>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikat dotyczący forum.bukmacherskie.com

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drodzy Użytkownicy forum.bukmacherskie.com!
Przepraszamy wszystkich użytkowników forum za ostatnie problemy i niedogodności.
Przyczyną ostatnich zawirowań jest konflikt prawny, który został właśnie wyjaśniony.
Wszystkie wasze dane były i są bezpieczne. Mimo informacji w sieci nie doszło do żadnego włamania czy wycieku bazy danych w niepowołane ręce.
Dużo osób pisało do nas dlaczego nie poinformujemy konkretnie co się dzieje. Dla dobra funkcjonowania forum i postępowania nie mogliśmy udzielać żadnych informacji. Prosimy to uszanować. Artykuły na konkurencyjnych stronach to nic innego jak zwykłe plotki.
Mogą pojawić się drobne problemy techniczne za które przepraszamy i prosimy zgłaszać je w tym temacie.
Liczymy na Waszą wyrozumiałość.
Pozdrawiamy
FB Team
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Lista aktualnie znanych problemów:
  1. Nie działa &quot;switch editor&quot; w przeglądarce firefox - ginący tekst. Status: naprawione
  2. Nie wyświetla się obrazek weryfikacyjny Status: naprawione
  3. Adresy z prefixem www oraz bez adresu traktowane jako oddzielna sesja. Status: naprawione
  4. Nie działa upload avatarów. Status: naprawione
  5. Błędny link do statystyk forum. Status: naprawione
  6. Pole &quot;od&quot; w wiadomości e-mail do supportu zawierają nieaktualne treści Status: naprawione
  7. Aktualizacja linków w postach Status: naprawione
  8. Niektóre mobilne ikonki nie wyświetlają się Status: naprawione
  9. Błąd pamięci na niektórych stronach. Status: naprawione
  10. Wylogowywania z forum mimo &quot;zapamiętaj mnie&quot; Status: naprawione
  11. Obrazek dot. skype nie wyświetla się Status: naprawione (uwaga: ze względu na zmianę polityki skype, niemożliwie jest już podejrzenie statusu, dlatego ikonka została zmieniona na styczną)
  12. Warning`i php na niektórych stronach Status: w trakcie diagnozy

Uwaga: sporadycznie mogą wystąpić drobne problemy z dostępem do forum (po 1-2 min bedą ustępywać). Sytuacja potrwa max kilka dni - akutalnie pracujemy nad bazą. Najcięższe prace postaramy się wykonywać w nocy, aby jak najmniej z Was doświadczyło utrudnień.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Kiedyś założyłem drugie konto na forum jakieś bo chciałem anonimowo kogoś coś zapytać, także założyłem e-maila tylko do tego konta. Po niedługim czasie przychodził dziwny spam z kasynami a także e-maile z bonusami od unibeta, tymi oszukanymi. Czyli zakładam, że chyba łatwo było wykraść dane e-mailowe z forum. A co można było więcej zrobić? Wrogie przejęcie forum?
Mam nadzieję, że macie teraz to wszystko bezpieczne.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Rozkminianie konkurencji,dlaczego Forum Bukmacherskim nie działa,na poziomie dziennikarstwa Tomasza Lisa ????
Ciesze się,ze wróciliście do żywych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shingper 563

shingper

Użytkownik
emarco przecież w żadnym serwisie by się nie przyznali, że im baza danych poszła w świat ;) Trzeba więc ufać, że jest jak piszą ????

K@mil ma bana ???? a niedawno pisał tu wyjaśnienia odnośnie forum.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
No nieźle się podziało. Według mnie to grubsza sprawa musi być, skoro tak długo Was nie było. Zmiany domeny forum, ban dla administratora.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Skoro konflikt Marcin-Odra został rozwiązany skoro o tym piszesz to może powiesz o co chodziło? Bądź z Nami szczery ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skoro konflikt Marcin-Odra został rozwiązany skoro o tym piszesz to może powiesz o co chodziło? Bądź z Nami szczery
Napisałem:
&quot; Przyczyną ostatnich zawirowań jest konflikt prawny, który został właśnie wyjaśniony&quot;
Proszę uszanować prywatność właścicieli.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
greenvoice: kto to, skąd się wziął?

K@mil: brak, jakieś wyjaśnienia?

Jeżeli to zbyt dużo=brak odpowiedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
I 24,7K

iti

Użytkownik
Napisałem:
&quot; Przyczyną ostatnich zawirowań jest konflikt prawny, który został właśnie wyjaśniony&quot;
Proszę uszanować prywatność właścicieli.
Oczekujecie od userow stosowania sie do zmienionych regul (pare banow zostalo za to przyznanych) w trakcie gry, innych niz przy rejestracji, wiec teraz my - userzy tego forum oczekujemy wyjasnienia sprawy. Brak wyjasnienia bedzie tracil dla mnie amatorka.
 
alley 79

alley

Użytkownik
Brak wyjaśnienia odnośnie domeny forum.bukmacherskie.com. Czy bezpieczne było zalogowanie się tam? Która domena była wtedy właściwa(kiedy funkcjonowała fbuk). Żadnych wyjaśnień nie widzę, a sądziłem, że jest to profesjonalne forum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy domena forum.bukmacherskie.com to też była wasza strona?
Znam
Czy domena forum.bukmacherskie.com to też była wasza strona?
Nie należy do nas, ale znamy osobę na która ta domena jest zarejestrowana.
Masa osób logowała się wcześniej na fbukcom. Nie miało to wpływu na bezpieczenstwo naszych danych?
Pisałem o tym wcześniej. Absolutnie nie miało to wpływu na bezpieczeństwo danych.
greenvoice: kto to, skąd się wziął?
Administrator forum odpowiedzialny za m.in sprawy techniczne.
K@mil: brak, jakieś wyjaśnienia?
Decyzja właściciela forum.
@cygeiro
nie.
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
A zmiana adresów e-mail z polskiego usługodawcy na zagranicznego w trakcie zawirowań z forum była działaniem przeciw użytkownikom ze strony admina k@amil czy nie miała żadnego wpływu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A zmiana adresów e-mail z polskiego usługodawcy na zagranicznego w trakcie zawirowań z forum była działaniem przeciw użytkownikom ze strony admina k@amil czy nie miała żadnego wpływu?
Problemy z polskimi skrzynkami e-mail występowały już dużo wcześniej.
Prawdopodobnie domena bukmacherskie.com ma blokadę u polskich operatorów i maile nie dochodzą. Na pewno w najbliższych dniach będziemy się tym problemem zajmować.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
szkoda ze wyszlo jak wyszlo, wszystkiego zwykle szaraczki jak my pewnie sie nie dowiemy jak to bylo ... przestancie z ta ochrona danych, jakie dane osobowe tutaj podajecie ? nr GG ? ???? nie przesadzajcie.
Bylo minelo, wracamy do normalnosci!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typereks 866

typereks

Użytkownik
Napisałem:
&quot; Przyczyną ostatnich zawirowań jest konflikt prawny, który został właśnie wyjaśniony&quot;
Proszę uszanować prywatność właścicieli.
Że konflikt prawny to wiem i domyślam się o co mogło pójść(po pogłoskach) oraz po plotkach odnośnie tego. Ale większości szanujące się fora, mówią o co poszło, że mają DDoS&#39;y etc. Zarabiasz na Nas, użytkownikach, więc powinneś powiedzieć o co chodziło. Nie podajesz ich imienia, nazwiska, adresu czy danych, które będzie bardzo łatwo wyszukać tylko o co chodziło w sensie o co był spór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
duda 380

duda

Użytkownik
J/w. Forum nie działało kilka dni, powstało sporo plotek na ten temat, skoro już wróciliście, to bądź szczery i wyjaśnij o co chodzi, bo jak na razie to mamy amatorkę w pełnym tego słowa znaczeniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom