>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka Ligue 1 [01-03 kwietnia 2016]

nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami 32 kolejka Ligue 1. Wszystko wskazuje na to, że Monaco zostanie na 2 miejscu w tabeli. Bardzo ciekawie jednak zapowiada się walka o miejsce nr 3 i 4. Między 3, a 10 miejscem w tabeli są cały czas małe różnice punktowe i wszystko jest jeszcze możliwe. Jak zakończy się ten sezon ? Kto zagra obok PSG w przyszłym sezonie w LM ? Zapraszam do komentowania tej kolejki.​
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Monaco nie powinno wygrać z Bordeaux. ✅ Zakład puszczony za wcześnie, bo janusze stali w kolejce, aby obstawić Monaco i kurs urósł :razz:
Jest to typ na x2 i wynika ze statystyk, które sprawdzają się przez 13 lat. Monaco ostatnio pokonało Bordeaux w 2003 roku. Po prostu Bordeaux im nie leży i już. Bordeaux to typowy przedstawiciel antyfutbolowej ligi francuskiej, oglądanie ich meczy kończy się skrętem kiszek lub przełączeniem telewizora na reklamy. Zamurują się, może coś wpadnie z kontry, szkoda gadać.
X2 za 1,91
Bwin


@Nole : Proszę dodać bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
⛔Mecz: AS Monaco - Bordeaux ⛔
Typ: Monaco
Bukmacher: STS
A więc tak:
:jupisdfgdfg: Coentrao i Moutinho wracają po kontuzji do gry, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Monaco pewnie wygra z Bordeaux.

▶ Natomiast Bordeaux ma bardzo poważne kontuzje oraz zawieszenia. Nie zagrają: Sertic, Sane (zawieszenie), Maurice-Belay, Lefebvre, Carrasso, Chantome (zawieszenie) i Maulun.
Nie jest jeszcze pewne, czy wracający po kontuzji Debuchy i Pallois zagrają w tym meczu, a nawet jeśli zagrają to raczej nie będą mieć większego wpływu na beznadziejny styl gry Bordeaux.

Znam bardzo dobrze Monaco, ich styl gry, możliwości i nie mam najmniejszych wątpliwości, że styl gry Bordeaux nie wytrzyma ciągłych ataków świetnie dysponowanych, światowej klasy piłkarzy Monaco. 90 minut to wystarczający czas, aby prędzej czy później piłka wpadłą do bramki i wygrał lepszy.
Argument o &quot;zamurowaniu&quot; pozostawiam bez komentarza.
Mój typ: 2-0 dla Monaco.
Dawanie x2 na Bordeaux tylko dlatego, że podoba się komuś wysoki kurs to droga do bankructwa. Ten mecz może potoczyć się tylko w jednym kierunku - w kierunku wygranej Monaco.
Pozdrawiam.

Pech - tak można opisać ten mecz. Jutro stawiam na Niceę, bo też ma motyw, aby wygrać, tak jak Bordeaux. Nic mnie już nie zdziwi.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Według mnie przede wszystkim w tym meczu ma znaczenie fakt, że Bordeaux o nic szczególnego już nie gra...choć do strefy spadkowej tak daleko nie jest ...
Monaco ma 5 pkt przewagi nad Nice. Moim zdaniem w tej ostatecznej fazie Ligue 1 należy głównie patrzeć na tabelę oraz sytuację każdej z drużyn. Myślę, że gracze z Księstwa będą chcieli jak najszybciej zaklepać to 2 miejsce i pewną grę w LM. Kadrowo, piłkarsko itd. oczywiście są znacznie lepszą drużyną niż Granatowi.
Według mnie Monaco strzeli w tym meczu min 2 gole i warto pobrać ten typ...
Monaco over 1,5 gola 2,00 STS No nie popisało się dziś Monaco...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 1,3K

osiek

Użytkownik
PSG - Nicea
Typ: 2. drużyna strzeli gola- Tak 1,66 Fortuna

PSG nie gra już o nic. W środę czeka ich mecz z Manchester City na własnym terenie więc to pewnie nad tym spotkaniem zespół z Paryża skupia całą swą uwagę. Nie twierdzę że ten mecz odpuszczą jednak na pewno nie zgrają na max no bo po co? To spotkanie z drugiej strony może zostać potraktowane jako dobry trening przed LM. Goście są na 3 miejscu i walczą o ligę mistrzów. Pozycja którą zajmują daje jedynie możliwość grania w eliminacjach a do drugiego miejsca na którym znajduje się Monaco tracą 5 pkt. Myślę że goście ostro powalczą o wyszarpanie jakichś punktów.
Nie wiem co z tego wyjdzie jednak na to że strzelą przynajmniej jedną bramkę jest według mnie całkiem spora szansa a po takim kursie chętnie spróbuję ;).
Troyes - Angers
Typ: 2. drużyna wygra przynajmniej jedną połowę - Tak 1,61

Gospodarze spadają z Ligue1 i to już pewne. Od kilkunastu kolejek znajdują się na ostatnim miejscu i tam już zostaną. Goście natomiast, beniaminek, jeszcze kilka kolejek temu znajdowali się w top5 i trzymali się tam przez długi czas. Obecnie są na 10 miejscu. Do 5 Lyonu tracą 7 pkt więc mogą jeszcze powalczyć aby sezon skończyć na wysokim miejscu.
Nie wiem czy uda się wygrać cały mecz ale jedną połowę być może.
Gram to do dubelka z powyższym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
02.04. sobota godz. 20.00
Rennes - Reims

Jak pisal Nole, walka o trzecie miejsce bedzie emocjonujaca bo stawka wysoka ($$$) a chętnych całkiem sporo... Rennes jest na 5. miejscu obecnie i zdecydowanie w gazie, jeśli chcą na serio liczyć się w tej batalii to kiedy jak nie teraz trzeba po prostu zdobyć trzy punkty. Jedynym argumentem kontra jest sytuacja Reims w tabeli, tam na dole tez jest bardzo ciasno ... Reims na wyjezdzie wywalczyl ostatnio remis na trudnym terenie w Monaco ale co z tego jesli przegrali pozniej u siebie z Guingamp ? Gospodarze zdecydowanie bardziej stabilna forma. Kusi wysoki kurs na to zdarzenie, przewaznie analizujac kolejke skupiam sie na ostatnich meczach i tabeli a dopiero potem sprawdzam kursy ... tu na jedynke szacowalem cos w granicach 1,70 a tu niespodzianka
Rennes - Reims 1 @ 1,92 Ónibet ✅

Rennes - Reims 1 DNB @ 1,40 bet 3 6 5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ta kolejka wygląda ogólnie bardzo ciekawie...
Moim zdaniem rzeczywiście pomysł na gola dla Nice wydaje się ciekawy...pytanie tylko, czy nie lepiej w takim układzie obstawić BTS ? Wiadomo...Paryż o nic nie gra, a w tygodniu mecz z City, ale to nie jest drużyna która gra na 0 ???? Według mnie PSG gola strzeli i jestem do tego dość mocno przekonany...Jeśli Monako dziś wygra, a są ku temu mocne przesłanki to Nice będzie traciło już 8 pkt, a więc spina w meczu PSG musi być maksymalna jeśli chcą serio walczyć o to 2 miejsce...
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Ta kolejka wygląda ogólnie bardzo ciekawie...
Moim zdaniem rzeczywiście pomysł na gola dla Nice wydaje się ciekawy...pytanie tylko, czy nie lepiej w takim układzie obstawić BTS ? Wiadomo...Paryż o nic nie gra, a w tygodniu mecz z City, ale to nie jest drużyna która gra na 0 ???? Według mnie PSG gola strzeli i jestem do tego dość mocno przekonany...Jeśli Monako dziś wygra, a są ku temu mocne przesłanki to Nice będzie traciło już 8 pkt, a więc spina w meczu PSG musi być maksymalna jeśli chcą serio walczyć o to 2 miejsce...
W sumie na BTS jest około 1,86 także ładnie ;]. Ja już wszedłem w gola dla Nicei ale to też dobra opcja. Co do Monaco to nie obraził bym się gdyby dzisiaj przegrali lub chociaż zremisowali jakimś cudem ;p
Przewidywane składy Monaco - Bordeaux:
Monaco: Subasić - Fabinho, Jemerson, Carvalho, Elderson - Toulalan, Bakayoko - Mbappe-Lottin, Silva, Lemar - Love
Bordeaux: Prior - Poko, Guilbert, Pablo, Contento - Yambere, Vada - Toure, Jussie, Ounas - Crivelli
Nie zagrają:
Monaco: Traore, Pasalić, Moutinho (kontuzje), Dirar (kartki)
Bordeaux: Carrasso, Maurice-Belay (kontuzje), Sane, Chantome (kartki)
 
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
@osiek

Dzięki za podanie składów.
W Monaco niewiele się zmieniło. Jak widać skład Bordeaux jest w dalszym ciągu eksperymentalny. Osobiście dla mnie inny wynik niż wygrana Monaco będzie dużym zaskoczeniem.
Po obejrzanych przeze mnie wywiadach piłkarzy oraz trenera i przeczytaniu zagorzałej dyskusji zarówno na fanpage&#39;u na facebook&#39;u, jak i twitterze, można wywnioskować, że Monaco ten mecz potraktuje jak przypieczętowanie awansu do Ligii Mistrzów, oddalając się daleko od trzeciego miejsca w tabeli.
Co do meczu PSG-Nice - jestem niemal przekonany, że Nicea w tym meczu strzeli gola, więc jak najbardziej polecam obstawić, że druga drużyna strzeli gola. Natomiast nie polecam BTS, bo kto wie? Może Nicea wygra do zera? Trzeba wziąć pod uwagę, że PSG potraktuje ten mecz jako sparing przed Ligą Mistrzów. Na pewno nie będą ryzykować niepotrzebnymi kontuzjami. Prawdopodobnie w pierwszej połowie zagra najmocniejszy skład, żeby piłkarze PSG przyswoili się do klubowego stylu gry, a w drugiej połowie na murawę wyjdą rezerwy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Zamurują się, może coś wpadnie z kontry, szkoda gadać.
Trudno żeby Bordeaux grając na wyjeździe inaczej postąpiło aniżeli mówisz. Ale Monaco jeśli myśli o wicemistrzostwie to nie może zastanawiać się czy jakaś ekipa im leży czy nie leży. Muszą grać na maxa i starać się wygrać to spotkanie. Monaco lubi ostatnimi czasy remisować na 6 meczy aż 4-krotnie dzielili się punktami ze swoimi rywalami. Ja dzisiaj widzę mecz z dużą przewagą gospodarzy, ale dawanie na nich over 1,5 gola czy jakiegoś handicap raczej nie wchodzi w grę. Jeśli wygrana to myślę że jedną bramką. Choć mecz będzie się kręcił koło remisu.

AS Monaco - FC Girondins Bordeaux
Typ: Monaco wygra 1 bramką
Kurs: 3.65
otobet
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mam cały czas mieszane uczucia co do wczorajszego spotkania w Monaco.
Tyle okazji, przestrzelony karny...no typ na ten over 1,5 gola Monaco to wręcz oczywisty do pokrycia, a jednak nieskuteczność wręcz nieprawdopodobna...
No nic...w takim układzie aż się prosi aby Lyon i Nice zrobili odpowiednią robotę.
Jak już wyżej opisywano dobrym pomysłem wydaje się gol dla Nice.
Ja zdecydowałem się na gre w tym spotkaniu BTS-a. Uważam, że Paryż jednak tego tak zupełnie nie odpuści...
PSG: (4-3-3): Trapp - Wiel, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell - Nkunku, Stambouli, Rabiot - Augustin, Cavani, Moura
Ten skład, szczególnie bez Marco wygląda tak średnio, ale z drugiej strony Ci piłkarze zrobią wiele, aby zabłysnąć przed kibicami i trenerem. Ogólnie według mnie takie składy bez gwiazd, wcale nie oznaczają mniejszego zaangażowania, czy braku goli. Goście jak Zlatan, czy Angel nie mają takiego ciśnienia i motywacji w takich meczach jak Ci, którzy dziś wybiegną.
Według mnie trzeba grać tego BTS-a.
PSG - Nice BTS 1,85 sts ✅ ✅ ✅ juz w 18&#39; pokryte

http://vivelaligue1.pl/50-twarzy-as-monaco/
Przy okazji ciekawy tekst, który pokazuje, że wczoraj Monaco dało do myślenia wielu ludziom...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik


Już dziś o godzinie 20:00 na Roazhon Park w Renes dojdzie do pojedynku dwóch ekip które maja zgoła inne cele na końcówkę tego sezonu. Gospodarze- Rennes dość niespodziewanie walczą o podium Ligue 1. Goście z Reims natomiast starają się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Klub Grosickiego notuje dobrą serie 4 meczy bez porażki, zwłaszcza wygrana ostatnio w Marsylii w stosunku 5-2 robi wrażenie.

Dziś nie zagra Mendes, Diallo no i ważny gracz Ntep- ale on już pauzuje od dłuższego czasu. Reszta składu gotowa do gry. Liczę bardzo na ofensywny kwartet: Grosicki+ Dembele+ Gourcouff+ Sio na szpicy. Jeśli chodzi o ekipę Reims to każdy mecz będzie na dla nich spotkaniem ”o życie”. Drużyna gra w kratkę potrafi urwać remis w Monte Carlo by poźniej dać się ograć u siebie Guingamp, prędzej to samo (pierw pogrom Bordeaux a potem porażka z Lille).

Goście dziś bez kilku graczy: Peugeot, Kyei, Agassa oraż ważni gracze: Oniangue i boczny obrońca Conte. Bezpośrednie mecze na korzyść Reims. Ostatnia wygrana Rennes u siebie miała miejsce w sierpniu 2013. W tym sezonie w listopadzie remis 2-2 (gol i asysta Grosickiego). Rennes lepiej gra na wyjazdach (27 punktow a u siebie 21 oczek w odpowiednio 16 i 15 meczach). Reims odwrotniegorzej sobie radzą na wyjazdach.
Mecze po przerwach reprezentacyjnych mogą przebiegać różnie, ale ja liczę na te ponad 25 tysięcy kibiców i to, że jeśli Rennes chce walczyć w sierpniu o LM to takie mecze muszą wygrywać, bo Nicea, Lyon a nawet St. Etienne marzą o zakończeniu sezonu na pudle. Lub można prościej napisać, po prostu gospodarze to zespół o klasę lepszy…
Przewidywane składy:
Rennes (4-2-3-1): Costil – M’Bengue, Armand, Diagne, Danze – Fernandes, Andre, Gourcuff, Dembele, Grosicki – Sio
Reims (3-4-1-2): Carrasso – Kaoutari, Mandi, Tacalfred – Signorino, Kankava, Devaux, Traore, Charbonnier – Thievy, De Preville

Rennes- Reims 1 @ 1,95 Bet 365
3-1✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Do góry Bottom