>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35 kolejka Ligue 1 [22-24 kwietnia 2016] + mecze zaległe [ 27 kwietnia ]

nole 6,1K

nole

Forum VIP

Wchodzimy na ostatnią prostą w Ligue 1 !!!
Do końca sezonu pozostały 4 mecze, a walka o puchary wciąż trwa w najlepsze.
Na 2 miejsce powróciło Monaco po słabym meczu Lyonu.
Świetnie gra również Lille, które na serio włączyło się do walki o TOP4.
W najbliższej kolejce szykuje się niezwykle interesujące spotkanie pomiędzy Rennes, a Monaco. Czy po dwoch przegranych gospodarze włączą się jeszcze do walki o puchary ?
Zapraszam do większej aktywności i waszych przemyśleń, bo teraz już nie ma miejsca na odpuszczanie. Każda ekipa w tych ostatnich meczach da z pewnością z siebie wszystko.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
22.04.2016 piątek godz. 20.30
Nice - Reims

O co walczą obie ekipy to wszyscy wiedza, wystarczy spojrzec na tabele ... do konca 4 kolejki, tu juz nie ma miejsca na margines. Gospodarze troche mnie zawiedli w ostatniej kolejce, byli blisko sensacji i zamiast postawic wszystko na jedna karte to trzymali sie kurczowo obrony i taka postawa sie zemsciła w 82 min kiedy Lyon wyrównał ostatecznie ... no ale Nicea wraca na swoje śmieci gdzie wygrala ostatnie 3 spotkania w tym 3-0 z Rennes!
Goście w tym roku bez formy, co spowodowało spadek w tabeli, ostatnie zwyciestwo na wyjezdzie na poczatku lutego (z Cean) potem byl remis z Monaco (o dziwo!) a pozostale spotkania to same porażki. Szczegolnie ta ostatnia z Troyes bardzo boli i kto wie czy nie przesadzi o spadku ... przed Reims cięzkie mecze (nie zeby Toulouse i Ajaccio mialy łatwe), mysle ze juz sa myslami na spotkaniu za tydzien u siebie z Montpellier.
Spory value jak dla mnie po tym kursie, pobierajcie zanim zacznie spadać...
Nice 1 @ 1,95 Ónibet ✅
edit: kursy juz po 1,75 :/ (piątek rano)
edit 2: po południu juz po 1,65
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik

Mecz dopiero w niedziele, ale kurs spadnie więc piszę teraz. Lubię Saint-Etienne, drużyna prowadzona przez Gaultiera od jakiegoś czasu czołówka ligi, ale zawsze brakuje kropki nad &quot;i&quot;, żeby np. skończyć sezon na pudle i zagrać w LM. Kilka kolejek temu wydawało się, że znów tak będzie, ale ostatnie spotkania to zwyżka formy 4 wygrane wszystko bez straty bramki. Ta seria spowodowała, że są realne szanse na podium. Strata do drugiego Monaco 4 oczka. W perspektywie mecze jeszcze z Niceą, Lille (one zadecydują) oraz Tuluzą w tym 2 spotkania u siebie, jest szansa!!! Plusem jest też to, że tak naprawde &quot;les verts&quot; nie mają presji, nikt na nich nie liczy a oni po cichu włączają się w walkę o LM. Zieloni bez Brisona, Clerca i Bahebecka, ale jest szeroka wyrównana kadra, więc nie ma problemu.
Co do Lorient to można powiedzieć- wakacje. Dlaczego? 9 oczek przewagi nad strefą spadkową i nie ma opcji na spadek, bo za dużo wyników by sie musiało ułożyć niekorzystnie- cudów nie ma. Lorient gra w kratke, na wyjazdach przeciętnie. Jedna absencja- Le Goff, ale ja myślę, że trener Ripoll da szanse zmiennikom albo wpuści jakiegos juniora. Ostatnie 4 bezpośrednie mecze to 4 wygrane do 0 przez niedzielnych gospodarzy, więc ekipa Lorient nie może sobie dać rady ostatnio z ASSE. Kurs przeciętny, ale jesli ktoś szuka czegoś do dubelka, polecam. Licze na spokojne 2-0.
Przewidywane składy:
St. Etienne: (4-3-3) Ruffier - Theophile-Catherine, Sall, Perrin, Assou-Ekotto - Lemoine, Clement, Cohade - Monnet-Paquet, Roux, Tannane
Lorient: (4-4-2): Lecomte - Gassama, Rose, Toure, Guerreiro - Jouffre, Ndog, Mesloub, Barthelme - Waris, Jeannot

St. Etienne- Lorient 1 @ 1,44 Bet365
Licze na spokojne 2-0.
mówie, mam ???? ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
Czy tak wysokie kursy na Lyon są spowodowane czymś konkretnym? Ja rozumiem, że Tuluza gra u siebie i walczy o utrzymanie ale Lyon też walczy i to o podium i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tutaj wyższych kursów niż 1.70
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy tak wysokie kursy na Lyon są spowodowane czymś konkretnym? Ja rozumiem, że Tuluza gra u siebie i walczy o utrzymanie ale Lyon też walczy i to o podium i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tutaj wyższych kursów niż 1.70
Nie wydaje mi się, aby 2,00 było szczególnie wysokim kursem...
Jest wystawiony w sam raz. Po pierwsze Tuluza wygrała u siebie ostatnie 3 mecze. Po drugie Lyon ma tragiczny wręcz bilans z Tuluzą na wyjeździe. Zwróć uwagę, że w ostatnich 9 meczach w Tuluzie Lyon w 8 nie zdobył nawet gola ! Fatalną passę przełamali w ostatnim meczu, gdzie bramkę strzelili, ale i tak przegrali 2:1. Lyon nie wygrał w stolicy Midi-Pyrénées od 11 lat.
Uważam, że granie w stronę 1X jest ciekawszą opcją niż czysta 2. Tuluza ma nóż na gardle i tego meczu nie odpuści.
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
Po pierwsze Tuluza wygrała u siebie ostatnie 3 mecze.
To jest chyba tylko dodatkowy argument w kierunku Lyonu. W tym sezonie nie wiem czy mieli kiedykolwiek taką passę, więc tym bardziej uważam, że skończy się na Lyonie, bo jednak nie oszukujmy się ale drużyna która ma bardzo duże szanse na spadek nie zacznie nagle grać stabilnie.

Mówisz, że mają nóż na gardle, a Lyon to nie? Jeśli marzą o LM to muszą gonić Nicee, a w dodatku na plecach już czują oddech St. Etienne, które w tej kolejce raczej wygra swój mecz.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
24.04. niedziela godz. 14.00
Marsylia - Nantes

krótko i za drobne, według mnie idealny moment na przełamanie złej passy u siebie gospodarzy ... mamy nowego &quot;starego&quot; trenera, lekkie polepszenie nastrojow w druzynie po zwyciestwie z Sochaux (gdzies czytalem nawet ze to oznacza juz awans do grupowej fazy LE w nastepnym sezonie, bo final pucharu bedzie z PSG ... mozliwe to?) no i przede wszystkim przeciwnika w kiepskiej formie i bez motywacji.
Marsylia -1 (AH) @ 2,55 ⛔
Marsylia 1 @ 1,78 ⛔
Marsylia 1 DNB @ 1,29 zwrot
wszystkie kursy Ónibet.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Rennes - Monaco

@ BTS 1,60 sts ✅✅✅

Najciekawszy piłkarsko mecz na dzisiaj.
Według mnie obie ekipy strzelą gola. Rennes ma za sobą dwa fatalne spotkania. Nie strzelili gola, a stracili ich aż 6. To ekipa, która mimo wszystko ma dalej o co walczyć. Do miejsca premiowanego grą w pucharach tracą 6 pkt i mają mecz mniej od Nice. Jeśli dziś wygrają to zbliżą się na 3 pkt i mają 3 kolejki jeszcze do rozegrania. Jeśli dziś przegrają to w zasadzie jest pozamiatane i w pucharach grać nie będą. Monaco jednak to bardzo ciężki rywal i na 1X2 nie odważę się stawiać. Wybieram dlatego bardziej bezpieczną opcję jaką jest gol gospodarzy. Jeśli chodzi o bramkę dla Monaco to również drużyna ma o co walczyć. Gracze z Księstwa wcale nie są jeszcze pewni gry w LM. Obecnie są na 3 miejscu w tabeli i po pierwsze walczą z Lyonem o wicemistrza, a po drugie St. Etienne traci tylko 4 pkt do Monaco. Zieloni dziś raczej zgarną 3 pkt, a więc gdyby Monaco dziś przegrało to będzie tylko 1 pkt i 3 kolejki do końca ! Tutaj już nie ma miejsca na kaukulacje. Walka jest o spore pieniądze i myślę, że nikt dziś nie odpuści. BTS wydaje mi się najmądrzejszy w tym meczu do gry.


Popieram również typ na St. Etienne. Wydaje się, że ich wygrana dzisiaj jest jak najbardziej prawdopodobna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Saint-Etienne - Lorient Typ: Over 14 rr @8,00 bet365

Na dziś zagram sobie takiego wariata !
Gospodarze na własnym stadionie już nie raz ogarniali taką liczbę rr, wystarczy sobie przypomnieć mecze z Troyes (15 rr), Monaco (18 rr), Rennes (15 rr), Reims (19 rr). Ogólnie tutaj zazwyczaj sami ogarniają średnio 7 rr, ale zdarzają im się mecze gdzie sami jebią po 12 rr. Sami też tutaj dużo tracą bo średnio prawie 6 rr. Zaś goście kiedy grają na wyjazdach, może i sami nie walą jakoś dużo cornerów ale za to dają sobie dużo ich wbić średnio ok. 6 rr, a warto sobie przypomnieć mecze z Bastią kiedy stracili 6 rr, Tuluza 10 rr, Marsylią 11 rr.
ST Etienne jest w doskonałej formie, w chwili obecnej walczą o najwyższe cele. Więc oczywiste jest że, i w tym meczu będą dominować i z pewnością pod napływem ciągłych ataków bd nabijać corki. Goście są w środku tabeli, i mogą grać na luzie bo są na bezpiecznej pozycji. Sądzę że, po dość dobrych wynikach nie koniecznie muszą się tylko bronić i mogą liczyć na groźne kontry. ST Etienne ostatnio nie traci goli, bo skupia się również na dobrej grze z tyłu, ale od rr nie da się uchronić, i jak wcześniej pisałem tracą ich dużo.
Po prostu mam czutę że, bd sporo cornerów !
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
27.04. środa godz. 18.30
Lille - Angers

Zaległe spotkanie, szersza analiza moze pozniej jeśli czas pozwoli, na pierwszy rzut oka trochę dziwią wysokie kursy na overy (over 1,5 za 1,47! swietna baza do jakiegos dubla / over 2,5 nawet za 2,45!) i BTS (około 2,20 ) :eek:
Statystycznie i w ujeciu calego sezonu Lille jak i Angers są w ogonie tabeli overowej jednak ostatnie 5 spotkan po obu stronach pada sporo bramek...do tego obie druzyny w dobrej formie a i Lille ma o co jeszcze grać (czytaj uratować sezon który był już prawie stracony czyli dokonac tego co nie udało sie Marsylii).
Co sądzicie ?
Lille - Angers over 1,5 @1,47⛔ [ale klops! FT 0:0]
stawki z Ónibet (u pozostałych juz pospadały)...
edit (środa rano): stawki na over najpierw poleciały ale od dziś rana znowu rosną :eek:
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
27.04. środa godz. 18.30
Lille - Angers


Zaległe spotkanie, szersza analiza moze pozniej jeśli czas pozwoli, na pierwszy rzut oka trochę dziwią wysokie kursy na overy (over 1,5 za 1,47! swietna baza do jakiegos dubla / over 2,5 nawet za 2,45!) i BTS (około 2,20 ) :eek:
Statystycznie i w ujeciu calego sezonu Lille jak i Angers są w ogonie tabeli overowej jednak ostatnie 5 spotkan po obu stronach pada sporo bramek...do tego obie druzyny w dobrej formie a i Lille ma o co jeszcze grać (czytaj uratować sezon który był już prawie stracony czyli dokonac tego co nie udało sie Marsylii).
Co sądzicie ?
Według mnie Lille w ostatnich spotkaniach pokazuje wręcz niebywałą formę.
Początek sezonu mieli fatalny, w zasadzie ciężko było o gola. Teraz ten piękny, zwycięski marsz zakończyło PSG, ale Lille i tak zdołało strzelić gola.
W lidze walka na całego. Nie ma miejsca na stratę punktów. Jeśli Lille chce zagrać w Pucharach to muszą jutro wygrać. Angers może zdecydowanie ten sezon uznać za udany. Mieli bardzo realne szanse na grę w Pucharach, co jest wręcz niebywałe. Niestety spuchli jakiś czas temu i teraz mimo, że matematyka niby dopuszcza ich grę w EP to dla mnie nie ma na to szans.
Typ na over 1,5 gola po 1,47 ( dopisz proszę bukmachera ) to dobra opcja na ten mecz.
 
kanonierx 19

kanonierx

Użytkownik
LOSC - chyba najgorszy i najbardziej irytujący mecz jaki widziałem w moim życiu, &quot;EKSTRAklasę&quot; się już lepiej ogląda co nie często się zdarza. Wiecznie do tyłu, żadnego strzału. Wykluczam tu pierwsze 10 minut co sobie drużyny miały po 3... Od tamten pory to ładna lipa...
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
35. kolejka - zaległy mecz
Bordeaux - PSG
▶ Ibra strzeli 2 lub więcej goli 4.60 Betano ⛔ zdjęty w 71&#39; z powodu jakiegoś urazu ... a szkoda, bo 1 już na koncie miał

Króciutko, ale za to treściwie - Ibra przed szansą na pobicie rekordu Carlosa Bianchiego, który strzelił 37 bramek podczas jednego sezonu ligowego w barwach PSG. Brakuje już tylko 3 bramek, a jak wiemy Ibra lubi robić z siebie &quot;boga&quot;. Paryżanie dzisiaj bez Cavaniego. Mimo, że podopieczni Blanca mają już od dawna mistrza, to jednak grając &quot;na luzie&quot; spokojnie ogrywają kolejnych rywali. Kurs na pewno warty uwagi. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom