>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 26.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 26. Marca


:idea: Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami (obowiązuje od: kwiecień 2016).
:idea: Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar (obowiązuje od: kwiecień 2016).

:idea: Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:
- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet
:idea: W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruch Chorzow II - Lzs Piotrowka
Typ: 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
&quot;Specyficzne będą jutrzejsze zajęcia. Spora część pierwszej drużyny ma jutro wesprzeć trzecioligowe rezerwy w meczu z LZS-em Piotrówka. Wobec tego w porannym treningu weźmie udział niewielka grupa piłkarzy. – Na razie trenujemy w okrojonym składzie. Jutro jest mecz rezerw, więc na zajęciach będziemy mieli dziesięciu zawodników. &quot; Piotrówka zdecydowany outsider ligi. Łatwe zwycięstwo Niebieskich.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, Ameryka Południowa
Godzina: 01:45
Spotkanie: Brazylia – Urugwaj
Typ: over 3.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Obfita w bramki jest ta seria spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej, na podtrzymanie tej tendencji liczę także w hicie tej kolejki w którym Brazylia będzie podejmować Urugwaj.
Brazylia z nowym – starym trenerem szuka jeszcze swojego stylu gry, eliminacje rozpoczęte dobrze chociaż porażka z Chile pokazuje że to jest optymalna forma, remis z Argentyną pokazała że idzie to chyba w dobrym kierunku na pewno jakąś odpowiedzią będzie dzisiejsze starcie. Dunga na pewno w ofensywie nie może narzekać czwórka Douglas Costa, Renato Augusto, Willian, Neymar to wybitni technicy i nawet jak nie idzie to jedną akcją są wstanie zmienić przebieg meczu. Defensywa też na papierze wygląda bardzo mocno ale do niej to pełnego zaufania to nie można mieć szczególnie dużo tych błędów pojawia się zespołami które nie boją się atakować tak jak to miało miejsce z Chile.
Urugwaj świetnie rozpoczął eliminacje, przegrali jedynie z rewelacyjnym Ekwadorem, a takie zwycięstwa jak 3:0 z Chile oraz 3:0 z Kolumbią pokazują że forma jest w ataku ogromna, a to wszystko bez Suarez który jednak dziś wraca a to ogromna wartość w ataku, do tego Luis jest głodny gry w reprezentacji a jego forma w Barcelonie wyśmienita. Oscar Tabarez, nie może dziś skorzystać z usług Jose Marii Gimeneza, Maxiego Perreiry i przede wszystkim Diego Godina – prawdziwego lidera formacji defensywnej.
Urugwaj na pewno nie przestraszy się Brazylii, która jak wspomniałem cały czas szuka stabilizacji a ich najsłabszym punktem jest defensywa, a więc goście z takim arsenałem w ataku nie mogą tutaj skupić się na defensywie tym bardziej że ciężko będzie zatrzymać Brazylię w ofensywie z tymi indywidualnościami.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KMŚ
Godzina: 01:45
Spotkanie: Brazylia-Urugwaj
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 3.60
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w którym Brazylia na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Urugwaju, gospodarze moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej serii spotkań, bowiem Canarinhos tylko tak mogą wyprzedzić w tabeli drużynę nieźle do tej pory radzącego sobie Urugwaju, Brazylia jest na pozycji numer 5 3 tabeli i zdobyła do tej pory 7 punktów w 4 rozegranych spotkaniach a goście mają pozycję wicelidera i tych punktów zgromadzili 9 na swoim koncie , ja upatruje tutaj przede wszystkim szans dla ekipy gospodarzy w tym iż na sowim stadionie Brazylia rzadko traci jakiekolwiek punkty natomiast goście słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych co pokazali między innymi w starciu z zespołem Ekwadoru gdzie ponieśli porażke i byli zespołem znacznie słabszym, moim zdaniem w tym meczu Brazylia spokojnie powinna sobie poradzić z zespołem który jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji , stawiam na wynik 2:1 dla Gospodarzy tego spotkania.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:35
Mecz: Warriors-Mavs
Typ: Mavs +17
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Właśnie dowiedziałem się że jeden z najlepszych graczy Dallas Chandler Parsons już nie wróci do gry w tym sezonie co jest wielkim ciosem dla ekipy Ricka Carlisle.Dallas więc wciąż musi walczyć o play offs i powinni dac radę jednak bez Parsonsa pewnie ich to na tyle wymeczy ze w PO nic nie wygrają...Za to Warriors są bliscy rekordu wszechczasów i dopóki tego nie pobija to w to nie uwierzę.Każdy ich kolejny mecz mam wrażenie że nie wygrają bo ja jestem i zawsze byłem fanem Bulls.Jeśli jednak Warriors podbija ten rekord to znaczy że na to zasłużyli ale poważnie nie uda im się tak mi się wydaje.Zawsze Kerr może dac odpocząć Curremu czy Thompsonowi albo Greenowi to po 1 a po 2 Curry już od kilku meczów gra na słabym procencie i meczy już wojownicy nie dominują...a Dallas mają jaja i nawet mogą wygrać przy kursie 17 w sporcie wszystko jest możliwe...+17 to sporo jak na przedmeczowe kursy handicapowe w meczu oby wystarczyło ;)
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sobote wielkanocna sensacje sprawia druzyne Wigier. Ogladalem ich ostatni mecz z Arka i to przedostatnia druzyna prezentowala sie duzo lepiej. Za typem przemawiac moze, ze druzyna z Suwalk duzo lepiej prezentuje sie na wyjazdach, gdzie zgromadzila mniej punktow tylko od Wisly Plock i Arki Gdynia! Wigry po przerwie rozgrywaly trudne spotkania i tylko zdobyly jeden punkt, prezentujac naprawde fajna dla oka pilke.
Stomil szargany problemami finansowymi spuscil z tonu, zremisowal u siebie z ostatnia Olimpia, przegral z Rozwojem.. ich obecne piate miejsce jest zasluga glownie dobrego startu, u siebie ostatni raz wygral w pazdzierniku. Kibicom ciezko bedzie przelknac gorycz porazki, jednak w derbach regionu pachnie niespodzianka. Stomil nie zachwyca.. uwazam, ze remis bylby obecnie dla nich dobrym osiagnieciem. Siadl typowany remis w Legnicy, mam nadzieje, ze w Olsztynie tez sprawdza sie moje przewidywania. Pozdrawiam i Wesolych Swiat wszystkim grajacym ????
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, A-League, Australia.
Godzina: 9:30
Spotkanie: Brisbane Roar – Sydney FC
Typ: AH (2,75), liczba goli w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
25 ( z 27) runda sezonu podstawowego.
Gospodarze walczą o miejsce co najmniej 2, co da im przewagę w play-off, goście marzą o kwalifikacji do play-off. Pierwszy rezultat tej kolejki (Mellbourne Victory-Sydney Wanderers 2:0) poprawił szanse i ucieszył Roar, natomiast odwrotnie odebrali go piłkarze Sydney FC. To ostatnio druga zła dla nich wiadomość po własnym remisie z Central Coast przed tygodniem. W meczu tym prowadzili w 86&#39; 2:0!
Roar, miejsce 3: 24 12-5-7 br. 44:37, u siebie: 12 9-2-1 br. 29:13. Średnia goli na mecz – 3,38. U /o 2,5 – 6:18. W ich meczach 6 razy padły 3 bramki, 7 razy były 4 gole.
Sydney, miejsce 7 24 7-10-7 br. 30:31, wyjazd: 12 3-6-3 br. 15:16. Średnia goli na mecz – 2,54. U /o 2,5 – 12:12, w ich meczach 4 razy był 1 gol, 5 razy 2, 4 razy 3, 6 razy 4 gole.
W lepszej formie są gospodarze, w 6 meczach 7 pkt., goście zdobyli ich tylko 3:
Roar: 6 2-1-3 14:16, u siebie 3 2-1-0 10:4, Sydney: 6 0-3-3 6-12, wyjazd 3 0-2-1 3:6.
W tym sezonie drużyny grały ze sobą tylko w Sydney: 0:0, 1:3.
Ruchy kadrowe: Roar – 2 osłabienia: ważny obrońca Hingert grał we wszystkich meczach, od początku do końca, za kartki oraz pomocnik McKay (22/1 gol, kapitan) – gra dla reprezentacji. W Sydney FC od końca lutego kontuzjowany jest napastnik Brosque (13/ 5 goli), po kontuzji wraca obrońca Jurman (23/ 0 goli) i podobnie pomocnik Ninković (22/ 3 gole) - rozgrywający!
Statystyka H2H: 39 rozegranych spotkań: 14-13-12 br. 49:42, w Brisbane 19 10-5-4 br. 26:15. W tym sezonie zespoły rozegrały ze sobą 2 mecze, oba w Sydney (0:0 i 1:3)
Statystyki rzutów rożnych: z meczy obu drużyn średnio 8,67 (3/9 mniej, 6/9 10+), gospodarze u siebie średnio 10,92 (6/12 linia pokryta), goście na wyjeździe 9,92 (6/12 linia pokryta, linia 1 punkt wyższa pokryta była 5 razy).
Całkowita liczba kartek w meczu: H2H (13 spotkań) - średnio 4,15 (1 czerwona), w domu Roar (12 spotkań) - 4,71 (1 czerw.) w 12 spotkaniach Sydney na wyjeździe - 4,83 (1 czerw.). Sędzią meczu jest Shaun Evans, ma średnią żółtych kartek 4,71, pokazał 1 bezpośrednią czerwoną. Nie waha się dać drugą żółtą winowajcy (4 przypadki). W tym sezonie sędziował 3 mecze Roar: wygrany 1:0 i dwa wysoko przegrane, do zera! Sędziował mecz Sydney, który został przez nich wygrany 1:0. W żadnym meczu ligowym drużyn, które oceniam, nie pokazał więcej niż 3 żółte (1,3,2,2). Wyjątkiem jest mecz Sydney w Pucharze, zawierał dogrywkę i było 5 żółtek i 1 czerwień.
Faworytem ekspertów australijskich jest Roar, typują jego wyraźne zwycięstwo (np. 2:0).
Z kolei rynek notowań bukmacherskich odnotował w ciągu 2 tygodni od rozpoczęcia notowań wyraźny wzrost kursu na zwycięstwo gospodarzy (1,65 obecnie ok.2,00) i spadek wyceny zwycięstwa gości (4,60 obecnie ok. 3,50).
Podsumowanie i wnioski: ciekawi mnie na ile wyrwa z lewej strony pomocy i prawej strony obrony utrudni grę Roar. Goście, mimo braku Brosque&#39;a nadal mają kilku graczy strzelających bramki. Gospodarze mają atomowego napastnika MacLarena - 17 bramek w sezonie, w dobrej formie jest Petratos. Zdecydowałem się typować w tym meczu over bramkowy AH (2,75), za średnią moją stawkę.Uważam, że nie da się łatwo gospodarzom załatać utraty tych 2 pełnoetatowych graczy.Trudno też spodziewać się, że obrona Sydney zatrzyma MacLarena i kolegów w ich akcjach ofensywnych. Zwłaszcza sądząc po przykładzie ostatniego meczu z najsłabszą drużyną ligi. W dziale australijskim dołączę krótki akapit o 2 innych moim zdaniem wartościowych opcjach typowania tego meczu.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
00:00
Spotkanie:
Washington Wizards - Minnesota Timberwolves
Typ:
WAS Wizards 1 Kwarta Handicap -3.0
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Washington Wizards po ostatniej druzgocącej porażce z Atlantą nie może sobie pozwolić i tym razem na wpadkę, dlatego tutaj typuję, że Czarodzieje od początku narzucą swój styl gry i w 1 kwarcie pokażą, że ostatni ich mecz, to wypadek przy pracy. Jeśli już mowa o ostanim meczu, to ten mecz należał do tych &quot;dziwnych&quot;, ponieważ przez 2 kwarty to właśnie drużyna Marcina Gortata pokazywała się z lepszej strony i wszystko wskazywało, że to spotkanie zaliczą do udanych, jednak stało się inaczej, przypominam tylko, że ta drużyna ciągle walczy o awans do Play off&#39;ów i dlatego to spotkanie jest bardzo ważne dla gospodarzy! A zatem dobry start w tym meczu jest bardzo ważny i również Wall jest w formie, oraz Gortat dobrze sobie radzi. Minnesota nie walczy już o nic, a ostatnie ich spotkania nie należą do udanych, bo grają oni w kratkę, raz wygrana, raz przegrana, jednak więcej jest tych przegranych, oraz statystycznie patrząc, to na 5 ostatnich spotkań gdzie Minnesota rozegrała u Czarodziejów, to 4 razy schodziła z parkietu pokonana, także wszystko powinno być dobrze i typ powinien też wejść gładko, A kurs kusi. ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: St.Louis Blues - Vancouver Canucks
Typ: 1 ( HA -1)
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Minionej nocy typ był chybiony, może pomyliłem się co do oceny orek. Ale dziś ponawiam swój typ na ich przegraną, gdyż ich przeciwnikami będą bluesmani, którzy walczą o pierwsze miejsce na zachodzie. Może nie grają oni rewelacyjnie i może nawet nie powinni zajmować tak wysokiego miejsca, ale takie mecze jak ten z orkami powinni wygrywać. Orki stawiły opór w ostatnim meczu drapieżnikom, ale teraz gdy będą zmęczeni meczem i podróżą ( w sumie niezbyt długa, ale zawsze) , to St.Louis nie powinno mieć problemów z wygraniem tego meczu. Ta para grała kilka dni temu w Vancouver i wtedy górą byli bluesmani ( 3-0) , myślę że i tym razem będzie podobnie. Podbijam więc handicapem, zabezpieczając się jednocześnie zwrotem. Mam nadzieje że mecz będzie inny niż ten w Nashville.
Ps. Wesołych świąt i buk zapłać
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Devils - Capitals
Typ: Capitals ml + Backstrom scores
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie New Jersey Devils z Washington Capitals. Wczoraj jak po części przewidzialem dzien zarabiania buków, bo każdy z duzych faworytów przegrał, choć sądziłem ze Anaheim da radę a tu 5:6 z Leafs. Devils takze grali wczoraj i wygrali niespodziewanie z Penguins (najwiekszy faworyt dnia) 3:0 na wyjezdzie. Dzis gra u siebie, zmęczenie, jeszcze raz młodziak w bramce choć dziś chyba Kinkaid i bardzo słabe statystyki meczow bezposrednich z Capitals: 6:0 dla gości z Waszyngtonu. Devils grają o dziką kartę 6 pkt za Flyers, ale Capitals są najlepszą druzyną sezonu. Dzis maja szanse ustanowic wlasny rekord wygranych, czyli 25 wygraną w sezonie zasadniczym. Oshie dzis nie gra u gosci, Ovechkin jest zbyt tani na strzelca, dlatego wybor miedzy Kutzsnetsovem (0 goli w ost 10), Backstromem (2), Williamsem (2), czy Chimera (1). Mysle ze Backstrom na centrze w pierwszej 5 jeszcze raz dzis trafi.
⛔ 100
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 01:45
Spotkanie: Brazylia-Urugwaj
Typ: Brazylia over 2.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ opieram głównie na brakach w obronie gości, nie zagrają lewy obrońca Caceres oraz obecnie chyba najlepszy obrońca Primiera Division Diego Godin. Przy takich brakach w obronie gładko można wchodzić w czystą 1 ale kurs nie jest jakiś zachęcający chyba, że do dubla. Brazylijczycy w tych eliminacjach w obydwu meczach u siebie wbijali już po 3 bramki z Peru i Wenezuelą, dzisiaj licze na podobny scenariusz.
Siła ofensywna Brazyli całkiem pokaźna: Neymar, Willian, Costa powinni nie mięc większych problemów z obroną Urugwają ale jak będzie zobaczymy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 8

captainamerica

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina:
00:35
Spotkanie:
Detroit Pistons - Charlotte Hornets
Typ:
Charlotte Hornets -3,5 pkt
Kurs:
2.60
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Dzisiejszej nocy polecam zdecydowanie granie zwyciestwa Charlotte powyzej 3,5 pkt w meczu. Pomimo iz gramy na parkiecie Detroit i to dla nich jest wazniejszy mecz(bezwgledna walka o 8 poz na wsch) uwazam ze zwyciesko wyjdzie z tego pojedynku druzyna przyjezdnych Hornets ( walka o jak najlepsze rostawienie na wsch, realne pozycje 3-6). Dzis w druzynie Detroit zabraknie rzucajacego obroncy Codwel-Powel( stad wzrost kursu na Pistons), wiecej zaskakujacych absencji brak. Zaczne od lawki. Tu zdecydowanie wygrywaja przyjezdni. Detroit gra glownie pierwszym skladem i to oni decyduja o wygranej/porazce. Nie podobaja mi sie ich zmiany w skladze w sezonie, wiecej stracili niz zyskali na ten moment , choc nowy Haris sie rozegral. Widze ich przegrana deske w dniu dzisiejszym. Gorsza gre zespolowa. Decydujace beda rzuty za 3 punkty i solowa gra lidera Pistons tj Jacksona. Uwazam ze to zawiedzie i za duzo bedzie bral na siebie pod presja i wadze wyniku/meczu. Licze dzis na szeroka rotacje Hornets. Duza ilosc wysokich graczy, zespolowy, szybki basket i skutecznosc rzutow za 3 punkty , jak i wiekszy wypoczynek przyjezdnych. Dzis hala nie pomoze gospodarzom, a zwyciescy wyjada z niej Hornets.
⛔ 100
 
piwosz8 2

piwosz8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś skupiam się na meczu Węgrów z Chorwatami według mnie goście są zdecydowanym faworytem tego spotkania dlatego też postawił bym na nich w tym meczu. Chorwaci ostatni swój mecz pewnie wygrali z reprezentacją Izraelu 2:0 mecz ogólnie mógł skończyć się większą wygraną gospodarzy ale nie wykorzystali oni dużo dogodnych sytuacji mimo tego gra Chorwatów mogła się podobać widać, że łapią oni dobrą formę na Mistrzostwa Europy i z taką grą mogą daleko zajść w turnieju. Mecz z Węgrami będzie następnym sprawdzianem dla gości dlatego też myślę, że sami piłkarze podejdą do tego meczu z wielkim skupieniem i chęcią pokazania się z jak najlepszej strony w oczach trenera. Reprezentacja Węgier która trafiła do grupy z Portugalią, Austrią i Islandią też będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony dlatego też możemy spodziewać się zaciętego meczu, ale myślę jednak że ostatecznie zadecydują umiejętności piłkarskie zawodników a pod tym względem zdecydowaną przewagę maja Chorwaci i to oni ostatecznie wygrają ten mecz dlatego też stawiam na nich w tej konfrontacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Comarch Cracovia - GKS Tychy
Typ: under 5.5 gola w meczu
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Na sobotnie popoludnie ciekawie zapowiada sie siodme spotkanie pomiedzy druzynami z Krakowa oraz Tych jest to tzw. final finalow poniewaz w dotychczasowej rywalizacji mamy remis po (3:3) wiec zwyciezca tego meczu zostanie mistrzem kraju.Jesli spojrzymy na wyniki poprzednich potyczek w tych play ofach to widac pewna regularnosc poniewaz ani razu nie padlo tam szesc bramek w regulaminowym czasie gry.W tym meczu obie ekipy musza wyjsc skoncentrowane w 100% aby juz w pierwszej tercji nie stracic glupio bramki lub dwoch bo moze sie to okazac trudne do odrobienia.Podsumowujac swoj powyzszy typ niestety w tym finale niepowinnismy spodziewac sie zbyt wielu goli gdyz jestem przekonany ze zawodnicy obu druzyn skupia sie na szczelnej obronie i grze z kontry. Ponadto te dwie ekipy pisiadaja swietnych bramkarzy Radziszewski z kraksy ponad 91% a Zigardy z tych az 94% skutecznosci obronionych strzalow i ten wlasnie aspekt moze byc decydujacy dla tego betu.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidziu99 17

dawidziu99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Typ: X zakład bez zwycięstwa 2 drużyny ( zwycięstwo drugiej drużyny zwrot)
Kurs: 2.10
Bukmacher: sts
Analiza:
Mój dzisiejszy typ opieram opieram na statystykach. Co prawda Stomil gra słabo ponieważ do końca nie wiedzieli czy przystąpią do rozgrywek kibice robili jak i w poprzednim roku zbiórkę pieniędzy itd. Brak konkretnych sparingów a przede wszystkim treningów sprawia że tak drużyna &quot;w każdym meczu&quot; będzie grała o remis tym bardziej z taką drużyną jak Wigry będzie to może nie wielki ale na pewno sukces. Wigry grają dobrze (tabela troche tego nie odzwierciedla) ale szczególnie na wyjazdach spisują się dość solidnie.Wigry co prawda będą walczyć o zwycięstwo w tym meczu dlatego moim zdaniem można wziąć bezpieczny zakład jakim jest zwrot w razie wygranej gości. Obie drużyny dość często ze sobą remisują co można zobaczyć.
Statystyki prezentują się tak :
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 1 : 2
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 2 : 2
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 1 : 1
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 2 : 1
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 2 : 2
Pięć ostatnich meczy Stomilu :
Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia 0 : 0
Rozwoj Katowice Stomil Olsztyn 2 : 1
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 1 : 1
Stomil Olsztyn Sokół Ostróda 2 : 2
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 0 : 2
Pięć ostatnich meczów Wigier :
Wigry Suwałki Arka Gdynia 0 : 1
Drutex-Bytovia Wigry Suwałki 0 : 0
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 0 : 2
Stumbras Wigry Suwałki 0 : 0
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia 2 : 2
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Finlandia
Godzina: 17:30
Typ: BTS - Tak
Kurs: 2.24
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W ten dość nietypowy jak na mecz reprezentacji czas Wielkanocny nasza kadra zmierzy się dzisiaj we Wrocławiu z Finlandią. Pomimo faktu, że piłkarze grać będą w Wielką Sobotę i zaledwie 3 dni po sparingu z Serbią, o odpuszczaniu tego starcia nie może być mowy.
Wbrew pozorom będzie to bardzo ważny sprawdzian dla podopiecznych Adama Nawałki. Po pierwsze trener porównuje styl gry naszych rywali do Irlandii Północnej - czyli ekipy, z którą zmierzymy się w grupie podczas Euro. Należy przy tym oczywiście zachować odpowiednie proporcje, gdyż Finowie są na ten moment drużyną słabszą niż Irlandczycy z Północy. Niemniej schematy taktyczne w ich grze wyglądają podobnie, Finowie bazują na szybkim ataku oraz dopracowanych stałych fragmentach gry. To na pewno będzie cenny sprawdzian, na tle teoretycznie niżej notowanej drużyny.
Ważnym aspektem jest również fakt, iż ten mecz jest ostatnim przed ogłoszeniem kadry na Euro. Jeżeli któryś z zawodników nie do końca przekonał jeszcze trenera, dzisiaj ma po temu ostatnią szansę. Dużych roszad w stosunku do meczu z Serbią być nie powinno. Na boisko wybiegną zapewne Krychowiak oraz Błaszczykowski, którzy narzekali na brak odpowiedniego rytmu meczowego. Z kolei na ławce rezerwowych mecz powinien rozpocząć Łukasz Piszczek. O nasz potencjał ofensywny jestem zupełnie spokojny i uważam, że nie powinno być problemu z trafieniem przynajmniej raz do siatki rywali w dzisiejszym spotkaniu.
Finowie przyjeżdżają do Wrocławia w roli w nie najlepszych nastrojach. Ostatnie 4 spotkania w ich wykonaniu to 2 remisy i 2 porażki, w tym z sąsiadem Szwecją 0:3. Dla gości występ przy niemal pełnym stadionie, arenie ostatnich Mistrzostw Europy, będzie ważnym wydarzeniem. Z ich strony również nie będzie mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Będzie to dla piłkarzy z Północy świetna okazja na pokazanie się szerszej publice. Dodatkowo podrażnione ambicje po nieudanych ostatnich występach jeszcze bardziej zmotywują Finów do pozostawienia zdrowia na boisku. Jak pokazują bezpośrednie starcia obu reprezentacji, zespół Finlandii nie leży naszym - w 8 ostatnich meczach Polacy wygrali z nimi tylko raz!
Typuję dzisiaj BTS, gdyż nie sądzę, aby nasza przeciętnie grająca defensywa zdołała utrzymać czyste konto. W starciu z Serbami tylko ogromnemu szczęściu oraz postawie bramkarzy zawdzięczać mogliśmy zerowy dorobek rywali. Limit szczęścia moim zdaniem został wtedy wyczerpany, a Finowie powinni coś ustrzelić. Nie wyobrażam sobie ponadto, żeby nasi piłkarze nie trafili przynajmniej raz do siatki, zatem ten typ wydaje mi się rozsądną opcją, i to pomimo, że zazwyczaj starcia z Finami nie obfitowały w bramki. Liczę, że seria zostanie dzisiaj przełamana i zobaczymy przynajmniej dwa gole.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polska - Finlandia
Typ: over 3,5
Kurs: 4,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Musze zgodzic sie z przedmowca w kilku sprawach. Po pierwsze - licze tu na jakas zdobycz bramkowa gosci, ktorzy nie notuja ostatnio zbyt dobrych wynikow ale to zawsze ambitny zespol, bez wielkich nazwisk ale mimo wszystko o wiekszym potencjale niz wskazuja rezultaty ostatnich eliminacji. Polska defensywa zapewne nie zagra w optymalnym skladzie a zmiennicy sa jednak duzo slabsi niz optymalne zestawienie. Polacy bardzo szczesliwie zachowali czyste konto z Serbami ale wczesniej tracili gole w 6 kolejnych grach. Z drugiej strony licze na nasz atak, ktory zapewne rowniez zagra nieco przemeblowany (Teodorczyk?Kapustka?) a tu Polacy sa w ostatnich miesiacach bardzo skuteczni - 4 gole z Islandia, 3 z Czechami, 2 ze Szkocja... 2-3 bramki powinnismy dzis zdobyc a wtedy proponowany over po swietnym kursie jak najbardziej realny.
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska I Liga
Godzina: 15.00
Spotkanie: MKS Kluczbork - Arka Gdynia
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betano
Analiza:

W cieniu meczy towarzyskich rozgrywanych przez reprezentacje w naszym kraju zostanie rozegrana 23 kolejka I ligi a jednym z meczy jest konfrontacja pomiędzy MKS Kluczbork i Arką
Gdynia. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 15 miejsce z dorobkiem 24 punktów mając na koncie
6 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek a ich bilans bramkowy to 23-38. Drużyna z Opolszczyzny w tym sezonie walczy o utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej mają oni tylko 2 punkty straty do bezpiecznego miejsca. Gospodarze na swoim boisku gra słabo bo na 10 ostatnich meczy wygrali zaledwie 2 razy, ale idąc w kierunku mojego typu to przy rozgrywaniu tych meczy tylko 2 razy nie strzelili bramki ( Zawiszy i Bełchatowowi). W ostatniej kolejce drużyna z Kluczborka sprawiła sporą niespodziankę pokonując na wyjeździe pretendenta do awansu Zagłębie Sosnowiec co na pewno podniosło morale przed dzisiejszym meczem z Arką. Przyjezdni czyli Arka Gdynia w tabeli zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 43 punktów mając na koncie 12 zwycięstw,7 remisów i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 39-25. Goście w tym sezonie walczą o awans i są na dobrej drodze aby to osiągnąć , ponieważ do Ekstraklasy awansują 2 zespoły a Arka ma 5 punktów przewagi nad Zawiszą. Goście to najlepsza drużyna na wyjazdach w tym sezonie w I lidze, ponieważ na 11 meczy w delegacjach przegrali tylko raz a idąc w kierunku bramek to na 15 ostatnich takich spotkań tylko 3 razy nie strzelili bramki.
⛔ 100
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska 3 liga dolnoslasko-lubuska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Foto-higiena Gac - Piast Zmigrod
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, o godzinie 13:00 w Gaci, otrzymamy dawkę solidnych emocji za sprawą dwóch drużyn foto higieny gac i piasta zmigrod które zmierzą się ze sobą w ramach 22 kolejki 3 ligi dolnoslasko-lubuskiej. Na początku skąd ten typ na dzisiejszy mecz: w poprzedni tygodniu zachwalalem sobie drużynę piasta dokładnie analizując ich mecz w Lechia dzierzoniow, typ oczywiście okazal się trafny i przyniósł nie mały zysk w portfelu. Ale do rzeczy, jest parę ważnych czynników mające wpływ na wynik tego pojedynku, pierwszym z nich jest murawa na stadionie w Gaci, często zostaje ona poddawana drobnym remonta, w okresie wakacyjnym została wymieniona cała płyta ale to wciąż nie jest to murawa jaka chociażby mogli się pochwalić zawodnicy z doliny Baryczy gdzie ich plac wiedzie prym na boiskach trzecioliowych, lecz warto zaznaczyć że boisko jest takie same dla wszystkich. Kolejnym ważnym czynnikiem jest pogoda jaka dzisiaj mamy w powiecie olawskim, jest deszczowo, boisko jest nasączone woda, po pierwszej połowie zrobi się bagno i to na pewno nie będzie sprzyjało grze w piłkę. Gacianie są bardzo mocni u siebie, pokazały to mecze w którym odprawiali stąd z kwitkiem ligowa czołówkę pokonując między innymi Wałbrzyski Górnik czy miedź Legnica. Piast bez dwóch zdań zalicza się do tej czołówki i powinien zajmować miejsce wyższe niż te które zajmuje. A jako że przyjeżdża ekipa z czołówki chcąca grać w piłkę istnieje ogromne prawdopodobieństwo że podopieczni trenera Dymkowskieo cofnąć się i będą się bronić tak jak to miało miejsce w meczu rewanżowym z Górnikiem. I to jest rowniez wazny czynnik ktory warto wziasc pod uwage przed typowanie tego spotkania Jeśli chodzi o zawodników których będzie miał do dyspozycji trener Grzegorz Podstawek to do kadry po tygodniowej absencji wraca kapitan i lider defensywy Patryk Gołębiewski, wciąż nie wrócił do pełni zdrowia snajper Zmigrodzkiej ekipy Mateusz fedyna. Trener Podstawek ma ogromny ból głowy z wyborem pierwszej jedenastki, istnieje możliwość ze Wojtyło zostanie przesunięty do drugiej lini i zagra na defensywnym, natomiast formacje defensywy stworzą na bokach szybcy Kubiak i Majbroda, w środku w trójce Niewiesciuk, wspomniany wcześniej Gołębiewski i Krystian Jajko, temu ostatniemu warto poświęcić chwilę ponieważ nominalnie jest to środkowy pomocnik, obdarzony nietuzinkowa technika i nienagannym przeglądem pola co daje olbrzymie plusy w rozegraniu piłki, a w dzisiejszym meczu będzie bardzo ważnym elementem. Przypominam że trener Podstawek dysponuje bardzo szeroka kadra i mocna jak na tą ligę ławka rezerwowych, przewijają się tam takie nazwiska jak doświadczony Monsterski, mlodziezowiec Aldas . Ale to nie koniec, trener Podstawek ma asa w rękawie którym jest Sebastian Zagorski, popularny monkej w poprzednim meczu dał trzy punkty swojej drużynie, zameldował się na boisku dopiero w drugiej połowie chwile później zapodajac dwa cudowne dla oka uderzenia z dystansu. Ustalając wynik na 2:0.
Wszystko dzisiaj się okaże , Piast po zwycięstwie ma okazję wskoczyć w bezpieczna strefę dająca utrzymanie, natomiast Gacianie potrzebują również punktów by nie spaść, tylko z każdym meczem szanse na utrzymane się oddalają. Potencjał w obu ekipach jest ogromny, jeśli foto higiena będzie chciała grać otwarta piłkę jest szansa ze zobaczymy niezła wymianę ciosów i ładny dla oka futbol, jednak mnie składnia wszystko do tego by grać tutaj czysty remis i nie wykluczone ze będzie on bez bramkow. O 14:45 będziemy wiedzieć dla kogo ta sobota okaże się wielka
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polska - Finlandia
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Typowałem wczoraj remis w portugali siadła dwója za 12.50 kursu co też było na innym moim kuponie więc jest dobrze.
przykro pisać że Polacy dziś w moich oczach nie są faworytami na zwycięstwo,oprócz szczęścia w obronie możemy postawić budki telefoniczne/-to taki slogan kiedyś też uprawiałem sport.
Czy będzię to 1:1 czy 2:2 myśle że tak jak kolega wyżej czyste konta zachowane nie będą jeśli jakimś cudem Polacy to wygrają to oddam im honory w jutrzejszych typach.
a jak narazie tak to widze standardowo Moję typy nie należy do grupy niskich kursów które też potrafią wywieźć tak jak Słowacją wczoraj-1.35.
Osbiście za 1,50 kurs nie odzwierciedla ryzyka.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom