>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.04.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 13. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1\4 Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atlético Madryt – Barcelona
Typ: Atletico wygra
Kurs: 3,25
Bukmacher: Sportingbet


Bardzo ciekawie zapowiada się mecz rewanżowy 1\4 Ligi Mistrzów w którym to drużyna Atletico Madryt podejmie na swoim boisku drużynę Barcelony. Nikomu nie trzeba przedstawiać obu ekip,bo każdy wie że to jedne z najlepszych drużyn w Hiszpanii które w każdym sezonie walczą o najwyższe cele. W meczu przed tygodniem Barcelona wygrała 2-1 przy pomocy sędziego, który to wyrzucił z boiska w 38 minucie Toressa. Gospodarze na swoim boisku są bezapelacyjni mając na 20 ostatnich meczy tylko 2 porażki. W tym meczu w drużynie gospodarzy nie zobaczymy takich zawodników jak Fernando Torresa ,który musi pauzować za czerwoną kartkę, oraz kontuzjowanego
Tiago a występ Savicia i Giméneza jest nie pewny. Barcelona ostatnio popadła w mały kryzys bo ostatnio przegrali z Realem Madryt, i Realem Sociedad a w meczu z Atletico nie prezentowali się za dobrze. Podopieczni trenera Luisa Enrique w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 porażki, 1 remis i 2 zwycięstwa. W tym meczu w drużynie z Katalonii nie zagrają tacy zawodnicy jak Mathieu, Rafinia, Sandro Ramírez, a występ Vermaelena jest nie pewny. Jest to mecz jednym z niewielu gdzie Barcelona nie jest zdecydowanym faworytem chociaż w meczach pomiędzy tymi drużynami
to Barca wygrała 7 ostatnich meczy,ale przy takiej dyspozycji Dumy Katalonii można zaryzykować na zwycięstwo gospodarzy.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Bayern
Typ: 1
Kurs: 5,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Ligi mistrzów pomiędzy portugalską Benficą i niemieckim Bayernem. Na jutro typuję na wygraną gospodarzy gdyż na własnym stadionie czują się wyśmienicie i rzadko przegrywają natomiast zawsze ich mecze kończą się czyimś zwycięstwem, goście mają sporą obniżkę formy chodź rzadko tracą pkt-y to ich gra nie zachwyca pierwsze spotkanie w Monachium zakończyło się zwycięstwem Bawarczyków 1:0 po bramce już w 2-ej minucie natomiast Benfica miała swoje sytuacje do strzelenia gola. Jutro liczę na niespodziankę i typuję na Portugalczyków.
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana Pacers - New York Knicks
Typ: Pacers over 102.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dziś na noc bez szaleństw,podejdę do meczu Pacers z Knicks.Gram over drużyny z Indiany która awans do PO już ma,natomiast nie będzie chciała już w pierwszej rundzie zagrać z Cleveland a taki scenariusz może ich spotkać jeśli będą kalkulować i nie wygrają dziś u siebie(ostatni mecz mają w Milwaukee).Żeby wygrać pasuje trochę tych punktów wrzucić i nie oglądać się na przeciwnika,którym są słabi Knicks.(Oczywiście można tez wygrywać mecze super obroną ale czy przeciw Knicks to konieczne i najlepsze rozwiązanie?chyba nie).
W statach to wygląda tak:Indiana w meczach u siebie rzuca średnio 102.93 a więc tu by się pokrywało.Ich ostatnie 2 mecze w domu to +120pkt(przeciw Nets i Cavs).Potencjał graczy ofensywnych w składzie jest spory-Paul George,Monta Ellis,Ty Lawson,George Hill to nie są anonimy w lidze i potrafią sporo na atakowanej tablicy.Trener Vogel zapowiada,że nie przewiduje żadnych odpoczynków dla swoich najlepszych graczy a więc chce dziś sprawę 7 miejsca przyklepać.Kolejny argument za-to brak w NYK Porzingisa,który nieźle broni w pomalowanym i nie pozwalał tam na wiele rywalom-jego absencja powinna pomóc w moim typie.W dwóch meczach między Pacers i Knicks gracze z Indiany rzucili odpowiednio 108 i 92 pkt jednak wtedy Knicks byli w trochę lepszej sytuacji kadrowej-dziś poza Porzingisem nie zagrają też Calderon,Lance Thomas a podobno rozważa się czy dać odpocząć Melo który już się zmęczył sezonem ;) Liczę że Indiana będzie chciała to spokojnie wygrać i wykorzysta potencjał własnego parkietu do przejechania się po NYK.Zobaczymy.Powodzenia!
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar FA
Godzina: 20:00
Spotkanie: West Ham - Manchester Utd
Typ: Andrew Caroll strzeli bramkę
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Po takim spektaklu z ze strony Carolla w meczu z Arsenalem jestem pewien, że wzbił się wysoko w górę w oczach trenera. Kolejny mecz Młoty zagrają z konkretnie utytułowanym Manchesterem United, który jednak tego sezonu do najlepszych zaliczyć nie może, bowiem przecież jeszcze nie jest przesądzony ich los na kolejny sezon, czy zagrają w LM, LE, a może ani w jednym ani drugim. W każdym bądź razie moim zdaniem powinni się skupić na awansie do LM, a co za tym idzie większe zaangażowanie wykazać w meczach ligowych, niż pucharowych. West Ham w podobnej sytuacji, ale wydaje mi się że motywację na ten mecz będą mieli o wiele większą. Mam tylko nadzieję, że mój zawodnik wyjdzie od 1 minuty na murawę, albo chociaż zostanie wpuszczony w połowie spotkania. Zobaczymy jak będzie ????
⛔ 100
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1\4 Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atlético Madryt – Barcelona
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher Betsson
Mecz cieżki po tym co czytam wyżej , Ja jakoś nie wołbrażam Sb aby Barca odpadła poprostu nie widze tego! Jak wielkie Atletico by było to Barca to klasa sama w Sb zagraną w murarza i 0:0 dowiozą.
Jak by nie potrzeć wygrana 1:0 też im daje awans, ale nie wierze w to tak jak w jakieś wypady na bramke.Typowe murowanko. Do tego dojdzię motywacja i zangażowanie.
To jest mój typ dla odważnych 0:0
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Atletico-Barcelona
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 5.0
Buk Unibet
Analiza: Już jutro obejrzymy rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami madryckiego Atletico oraz FC Barcelony w pierwszym spotkaniu padł wynik 2:1 dla zespołu barcelony,ale Atletico zdołało do pewnego momentu nawet kontrolować grę i zdobyło bardzo ważnego gola, po usunięciu z boiska Torresa już nie grało tak dobrze i właśnie moim zdaniem to była przyczyna porażki, bowiem ekipa ze Stolicy kraju była tego dnia dobrze dysponowana, tu na pewno dalej faworytem do awansu zostaje druzyna przyjezdnych, która ostatnimi czasy grała znacznie słabsze spotkania przede wszystkim ligowe, najpierw porażka z Realem Madryt , nastepnie z Realem Sociedad, nie wiem jak tutaj zagrają przyjezdni,ale mam wrażenie że obie drużyny przynajmniej po razie trafią do siatki swoich rywali, myśle też nie Barcelona nie będzie w tym meczu miała łatwego zadania ponieważ atletico już od kilku sezonów sprawia jej spore problemy tak w lidze jak i europejskich pucharach, mój typ to wynik 2:1 i dogrywka.
⛔ 100
 
black-star 42,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna - Primera Metropolitana B
Spotkanie: Platense - Colegiales
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,97
Godzina: 02:05
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
To spotkanie kusi. Obydwie te drużyny są ostatnio bardzo overowe. W dwóch ostatnich spotkaniach gospodarzy padały po cztery bramki, natomiast goście mają świetną serię występów na wyjazdach, gdzie to nie przegrali już od 13 spotkań. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w październiku poprzedniego roku zakończyło się wynikiem 3:1 dla środowych gości. Platense po ostatniej wyjazdowej porażce dzięki zwycięstwie w tym meczu ma szansę awansować w tabeli aż o cztery pozycje. Colegiales z kolei musi postarać się o utrzymanie bardzo kruchej, jak dotychczas pozycji lidera, gdyż nad drugim w tabeli FeniXem ma zaledwie dwa punkty przewagi. Szykuje się więc bardzo ciężka przeprawa. Obstawiam więc, że i całkiem sporej, jak na piłkę nożną, ilości bramek nie powinno tutaj zabraknąć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP Monte Carlo
Godzina: 14:00
Spotkanie: David Goffin - Fernando Verdasco
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 1.88
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
I tak jak się spodziewałem, David Goffin rozbił Feliciano Lopeza, dając mi skuteczność 4/4 w tym miesiącu.
Na srodę idę w dokładnie tym samym kierunku co dziś, Goffin trafił na kolejnego Hiszpana, z którym powinien sobie poradzić bez większych problemów.
Tak jak pisałem wczoraj, David Goffin jest w tym sezonie w wyśmienitej formie. Wygrywa mecz za meczem, przegrywa bardzo rzadko. Na 25 spotkań w tym sezonie wygrał aż 20, a jak przegrywał z zawodnikami wyżej notowanymi (Djokovic, Raonic, Berdych).
Fernando Verdasco w tym sezonie gra przeciętnie. Z zawodnikami dużo niżej notowanymi w pierwszych czy drugich rundach wyeliminowuje zawodników, ale gdy przychodzi do konfrontacji z zawodnikami z pierwszej 50 zazwyczaj gładko przegrywa. Tak jak już pisałem wczoraj (o statystyki i szczegóły zapraszam do wczorajszej analizy) Goffin genialnie gra przed własną publicznością. Jest to dla niego niesamowity dodatkowy impuls do dobrej gry,
Jeżeli spojrzymy na bezpośrednie pojedynki głównych zainteresowanym to bilans wynosi 2-2, ale tak na prawdę możemy sporzeć tylko na ostatni ich pojedynek w sierpniu ubiegłego roku w Cincinnati, gdzie bez większych problemów wygrał Francuz. Także podsumowując spodziewam się dość pewnego zwycięstwa Goffina w dwóch setach, ponieważ i umiejętności i aktualna forma zawodników wskazuje na Belga. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Bayern
Typ: Zdobywca gola: Robert Lewandowski
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz rewanżowy ćwierć finału Ligi Mistrzów! Według mnie Robert Lewandowski nasz najlepszy napastnik Polski od ćwierć wieku dziś w końcu ustrzeli brameczkę ekipie z Lizbony! W Monachium miał bodajże dwie praktycznie 100% ale nie udało mu się niestety... więc dziś pewnie coś ustrzeli i przypieczętuje awans Bayernu do finału Ligi Mistrzów! W lidze w ostatnich dwóch meczach raz u siebie z Eintrachtem Frankfurt nie zdobył nic... później na wyjeździe z VFB Stuttgart też na zero... no cóż co można oczekiwać?! złość? mała frustracja? z nieskuteczności? dziś na pewno pokaże że trzeba się jego bać i liczyć że zawsze jest groźny i jednym z najlepszych zawodników z napadu! Powodzenia!
zwrot
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem FC Barcelony 2:1. Wynik ten nie jest ani dobry ani zły dla żadnej z drużyn i wszystko jest jeszcze możliwe. W pierwszym meczu Atletico Madryt było lepszym zespołem aż do momentu, kiedy dostali czerwoną kartkę. Wtedy musieli się ograniczyć do bronienia prowadzenia 1:0, a wiadomo jak to jest grać w dziesiątkę z Barceloną. Gdy grali jedenastu na jedenastu, to Atletico Madryt było lepsze. Na swoim stadionie Atletico może wywalczyć awans. Jak to ma w zwyczaju drużyna z Madrytu, zapewne mocno zaatakują w pierwszych minutach, żeby strzelić gola. W pierwszej połowie Atletico powinno coś strzelić. Co do Barcelony, to mają oni chyba najlepszy atak na świecie, więc z kim by nie grali, to stać ich na strzelenie kilku goli. Stawiam na to, że już w pierwszej połowie będzie BTS.
⛔ 100
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Bayern
Typ: Remis 0-30min
Kurs: 1,74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ jest prosty, ponieważ Benfica gra u siebie bardzo dobrze i rzadko kiedy traci punkty ,a Bayern w tym sezonie bardzo często tracił punkty na wyjazdach ,albo ledwo zdobywał 3 punkty ze słabymi rywalami na wyjazdach. Wiemy, że Benfica jest najlepszym zespołem z ligi portugalskiej nie licząc Porto i Sportingu ,więc nie wierze ,że nie będą walczyć do końca. Jak pamiętamy Bayern rok temu trafił w ćwierćfinale na Porto i w pierwszym meczu na wyjeździe przegrał aż 3-1 , a dopiero u siebie wygrał 6-1 i awansował dalej i jak wiemy to Porto i Benfica są na takim samym poziomie. Moim zdaniem to spotkanie może się zakończyć remisem lub Benfica może wygrać 1-0 i będzie dogrywka. Ja wolałem zagrać remis do 0-30min , bo wydaje mi się że to jest bezpieczne i szybko nie zaczną strzelać w tym meczu i jest jeszcze nawet przyzwoity kurs.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna. LM
Data: 20:45
Spotkanie: Benfica-Bayern
Typ: over 1,5 gola Bayernu
Kurs: 1.73
unibet
Analiza:
Benfica była dzielna w Monachium, Benfice niewiele zabrakło by zdobyć gola, ale też Bayern w tym dniu nie zagrał super, a ich skuteczność była fatalna.W pierwszym meczu Benfika nie grała na presji, jechali do paszczy lwa i nikt tam cudów nie oczekiwał, wrócili co prawda żywi ale bez kończyn.Skończyło się 1-0 choć powinno być lepiej, jednak mimo wszystko jest to dobra zaliczka Bawarczyków.Bayern strzelając gola praktycznie pogrzebie Benficę, z drugiej strony gra zachowawcza ze strony Benfiki to woda na młyn Bayernu i powolna agonia.Myślę że Benfika wyjdzie grać swoje i zaryzykuje, oczywiście zdobycie prowadzenia wprowadzi szereg kalkulacji co jak już wspomniałem może być dalej dla nich zabójcze.Bayern w tym meczu nie ma większego ciśnienia z taktycznego punktu widzenia, ich głównym celem będzie zdobycie gola który pozwoli na luzie dograć awans do końca, myślę że Benfica mimo wszystko będzie walczyła do końca nawet o twarz a na otwartym spotkaniu padną jeszcze bramki.Benfica ma bardzo duże obciążenie w tym roku, gdyż walczy jeszcze łeb w łeb z derbowym rywalem o mistrza, nie to co Bayern choć i bawarczycy muszą być czujni w tych ostatnich spotkaniach (7 pkt przewagi nad Borussią która zresztą w ostatnim czasie stopniała)
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Bayern Monachium (0-2)
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według mnie warto zagrać na wygraną monachijczyków . Zawodnicy Bayernu udowodnili w pierwszej potyczce, że są znacznie bardziej klasową ekipą. Tak naprawdę powinni w tej konfrontacji wygrać zdecydowanie wyżej, ale niektórym zawodnikom klubu z Allianz Arena brakowało po prostu precyzji (w tym między innymi Robertowi Lewandowskiemu). Lizbończycy u siebie zagrają bardziej ofensywnie, co z pewnością stworzy monachijczykom o wiele więcej miejsca do konstruowania swoich akcji. Benfica będzie musiała w pewnym momencie odkryć się, co Bawarczycy powinni skrzętnie wykorzystać.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Wawrinka - Kohlschreiber
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wawrinka dwa ostatnie mecze przegrał, z Kuznetzovem i Goffinem, lecz w końcu wchodzimy na mączke, przy takim potencjale zawodnika raczej nie zdarza się za często aby przegrywał 3 mecze z rzędu, w takim spotkaniach po prostu ide na przełamanie, Wawrinka najlepiej do tego czuję się na mączce, bo przypominam, że to on w poprzednim roku we wszystkich łącznie wielkich szlemach był w stanie tylko pokonać hegemona Djokera, na mączce czuje się najlepiej i gdzie ma wygrać w końcu prawie od miesiąca? W poprzednim roku był tu w 3 rundzie, a więc tą rundę musi przebrnąć aby nie stracić punktów, ostatnie starcie z niemcem Kohlschreiberem wygrał 2:0, i tu myślę, że będzie podobnie. Lubi z nim grać.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 19:30
Spotkanie: Skellefta - Vaxjo
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,18
Bukmacher Betsson
analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz o finał szwedzkiej ligi w hokeja na lodzie.
Obecnie mamy wynik 3-3 w rywalizacji do czterech zwycięstw.
Po rundzie zasadniczej Skellefta była pierwsza a Vaxjo szóste.
W tej parze przy obecnych 6 meczach zawsze wygrywali gospodarze i liczę, że dzisiaj też tak będzie.
ostatni mecz był niesamowity, ponieważ drużyna dzisiejszych gospodarzy strzeliła bramkę na remis w ostatniej sekendzie meczu a potem wygrali w dogrywce.
Liczę, ze dzisiaj Skellefta nie będzie chciała dopuścić do nerwówki i będzie trzymała te dwie bramki do przodu.
Do tej pory w trzech meczach u siebie zawsze handi - 1,5 było pokryte
powodzenia ????
⛔ 100
 
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Bayern Monachium
Typ: Będzie rzut rożny przed 9 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witajcie Ludziska. Wczoraj typowałem, że w meczu Real - Wolfsburg, będzie rożny przed 8 minutą i typ okazał się wygrany! Dziś typuję to samo i jest jeszcze lepiej bo linia na typ jest nieco wyższa jak w meczu wczorajszym, bo wczoraj można było stawiać przed 8 minutą, jednak dziś jest przed 9 minutą i to jest duży plus. Dziś Bayern wraz z Robertem zawita w słonecznej Portugalii, gdzie zmierzy się z dobrą ekipą jaką jest Benfica. Ostatni mecz pokazał, że dzisiejszy gospodarz tanio skóry nie sprzeda i jest w stanie utrzeć nosa najlepszym drużynom, także typ na rożny przed 9 minutą jest jak najbardziej realny. A więc obie drużyny mają mocną ofensywę, a sytuacja Bayernu nie jest za najlepsza, bo zdołali wygrać tylko u siebie (1-0), więc co to za wynik? słaby po prostu, więc tutaj trzeba liczyć na mocne wejscie i liczyć na to, aby Costa, Ribery, Pizzi lub Gaitan nabiją ten rożny i będzie on przed 9 minutą. A więc siła ofensywna obu ekip stoi na wysokim poziomie, to będzie mecz walki i wydaje mi się że rożny będzie i nawet przed 5 minutą. Powodzenia! Polecam.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Atletico - Barca
Godz: 20 45
Typ: Neymar żółta kartka TAK
Kurs: 3,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj typ z Cristiano w dziesiątke wpadł mimo że CR7 zagrał super mecz to głupią kartke na szczescie zdobył. Dzisiaj gram w stronę Neymara który ostatnio podobnie z resztą jak cała Barca ma kryzys formy i dzisiaj jakby Barcie nie szło może załapać kartkę spokojnie gdyz na bank bedzie non stop prowokowany przez piłkarzy Atleti. Neymar nie słynie raczej z chłodnej głowy, w Primera Division ma już 5 kartek do tego jedna w LM. Dzisiaj bedzie wielki mecz i presja wyniku może doprowadzić do ostrych starć Neymara z obrońcami, w pewnym momencie moze chciec oddac faul i to bedzie mój sukces. Powodzenia ????
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
ATP Monte Carlo
Godzina: 14:00
Spotkanie: David Goffin - Fernando Verdasco
Typ: Fernando Verdasco +1,5 seta
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2013-2015. Ich poprzednie mecze były dość zacięte, bo w jednym spotkaniu padło 5 setów, a w dwóch pozostałych zagrali rozgrywkę tie-breakową. Goffin w tym roku jest w świetnej formie, ostatnio w Stanach Zjednoczonych zaliczył dwa półfinały z rzędu na turniejach rangi Masters i nawet miał szanse na coś więcej.
Verdasco to dość specyficzny zawodnik, miewa niekiedy genialne mecze, a niekiedy kompromitujące porażki. Wystarczy chociażby przypomnieć jego spektakularny sukces z Australian Open gdzie pokonał po 5 setach samego Rafaela Nadala by w następnej rundzie odpaść z Dudim Selą. Tutaj w Monte-Carlo jak na razie zrobił genialny wynik oddając Delbonisowi tylko 3 gemy! Z drugiej strony Goffin w przeciągu ostatnich 52 tygodni (czyli roku) ma bilans z graczami leworęcznymi 15-0.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Crystal Palace - Everton
Typ: Romelu Lukaku strzeli bramkę
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj wybrałem sobie najlepszego strzelca Evertonu Romelu Lukaku reprezentującego barwy Evertonu. Ich przeciwnikiem będzie drużyna &quot;Orłów&quot; Crystal Palace. Obie ekipy znajdują się w środku tabeli i pozostaje im jedynie walka o poprawienie zajmowanego miejsca. Lukaku w obecnym sezonie ligowym może pochwalić się zdobyciem aż 18 goli dla swojej drużyny. Nie zdobył już bramki od 3 spotkań tak więc czas najwyższy zakończyć złą passę. Rywal nie jest zbytnio wymagający bowiem &quot;Orły&quot; w rundzie wiosennej zdecydowanie obniżyli swoje loty. Ostatnio udało im się w końcu wygrać co było dla nich problemem od 4 miesięcy. Wydaje mi się, że dzisiaj Everton odniesie wygraną bowiem kiedy jak nie dziś. Lepiej wyglądają w delegacjach niż na własnych śmieciach dlatego dzisiaj będą lekkim faworytem spotkania. Uważam, że są w stanie dzisiaj przynajmniej 2 razy pokonać bramkarza gospodarzy gdzie jednym ze strzelców tych bramek będzie wspominany Lukaku. Oczywiście zawsze zdobycie bramki przez niego może ułatwić rzut karny, który w drużynie Evertonu wykonuje właśnie on.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom