>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 15. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Play-offy
Godzina: 11:35
Spotkanie: Brisbane Roar - Melbourne Victory
Typ: Wynik/Obie strzelą : Brisbane Roar / Nie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0,więc Brisbane naturalnie jest w nieco korzystniejszej sytuacji w świetle tego rewanżu. W ostatnich 5 spotkaniach, w których te drużyny grały w Brisbane, gospodarze wygrali 3 z nich, a ostatnie z tych spotkań zakończyło się wynikiem 5-0 dla B Roar. Jako, że ostatnio mieliśmy bezbramkowy remis, wydaje mi się, że te 5:0 w ostatniej konfrontacji u siebie nie było przypadkiem i gospodarze przechylą szalę na swoją korzyść pozostając z czystym kontem. Zakładam 2:0. Jeśli Roar obejmie prowadzenie przed 20-tą minutą to sytuacja raczej zostanie przesądzona, jednak jeśli długo utrzyma się remis to może być różnie, ale jestem dobrej myśli. Powodzenia
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Shandong Luneng - Yanbian
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trzy spotkanie bez strzelonej bramki to nie jest normalność jeśli chodzi o ekipę Shandong Luneng, nie przy tym stylu gry jaki prezentuje tak ekipa. Dziś w ramach szóstej kolejki będą walczyć o przełamanie bramkowe ale także o zwycięstwo bo od czterech spotkań bez kompletu punktów a ich rywalem będzie tegorocznym beniaminek Yanbian.
Gospodarze ostatnie sezony kończą na podium to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile. Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów, start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4. Ostatnio jak wspomniałem się zacięli ale grają z beniaminkiem który nie ukrywajmy jest kandydatem do spadku a z takimi rywalami przed rokiem strzelali najwięcej ale też co ciekawe trafili najwięcej, po prostu szli na wymianę ciosów którą rywal potrafił wykorzystywać by strzelać jakieś bramki, w tym sezonie właśnie takie spotkanie już rozegrali tutaj z Liaoning wygrywając 3:2 a to też rywal które raczej będzie walczył w dolnych rejonach
Beniaminek dobrze rozpoczął sezon patrząc na dotychczasowych rywali trzech kandydatów do walki o najwyższe już mieli i ugrali aż cztery punkty, ogólnie maja w ich dorobku pięć. Do tej pory dużo nie strzeli i dużo nie stracili ale dziś będzie test dla defensywy jeden już mieli i stracili dwie bramki z Jiangsu które dopiero się rozkręcało a wydaje mi się że gospodarze dzisiejszego starcia zagrają z jeszcze większą intensywnością. Widziałem ich cały mecz z Beijing Guoan wygrany 1:0 oraz fragmenty ze starcia wspomnianego w zdaniu wcześnie i na pewno będzie to ekipa która przez większość sezonu będzie grała z kontr i robią to bardzo dobrze w tym przegranym starciu strzelili bramkę i mieli fragmenty w których potrafili wyprowadzać kontry za kontrą. Wygrane stracie z Beijing powinni okrasić większa ilość po stronie zdobytych w drugiej połowie to mieli z cztery setki 1na 1 z bramkarzem ale mieli albo pecha albo z dużo kombinowali. Dziś miejsca na pewno na tą swoją ulubioną grę będą mieli.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL, Play Off
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas - Minnesota
Typ:1
Kurs:1.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Panowie, wiem, nie powinienem się brać za typ w lidze, na której się nie znam, ale czuję, że to wejdzie.
Hokeja nie gram, ale &quot;z braku laku &quot;tym razem postanowiłem typować NHL.
Analiza będzie skromna, bo będzie opierała się na wynikach i tabelach, ale
mam nadzieję, że znawcy tematu podzielają mój typ ????
Typ opieram na dobrej formie gospodarzy i słabej przyjezdnych, zachęcił też całkiem niezły kurs.
W 1/8 finału rozstawione z nr.1 Dallas podejmuje Minnesotę.
Gospodarze na ostatnich 10 meczów wygrali aż 8. Nie dali rady tylko na wyjeździe Anaheim i Arizonie.
Minnesota weszła z 8 miejsca,ale ostatnie mecze to 5 przegranych z rzędu, u siebie z Calgary, San Jose i Ottawą oraz wyjazdowe
z Winnipeg i Detroit. Spadek formy? Mam nadzieję, że tak.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina:
NHL
Godzina: 04.30
Spotkanie: San Jose Sharks @ Los Angeles Kings
Typ: Tyler Toffoli over 0,5 punktu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ależ perełka na to spotkanie. Pierwsza bitwa pomiędzy kalifornijskimi ekipami, mam szczerą nadzieję, że Króle odprawią Rekiny, co pomoże w zaksięgowaniu mojej mini tasiemki. Wybieram jednak punkt Toffoliego, co wydaje mi się być bardzo atrakcyjną ofertą. Dlaczego?

Tyler jest bardzo ważnym ogniwem ekipy z Los Angeles. Zazwyczaj w jednej linii gra z Carterem i Luciciem, także ma duże pole do popisu. Genialny winger, który ma niesamowicie wysoki współczynnik +/-, mianowicie +35 (najwyższy w lidze). Bardzo dużo strzela, ale jest zawodnikiem, któremu nie obce jest asystowanie partnerom. W tym sezonie 31 goli i 27 asyst, 11 punktów w przewadze, jeden w penalty kill, 4 game-winning gole. Bardzo ładne statystyki Tylera w tym sezonie. W moim odczuciu jeden z równiejszych zawodników na przekroju całego sezonu. A przecież dopiero za 10 dni Kanadyjczyk kończy 24 lata. Z sezonu na sezon robi niesamowity progres i jest z pewnością materiałem na gwiazdę NHL, jeżeli jeszcze nie zalicza się do tej zaszczytnej grupy.

Za typem przemawiają także jego statystyki w meczach przeciwko Rekinom. Jest to jeden z jego ulubionych rywali i punktuje przeciwko ekipie z San Jose niezwykle często. Strzela również sporo bramek. W ostatnich pięciu spotkaniach przeciwko podopiecznym DeBoera strzelił 3 gole i odnotował 2 asysty. Po prostu pełna mobilizacja na spotkanie z kalifornijskim rywalem. Warto dodać, że tylko raz nie zapunktował w tych spotkaniach. Mianowicie w przegranym meczu inauguracyjnym tego sezonu (porażka na własnych śmieciach 1-5). Wydaje się, że kurs nie do końca odzwierciedla procent szans zaksięgowania tego typu, więc pobieram go z przyjemnością licząc na to, że Toffoli zapunktuje, a przy okazji Króle wygrają pierwszą bitwę tej wojny.
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon-Nice
Typ: gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Lyon na swoim stadionie w tej kolejce podejmował będzie drużynę nicei, na chwilę obecną ekipa gospodarzy jest wiceliderem we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej natomiast goście zajmują 4 pozycję w lidze i mają szanse na gre w przyszłym sezonie nawet w lidze mistrzów, jednak tu na drodze stoi im ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie w tym sezonie radziła sobie do tej pory dosyć dobrze i według mnie ona w tej kolejce Ligue one będzie faworytem do zdobycia kompletu punktów z trochę niżej notowanym rywalem w nicei, goście w wyjazdowych spotkaniach punkty zdobywają dosyc rzadko i według mojej oceny w tej kolejce będzie podobnie bowiem gospodarze na 5 ostatnich spotkań na swoim stadionie w lidze francuskiej zdobyli komplet zwycięstw i tutaj mają szanse na kolejne 3 punkty, stawiam na wynik 2:0.
100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data, godzina: 15.04.2016 20-30
Spotkanie: Legia - Lech
typ: Legia
kurs: 1.65
buk: unibet
Analiza:
Juz w pierwszej kolejce rundy finałowej dojdzie do jednego z najbardziej elektryzujących starć, bo na Łazienkowskiej Legia podejmie Lecha. Dla obu zespołów to bardzo prestiżowe spotkanie, zawsze na tych meczach jest wyjątkowo gorąco, a stadion zawsze jest wypełniony do ostatniego miejsca. Nie inaczej było w tym sezonie, zarówno w Warszawie i Poznaniu był komplet publiczności, a na Kolejorzu padł rekord frekfencji w tym sezonie - ponad 41500 widzów. A to jeszcze nie koniec rywalizacji między tymi zespołami, bo 2 maja oba zespoły staną na przeciwko siebie w finale pucharu polski. W piątkowym meczu faworytem są gospodarze. Legia w tym sezonie mierzy w mistrzostwo, bo tak właśnie chcą uczcić obchodzone w tym roku stulecie istnienia klubu. I ten cel moim zdaniem osiągną, bo tak naprawdę przed sezonem nie stracili zbyt wielu istotnych graczy. Co prawda odszedł Kuciak i Żyro, ale ich braki szybko godnie zastąpiono. No i został Duda, a do tego doszły trafione transfery Nikolica, Prijovica czy Pazdana, a zimą jeszcze doszli Hlousek, Jędrzejczyk i Hamalainen. Do tego co Legia już miała to jak na polskie warunki ogromny potencjał, który musi osiągnąć cel, jakim jest odzyskanie mistrzostwa. A Lech?? W tym sezonie bardzo zawodzi. W lidze przegrali juz dwanaście meczy, ale nie zmienia to faktu, ze dziś maja zaledwie punkt straty do trzeciego miejsca dającego awans do pucharów. To teraz cel do poznaniaków. Strata co Wojskowych to dziewięć punktów, dzisiejsza ewentualna wygrana dałaby jeszcze cięn nadziei na obrone mistrzostwa. Ale czy jest to możliwe?? Lech zmaga się z kontuzjami kilku ważnych graczy. Największa strata jest brak Pawłowskiego, najlepszego piłkarza Lech. Do Warszawy pojedzie, ale wątpliwe by wystąpił w meczu w wieszym wymiarze czasowym jak pół godziny. Zabraknie natomiast innych skrzydłowych - Sisiego i Lovrencica, wciąż nie ma Robaka, a i kownacki nie do końca jest gotowy do gry w dłuższym wymiarze czasowym. No i Lech gra chimerycznie. Potrafi zagrać kilka fajnych akcji by później stanąć przez wiekszą część meczu. Lech nie przegrał w Warszawie trzech ostatnich meczy, a dwa ostatnie wygrał. Czy dziś uda im się tę serię przedłużyc?? Moim zdaniem jest to bardzo wątpliwe, szczególnie gdy widzę ich ostatnio prezentowaną formę. Legia musi wygrywać mecze by zdobyć tytuł, a jak nie na boisku to zapewne też mogą liczyć na przychylność sędziów, którzy juz w tym sezonie kilkukrotnie im pomagali. Wiekszość przemawia za Legią, która moim zdaniem zainkasuje komplet punktów
65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL, Play Off
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Washington Capitals -1,5
Kurs: 2,3
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy lecimy w playoffs NHL. Według mnie bardzo dobry kurs jak na taki zakład. Wiadomo playoffs rządzi się własnymi prawami, ale Capitals? Drużyna w tym sezonie strzeliła 267 bramek!! Po prostu kosmos w tym sezonie w ich wykonaniu, końcówkę sezonu myślę, że już grali na spokojnie bez ciśnienia, z przewagą prawie 20 pkt na parenaście spotkań przed końcem rundy zasadniczej. Na przeciw drużyny ze stolicy kraju staja przeciętny zespół z Philadelphii który powiedzmy sobie szczerze nie gra jakoś efektownie, stosunek bramek strzelonych do straconych mają na minusie, mówi samo za Siebie. Dla ludzi co nie lubią zbytnio ryzyka polecam zakład bez hendi.. kurs też bardzo dobry (1.8). Co do składów, w dzisiejszym meczu pojawią się wszyscy najważniejsi zawodnicy po obu stronach tafli lodu. Dzisiaj stawiam na trio z Wash (Kuznetsov, Ovechkin, Backstrom) i wysoką wygraną gospodarzy ???? . Pozdrawiam
130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Florida Panthers vs New York Islanders
Typ: 2 tercja over 1.5
Kurs:1.80
Bukmacher:Bet-at-Home
Czas na Playoffy, w 1/8 Pantery na własnej tafli zagrają z wyspiarzami , szczerze ekspertem w hokeju nie jestem ale na swoją historie kuponów z tej dyscypliny narzekać nie moge. Teraz przejdzmy do spotkania , pierwotnym typem miał być over bramkowy ale z racji tego że to pierwsze spotkanie w play off myśle że w 1 tercji drużyny będą się bardziej skupiać by nie stracić bramki a bramki posypią się dopiero w 2 tercji , historie meczów nie kłamią obie drużyny bardzo często przekraczają ten over równierz w meczach bezpośrednich, Jak wiadomo sport bywa nieprzewidywalny rownie może byc 10 bramek co 0 ale intuicja podpowiada mi że w 2 tercji będzie over 1.5 a intuicja w bukmacherce jest ważna.
80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 11:35
Spotkanie: Brisbane Roar - Melbourne Victory
Typ: kornery over 11,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Na jutro wybrałem mecz australijskiej ekstraklasy. Brisbane podejmie u siebie zawodników z Melbourne. Ćwierćfinałowy mecz play off, stawka dość wysoka, jest o co grać. Faworytem buków są gospodarze, ale ja uważam, że Melbourne nie jest na straconej pozycji. Jedni jak i drudzy lubią i potrafią atakować.
Ofensywny styl drużyn nierzadko przynosi kornery, o które chodzi w moim typie.
Bezpośrednie statystyki rogów między drużynami:
Mel - Bri 7:11 ;
Bri - Mel 9:8 ;
Mel - Bri 3:5 ;
Bri - Mel 2:11 ;
Bri - Mel 3:2 ;
Typy na rożne mają jedną wadę. W głównej mierze są uzależnione od wyniku meczu dlatego lubię je obstawiać na żywo. Jednak jutro myślę zobaczyć ofensywny mecz i zagram na ten mecz over 11 już przed meczem. Do tego
dodam, że australijska A-League obfituje w te elementy gry. Pozdrawiam
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Typ: Arka
Kurs: 1.50
Bukmacher: betsson
Analiza:
Eeech, udaję się tam, gdzie nigdy staram się nie zaglądać, czyli polski zaułek rozgrywek ligowych. Jednak dla tego spotkania zrobiłem wyjątek od reguły. Dane mi było ostatnio (niestety) oglądać podczas obiadu mecz GKS Bełchatów i o matko boska, co tam się dzieje! Chłopaki z technikum graliby lepiej niż ci z &quot;Gieksy&quot; w meczu z GKS Katowice. Ciężko jest tam rozegrać kilka podań, a już o zagraniach z pierwszej piły nie mówię. Nie interesuję sie w ogóle 1. ligą, ale to, co zobaczyłem - wystarcza. Arka wydaje się być chętna na awans do ekstraklasy. Obowiązkiem jest wygranie takiego meczu jeśli chce iść nadal łeb w łeb z Wisłą Płock. Łatwe zwycięstwo 1 bądź 2 do zera...
50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:35
Spotkanie: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Typ: Los Angeles Kings ponad 1,5 bramki w pierwszej tercji
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Można powiedzieć, że ekipy te znają się jak łyse konie, bo liczba meczów które między sobą rozgrywają jest ogromna. Jest to pierwszy mecz pierwszej rundy. Dla zawodników jak i dla kibiców jest to duże wydarzenie i Los Angeles Kings mogą być pewni, że kibice mocno ich wspomogą gorącym dopingiem, a nie trzeba nikomu mówić jaka atmosfera jest w Staples Center podczas play-off. Początek meczu może być bardzo emocjonujący i możemy zobaczyć kilka goli w pierwszej tercji. Mecze Los Angeles Kings, gdy grają w Los Angeles, to nie jest znowu taką rzadkością zdobycie przez nich dwóch bramek w pierwszej tercji meczu. Tak było chociażby w ich ostatnim meczu z Winnipeg Jets, gdzie strzelili dwie bramki i wygrali tą część meczu 2:0. Ostatnia wizita San Jose Sharks w Los Angeles zakończyła się ich zwycięstwem 5:3, ale początek meczu był dla nich bardzo trudny, bo Los Angeles Kings bardzo szybko zdobyli dwa gole, bo już w pierwszej i czwartej minucie. Na mocny początek Los Angeles Kings liczę też w tym meczu.
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Raonic M. - Murray A.
Typ: Raonic M.
Kurs: 3.23
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

H2H 3:4 z lat 2012-2016. Dwa razy grali na mączce, raz w 2012 roku podczas ćwierćfinału ATP Barcelony w dwóch setach wygrał Milos, oraz drugi raz rok temu w Madrycie gdzie Murray miał genialną formę i wygrał swój pierwszy turniej Masters na tej nawierzchni demolując w finale samego Nadala.
Spotkali się też panowie podczas tegorocznego Australian Open i po 3 setach prowadził 2:1 Milos, ale później zaczęły łapać go różne skurcze i tak oto tym sposobem przegrał dopiero po 5 setach. Tutaj w Monte-Carlo moim zdaniem miał o wiele trudniejszych przeciwników niż Murray. Kanadyjczyk pokonał świetnie grającego na mączce Cuevasa który wygrał w tym roku już dwa turnieje ATP, oraz Dzumhura który grał tutaj z życiowa formą, oba mecze były na styku.
Murray moim zdaniem nie gra tak świetnie jak rok temu na mączce, ale wygrywa swoje mecze. Trudno innego wyniku zresztą spodziewać się po rankingowej #2. Z drugiej strony stracił set z Herbertem i o mały włos, a wyleciałby z turnieju przeciwko Paire. Francuz się zagotował w 2 secie i ostatecznie przegrał mecz w 3.
Naprawdę dziwne są te kursy, Milos zrobił w tym roku olbrzymi progres o czym już Wam nie raz pisałem. Wygrany turniej na początku sezonu i pokonanie Federera, półfinał AO, finał Indian Wells, półfinał Miami i tutaj w Monte-Carlo już zaszedł daleko. Handicapu gemowego nie tykam chociaż nie wykluczam, że mogą paść tutaj tie-breaki, a tam często jest loteria.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Katar
Godzina: 17:15
Spotkanie: Al-Kharitiyath - Umm-Salal.
Typ: Al-Kharitiyath
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś bardzo egzotycznie. Katarska Premier League - nie znam obu tych zespołów. Nie wiem kto tam gra. Wiem jedynie, że liga ma 14 zespołów, więc każdy rozgrywa w sezonie po 26 spotkań. Jutro jest właśnie ta ostatnia kolejka. Gospodarze walczą o utrzymanie i potrzebują zwycięstwa. Umm Salal nie bije się już kompletnie o nic, a do tego mają mecz na wyjeździe, więc nie będą musieli się spinać. Maraton przy wystawieniu miał kurs 4+, ale po 3 godzinach zmienili. Ewidentnie nie ogarnęli co jest grane. Reszta rynku wystawiła +- 2,20. Lekko idzie w dół. Do rana pewnie niewiele zostanie lub całość będzie zblokowana. Tak jak mówię - kieruję się tylko tym, że jest to ostatnia kolejka.
100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas Stars - Minnesota Wild
Typ: Dallas ml + Spezza scores
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie numer jeden w parze Dallas Stars - Minnesota Wild jesli chodzi o rozgrywki play-off w NHL. Faworytem tej pary jest zespol z Dallas, czyli zespol:
- najlepiej punktujacy zespol konferencji zachodniej (109 pkt)
- najbardziej ofensywna ekipa konferencji zachodniej (267 bramek, czyli o ok 30 wiecej niz druga ekipa)
- najlepsza ekipa u siebie, przed Chicago Blackhawks
- najbardziej overowa ekipa ligi - 5.9 bramek na mecz
Jednym slowem ich mecze sa efektowne, choc niestety dzis nie zagra 2 strzelec zespolu Tyler Seguin. Tak czy siak nie wydaje sie byc az tak potrzebny, bo Dallas powinno i tak wygrac bez niego. Ofensywna ekipa Stars to nie tylko Seguin, bo i Benn (ale kurs na jego gola jest niski), Sharp (20 goli), Spezza (33 - jego wybieram, ostatnio hattrick), dodatkowo Eakin i Janmark ktorzy uzbierali 15-16 bramek. Klingberg z defensywy 10 bramek i 48 asyst. Takze ekipa wartosciowa w ofensywie, slaba w defensywie.
Wild z kolei nie zachwyca juz defensywnie jak rok temu, ale mimo fatalnej formy (chyba najslabszej z wszystkich ekip bioracych udzial w tej fazie) awansowali do play-off. Wild zostali na 8 pozycji w konferencji wschodniej z 5 pktowa przewaga nad Avalanche i 5 porazkami z rzędu (mimo wczesniej 6 wygranych z rzędu). Nie wiadomo czy to zabieg celowy, czy az taka slaba forma, ale nie zwazajac na to zespol z Minnesoty na wyjazdach nie powinien dac rady Stars. U siebie jeszcze graja twardo, wiec moze wyszarpia jakies zwyciestwa ale w tej parze jednak spokojnie powinni gospodarze awansowac.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Austria Salzburg - SKN Sankt Pölten
Typ: SKN Sankt Pölten hc-1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expect
Analiza:
Witam serdecznie. 28 kolejka zaplecza austriackiej Bundesligi. Przedostatnia w tabeli Austria podejmuje lidera z Polten. Między drużynami 40! punktów różnicy. Ostatnie 6 meczy Austrii to 1-0-5, Polten 5-0-1. Dwa ostatnie spotkania to zwycięstwa obecnego lidera 6-2(h) i 5-1(a). W poprzedniej, rozegranej 3 dni temu kolejce, gospodarze dzisiejszego meczu przegrali u siebie z 6 w tabeli Kapfenbergiem 0-4, zaś goście, też na wyjeżdzie pokonali ostatni Floridsdorfer 3-0. Nie tylko różnica klas, ale i rywalizacja zespołu z Polten z Linz (punkt straty) o awans do Bundesligi, pozwalają mieć nadzieję, że typ &quot;siadzie&quot;. Główny snajper St.Polten, hiszpan Segovia(taki polski Cabrera;)) znów zaczął reguralnie strzelać. Także nic tylko grać.
Powodzenia.
100
 
monikajank 14

monikajank

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven - Achilles 29
Typ: Eindhoven -1.5, -2.0
Kurs: 1,875
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Achilles fatalna forma, trzecia od końca drużyna ligi. Drużyna amatorska kontra, rozwścieczone po ostatniej porażce Eindhoven, które piastuje 4. miejsce w lidze. Niesamowicie mocne u siebie (11-5-1). Co oprócz statystyk kieruje mną by zagrać ten typ? Osłabienia : van den Beek(30/3) i kapitan Hendrikes( 25/4 , 2gi strzelec) from Riel(17/1), Paau( 1/0), Boelens(20/0) i najlepszy strzelec Thoone (29/8). Czyli jak widzimy brak pięciu zawodników z podstawowego składu. Myślę więc, że Achilles nie będzie miał w tym meczu nic do powiedzenia, więc stawiam na podany wyżej handicap.
Typowany wynik : gładkie 3-0
100
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Play-offy
Godzina: 11:35
Spotkanie: Brisbane Roar - Melbourne Victory
Typ: Wynik/Obie strzelą : Brisbane Roar / Nie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0,więc Brisbane naturalnie jest w nieco korzystniejszej sytuacji w świetle tego rewanżu. W ostatnich 5 spotkaniach, w których te drużyny grały w Brisbane, gospodarze wygrali 3 z nich, a ostatnie z tych spotkań zakończyło się wynikiem 5-0 dla B Roar. Jako, że ostatnio mieliśmy bezbramkowy remis, wydaje mi się, że te 5:0 w ostatniej konfrontacji u siebie nie było przypadkiem i gospodarze przechylą szalę na swoją korzyść pozostając z czystym kontem. Zakładam 2:0. Jeśli Roar obejmie prowadzenie przed 20-tą minutą to sytuacja raczej zostanie przesądzona, jednak jeśli długo utrzyma się remis to może być różnie, ale jestem dobrej myśli. Powodzenia
w gwoli ścisłości to nie jest rewanż, jest tylko 1 mecz o awans do półfinałów, akurat tak się zdarzyło że w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego te drużyny grały ze sobą i było 0-0
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monfils - Granollers-Pujol
Typ: Monfils -4.5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Ćwierćfinały, co tu dużo mówić, zostają powoli sami najlepsi, Granollers miał odpaść z tego turnieju już dwa albo trzy razy, najpierw z Gimeno Traver, mecz faktycznie przegrał ale zawodnik się wycofał i Puyol grał dalej, nastepnie nie był faworytem meczu z Zverevem a wczoraj pokonał już samego Goffina, nie wydaje mi się aby utrzymał tak wysoką formę i w dzisiejszym meczu, spójrzmy na przykład Veseley, wygrał z Djokoviciem, a potem gładziutko uległ właśnie zwinnemu jak kot Moflisowi. Tutaj myślę będzie podobnie, Monfilsowi bardzo dobrze ułożyła się drabinka i w 1/4 nie powinien mieć większych kłopotów aby wygrać oraz zaoszczędzić trochę więcej sił na półfinał, bo tam będzie czekał już ktoś z pary Federer/Tsonga.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów
Typ: Pogoń wygra
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet


Dziś meczem w Szczecinie zostanie zainaugurowana 2 runda sezonu w naszej Ekstraklasie po podziale punktów a w tym meczu zagrają zawodnicy Pogoni i Ruchu. Gospodarze czyli Pogoń Szczecin w tabeli zajmują 3 miejsce z dorobkiem 23 punktów mając na koncie 10 zwycięstw, 16 remisów i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 36-30. Portowcy to mistrzowie remisów w naszym kraju, bo w ostatnich 8 meczach zanotowali ich aż 7 i raz ponieśli porażkę. Liczę jednak że dziś podopieczni Michniewicza przełamią się zdobędą 3 punkty. W dzisiejszym meczu w drużynie Pogoni nie zobaczymy jedynie kontuzjowanego Obsta. Goście drużyna Ruchu Chorzów rzutem na taśmę wskoczyła na 8 miejsce na rzecz Podbeskidzia. Mają oni po podziale 19 punktów po tym jak zanotowali 11 zwycięstw,6 remisów i 13 porażek strzelając przy tym 37 bramek a tracąc 46. Chorzowianie mają serię 4 kolejnych meczy bez zwycięstwa z czego 3 przegrali. W dzisiejszym meczu w drużynie gości zabraknie kontuzjowanych takich graczy jak Helik, Urbańczyk. Gospodarze chcąc powalczyć o puchary ten muszą wygrać bo przeciwnik jest jak najbardziej w ich zasiegu.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom