>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanko

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy ktoś z innego konta bankowego niż mojego może mi przelać pieniądze na skrilla?
Z każdego konta można to zrobić. Teoretycznie wpłata od osób trzecich nie jest dozwolona ale to dotyczy bezpośrednich przelewów na ich konto. Przelewów bezpośrednich nikt już teraz nie wykonuje bo to strata czasu wszystko idzie przez pośredników więc depozyty mogą być dokonywane z dowolnego konta bankowego.
@przemoevil tak długo jesteś na forum, zapewne pamiętasz jeszcze starą nazwę skrilla moneybookers a tak banalnych rzeczy nie wiesz ? Nie rozumiem tego jak starzy użytkownicy forum którzy powinni teoretycznie posiadać jakąś wiedze używając danej rzeczy wpajają świerzakom głupoty które zaś oni przekazują dalej i nie można uzyskać rzetelnych informacji tylko samemu trzeba wszystko sprawdzać.
niby jak? jak ma się konto bankowe zarejestrowane w Skrill&#39;u to jak można przelać kasę z innego konta bankowego? rozumiem ze to chyba chodzi o przelewy24 czy Trustly
Xd... dodane konto bankowe w skrillu jest tylko do wypłat i też nie musi należeć do Ciebie bo w bankowości wystarczy jedynie numer konta dane nie są istotne bo nadawca przelewu nie ma praktycznie żadnych szans poznać prawdziwych danych odbiorcy jezeli nie posiada wyciągu bankowego.Czasami mogą poprosić o wyciag bankowy ale jak dodasz konto bankowe jak masz zweryfikowane wszystko to bardzo mało prawdopodobne.
Tak szczerze dokonywałes kiedyś depozytu bezposrednio na ich konto? Wątpie teraz już się trochę szybkość przelewów poprawiła i przelew międzynarodowy nie idzie już ok 3 dni jak kiedyś tylko teraz następnego dnia jest ale skoro można mieć pieniądze na koncie w kilka minut to po co robić bezpośredni przelew i czekać do następnego dnia aż sie pojawi ?
Oczywiście nie którzy nawet tak banalnej rzeczy nie potrafią zrozumieć co to jest przelew bezpośredni. Kiedyś znajomemu tłumaczyłem z 20 razy jaka jest różnica pomiedzy przelewem bezpośrednim a pośrednim, mówił że tak rozumie napewno rozumie a jak dokonywał depozytu to pytał mnie który bank ma wybrac bo nie widzi jego banku. LOL
Czasami wydaje mi się że ludzie mają problem z logicznym myśleniem i nie wynika to tylko i wyłącznie z niewiedzy ale poprostu z lenistwa. Czasami nie chce się komuś nawet pomyśleć i sprawdzić daną rzecz. Przeczytają coś w regulaminie że się nie da. Skoro tak napisali to się nie da i kropka. Moim zdaniem bardzo błędne myślenie...
 
Do góry Bottom