>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.04.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 17. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Leicester - West Ham
Typ: under 2.5gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Lisy grają kolejny mecz o w którym mogą przybliżyć się do największej sensacjii w piłkarskiej Anglii od dłuższego czasu - zdobycia mistrzostwa kraju. Na początku chciałem zagrać wygraną Lisów, ale doszedłem do wniosku że West Ham to drużyna która może sprawić kłopoty Lisom. Goście walczą o europejskie puchary i z całą pewnością będą chcieli zdobyć King Power Stadium. Ale czy to zrobią? Gospodarze nie tracą goli od dobrych paru spotkań. W dodatku sprzyja im szczęście, potrafią wykorzystać pół sytuacji na zdobycie bramki i potem twardą obroną dowozić wynik do końca. I wydaje mi się że jutrzejszy mecz może tak wyglądać Obstawiam że w meczu padną maks 2 gole, a jak będzie zobaczymy jutro.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie – Termalica
Typ: over 3 azjan
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie ekipy do samego końca walczyły o to by znaleźć się w ósemce bezpiecznych, Podbeskidzie było w tej grypie ale każdy wie co się wydarzyło i nie ma co do tego wracać. Było blisko ale się nie udało a to oznacza jedno skończyła się zabawa, każdy mecze po podziale punktów to walka. Ciekawe jak ta sytuacja która miała miejsc w przypadku Podbeskidzia podziała na ten zespół, myślę że się nie załamią a wręcz przeciwnie będzie sportowa złość, która pociągnie ten zespół do zwycięstwa bo w formie ostatnio pokazują się wysokie. Podbeskidzie gra dobrze wiosną to co jednak najbardziej się podoba to otwarta, ofensywna gra która potrafi przynosić świetne wyniki. Tutaj przegrywał już Lech 4:1, Legia remisowała 2:2, Piast 2:2, były też mega wpadki jak 0:6 z Wisłą. Wiele mankamentów ma ten zespół w defensywie zresztą są drugą najgorszą ekipą w naszej lidze pod tym względem. Widać to szczególnie u siebie gdzie musza częściej prowadzić grę to i rywale mają więcej sytuacji, stąd tylko dwa razy wychodzili zwycięsko w tym sezonie na tym stadionie z minusowym bilansem bramek 19:22, zresztą na wyjazdach też jest minus to tylko potwierdza wiele kłopotów w grze defensywnej. Goście też fajnie poczynają się w ataku pozycyjnym i na pewno nie jest to ekipa która skupia się tylko i wyłącznie na bronieniu, ich największą bronią jest jednak kontra o której sile przekonała się już w tym sezonie min. Legia przegrywając 3:0. Beniaminek w ostatnich czterech spotkaniach wyjazdowych trafiał w każdym starciu zarówno w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu a więc bardzo trudne tereny, też w każdym z tych starć tracili bramkę. Każde spotkanie na wiosnę to starcia z ich udziałem w który dużo się działo. Spotykają się dwie ekipy które ostatnio grają ciekawie w ofensywie, mające przy tym spore problemy w defensywie zresztą od początku sezonu w tych formacjach najbardziej brakuje im jakości. Obie ekipy zamykały meczem między sobą grupę zasadnicza zakończyło się wynikiem 2:0. Widziałem ten mecz było naprawdę sporo sytuacji o powinno to się skończyć overem. Dziś widzę podobne spotkanie a nawet wydaje mi się że może to być jeszcze bardziej otwarte spotkanie, Podbeskidzie podrażnione sytuacja ruszy do przodu co spowoduje że zostawią jak zwykle sporo miejsca i przestrzenni a Termalica wydaje mi się że wyjdzie odważnie bo musza szukać punktów a granie tylko z kontry nie powiodło się tutaj ostatnio.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godz: 15:30
Spotkanie: B. Dortmund - Hamburg
Typ: Rzut rożny przed 9 minutą? TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, typowanie na rzuty rożne przed opcją czasową póki co sprawdza się znakomicie, więc nie mam zamiaru typować czego innego, a pozostaję przy tym.
Na dziś wybrałem następujące spotkanie, gdzie BVB podejmie u siebie drużynę z Hamburga. Drużyna gospodarzy obecnie zajmuję 2 lokatę w Budeslidze, a goście pulsują się na 11 miejscu i ciągle bronią się przed spadkiem. Wybrałem ten mecz, ponieważ obie drużyny mają sobie coś do uwodnienia. Gospodarze kilka dni temu dali niezłej plamy w rozgrywkach o puchar ligi europejskiej, bo prowadząc 0-2 ostatecznie przegrali 4-1, co spowodowało, że ostatecznie odpadli, a drużyna która ich wyeliminowała, to obecnie drużyna Jurgena Kloppa - więc upokorzenie musi być straszne, a co na to fani Dortmundu? widzieliśmy ich reakcje pod koniec spotkania ????. Hamburg będąc w trudniej sytuacji musi tutaj wywalczyć chociaż jeden punkt, co będzie niesamowicie trudne, bo moim zdaniem Borussia zechce się odpłacić za ostatnie spotkanie w lidze europejskiej oraz odpłacić się za porażkę z Hamburgiem, tak niedawno w lidze niemieckiej.
Po prostu przewiduję mecz walki, oba zespoły swoje 2 ostatnie spotkania przegrały, a teraz jest szansa na rehabilitacje i udowodnienie swoim fanom, że to tylko wypadek przy pracy. Mogę być tego tylko pewien, że rożny przed 9 minutą powinien się spokojnie pojawić, Dortmund zacznie mocno na co jest duża szansa, że typ się powiedzie. Gramy.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juve-Palermo
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na niedzielne popołudnie dla mnie najpewniejszym spotkaniem do zagrania będzie rywalizacja zespołu Turyńskiego Juventusu z zespołem Palermo, gospodarze z Turynu są na chwilę obecną na pozycji lidera w serie a i mają 6 punktów przewagi nad drugim w lidze zespołem z Neaplou, goście natomiast w tym sezonie walczą o zostanie w lidzę ,mają 3 pozycję od końca i na pewno spoczywa tutaj na nich ogromna presja żeby coś ugrać na stadionie znacznie wyżej notowanego Juventusu. W ostatnich 3 sezonach na tym stadionie za każdym razem zespołem lepszym była &quot; Stara Dama&quot; która wygrywała zawsze do 0 , Palermo nie potrafiło ostatnio na tym boisku zapunktować chociażby jeden raz, ogólnie Juve u siebie na stadionie niezwykle rzadko traci ligowe punkty , w tym sezonie oprócz 1 porażki i dwóch spotkań zremisowanych zanotował 12 wygranych, moim zdaniem tu goście nie będa mieli za dużo do powiedzenia bowiem Juve tym spotkaniem będzie chciał zbliżyć się do mistrzostwa w obecnym sezonie, mój typ to wynik 3:1.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Crystal Palace
Typ: Handicap -2 bramki Arsenal Londyn
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
33 kolejka Premier League! czwarty zespół ligi Angielskiej zmierzy się z szesnastym słabym Crystal Palace który to nie może być pewny pozostania w ekstraklasie w tym sezonie... Według mnie będą musieli szukać pkt w innych meczach bo w tym spotkaniu pewnie dostaną bencki od Londyńczyków, którzy to walczą ze City o 3 miejsce a może i powalczą o wice mistrza z Tottenhamem i miejsce premiowane udziałem w następnej lidze mistrzów bez eliminacji. Aby przeskoczyć The Citizens do którego tracą 1 pkt. muszą dziś wygrać z ekipą gości, a jeśli ustrzelą brameczkę pierwsza to pójdą za ciosem i sobie zrobią mały festiwal strzelecki! a wiemy jaki Arsenal jest groźny u siebie i jaką ofensywną piłkę grają! Niedawno Crystal trochę porobił niespodzianek jak np z: z West Ham 2-2, z Evertonem 0-0, ledwo lider Leicester ugrał tylko 1-0, ale Kanonierzy pokażą klasę i troche przejadą sie na nich goście... Gospodarzom pozostała tylko gra w lidze więc powinni dać swoim kibicom dużo radości na koniec sezonu i grać ładny efektowny fubol! Powodzenia!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarny_pan 59

czarny_pan

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: 1 (60&#39;)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Capitals prowadzą już 1-0 w serii po wygranej 2:0 w pierwszym spotkaniu. Był to pokaz gry z ich strony, całkowita kontrola i żelazna wręcz defensywa, z którą nawet w przewadze przyjezdni nie potrafili sobie kompletnie poradzić (4 z 4 PP bez żadnego efektu ze strony Flyers). Spodziewam się, że dzisiejsze zawody zostaną rozegrane w taki sam sposób. Ze spokojem w tyłach i &quot;HoltBEASTem&quot; w bramce gracze ofensywni będą mogli spokojnie rozwijać swoje bramkowe akcje. Własna hala to dodatkowy atut - wszyscy doskonale wiemy jak ciężko jest wyrwać Stołecznym punkty u siebie, a co dopiero zwycięstwo.
Przed wyjazdami na rewanże do Lotników Capitals nie zaryzykują potknięci i zrobią wszystko żeby prowadzić w serii po dwóch domowych spotkaniach 2-0.
Ciekawą opcją jest również handi (dla odważnych) lub Ovechkin &quot;to score&quot;.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: x2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiedzieć czemu tak duży kurs na taki typ z podpórką ?! Barcelona jak na razie cały czas ma słabą formę... Dziś raczej nie będzie pewnie to jakieś wysokie zwycięstwo Katalonii ale stawiam na remis a może i kolejna przegraną lidera ligi Hiszpańskiej tak aby szanse na mistrza były do samego końca dla oby ekip z Madrytu! Valencia nie jest według mnie skazana na pożarcie w tym spotkaniu bo powalczą ze zdołowaną Barcą która to odpadła z ligi mistrzów ostatnio w środę po dwu meczu z Atletico Madryt! :grin: Goście ostatnio wygrali mecz w końcówce u siebie ze Sevillą bo wierzyli do samego końca meczu i udało się im to a więc morale pewnie są wysokie! Licze na kolejną wpadkę Barcelony bo ta drużyna się chyba zaczyna sypać bo nic nie trwa wiecznie....
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Atlanta Hawks-Boston Celtics
Typ: Celtics
Kurs: 2.73
Bukmacher: BAH
Analiza:
Jeszcze naładowany negatywnymi emocjami po meczu ekstraklapy wracam do NBA i spróbuję zagrać na niespodziankę(choć niewielką ) w pierwszym meczu serii Hawks-Celtics.Wiele statystyk nie ma co przywoływać bo play-off to zupełnie inna bajka moim zdaniem,ale okej w zasadniczym Boston miał bilans z Atlantą 1-3 w plecy a więc dość gładko.Widzę jednak dla nich szansę bo potrafili poza tylko SAS(przegrali 3 punktami w Teksasie) ograć wszystkie najlepsze drużyny tej ligi na ich parkiecie-Warriors,Cavs,Thunder,Heat a więc czemu nie mieliby się przełamać także na Atlancie.Obie drużyny są wypoczęte,obie mają dobrych trenerów(ale jakoś lepsze zdanie mam mimo wszystko o Stevensie),myślę że będzie zacięta walka w tej parze od pierwszego starcia jednak skłaniam się minimalnie w stronę drużyny Bostonu.Zaznaczam że jest to zagrywka raczej na przełamanie i szukanie niespodzianki,więc nie sugerujcie się koniecznie moim typem-ale czasem trzeba zagrać po prostu na nosa i tak zrobię dziś.Powodzenia!
100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia - Lube Civitanova
Typ: Resovia wygra mecz
Kurs: 1.60
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Co tu dużo pisać, Lube w 1/2 zgineło z Trentino, gra beznadziejna, nic się nie kleiło, błąd za błędem, w takiej dyspozycji nie wiem czy wygrają nawet seta z Sovią tak jak nie mogli wygrać z Trentino, mimo iż byli dość wyraźnym faworytem tej potyczki, szybkie 0:3, masakra kompromitacja, trener który bierze chalange w zupełnie bezsensownych akcjach, nawet zawodnicy nic nie pokazują bo widzą wyraźnie, że był błąd z ich strony a on bierze i traci go, nie widać chemii z zespołem, niektórzy upatrywali w Lube faworyta do końcowego triumfu, a ja się tylko z tego śmiałem, jako pierwszy w dziale siatkówki dałem swoje typy, i kurs ok. 1.3-1.4 na nich w półfinale to był śmiech na sali bo szanse oceniałem po 50%, nie zawiodłem się i sporo zarobiłem na fajnym kursie na Trento, Sovia? zaprezentowała się naprawdę fajnie, fajny pierwszy set, w drugim goniła, goniła, goniła aż zrobiła remis po 24, tutaj jednak przegrali dwie najważniejsze piłki i zamiast 2-0 , zrobiło się 1-1, w ostatecznym rozrachunku przegrali 1-3, ale nie zapominajmy, że grali z najlepszą drużyną świata, jak dla mnie zarówno klubową jak i brać pod uwagę reprezentację to Zenit jest najlepszy z najlepszych. Pisałem przed startem turnieju tam można zerknąć, że typuję Zenit do zwycięstwa w całej LM i pewnie się nie pomylę, a sporo osób tam o dziwo typowało Resovie. Mecz o 3 miejsce, nowa historia, walka o brąz, ale Lube z taką formą po prostu nawet nie powinno wychodzić na ten mecz, wstyd dla kibiców co pokazali w półfinale, myślę, że do złej formy sportowej, a nawet bardzo złej doszło jeszcze złamana jeszcze bardziej psychika zawodników, którzy bądź co bądź byli wyraźnym faworytem bukmacherów w półfinale przegrali 0-3, pozostał im finał pocieszenia który dla takich zawodników to porażka, z ich formą daje to pewną porażkę, nawet bez walki myśle, jak w półfinale z Trento, Resovia gra u siebie i medalu nie wypuści z tak beznadziejnym Lube. Powodzenia.
100
 
beboru 0

beboru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie
Godzina: 12.30
Spotkanie: Ajax - Utrecht
Typ: Ajax -1 handi azjan
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:
PSV swój plan wykonało i pewnie pokonali Rode na ich stadionie 3-0. Dziś czas na krok Ajaxu.
Teoretycznie mogą mieć łatwiej, bo grają na własnym stadionie, ale przeciwnik dość wymagający. Utrech plasuje się na 5 miejscu i wciąż ma szanse na na miejsce 3.
Mimo to, nie wierze by byli w stanie dorównać rozpędzonemu Ajaxowi, który w przypadku braku 3 punktów może sobie pokomplikować sprawę mistrzostwa.
Piłkarze z Amsterdamu są najlepiej grającą druzyną na własnym boisku z bilansem 12-2-1.
Liczę na Arka Milika i jego kolegów, że wygrają przynajmniej dwoma bramkami i znów wskoczą na fotel lidera.
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Leicester - WHU
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsson
Analiza:
W południe czeka nas bardzo ważne spotkanie na szczycie BPL. Nieprzewidywalne i cholernie widowiskowe West Ham United przyjeżdża do Lester aby sprawić niespodziankę. Caroll naprawdę w ostatnim meczu nie miał sobie równych ani w powietrzu, ani na ziemi. Gra Młotów może się podobać, jest płynna, dodatkowo zarówno efektowna, jak i efektywna. Obrona jest dużo lepsza od Sunderlandzkiej, z którą mieli momentami sporo problemów (do strzelenia gola przez Vardy&#39;ego). Myślę, że Młoty są już tak bardzo spragnieni tego zwycięstwa, że zostawią serca na boisku. Dodatkowo United dzisiaj uciekło ledwo wygrywając ze słabą Aston Villą, także jeśli chcą gonić, to musza zacząć już teraz, a chociażby punkt wywieziony z Lester będzie ogromnym sukcesem. Lisy czeka teraz bardzo trudny okres i jest on na wagę mistrzostwa. To, jak go rozegrają.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Typ: Powyżej 55,5 SOG
Kurs: (1,85)
Buk: Unibet
Zdaję sobie sprawę, że buki wystawiają taką linie bo po ostatnim meczu ledwo co pyknęła liczba strzałów 47, ale nie wolno zapominać że te ekipy się nienawidzą, a to że w pierwszym meczu dopiero poznali swoje słabości, to nie pozwolili sobie na szarżowanie po tafli, a mimo to Rekiny pierwszy mecz wygrali, dość pewnie. Jeszcze jakiś czas temu te same ekipy spotkały się w finałach i tam był bój do samego końca, gdzie rekiny prowadzili w serii już 3-0 i wystarczyła tylko jedna wygrana, aby awansowali. Ale tak też to się nie stało. Króle przejęli pałeczkę, odrobili mega wielki sprawdzian i odnotowali wygraną serie, po na prawdę ciężkiej walce. Dokładnie pamiętam te mecze, bo noce się zarywało, a także pamiętam to jak właśnie bombardowali siebie nawzajem na bramkę. Nawet linie na bukach były powyżej 60-62,5 na to zdarzenie w dzisiejszym meczu. 56, żeby ogarnęli to mogą nawet zamknąć w dwóch tercjach. Królowie, mają niedosyt, i są rozgoryczeni ostatnim meczem więc dzisiaj wyjdą z pełnym impetem. Rekiny dzięki temu że są sędziwego wieku mają ogromny bagaż doświadczeń za sobą a i tak piękne cyferki wykręcają. W mojej ocenie widzę dzisiaj sztorm strzałów na bramkę, z obu stron bo jak wspominałem wyżej, Rekiny dobrze wystartowali, ale to Króle będą dzisiaj bardziej rozdawać karty. Jeden mecz przegrany, to historia. Żeby wygrać trzeba jednak się trochę napocić. Wydaję mi się, że jedna ze stron dzisiaj na spokojnie wykręci 30 ponad SOG, a druga strona może nawet jakoś ciut mniej ale linia jest jak najbardziej do zdobycia. Burns, znowu over punktowy. Bramka jest ciągle jego celem. Kapitalnie się rozumie z Pavelskim, więc tutaj o ich over strzałów się nie martwię. Toffoli w ostatnim meczu trochę zawiódł, gdzie jeszcze podczas sezonu zasadniczego zabijał golami. Ale czuję że i dzisiaj coś od siebie odda. Doughty też jako jeden z lepszych defensorów, też tych cyferek odnotowuję na prawdę sporo. Dlatego też widzę, że ta linia dzisiaj pęknie. Jedna i druga strona ma playerów którzy to robią perfekcyjnie. Cóż próbujemy, szkoda tylko że ten mecz o 4:30.. :hokej: :hokej:
100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa
Data: 17.04/18:00
Spotkanie: Wisła-Górnik
Typ: (kto pierwszy zdobędzie 9 rożny) Wisła
Kurs: 5.0
betano
Wisła po nieudanej próbie wejścia do pierwszej ósemki remisem z Zagłębiem podejmuję podejmuje pierwszy krok ku utrzymaniu, Górnik z kolei podejmuje krok do wydostania się z dna tabeli, jednak aby to osiągnąć muszą nadrobić (obecnie) 4pkt stratę do Łęcznej czy Termaliki które dzisiaj również rozgrywają swoje spotkanie.
Mecz Wisły z Górnikiem wbrew pozorom spacerkiem nie będzie, nadszedł czas gdzie nie ma kalkulacji i w każdym meczu jest walka o życie, tak przynajmniej wykreowała sytuacja w tabeli przy nowej reformie i każda ekipa z dolnej ósemki jest realnie zagrożona.Spotkanie na pewno będzie obfitować w dużą walkę, Wisła od czasu przyjścia Wdowczyka gra bardzo ofensywnie, sporo akcji kreowanych jest szybkimi skrzydłami min przez Małeckiego, liczę że dzisiaj nabiją sporo rożnych po zaciętej walce, zresztą podobnie jak miało to miejsce z Zagłębiem.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Godzina:14:45
Spotkanie:Resovia-Lube Civitanova
Typ:2 Handicap 0-3,5 pkt
Kurs:2,00
bukmacher:bet365
analiza:Hmm ja ide innym tokiem rozumowania niz kolega z gory.Fakt ze Lube zagrało fatalnie ale to nadal znakomity zespól przegrali gładko 3:0 ale według mnie zadziała to na nich motywująco.Resovia na wlasnej hali bedzie chciala zdobyc chociaż brąz ale goscie łatwo sie nie poddadzą.Przewiduje wynik 3:1 dla Lube.Co do Resovi wczoraj zagrali dobry mecz i gdyby mieli wiecej szczescia w 2 secie to kto wie czy dzisiaj nie grali by o złoto?Ale z drugiej strony 3:1 z Zenitem to dobry wynik.Wczoraj wytypowałem handicapa na Resovie i trafilem idealnie.Nie ma sie tu duzo rozpisywac bo kolega przedstawił co i jak wiec nie będe się powtarzał.Co do finału przeczuwam batalie do 5 setów.Powodzenia!!!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
Godzina:23:30
Mecz:Miami-Charlotte
Typ:Miami -2.5
Kurs:1.67
Buk:Unibet
Analiza: Dziś na Florydzie drużyna Miami Heat podejmie rewelacje drugiej części sezonu czyli Charlotte Hornets. Faworytem moim zdaniem są zdecydowanie gospodarze tym bardziej że Szerszenie nie będzie mógł wspomóc Nicolas Batum a to on był jednym z powodów tak świetnej passy ekipy z POłnocnej Karoliny. Coi prawda nadal mają świetny skład bardzo wyrównany ale żle trafili bo moim zdaniem to Miami mają największe szanse pokonać w walce o finał Cleveland Cavaliers. Dziś myślę że spokojnie tymi 3 punktami wygrają trzeba skupic się na kryciuWalkera i Lina i bedzie pozamiatane.
67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka LM
Godzina:18:00
Spotkanie:Zenit-Trentino
Typ:2 handicap 0-10,5 pkt
Kurs:1,90
bukmacher:bet365
Analiza:Zgadzam sie z Gabka92 takze licze na gladkie zwyciestwo Resovi.Ja dzis ide w strone pogromców Lube jak dla mnie kurs jest zawyżony szanse to 60/40 dla Zenitu.Wczoraj Zenit na poczatku meczu z Resovia popełniał dużo nłędów dopiero w trakcie 2 seta pokazali najlepszą w swoim wykonaniu siatkówke.Bardzo dobry mecz Leona.Co do Trentino znakomity wczoraj mecz z Lube ktora grała jakoś przecietnie.Nie pokazała nic nadzwyczajnego.Wedlug mnie jednak skład i forma Zenitu przemawia za ich zwycięstwem ale handicap 10 pkt to dobre zabezpieczenie.Wczoraj ktos mnie uprzedził co do typu na Resovie Powodzenia!!!
90
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Leicester - Westham
Typ: Jamie Vardy strzeli gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Ostatnio mam złą passę w obstawianiu, ale jak już wejdzie to albo strzelec albo wysoki kurs ;) więc dzisiaj stawiam na strzelca. Lester jak na razie pewnie kroczy po mistrzostwo więc wypadało by żeby króla strzelców zdobył ich zawodnik a okazja jest do tego bardzo dobra. Vardy ostatniego gola na własnym boisku strzelił w lutym Liverpoolovi (dwa gole) a było to w lutym, więc po dwumiesięcznej przerwie powinien się przypomnieć kibicom jak zdobywa bramki na własnym stadionie a nie tylko na wyjazdach.
Jeśli jeszcze ten typ mi nie wejdzie to zrobię przerwę do Mistrzostw Europy, może taka przerwa dobrze zrobi, powodzenia
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Holandia Eredivisie
Godz : 16:45
Spotkanie : Excelsior : Heerenveen
Typ : Heerenveen i over 2.5 gola w meczu
Kurs : 3.40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dla gospodarzy każdy mecz do końca sezonu to walka o byt , zajmują 16 miejsce czyli baraże o pozostanie natomiast goście mają utrzymanie zagwarantowane ale w głowach teoretyczne szanse na dostanie się do grupy play-off w walce o puchary no bo do 7 miejsca tracą 5 pkt ale dzisiejszy mecz przed nimi co prawda wejście do tej grupy może być i na pewno będzie trudne bo w następnej kolejce podejmują u siebie Ajax tak więc w dzisiejszym meczu najlepiej zdobyć komplet pkt i na to liczę że ograją słabe Excelsior które u siebie ma bilans 4-3-8 i br. 18:28 , goście w meczach wyjazdowych 5-3-7 i br. 20:30 , 5 ostatnich wyjazdów gości to 3 zwycięstwa remis i porażka czyli dobry wynik a H2H z Excelsior pokazuje że gra przeciwko nim idzie im dobrze 9 zwycięstw i 4 porażki i co ciekawe nie było remisu stąd u mnie i ch zwycięstwo i over 2.5 gola w meczu !
100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - II liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Typ: Puszcza -1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie. Mecz podsumowujący 26 kolejkę II ligi. W podkrakowskich Niepołomicach niepokonana od listopada ubiegłego roku Puszcza podejmować będzie znajdującą się w fatalnej formie Stalówkę. Stal ostatnie zwycięstwo w listopadzie, co zaowocowalo walką o utrzymanie (obecnie punkt przewagi nad strefą spadkową) .Puszcza w tym roku : dom 2-0-0, br. 5-1, wyjazd 1-3-0 br. 5-4. Te trzy remisy z zespołami z miejsc 2,3 i 4. W przypadku wygranej zbliżą sie na 4 punkty do czołówki. W bezpośrednich spotkaniach, prawie zawsze wygrywał gospodarz. Przyznaję, że typ nieco ryzykowny. Dla bezpiecznych hw 2.05.
Powodzenia!
PS: co się dzisiaj wydarzy w Dortmundzie?;)
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom