>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zgubiony Dowod Osobisty

bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
No wlasnie niby tak , ale jedni mowia, ze powinni wydac, na dowod, a innie, ze raczej nie ????
I badz tu mądry heh
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dowód osobisty tylko i wyłącznie. To w granicach prawa,czy bardziej zwyczajów. A co od siebie &quot;wynegocjujesz&quot; to już inna sprawa.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przy zapisie i stawieniu sie na egzamin masz miec dokument potwierdzajacy tozsamosc, i moze byc to dowod lub paszport (lub karte pobytu) wiec przy odbiorze tez tak bedzie..


przynajmniej tak na tej kartce pisze co mam date egzaminu... ;p
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
instruktor nic do tego nie ma tu decyduje urząd, a tak apropos ile masz lat ze mowisz ze bedziesz instruktorem? ile lat masz doswiadczenia w prowadzeniu pojazdow i na jaką kategorie bedziesz &quot;instruktorem&quot; ?
 
M 0

mystery

Użytkownik
paszport moze byc moze byc legitymacjia szkolna wszystko co potwierdza Twoja tozsamosc ( ja dawalem paszport bo dowod mi sie zapodzial gdzies )
 
S 11

support75

Użytkownik
instruktor nic do tego nie ma tu decyduje urząd, a tak apropos ile masz lat ze mowisz ze bedziesz instruktorem? ile lat masz doswiadczenia w prowadzeniu pojazdow i na jaką kategorie bedziesz &quot;instruktorem&quot; ?
ale o czym decyduje urząd miasta?
&quot;Instruktor nic do tego nie ma ?&quot; Może i nie ma, ale powinnien mieć na ten temat większą wiedze od powiedźmy piekarza, murarza czy lekarza.
Nie wiem co chcesz udowodnić, ale żeby zostań instruktorem kategorii B trzeba mieć 3 lata prawo jazdy (powtarzam prawo jazdy, a NIE doświadczenia w prowadzeniu pojazdów jak napisałeś w poście) tej kategorii, 21 lat, średnie wykształcenie.

paszport moze byc moze byc legitymacjia szkolna wszystko co potwierdza Twoja tozsamosc ( ja dawalem paszport bo dowod mi sie zapodzial gdzies )
No tutaj bym się kłócił...
legitymacja szkolna nie jest dokumentem wydanym przez państwo i jak każdy dobrze wie idzie ją podrobić już w podstawówce w pare minut. Choć słyszałem, że gdzies ludzie odbierali na legitymacje swoje prawo jazdy, ale nie chce mi się w to wierzyć.

jareks89 nadal twierdzisz, że na paszport nie odbiore prawo jazdy w wydziale komunikacji, urzędzie miasta bądź starostwie ?
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
instruktor nic do tego nie ma tu decyduje urząd, a tak apropos ile masz lat ze mowisz ze bedziesz instruktorem? ile lat masz doswiadczenia w prowadzeniu pojazdow i na jaką kategorie bedziesz &quot;instruktorem&quot; ?
widze, ze konkretniejszy z Ciebie kolo jareks ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
ale o czym decyduje urząd miasta?
&quot;Instruktor nic do tego nie ma ?&quot; Może i nie ma, ale powinnien mieć na ten temat większą wiedze od powiedźmy piekarza, murarza czy lekarza.
Nie wiem co chcesz udowodnić, ale żeby zostań instruktorem kategorii B trzeba mieć 3 lata prawo jazdy (powtarzam prawo jazdy, a NIE doświadczenia w prowadzeniu pojazdów jak napisałeś w poście) tej kategorii, 21 lat, średnie wykształcenie.

No tutaj bym się kłócił...
legitymacja szkolna nie jest dokumentem wydanym przez państwo i jak każdy dobrze wie idzie ją podrobić już w podstawówce w pare minut. Choć słyszałem, że gdzies ludzie odbierali na legitymacje swoje prawo jazdy, ale nie chce mi się w to wierzyć.
jareks89 nadal twierdzisz, że na paszport nie odbiore prawo jazdy w wydziale komunikacji, urzędzie miasta bądź starostwie ?
trzeba mieć co najmniej średnie wykształcenie atutem jest papier ze szkoły technikum mechanicznego i 3 lata (choć rano czytałem ze 5 ale to moga byc przestarzałe info) doświadczenia wiadomo ze nie chodzi o to zebys prowadził 3 lata czy tam 5 samochodu bez przerwy ;) oraz badania lekarskie i psychotesty które trzeba aktualizować co jakiś czas i tu uwaga bo to nie jest wcale taka prosta sprawa sam takie testy przechodziłem i czasem się może cos wydawac ze jest a tego nie ma ???? i nie jestem pewien czy 21 lat ja czytalem ze 25 ale jak mowiłem to moga byc stare info
u mnie w mieście bys nie odebrał ani na paszport a na legitymacje to można na basen iść :p
żaden konkretniejszy ale lubie konkrety :p
 
Do góry Bottom