz w Gliwicach, gdzie nie wygrał nikt od 9 spotkań. Piast obok Legii jest najdłużej niepokonany na swoim stadionie.
Piast potrafił odrobić ze stanu 0:2 na Bułgarskiej. Dla mnie typ 1x @1,57 BET365 wydaje się dość interesujący w tym kontekście. Piast walczący o historyczny sukces nie położy się przed Lechią.

Edit:
A jakbym taki pakiecik 4 remisów zaproponował?
PBB- ŚW - @3,3 Unibet
PS - LP - @3,3 Unibet
JB - GZ - @3,5 Unibet
PG - LG - @3,2 Unibet

Wszystkie 4 typy w singlach za równą stawkę. Jeżeli przynajmniej dwa z nich wejdą to Yield od 62% do 70%.

Uważałbym na mecz w Gliwicach. Niestety, mentalna komuna w tym kraju ma się dobrze. Rudy i jego świta zrobią wszystko żeby poległa miała mistrza na stulecie. Nie jest przypadkiem, że kolejny mecz Piasta w rundzie finałowej będzie drukował drukarz z mazowieckiego okręgu drukarskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
irizar 82

irizar

Użytkownik
Uważałbym na mecz w Gliwicach. Niestety, mentalna komuna w tym kraju ma się dobrze. Rudy i jego świta zrobią wszystko żeby poległa miała mistrza na stulecie. Nie jest przypadkiem, że kolejny mecz Piasta w rundzie finałowej będzie drukował drukarz z mazowieckiego okręgu drukarskiego.
Dzięki za hinta, ale remis w Gliwicach nie jest bardzo złym rozwiązaniem dla Legii.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Uważałbym na mecz w Gliwicach. Niestety, mentalna komuna w tym kraju ma się dobrze. Rudy i jego świta zrobią wszystko żeby poległa miała mistrza na stulecie. Nie jest przypadkiem, że kolejny mecz Piasta w rundzie finałowej będzie drukował drukarz z mazowieckiego okręgu drukarskiego.
Daruj sobie te wylewanie żali, to nie jest kółko wzajemnej adoracji Lecha, Wisły czy innych klubów, a taki komentarz jest nie na miejscu. Skoro to są informacje wymyślone tylko przez Ciebie bez żadnego pokrycia to po co je tu wypisujesz?
 
marek-142679 0

marek-142679

Użytkownik
Uważałbym na mecz w Gliwicach. Niestety, mentalna komuna w tym kraju ma się dobrze. Rudy i jego świta zrobią wszystko żeby poległa miała mistrza na stulecie. Nie jest przypadkiem, że kolejny mecz Piasta w rundzie finałowej będzie drukował drukarz z mazowieckiego okręgu drukarskiego.
Skąd się*bierze twoja mentalność? Nie jest przypadkiem, że najwięcej sędziów jest z okręgu mazowieckiego, bo np z wielkopolskiego większość*siedzi w więzieniu za branie łapówek albo ma zakaz wykonywania zawodu ????

Zapowiada się*ciekawa runda ???? Cracovia faktycznie bez większych atutów na dzisiejszy mecz z Legią, którą pewnie Czerczesow do porządku przywrócił po meczu z Ruchem, podobny mecz co z Termalicą (3:0), tylko tym razem Malarz wszystko bronił + Prjovic miał urodziny w tym tygodniu, a w przeszłości często zdarzało się*piłkarzom strzelać w swoje urodziny. Mój bet: Dokładny wynik 2:1/ 8.00/bwin + postawiłbym strzelca Prjovica, ale narazie nie mogę znaleść*gdzie mogę taki bet zrobić, bo na bwinie juz sie nie da, a jestem w pracy i nie mam czasu za bardzo szukac. Jak ktoś wie to niech da znać proszę!
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Skąd się*bierze twoja mentalność? Nie jest przypadkiem, że najwięcej sędziów jest z okręgu mazowieckiego, bo np z wielkopolskiego większość*siedzi w więzieniu za branie łapówek albo ma zakaz wykonywania zawodu ????
Zapowiada się*ciekawa runda ???? Cracovia faktycznie bez większych atutów na dzisiejszy mecz z Legią, którą pewnie Czerczesow do porządku przywrócił po meczu z Ruchem, podobny mecz co z Termalicą (3:0), tylko tym razem Malarz wszystko bronił + Prjovic miał urodziny w tym tygodniu, a w przeszłości często zdarzało się*piłkarzom strzelać w swoje urodziny. Mój bet: Dokładny wynik 2:1/ 8.00/bwin + postawiłbym strzelca Prjovica, ale narazie nie mogę znaleść*gdzie mogę taki bet zrobić, bo na bwinie juz sie nie da, a jestem w pracy i nie mam czasu za bardzo szukac. Jak ktoś wie to niech da znać proszę!
Na Unibecie jest z kursem 1,97.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom