>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dokładne statystyki

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie pomóżcie mi pozyskać dokładne statystki odnośnie tego meczu: Keflavik vs Huginn?
e: a już wyjaśniam dlaczego: grałem wczoraj pewien zakład w tym meczu odnośnie ilości rzutów rożnych, w 80 minucie zagrałem na poniżej 17 rzutów rożnych, przy stanie 15 rzutów rożnych, i doszło do dziwnej sytuacji: w 89 minucie miał miejsce 16 rzut rożny, po czym konsola pokazywała, wybicie spod bramki, a następnie obok tej samej bramki 17 rzut rożny. Już dziś kontaktowałem się z działem obsługi, z chatem, nawet rozmawiałem, wyjaśniałem całą sytuację, nie zgadzałem się z nimi, a oni mi na to, że nie podają źródła swoich informacji, że nie muszą ( jak zawsze tak rozmawiają z korzyścią dla siebie)
Moja prośba do Was tyczy się tego, aby pokazać dokładne czasy rzutów rożnych, oni nie muszą podawać swoich źródeł.
Co najbardziej zadziwiające to fakt, że w 88 minucie na poniżej 17 rzutów rożnych był kurs 1,30, ja w 80 minucie zagrałem na poniżej 17 rzutów rożnych po kursie 3,40, a oni tera chcą dokładne informacje
Bet365 wie, że zarówno ja będę miał problem z pozyskaniem takich informacji, jak również i oni nie mają takich informacji, jedynie na podstawie przekazu na żywo, który jest tylko przewodnikiem.
Pomożecie?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
w 89 minucie miał miejsce 16 rzut rożny, po czym konsola pokazywała, wybicie spod bramki, a następnie obok tej samej bramki 17 rzut rożny.
Pewnie Józefowi siedzącemu na meczu pomylił się przycisk. Zamiast wybicia od bramki miał być od razu rzut rożny.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Pewnie Józefowi siedzącemu na meczu pomylił się przycisk. Zamiast wybicia od bramki miał być od razu rzut rożny.
okej, ale to niczego nie usprawiedliwia, próbuję się w jakiś sposób odwołać, kursy po 16 rzucie rożnym były jeszcze wystawione
edi8 ta witryna jest nieosiągalna
Ta witryna jest nieosiągalna
Nie znaleziono DNS address serwera %3Cobject%20width%3D.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Podbiję trochę temat, ma ktoś jakieś informacje, może pomóc załatwić mi tą sprawę, dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk jest mi niezmiernie potrzebny.
 
Do góry Bottom