>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Błednie wystawiony kurs

wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Dziś w sportingbecie był na żywo blednie wystawiony kurs na Foginiego przy 5:2 był 1.36(dopiero po chwili na b365 zaobaczyłem że kurs jest 1.08) i postawiłem na niego (stawiałem na szybko i nawet nie wiedziałem o błędzie).
Oczywiście policzyli jako zakład przegrany czy warto do nich pisać i domagać się zwrotu ?
Jakiś czas temu też był u nich błąd wtedy wygrałem i zrobili zwrot a teraz nie trochę dziwne bo zawsze przy swoim błędzie będą do przodu ???? !!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie dadzą ci zwrotu, interpretują regulamin wg własnego widzi misie, dlatego nie opłaca się takich rzeczy grać na przyszłość u pseudobuka jakim jest sb.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
@1,08 to było na wygranie 1 seta, na mecz kurs był prawidłowy. Żadnej pomyłki nie było.
Raczej tyle nie było ???? sam przy 5:2 czy tam po 1 secie kontrowałem na Lorenziego kursem 9,8 na pinnku

re down: beta nie sledzilem, ale jak tak piszesz to ok, sam z wlasnego dosiwadczenia wiem ze oni czesto wiedza wiecej niz inne buki i daja zanizone kursy sugerujac (gola, seta) itp
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mówię Ci, że przy 5-2 w pierwszym secie nie było żadnej pomyłki. Nie jestem ze Sportingbetu, żeby wciskać kit. Śledziłem ten mecz na B365.
@wiencon3 down
Ted edytował post i Ci wyjaśnił, że tak czasami u nich bywa. Poza tym, zobacz wynik w kolejnych dwóch setach. Przypadek? W niewiedzę bukmachera nie ma co wierzyć ????
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Kursy na Foginiego przed meczem był ok 1.50 to jakim sposobem przy 5:2 mogło być 1.36?
Też śledziłem potem na B365 i była tak jak piszę parę ładnych lat obstawiam i wiem co to jest wygranie meczu a seta także nie wiem skąd te kursy wziąłeś ale to nie był temat o który chciałem zapytać dlatego skończmy tą dyskusje ????
edit:teraz na pewnej stronce zobaczyłem że kursy przedmeczowe(sportingbet) na Fogine były 1.36 pewnie nie obczaili się że zaczęli mecz i dali postawić tak jak przed meczem były kursy
 
Z 26

zal28

Użytkownik
Może to mecz tego typu jak swego czasu grał Dawidenko w Sopocie ????
W ramach przypomnienia dla młodszych kolegów to po pierwszym secie 6-1 dla Dawidenke w BF był kurs ok 2.0. ostatecznie Dawidenko poddał mecz.
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Nie dadzą ci zwrotu, interpretują regulamin wg własnego widzi misie, dlatego nie opłaca się takich rzeczy grać na przyszłość u pseudobuka jakim jest sb.
Ted dziś napisałem a pomyślałem sobie że nic nie tracę i dali zwrot :grin::grin:
Także duży + dla nich ????
 
Do góry Bottom