>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 16. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Everton v Southampton
Godzina: 16:00
Typ: Southampton over 4.5 rzuty rożne
kurs:1.72
Bukmacher: Bet365
Sezon prawie na ostatniej prostej a Southampton przy odrobinie szczęścia może zając nawet 5 miejsce premiowane grą w lidze europy (i tak pewnie ich to nie interesuje)
więc muszą się zmobilizować bo czeka ich mecz z Evertonem który wcale nie jest słabą drużyną. Obie drużyny biją dużo rożnych ale myśle że to Southampton będzie bardziej zmotywowany by zgranąć 3 punkty. Na takie rzeczy jest prosty wzór więcej akcji = więcej rożnych a 5 rożnych w meczu szczególnie dla świętych to naprawdę nie wiele i jak dla mnie pewniak(żart w sporcie nie ma pewniaków).
Typ może zepsuć szybko strzelona bramka dla Southamptonu ale mam nadzieje że nawet jak strzelą szybko to nie zamkną się na własnej połowie.
W ostatnim meczu każda z drużyn nabiła po 9 rożnych myślę że jutro może być podobnie albo nawet i grubiej.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Szaleństwo transferowe w China spowodowało że praktycznie co tydzień mamy tutaj hity, w tej serii takim spotkanie niewątpliwie będzie starcie Jiangsu Suning z Shanghai Shenhua – czyli dwie ekipy które w tym sezonie jeszcze nie przegrały. Gospodarze właśnie po to zainwestowali ogromne pieniądze w takich graczy jak Ramires, Alex Teixeira czy Jo by być liderem rozgrywek. Trzy zwycięstwa, jeden remis, bramki 7:2 taki bilans sprawia że są liderem rozgrywek. Nowe nabytki złapały już rytm i przystosowały się do tutejszych warunków dlatego nie dziwni coraz większa jakość w ofensywie tej ekipy. Tak naprawdę u siebie nie dość że trzeba wygrywać to wobec tych ru0chów transferowych kibice chcą oglądać otwartą grę w wieloma bramkami i jak na razie takie dwa starcie mogli tutaj zobaczy a na pewno ogranie Luneng czyli kolejnego faworyta do wysokiego miejsca 3:0 pokazuje moc w ataku. Warto też wspomnieć też o 3:2 z Lidze Mistrzów Jeonbuk, wiadomo trochę słabiej wygląda wobec tego defensywa udało się zachować czyste konto z Luneng ale trafiał już tu beniaminek Yanabin czy ostatnio przegrali w Lidze Mistrzów z Tokyo 1:2. Zresztą przed rokiem był to trzecia najgorsza ekipa jeśli chodzi i bramki stracone a ta formacja bez większych wzmocnień, trener ten sam tylko z ofensywniejszym zawodnikami a więc i ofensywniejszym stylem co na tle mocnych rywali może sprawiać problemy defensywne. Goście z wielkimi aspiracjami przystąpili do tych rozgrywek, z nową twarzą na ławce trenerskie Manzano – czyli dużo szybkiej technicznej gry do przodu. Shenhua to jedna z moim ulubionych ekipa bo trzeba przyznać w ich starciach naprawdę wiele się dzieje, dużo spotkań z w których idą na wymianę ciosów bo w defensywie dobrze się nie czują przed rokiem średnio dwie bramki na mecz w delegacji tracone, dlatego atakiem ogromnie kreatywnym starają się to nadrobić. W świetnej formie znajduje się Demb Ba który ma już na koncie cztery trafienia, wspomaga go Martins który coraz lepiej rozumie specyfikę tej ligi a jest to na pewno świetny napastnik z ogromną szybkość i zwinnością. W drugiej linii zespołem dyrygują dwaj kolombijczycy Moreno oraz Guarin – obaj świetni technicy ze świetnym uderzeniem. W ostatnich latach na krajowym podwórku starcia tych ekip bardzo żywe ze sporą ilością bramek przed rokiem 3:2 a zdecydowanie w tym sezonie po jednej i drugiej stronie dwa razy więcej jakości w ataku.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
Godzina: 01:00
Typ: Tampa
kurs: 2.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi mecz 1/8 finały pomiędzy 6 drużyną sezonu zasadniczego Tampa Bay i 8 Detroit.
Pierwszy mecz wygrała Tampa 3-2. Przegrywała 1-2, ale szybko strzeliła na 2-2 i w 3 kwarcie zdobyła zwycięską bramkę.
Detroit na wyjazdach gra słabo i bardzo rzadko wygrywa.
H2H to 4 kolejne wygrane gospodarzy, w tym 3 w 2016 roku: 3-1, 6-2 i wyżej wspomniana 3-2.
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monfils - Tsonga
Typ: Monfils wygra
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na sobotę przygotowałem starcie półfinałowe dwóch Francuzów, przewiduję młodszego o rok Monfilsa mimo, iż Tsonga pokonał w piątek Federera 2:1, jednak ten Federer do końca nie przekonywał, wrócił po ok 2 miesiącach po kontuzji i to zwycięstwo nie do końca okazuję jego rozmiary, w H2H wypada to podobnie, ale jakoś dziwnie czuję, że wgra Gael, przewidywałem też jego dość łatwe zwycięstwo w piątek w 1/4 z Pujolem minimum 5 gemami i się nie pomyliłem, Mofils to kot, dojdzie do każdej piłki, a przy tym też ma zabójcze pociągniecię z forhendu czy bekhendu, bardzo ciekawy pojedynek lecz dla mnie faworytem pozostaje Mofils który ostatni pojedynek między nimi rozstrzygnął na swoją korzyść 2-0 w tamtym roku.
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Węgry
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ferencvaros - MTK Budapest
Typ: -1.5, typ Ferencvaros
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie na szczycie ligi węgierskiej, lider Ferencvaros podejmuje drugą drużynę MTK. Ferenc bilans u siebie 13-1-1, MTK na wyjeździe 2-6-6. Słabo jak na wicelidera. Na ostatnich 10 wyjazdów tylko 1 wygrana, z ostatnią w tabeli Puskas i to nie łatwo, bo 3-2. MTK to drużyna własnego boiska, na wyjazdach &quot;cienka jak du.a węża&quot; ????
Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania, wszystkie ostatnie 10 domówek to wygrane Ferencvaros, w tym ostatnie 5 to identyczne wyniki 2-0. Lider pokonał ostatnio pewnie Debrecen 3-0. Liczę, że i w tym meczu będzie podobnie. Nie znalazłem typu 1-ka do zera, więc pobieram handi.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna League One
Data, godzina: 16.04.2016 16-00
Spotkanie: Crewe - Scunthorpe
typ: Scunthorpe
kurs: 1.75
buk: bet365
Analiza:
W decydującą faze wchodza rozgrywki ligowe na Wyspach Brytyjskich. W League One jedno rozstrzygniecie juz zapadło - gospodarze dzisiejszego meczu w nastepnym sezonie beda grac klasę niżej. Ale nie moze być inaczej skoro Crewe w ostatnich dziesięciu meczach zaliczyli tylko dwa remisy, a reszta stawki zagrożonej spadkiem punktowała zdecydowanie lepiej. Goscie natomiast złapali ostatnio wiatr w żagle. W pięciu ostatnich meczach przegrali tylko z Bradford, które bije się o awans, natomiast tez potrafili ograć innego pretendenta do awansu - Burton, ktorym mocno skomplikowali sytuacje w kwestii promocji do Championship. Goście są więc faworytem dzisiejszego spotkania i moim zdaniem nie zawiodą. Forma gospodarzy jest iscie tragiczna. Szesc kolejnych porażek i do tego fatalny bilans bramkowy nie daje juz zbyt wiele optymizmu nawet na ostatnie pięć meczy jakie zostały im do rozegrania. Dwa poprzednie spotkania konczyły się laniem 3-0 od Port Vale i Peterborought, czyli od ligowych średniaków. A Scunthorpe pokazali ostatnio ze potrafią urwać punkty nawet czołowym ekipom, więc dlaczego nie mieliby zgarnąć kompletu punktów z najsłabszym zespołem całej ligi. W pierwszym meczu Scunthorpe wygrało pewnie 2-0 po golach najskuteczniejszego ich strzelca Maddena, który w tym sezonie zaliczył już osiemnascie trafien i jest w klasyfikacji strzelców na wysokim piątym miejscu. Do najskuteczniejszego Ajose traci aż cztery trafienia, więc jeśli jeszcze marzy mu się korona króla strzelców to z taką ekipą jak Crewe powinien sobie właśnie podreperować bilans. Moim zdaniem czynnikiem decydującym o wyniku tego meczu będzie forma, ktora przemawia zdecydownie za przyjezdnymi oraz fakt, ze gospodarze juz o nic nie grają. Moim zdaniem komplet punktów dziś pojedzie do Scunthorpe.
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: National Hockey League
Godz: 2:00
Spotkanie: ST Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ: Blackhawks OT
Kurs: (2,00)
Buk: Unibet
Dzisiaj zamierzam sobie pójść w stronę moich ulubieńców z Chicago. Ostatni mecz im po prostu nie wypalił, tak jakby tego chcieli, mimo że cały mecz przeważali w niemal każdym aspekcie. Widać było gołym okiem, kto w tym meczu rozdaje karty i kto w tym meczu jest znacznie lepszym zespołem. Tamtego meczu nie można już cofnąć, porażka w dogrywce to jest coś czego nie lubi żaden przegrany. Dlatego wnioski już dawno wyciągnięte, a Jastrzębie nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu, mimo że to jest mecz w delegacji. Kane, zagrał fenomenalny sezon. Jego talent można podziwiać i cieszyć się, że takiego playera ma właśnie Chicago. Gość nie do zdarcia. Czasem potrafi wygrać sam mecz w pojedynkę, a czasem potrafi się zaprzeć w sobie i nastukać kilka punktów w meczu. W końcu nie na marne trenuję aby być najlepszym, bo w mojej ocenie to mu brakuję na prawdę nie wiele, do bycia najlepszym. Z całym szacunkiem do niego, bo darzę go ogromnym szacunkiem, nie tylko dlatego że jego dziewczyna jest miłośniczką zwierząt (tak jak moja ???? ) ale i dlatego, ile wkłada pracy w każdy ważny mecz. Jego celem jest obronić tytuł Stanleya. Droga kreta i długa ale jak najbardziej do zdobycia. Nie mogą sobie dzisiaj pozwolić na porażkę. W każdej formacji Hawks, ma w swoim rosterze perełki, którzy są urodzeni by wygrywać, którzy potrafią zrobić szum w meczu, aby na końcu mieć komplet punktów. Toews, też w ostatnim meczu próbował się dwoić i troić ale jednak tej precyzji zabrakło. Lecz wierzę, że dzisiaj się to zmieni na korzyść. Nutki, też są silnym kolektywem, produktywnym zespołem majacy też zawodników którzy potrafią grać całkiem przyjemny hockey time. Nie mogą też popaść w samozadowolenie, ani to że jak już jeden mecz wygrali, to teraz będzie z górki. Tutaj nie ma przebacz, trzeba iść dalej. Wierzę że stan serii, po dzisiejszej nocy Polskiego czasu będzie wyrównany i to właśnie Hawks, będą księgować dzisiaj zwycięstwo. Na pewno Kane i spółka dołożą wszelkich starań. Ja wierze, że tak się stanie dlatego mój ruch idzie w strone Hawks! :hokej: :hokej:
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 13:05
Spotkanie: Nadal-Murray
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaraz,zaraz, takie różnice w kursach na tych dwóch panów? Mecz typowo 50/50, a mamy trójkę z hakiem na Murraya, który zmiótł z kortu Raonicia i który dobrze czuje się na ziemnych? No chłop nie do zabiegania, ma swoje humory, ale umiejętności ponadprzeciętne. Ogromny to dla niego plus, że Djoko odpadł, bo w końcu ma szansę na wygranie jakiegoś turnieju. Ja rozumiem, Nadal jest bardzo dobry na ziemnej, dobrze mu tutaj idzie, ograł Wawrinkę, zdominował wcześniejszych rywali, a Murray tracił prawie zawsze po secie. Mam wrażenie, że Andy się po prostu rozkręca z meczu na mecz i z Raoniciem to pokazał. Tę pełnię możliwości. Ja wiem, h2h nie przemawia za Szkotem, ale rok temu na twartej z Nadalem wygrał. Im mecz dłużej będzie trwał, tym lepiej dla Andy&#39;ego. Gram to za drobne, uważam że warto.
100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Nashville Predators
Godzina: 04:30
Typ: Anaheim -0.5
Kurs: 2.11
Buk: Pinnacle

Zacząłem ostatnio trochę obstawiać NHL dlatego spróbuję z moim pierwszym hojejowym typem.
Pierwsza runda w play offach dla tych dówch drużyn wg padnie łupek Kaczek. H2H średnie ale ostatnie dwa mecze u siebie drużyna Anaheim wygrała 4:2, teraz w play offach powinni być jeszcze bardziej zdeterminowani do zwycięstwa. Gospodarze lige zakończyli na 4 miejscu, a goście na 7. Gracze z Anaheim przez cały sezon na własnej tafi wyglądali bardzo dobrze przy czym zanotowali 25 zwycięstw.
100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport // Dreamhack Masters
Godzina: 11:00
Spotkanie: Na&#39;Vi - Tyloo
Typ: Tyloo
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tyloo to pierwsza azjatycka drużyna w CS:GO, która coś gra. Na&#39;vi gra bez swojego topowego zawodnika GuardiaN&#39;a, za którego występuje menedżer drużyny Starix, co stanowi poważne osłabienie, co było widać m.in. w meczu z CLG, w którym Na&#39;Vi dopiero wygrało w 2-gim overtime. Chińczycy, no cóż świetnie prezentuje się ich zawodnik Attacker, który jest głównym napędem swojej ekipy. Chińska formacja wykopała już z tego turnieju zwycięzców ostatniego turnieju o puli 1,000,000$ Luminosity Gaming [2:1] oraz bardzo mocną ostatnimi czasy formację Liquid, po drugim OT. Liczę, że ich wspaniała przygoda będzie trwała i powalczą o nagrodę główną.
Polecam jutro też do grania o 13:45 czyste &quot; 1 &quot; na Norwich-Sunderland kurs 2.45.
⛔100
 
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godz: 13:45
Spotkanie: Norwich - Sunderland
Typ: Rzut rożny przed 9 minutą? Tak
kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witajcie, typowanie na rzuty rożne przed 9 minutą póki co bardzo dobrze się sprawdza, dobra intuicja i oko na mecz sprawiają, że jestem w stanie przewidzieć co stanie się w pierwszych 10 minutach meczu. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, gdzie beniaminek Norwich rozegra na swoim podwórku mecz z Sunderland&#39;em - obie ekipy walczą o utrzymanie w tej lidze, więc zapewne wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane i zrobią wszystko, aby trzy punkty dopisać do swojego konta. Typuję na rożny przed 9 minutą, ponieważ obie defensywy są po prostu słabe, a bilans bramek mają do siebie bardzo podobny, bo po tyle samo bramek straconych (57), tylko w przodzie drużyna Sunderlandu ma o jedną bramkę więcej, a dokładnie (36), tak więc defensywa kuleje, a ofensywa za mocna to nie jest. Sunderland gra ciekawym ustawieniem, bo wystawia w Lini pomocy aż 5 pomocników, co sprawia, że ta drużyna lubi grać dużo skrzydłami, a wiadome, że z boku boiska łatwiej wywalczyć ten rzut rożny. Norwich wygrywając to spotkanie oddali się od strefy spadkowej, a Sunderland nie może tego przegrać, bo wtedy szanse na utrzymanie się w lidze byłby znikome. Każdemu polecam ten typ, obie drużyny jakoś mi pasują i liczę na dobre wejście oraz dobre widowisko. Gramy!
83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Superliga Mężczyzn
Spotkanie: Wisła Płock-Azoty Puławy
Godzina: 14:00
Typ: Azoty+7
kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaczynamy ten bardziej wyrównany półfinał, gdzie zmierzą się druga i trzecia drużyna po sezonie zasadniczym. Ten sezon jest pewną nowością, która powinna mieć miejsce już znacznie wcześniej. Od kilku sezonów Witaszek starał się skleić drużynę, która będzie w stanie powalczyć z Iskrą i Wisełką. Kładł na to największe środki z &quot;reszty ligi&quot;, a nie zawsze wychodziło. Sezon 2014/2015 skończyli wprawdzie z brązem, ale miewali sporo wpadek i nie byli wyraźnie między czołową dwójką, a pozostałymi drużynami. Teraz, po dłuższym okresie pod wodzą Skutnika, wyznaczyli dosyć wyraźną granicę pomiędzy nimi, a &quot;dołem&quot;. Z ligi 2+reszt zrobiło się trochę 2+1+reszta. Jeden z lepszych trenerów w kraju, dobry budżet plus niezłe transfery robią swoje. Jak pisałem pod koniec poprzedniego sezonu, Azoty z czasem pod wodzą Skutnika zyskują wartość. Praktycznie każda pozycja jest obsadzona ponadprzeciętnymi zawodnikami jak na nasze krajowe warunki. Jedynie koło wydaje się być pewnego rodzaju piętą achillesową, ale przy odpowiedniej taktyce i to jest do ukrycia. Wisła to Wisła, wiadomo, klasowy trener i spora liczba klasowych zawodników. Potrafili wycisnąć sporo z tegorocznej LM, bo planowane wyjście z grupy, mimo iż na styku, plus walka praktycznie do końca w dwumeczu z Vardarem, to naprawdę sukces. Po sezonie ekipa Nafciarzy znowu zostanie mocno przebudowana, jednak myślę, że nie powinno to mieć wielkiego znaczenia dla losów tego półfinału. Każdy koncentruje się na tym co jest tu i teraz. Wydawałoby się, że w takim razie wielkimi faworytami będą Gadżet i spółka. Jasne, to oni są już wpisywani obok Iskry w pojedynku finałowym i pewnie tak będzie, ale czy przejadą się gładko po Azotach jak często mieli w zwyczaju to robić w półfinałach z tymi o wiele niżej notowanymi drużynami? Moim zdaniem wreszcie trafia się drużyna z pewną wartością, która może się w pewien sposób postawić. Puławianie pokazali to już w sezonie zasadniczym, gdzie jedynie przez własną głupotę stracili wygraną w Orlen Arenie. Mimo to spokojnie obronili wysoki handicap. W tygodniu obie drużyny grały pierwsze mecze ćwiartek Pucharu Polski i co ważne w Azotach starano się oszczędzać podstawowych graczy. Chwilę musieli pograć, bo rezerwy męczyły się ze Stalą, jednak nie zostali oni zabiegani i powinni być w miarę świeży. Do tego Cadenas powinien mieć w głowie kolejny mecz, jeśli Wisła będzie już pewnie prowadziła i nie powinien jakoś forsować gry podstawowymi graczami, czyli tymi stwarzającymi największe zagrożenie dla przyjezdnych. Podsumowując uważam, że Azoty stać na powalczenie w pierwszym meczu półfinału, aczkolwiek o samo zwycięstwo będą mieli niezwykle ciężko, to walka na styku, czy też utrzymywanie dystansu 3-4-5 bramek jest bardzo realne. Myślę, że buki lekko przeszacowały tutaj szanse nie postrzegając jeszcze Azotów jako wartościowej drużyny.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT PLAY OFFÓW W SUPERLIDZE MĘŻCZYZN, JAK I U KOBIET. STARTUJĄ RÓWNIEŻ ĆWIERĆFINAŁY LIGI MISTRZÓW! WIELE SPOTKAŃ, SZEROKA OFERTA, NIC TYLKO ZNALEŹĆ DOBRE TYPY I UARGUMENTOWAĆ JE W DZIALE!!!
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Getafe - Real Madryt
Typ: Karim Benzema strzeli gola
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Analiza krótka bo cóż tu dużo mówić, Real jutro podejmuje przeciwnika, z którym wyjątkowo łatwo mu się gra w ostatnich latach. Ostatnie 6 meczów, to przynajmniej 3 bramki strzelone temu rywalowi, a był też wynik 7:3. Idąc dalej, liczę że Real i jutro wcisnie ze 4 gole, a jednym z pierwszych, teoretycznie (bo praktycznie to 1 jest CR7) , strzelców bramek powinien być napastnik. Francuz rozgrywa obecnie swój najlepszy sezon ligowy, i strzela bramkę niemalże w każdym meczu i jestem pewien że i jutro trafi do siatki przynajmniej, ten jeden raz.
77
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Piast - Cracovia
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piast, jeżęli nie chce dać odjechać Legii, która dzisiaj zdobyła 3 punkty z Lechem, musi to spotkanie wygrać. Sądzę, że mają ku temu duże szanse. Wygrali 3 ostatnie spotkania u siebie, z Jagą 2-0, Podbeskidziem 3-2 i Ślaskiem 1-0.
Cracovia nie wygrała od 5 spotkań, zremisowała z Pogonią, owszem, z tą drużyną ciężko wygrać, ma na koncie więcej remisów niż wygranych i przegranych (10-17-4), ale ostatnia przegrana z wyżej wymienionym Śląskiem chluby im nie przynosi...Nie potrafili wygrać u siebie z Łęczną... Stawiam na Piasta
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Monfils G. - Tsonga J-W.
Typ: Tsonga J-W.
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle Sport
Analiza:
H2H 2:5 z lat 2003-2015. To będzie bez wątpienia niezwykle ciekawy mecz, dwóch wysoko rozstawionych Francuzów w dobrej formie zagra o finał turnieju Masters w Monte-Carlo. Monfils już rok temu był tutaj w półfinale, miał świetną formę, zniszczył Federera, Dimitrova, aż doszło do meczu z Berdychem w tej samej fazie i skończyło się na 5 gemach dla Gaela...
Trzeba szczerze przyznać, że Monfils tutaj jeszcze nikogo dobrego nie pokonał. Vesely miał mecz życia z Djokvoicem i pewnie już nie prędko taki sukces powtórzy, Granollers niby jest w formie wznoszącej, ale ten Pan kilka miesięcy temu grał na poziomie Challenger, mecz z Lorenzim i Mullerem lepiej przemilczeć.
Tsonga za to pokonał Federera w całkiem dobrym stylu, pomimo że Roger niedawno wrócił po kontuzji to Szwajcar grał dobre zawody na tym turnieju. Francuz popisał się 8 asami, co na mączce jest nie lada sztuką. Wcześniej ograł swojego rodaka Pouille który był w życiowej formie. Warto wspomnieć o tym, że Tsonga dość niedawno już zagrał fajny mecz z Djokovicem na Indian Wells, przegrał dopiero po 2 tie-breakach.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:35
Spotkanie: Anaheim Ducks - Nashville Predators
Typ: Remis oraz powyżej 3,5 bramki
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
To może być jedna z najbardzie wyrównanych par pierwszej rundy. Z jednej strony Anaheim Ducks są trochę lepszą drużyną, ale Nashville Predators dobrze sobie z nimi radzili w sezonie, bo wygrali dwa z trzech meczów. Pierwszy mecz powinien być bardzo zacięty i możliwe, że zakończy się remisem. Nashville Predators to drużyna, która dużo remisowała, bo miała w sezonie 20 remisów, a Anaheim Ducks tylko o dwa mniej. Mój typ na to spotkanie to remis. Druga część typu to ilość bramek. Powyżej 3,5 bramki to nie jest dużo, bo od dawna w meczach pomiędzy Anaheim Ducks, a Nashville Predators jest powyżej 3,5 bramki. Ostatni mecz, w którym było mniej bramek, był kilka sezonów temu, dlatego lepszym pomysłem jest taki typ niż granie na czysty remis po niższym kursie.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 13
Spotkanie: NADAL - MURRAY
Typ: wygra pierwszego seta i przegra mecz NADAL
Kurs: 10
Bukmacher:bet365
Analiza:
Zacznę od tego że nie polecam grać tego typu nikomu , bo szanse są bardzo nikłe ale ...
w tym meczu obaj bendą zaangarzowani na 120% i nikt tu nie odpusci do ostatniej piłki.
H2H jest trochę dziwne :
na trawie 3:0 dla Nadala (dawne dzieje i wszystkie mecze na Wimbledonie )
na hardzie 7:6 prowadzi Murray
na mączce 7:1 oczywiscie prowadzi Nadal ale co ciekawe ostatni raz grali na mączne niespełna rok temu w Madrycie i tam dość gładko wygrał Andy (pokonał Króla mączki w jego ukochanym Madrycie w meczu finałowym , chyba wreszcie znalazł sposób za ośmym podejsciem na przestrzeni 9 sezonów :) ale pokonał w dwóch setach 6;3 6:2 a w tym meczu ani razu nie stracił podania przełamując przeciwnika trzykrotnie.
W zeszłym sezonie w Madrycie Murray był numerem 2 Atp Nadal 3 , dzisiaj Andy jest nadal 2 a Rafa spadł na 5.
Dla tych co piszą że Andy niczego nie osiągnoł na mączce :wygrał Madryt w zeszłym roku i finał pucharu Devisa (również na ziemi ) a choć już tego nikt nie pamięta to jako junior zrobił też półfinał French open.
Nie widziałem meczu z Paire ale wrócił w drugim secie od stanu 3 zero po dwóch przłamaniach a Paire na mączce grać potrafi( dla uwarzających innaczej polecam obejrzeć zeszłoroczne mecze Paire na turnieju w Szwecji zwłaszcza ten z Cuevasem i ten z Robredo )
Do tego kolejny podtekst meczu: pojedynek dwóch mistrzów olimpijskich w roku olimpijkskim:)Pekin Nadal , Londyn Murray.
to kila malutkich argumencików przemawiających za Szkotem :)
I nijak się one mają do argumentów przemaiajacych za Nadalem chyba nie ma nawet potrzeby ich pisać KRÓL BRUNATNEJ MĄCZKI jest tylko jeden i NADAL PANUJE prędko nikt się nawet nie zbliży do jego osiągnięć na tej nawierzchni.
Ale może Andy uszczknie coś dzisiaj z tego królestwa( bardzo się zdziwię ale i tak sobie za drobne zagram , a kto bogatemu zabroni i obiecuje że nawet się nie bendę wkur.....że tak mało postawiłem jak wejdzie :)))))))))
To powinien być dobry mecz miłego ogladania wszystkim sympatykom tenisa no i wysokich wygranych.
100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Ducks - Predators
Godzina: 4:35
Typ: Ducks ml + Perry scores
kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Anaheim Ducks z Nashville Predators. Spotkanie numer jeden w tej parze play-off i drugi dzien pod rzad mysle spory faworyt tak jak wczoraj na przeciwko druzynie ktora akurat na sam koniec forme stracila. Ducks na poczatku sezonu grali slabo, nie strzelali bramek ale trafili na koniec z formą i pewnie powalcza spokojnie o polfinal a moze i final bo potencjal maja. Wygrali przed koncem rozgrywek 6 z 10 spotkan i ostatecznie zajeli 4 pozycje w konferencji zachodniej. Goscie tak jak pisalem na koniec utrata formy i 7 pozycja na koniec (na 8 zespolow) i tylko 4 wygrane na wyjezdzie i 3 pod rząd na sam koniec. Perry najlepszy strzelec zespolu Anaheim 34 bramki nie zawodzi mnie praktycznie zawsze kiedy na niego stawiam wiec kolejny raz dzis tez moim zdaniem trafi.
100
 
monikajank 14

monikajank

Użytkownik
Liga: Portugalia, Primeira Liga 21:45
Spotkanie : Moreirense - Sporting
Typ: 2 HA -1.5
Kurs: 1,775
Buk: Bet365
ANALIZA:
Ostatnie mecze (numer) - pozycja w lidze
Sporting(2) - Maritimo(12) : 3-1
Belenenses (10) - Sporting (2) : 2-5
Sporting (2) - Arouca (5) : 5:1
Moreirense (14) - Braga (4) : 1-1
Moreirense (14) - Rio Ave (6) : 0-1
Ferreira(7) - Moreirense (14) : 1:1

Różnica klas piłkarskich obu zespołów jest kolosalna. To mogłyby być zespoły z innych lig. Sporting idzie jak burza, bo ma jeszcze o co walczyć. A walczy o najwyższe laury, czyli pierwsze miejsce. Traci do Benfici 2 pkty i liczy na jakiekolwiek ich potknięcie. Na pewno w tak kluczowej fazie nie mogą sobie pozwolić na potknięcie z czwartym zespołem od końca. I nie powinno być z tym żadnych problemów patrząc na przejazd walcem jaki wykonali na rywalach usytuowanych wyżej w tabeli niż Moreirense. Co prawda gospodarze, nie mają słabych meczów za sobą, ale od czterech rund meczu nie wygrali. Czy przełamią się w meczu z vice liderem, który rozpędzony i zmotywowany będzie chciał rozjechać każdego kto stanie na drodze po zwycięstwo w boju o Pierwsze miejsce ligi? - Wątpie, a raczej jest to niemożliwe Emotikon wink Spójrzmy także jak zespoły radzą sobie w rolach jakie pełnią:
SPORTING JAKO GOŚĆ: 11Z, 2R, 1P (32:8) 2. miejsce wyjazdowo
MOREIRENSE JAKO GOSPODARZ: 2Z 4R 8P (16:25) 17 (przed ostatnie) miejsce w klasyfikacji gospodarzy.
Co jeszcze przemawia za tym typem? Ano, oczywiście skład i osłabienia, które zawsze bierzemy pod uwage:
Moreirense is missing two key players who are on loan from Sporting, Medeiros(att 26/7 ,2nd scorer &amp; best assistent) and Palhinha(mf 25/0), both key players. Gomes(mf 28/2) is suspended and Danielson(df 19/0) injured, this four players are very important. Also out are Vieira(att), Gomina(att), Marques(df) and Cardozo(att 5/1)
H2H ( mecze 2015r.)
Sporting - Moreirense: 3-1
Moreirense - Sporting : 1-4
Jeśli miałabym bawić się we wróżkę typuję: 0-4
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom