>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26. kolejka I ligi (15.04 - 17.04.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!
Ciekawe spotkanie w Gdyni, Arka pewnie zmierzająca do Ekstraklasy zagra z GKSem Bełchatów, który ostatnio pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec. Bełchatów coraz lepsza forma, patrząc po terminarzu, jeśli Arka wygra , to zrobią ogromny krok w stronę awansu.
Gonić czołówkę musi Zawisza, który zagra z Bytovią , a Wisła Płock z Rozwojem Katowice.
Tabela na chwilę obecną wygląda tak:
Jak widać jeśli chodzi o awans , to liczą się w zasadzie pierwsze 3 zespoły, kolejnym będzie już bardzo ciężko. Natomiast ciekawie i do końca zapowiada się walka o utrzymanie.
Skazywany na pożarcie Rozwój Katowice nad kreską, stratę z I rundy odrabia Olimpia, nikt nie może być pewny utrzymania i tak minimum od 11 miejsca w dół walka będzie się toczyć do końca.
Zapraszam do dyskusji na temat 26 kolejki. Czy faworyci do awansu odskoczą czy stracą punkty? Co o tym sądzicie zapraszam!

 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Arka na fali, ale zdarzają się przestoje w grze jak, chociażby ostatnio w Legnicy. Oczywiście jutro bezapelacyjnym faworytem są gospodarze, ale ja w tym meczu pogram zupełnie coś innego, bo kurs na wygraną Arki marny. Goście to jedna z najlepszych defensyw w lidze (tylko 25 straconych bramek) ale też najgorszych ofensyw (25 strzelonych). W zespole trenera Ulatowskiego oprócz Papkijana i Demianiuka na próżno szukać graczy, którzy potrafią zrobić różnice. Wielu z nich popełnia pod bramką przeciwnika katastrofalne błędy przez co ilość strzelonych bramek jest tak marna. Jutro Arka zagra w ustawieniu Socha - Marcjanik, Sobi - Warcholak, a więc teoretycznie najmocniejszym w obronie, która na wiosnę spisuje się rewelacyjnie. Z przodu siła rażenia bardzo duża więc bramki dla gospodarzy padną, aczkolwiek więcej niż dwóch trafień się nie spodziewam.
Dlatego też na jutrzejsze spotkanie proponuję następujące typy:

Arka wygra a w meczu under 2,5 gola @ 3,40 [2/10] bet365
DW: 2:0 dla Arki @ 6,50 [0.5/10] bet365
Wynik do przerwy - 0:0 @ 2,75 [1/10] bet365
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja jutro pójdę w over w meczu Wisły z Rozwojem. Wisła 5 ostatnich spotkań to 5 underów, ale w dużej mierze to zasługa rywali, którzy nie zawsze chcą grać w piłkę. Rozwój to ekipa, która walczy o utrzymanie, ale grają fajną i ofensywną piłkę. Do Płocka na pewno przyjadą z myślą powalczenia o coś więcej. Statystyka jak na 1 ligę wybitna. Wszystkie mecze na wiosne były overowe. Bilans goli z całego sezonu to 30:40. W Płocku ostatnio ćwiczyli nad polepszeniem gry w ofensywie i myślę, że przy takim rywalu to może zaprocentować. Na jesieni było 2:1, ale w drugą stronę, dziś może być podobnie albo i wyżej. Jestem dość mocno przekonany co do tego typu.

Wisła Płock - Rozwój Katowice
Powyżej 2,5 gola 2,00 Bet365
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wisła Płock - Rozwój Katowice typ: 1 @ 1,52 ✅
Arka Gdynia - GKS Bełchatów typ: 1 @ 1,50 ✅
AKO: 2,28 ✅
sts
Dzisiejsze dwa spotkania pierwszoligowe to zapewne dwa zwycięstwa gospodarzy. Tak się złożyło że graja &quot;u siebie&quot; dwie ekipy z czuba tabeli. Jedni i drudzy nie doznali jeszcze na wiosnę porażki. Arka Gdynia w wiosennej rundzie cztery mecze wygrała (1-0 Wigry, 2-0 Katowice, 2-0 Kluczbork, 3-0 Pogoń) i dwa zremisowała (2-2 Zagłębie, 0-0 Miedź). Jak widać straciła tylko dwa gole. Płock natomiast trzy mecze wygrał ( 3-0 Kluczbork, 2-0 Miedź, 2-0 GKS Bełchatów) i trzy zremisował ( 0-0 Pogoń Siedlce, 0-0 Sandecja, 1-1 Grudziądz) &quot;Nafciarze&quot; stracili tylko jedna bramkę. Są to murowani kandydaci do awansu i utrata punktu w dzisiejszych meczach była by uznawana za niespodziankę. Wydaje się że podopieczni Nicińskiego mają łatwiejsze zadanie bo Bełchatowianie nie strzelili jeszcze gola w wiosennych wyjazdach. Rywal Wisły gra bardzo dobrze w tej rundzie, zgromadził już dwanaście oczek i strzelił 12 goli ale chcąc myśleć o awansie Płocczanie muszą takie mecze na swoim obiekcie wygrywać tym bardziej że za plecami czai się już Zawisza Bydgoszcz. Ja stawiam dzisiaj solidarnie na zwycięstwa gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
irizar 82

irizar

Użytkownik
Co powiecie na postawienie na remis w Katowicach, ale live, po stracie bramki przez Olimpię?
Olimpia w mojej ocenie postawi się gospodarzom w Katowicach. Mój algorytm typuje wygranągospodarzy, ale tylko na 47%. Olimpia jeszcze wiosną nie przegrała. Ostatnie 3 kolejki goniła wynik i to z mocnymi zespołami Zawiszy i Wisły. Potrafiła się podnieść u siebie z Chrobrym, w Bydgoszczy z Zawiszą i u siebie z Wisłą tracąc pierwsza gola.
Być może warto rozważyć live i z premedytacją zaczekać aż Olimpia straci gola. Wtedy stawka za remis skoczy do poziomu @4,5 - @5 ? Gdyby tak Olimpia straciła gola w pierwszym kwadransie...
Ciekawie wyglądają kursy na wygraną Pogoni w Suwałkach i za remis w Bydgoszczy. Zawisza nie radzi sobie rewelacyjnie u siebie. Nie widać tej formy, która miałaby zapewniać regularne punktowanie po 3 oczka. W Bytovie jest niezła ekipa. Mogą powalczyć z faworytem, którym rzecz jasna jest Zawisza. Przebudził się Lewicki zapewniając Zawiszy w dogrywce 3 punkty z Rozwojem. Będzie interesująco w I lidze. Kilka ciekawych opcji jest.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Polecam poczekać na składy. Nie wiadomo czy Brzęczek trochę nie pozmienia mając na uwadze, że nie ma już właściwie szans na awans. Plus taki że wraca Oliver a z nim ta defensywa wygląda bardzo solidnie, do tego anulowana kartka Czerwińskiego. Z tym planem na live to wygląda spoko. GKS nie potrafi dobijać rywali i fatalnie rozgrywa kontrataki w tej rundzie i proszą się o nerwowe końcówki kiedy prowadzą jedną bramką. Więc to jest całkiem rozsądne.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
i za remis w Bydgoszczy
W Bydgoszczy pauzuje Mica ale wraca Drygas. Zawisza pobudzony i żeby nie stracić kontaktu z Płockiem musi ten mecz wygrać. Bytovia...miała superserię nawet urwali punkty w Olsztynie, ale Chrobry chyba pokazał, że środek tabeli to jest ich miejsce. Po 0-3 mentalnie na pewno stracili tą pewność. Ja skłaniam się ku Zawiszy nawet w fortunie jest w superofercie więc można zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom