>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

31 kolejka Ligue 1 [18-20 marzec 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami 31 kolejka Ligue 1. W ostatnim meczu PSG zapewniło sobie Mistrzostwo Francji. Wcześniej wyeliminowało z LM Chelsea i z pewnością w tej chwili cel jest jeden. Wygrać LM, ale... tam jest jeszcze Barca, Real i Bayern.
W niedzielny wieczór do Paryża przyjeżdża 2 ekipa Ligue 1, a więc AS Monaco. Czy wobec całości układu ten mecz można nazwać szlagierem ? Mam wątpliwości, ale oby emocji nie zabrakło.
Zapraszam do dyskusji o wszystkich meczach.​
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
18.03.2016 piątek 20:30
Marseille - Rennes

Gospodarze mogli jeszcze uratowac sezon ale jak sie remisuje na potege to nie ma sie czego dziwic (ostatnie zwyciestwo u siebie w połowie wrzesnia zeszlego roku ...) ze sezon spisany juz na straty a szkoda bo ten klub zasluguje na wiecej. Marsylia gra u siebie fatalnie, w tabeli meczow u siebie jest lepsza tylko od ...Troyes ;) 2/3 meczow na swoim podworku remisuje.
Goscie ostatnio w formie, mają o co walczyc bo i nawet miejsce gwarantujace eliminacje do LM jest w zasiegu reki jak najbardziej (2 pkt straty do 3 miejsca) a ze w gornej czesci tabeli jest mega ciasno i do konca tylko albo az osiem kolejek to kazdy nastepny mecz jest meczem o wszystko albo nic. Rennes nie ma nic do stracenia, zacisnie zeby i powalczy, na zespole nie ciazy zadna presja (jak w przypadku np. Lyonu)
Poniewaz kurs na podwojna szanse zadno kiedy jest ponad 2 stawiam na:
Marseille - Rennes X2 @ 2,05 bet 3655 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
betts 3

betts

Użytkownik
18.03.2016 piątek 20:30
Marseille - Rennes

Gospodarze mogli jeszcze uratowac sezon ale jak sie remisuje na potege to nie ma sie czego dziwic (ostatnie zwyciestwo u siebie w połowie wrzesnia zeszlego roku ...) ze sezon spisany juz na straty a szkoda bo ten klub zasluguje na wiecej. Marsylia gra u siebie fatalnie, w tabeli meczow u siebie jest lepsza tylko od ...Troyes ;) 2/3 meczow na swoim podworku remisuje.
Goscie ostatnio w formie, mają o co walczyc bo i nawet miejsce gwarantujace eliminacje do LM jest w zasiegu reki jak najbardziej (2 pkt straty do 3 miejsca) a ze w gornej czesci tabeli jest mega ciasno i do konca tylko albo az osiem kolejek to kazdy nastepny mecz jest meczem o wszystko albo nic. Rennes nie ma nic do stracenia, zacisnie zeby i powalczy, na zespole nie ciazy zadna presja (jak w przypadku np. Lyonu)
Poniewaz kurs na podwojna szanse zadno kiedy jest ponad 2 stawiam na:
Marseille - Rennes X2 @ 2,05 bet 3655
Nie lepiej wleciec na opcje &quot;Rennes - remis nie ma zakładu&quot;? Kurs 3.25 w porownaniu do X2 (aktualnie 1.95). A mysle, ze bardziej prawdopodobna jest wygrana Rennes ????
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Nie lepiej wleciec na opcje &quot;Rennes - remis nie ma zakładu&quot;? Kurs 3.25 w porownaniu do X2 (aktualnie 1.95). A mysle, ze bardziej prawdopodobna jest wygrana Rennes ????
Marsylia remisuje strasznie te mecze i kurs ok 2 na x2 jest bezpieczniejszy niż dnb bo prawdopodobieństwo remisu jest bardzo duże. Pamiętajmy że Marsylia to jednak na papierze ma lepszych piłkarzy ja też tu jestem za opcja x2 a nawet czysty remis.
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
19 marca godzina 20.00
OSC Lille - Toulouse FC

Gram tutaj ostro na Tuluze która gra dobrą piłkę tydzień temu rozwaliła wręcz Bordeaux a tydzień wcześniej zagrała bardzo dobry mecz na Marsylii drużynach co niby grają średni futbol albo nawet słaby ale jakąś tam klasę mają. Dla Tuluzy to ostatnia szansa na utrzymanie w formie są Ben Yedder i Brahtwhaite. Lille zapewnione utrzymanie wątpie że chce im sie bić o europejskie puchary dobra lokata zaagrają bez ciśnienia. Tuluza wyczuwa formę gram w ich strone wygrają.
OSC Lille - Toulouse 2 kurs 4.25 Fortuna
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiejszy mecz jest bardzo trudny do wytypowania.
Można w ciemno powiedzieć, ze patrząc na statystyki to wiadomo, musi być dziś 1:1.
Ja jednak uważam, ze Marsylia w końcu u siebie wygra, a każda seria się kiedyś kończy.
Według mnie dzisiejszego meczu lepiej nie tykać, bo ciężko znaleźć prawdziwe, sensowne jakieś argumenty za typami w 1x2. Rennes owszem, radzi sobie całkiem nieźle, mają szansę na zakończenie sezonu w TOP 3, ale mimo wszystko jadą do bardzo podirytowanej Marsylii. Dziś może paść każdy wynik, a zwycięstwo gospodarzy wcale mnie nie zdziwi. Raczej odradzam grę w stronę winu Rennes.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
18.03.2016 piątek 20:30
Marseille - Rennes

Gospodarze mogli jeszcze uratowac sezon ale jak sie remisuje na potege to nie ma sie czego dziwic (ostatnie zwyciestwo u siebie w połowie wrzesnia zeszlego roku ...) ze sezon spisany juz na straty a szkoda bo ten klub zasluguje na wiecej. Marsylia gra u siebie fatalnie, w tabeli meczow u siebie jest lepsza tylko od ...Troyes ;) 2/3 meczow na swoim podworku remisuje.
Goscie ostatnio w formie, mają o co walczyc bo i nawet miejsce gwarantujace eliminacje do LM jest w zasiegu reki jak najbardziej (2 pkt straty do 3 miejsca) a ze w gornej czesci tabeli jest mega ciasno i do konca tylko albo az osiem kolejek to kazdy nastepny mecz jest meczem o wszystko albo nic. Rennes nie ma nic do stracenia, zacisnie zeby i powalczy, na zespole nie ciazy zadna presja (jak w przypadku np. Lyonu)
Poniewaz kurs na podwojna szanse zadno kiedy jest ponad 2 stawiam na:
Marseille - Rennes X2 @ 2,05 bet 3655
8 kolejek do końca i uważasz sezon OM za stracony ??. Z tego co napisałeś to OM już nie ma szans na LE a Rennes ma. Zobacz tabelę. Na 8 kolejek do końca goście mają 6 pkt. przewagi, w przypadku porażki OM zbliża się do 3 oczek. Do tego dochodzi mecz Lyonu z Nantes gdzie przy remisie OM zyskuje do nich dwa oczka.
Według mnie strasznie dziwna argumentacja. OM gra u siebie fatalnie ?? chyba nie widziałeś jak grają, bo na pewno nie fatalnie. Jakbyś zobaczył Rennes na wyjazdach - z Tulousą (2 gole w 90 min przy dwóch celnych strzałach w meczu !) - z Lille (gdy Lille grało w 10-tkę zaczęli grać i gol przy 3 celnych na bramke !). Nie szalej zatem z tym Rennes.
Dodatkowo Cabella i Alessandrini są 100% fit i powinni zagrać na miarę swoich możliwości (ostatnio u siebie jednego zawsze brakowało).
Ja spróbują na OM, fajny mecz na przełamanie bo jak pokazuje tabela w przypadku wygranej wracają do gry.

OM @1,93 fortuna 2/10

Dla fanu można spróbować
Batshuayi, Michy to score @2,2
 
betts 3

betts

Użytkownik
Marsylia remisuje strasznie te mecze i kurs ok 2 na x2 jest bezpieczniejszy niż dnb bo prawdopodobieństwo remisu jest bardzo duże. Pamiętajmy że Marsylia to jednak na papierze ma lepszych piłkarzy ja też tu jestem za opcja x2 a nawet czysty remis.
Czyli lecisz w X2 gdzie twierdzisz, ze Marsylia ma wieksze szanse na wygrana, ale najwieksze prawdopodobienstwo jest na remis (czyli wychodzi 1X)...? Nie lepiej przy takim mysleniu juz dac sam remis?
Tak jak mowilem ja wlecialem Rennes - remis nie ma zakladu (3.25) i zobaczymy jak to sie zakonczy :p
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czyli lecisz w X2 gdzie twierdzisz, ze Marsylia ma wieksze szanse na wygrana, ale najwieksze prawdopodobienstwo jest na remis (czyli wychodzi 1X)...? Nie lepiej przy takim mysleniu juz dac sam remis?
Tak jak mowilem ja wlecialem Rennes - remis nie ma zakladu (3.25) i zobaczymy jak to sie zakonczy :p
Na przyszłość podaj jakieś argumenty dlaczego grać w stronę win Rennes. To wątek, gdzie podajemy typy razem z analizami...
Mecz ogólnie niesamowity. Myślę, że z punktu widzenia kibica piłki nożnej coś pięknego.
Spokojnie mogło dziś paść z 15 goli ;)
Marsylia to ekipa, która obronę ma na poziomie szkółki piłkarskiej. W takiej sytuacji, w takim momencie sezonu dać sobie wbić 5 goli, a może padnie i więcej to jest coś nie do wybaczenia. Nie dziwię się kibicom, którzy wygwizdali drużynę schodzącą na przerwę do szatni.
Czas na zmiany...czas odpuścić typowanie meczów Marsylii w tym sezonie...
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Zatem jak wspominalem (moj post 10 min przed poczatkiem meczu zostal usuniety ???? ) opinie i kursy zweryfikowalo boisko i niech tak zostanie.
Czy teraz mozna juz uznac ze sezon Marsylii jest juz zmarnowany ? :p
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Caen - Troyes 2-1
Typ: LB Over 2,5 1,53 Fortuna ✅


Dawno się nie zagłębiałem w sytuację w Ligue1 i muszę przyznać że wygląda to ciekawie. Na osiem kolejek przed końcem, piętnaste Montpellier traci do trzeciego Lyonu &quot;jedynie&quot; 10pkt. Do zgarnięcia są jeszcze 24 oczka więc całkiem sporo. Teoretycznie nawet Ajaccio znajdujące się na 18 spadkowej pozycji może zdobyć &quot;brąz&quot;. Potrzebuje w tym celu 14pkt. Podkreślam, teoretycznie ;). W każdym bądź razie ścisk w tabeli jest niezły.
Zespół gospodarzy zajmuję 7 miejsce i traci tylko 4 pkt do trzeciej Nicei.
Nie śledzę ich poczynań i opieram się jedynie na statystykach które pokazują że w ostatnich kilku spotkaniach gospodarzom idzie średnio. Trzy mecze wstecz wygrali z St. Etienne 1-2, następnie zremisowali 2-2 z Monaco i ostatecznie w ostatnim spotkaniu przegrali z Ajaccio 1-0.
Beniaminek ucieka ze strefy spadkowej i walczy z całych sił więc potknięcie można zrozumieć.
Goście, czyli drużyna Troyes już takiego &quot;komfortu&quot; jak Ajaccio nie posiada.
Mówię oczywiście o możliwości walki o utrzymanie się w Ligue1.
Zajmują obecnie ostatnie, dwudzieste miejsce. Do bezpiecznej pozycji siedemnastej tracą 19pkt. Ze wszystkich czołowych europejskich lig, patrząc na zespoły w strefach spadkowych jest to najgorszy wynik.
Patrząc na bilans bramkowy to by się nawet zgadzało - 21/68.
Przed poprzednią kolejką bramek straconych było nieco mniej, &quot;jedynie&quot; 59, jednak stracie z PSG obfitowało w gole, niestety dla gospodarzy tylko ze strony zespołu z Paryża.
Zastanawiałem się nad typem 1 +LB Over 2,5 jednak kurs wynosi 1,91 a na zwykły over 1,53. Nie jest na tyle wyższy abym zaryzykował, bo chociaż mecz zdaję się być wygrany przez ekipę Caen to często na tym etapie rozgrywek zdarzają się dziwne niespodzianki. Ostatnie, spóźnione wzloty psujące kupony ;).
Przewidywane składy:
Caen: (4-2-3-1): Vercoutre - Appiah, Yahia, Silva, Bessat - Seube, Feret - Rodelin, Kuakou, Bazile - Delort
Troyes: (4-1-4-1) Dreyer - Ngcongca, Martial, Rincon, Mavinga - Xavier - Camus, Nivet, Confais, Jean - Gueye
Nie zagrają:
Caen: Ntibazonkiza (kotuzja)
Troyes: Karaboue (kartki)
info: goal.pl
Edit:
Dziś w Marsylii było ciekawie. Kibice gwizdali, krzyczeli i rzucali różnymi przedmiotami w piłkarzy... nie dziwię się. Gdyby obie drużyny a szczególnie goście wykorzystali wszystkie sytuacje było by coś koło 4-8. Nie przesadzam ;p. Ogólnie było na co popatrzeć chociaż sama gra specjalnie nie porywała.
http://francja.goal.pl/327611-grad-goli-na-stade-velodrome.html
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
St.Etienne - Montpellier over 1,5 gola
Angers - Lorient over 1,5 gola
AKO @ 1,96 STS ✅ ✅
Dla mnie to dość sensowna propozycja na jutro.
Angers nie strzeliło gola w dwóch ostatnich meczach. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli i mają po tyle samo punktów. Oglądałem ostatnio trochę gry Lorient i muszę powiedzieć, ze ta ekipa wygląda dość sensownie. Potrafią wyprowadzić szybkie ofensywne akcje i ogólnie to ekipa, która raczej nie ma we krwi gry na 0:0. Moim zdaniem może to być ciekawy mecz, w którym też widzę BTS, ale wybieram trochę bezpieczniej over 1,5.
St.Etienne, które jest w lekkim kryzysie podejmie Montpellier. Gospodarze w ostatnich 6 meczach 2 remisy i 4 porażki. Zielonym do 3 miejsca brakuje 5 pkt, więc czas w końcu na mobilizację i wygraną. Warto tutaj podkreślić, że historycznie w w 7 spotkaniach w St.Etienne Montpellier przegrało aż 6 razy i raz wywiozło remis. To nie jest zbyt optymistyczne. Wydaje mi się, ze Zieloni w przeciwieństwie do Marsylii zepną się konkretnie i być może sami wpakują jutro te 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martins20 74

martins20

Użytkownik
Wydaje mi się, ze Zieloni w przeciwieństwie do Marsylii zepną się konkretnie i być może sami wpakują jutro te 2 gole.
Też tak myślę...
Poniżej kadra:
Gardiens : 16.Stéphane RUFFIER ; 30.Jessy MOULIN.
Défenseurs : 2.Kévin THEOPHILE-CATHERINE ; 13.Franck TABANOU ; 19.Florentin POGBA ; 25.Kévin MALCUIT ; 26.Moustapha BAYAL SALL ; 32.Benoît ASSOU-EKOTTO.
Milieux : 5.Vincent PAJOT ; 6.Jérémy CLEMENT ; 8.Benjamin CORGNET ; 11.Valentin EYSSERIC ; 17.Ole SELNAES ; 18.Fabien LEMOINE.
Attaquants : 4.Oussama TANNANE ; 7.Jean-Christophe BAHEBECK ; 9.Nolan ROUX ; 22.Kévin MONNET-PAQUET ; 23.Alexander SÖDERLUND.
Kadra lepsza niż jeszcze miesiąc temu, ale ciągle brak Homoummy.
Ja w jakimś AKO zagram na Zielonych.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Spotkanie: Lyon - Nantes
Typ: Lacazette strzeli i Lyon wygra



Obie ekipy dzielą dwa punkty w tabeli i tyle tutaj podobieństw.
OL przoduje formą całej lidze, strzela hurtowo i widać przebudzenie w tej ekipie, LM tylko im ciążyła, natomiast Nantes to typowy średniak, który wygrywał najczęściej jedną bramką.
Spodziewam się tutaj prowadzenia gospodarzy już do przerwy, mimo absencji Fekira i Valbueny i tak jest komu dograć do Alexandre, a ten w formie nie potrzebuje wielu szans by zdobyć bramkę.


@Nole : Proszę dopisywać bukmachera !
 
R 167

realny

Użytkownik
Analiza bardziej psychologiczna niż racjonalna, wszak PSG jest już mistrzem Francji. Bez sensu jest więc przytaczanie tutaj jakiś statystyk bo wszyscy wiemy jak grają Paryżanie. Jeśli jednak chcą osiągnąć w tym sezonie coś więcej niż &#39;tylko&#39; mistrzostwo nie mogą oni pozwolić sobie na rozluźnienie i spadek motywacji. Do decydujących meczy w LM muszą podejść na fali zwycięstw i maksymalnej koncentracji. Szybko zdobyte mistrzostwo nie może być dla nich przekleństwem (coś jak dla Bayernu w poprzednich latach). Moim zdaniem PSG nie będzie chciało popsuć kibicom święta a zwycięstwo nad drugim w tabeli Monaco będzie tylko wisienką na torcie, dobiciem konkurencji. Korespondencyjna rywalizacja z City właśnie się rozpoczyna...

W PSG nie zagrają Pastore, Matuidi, Aurier, nadal kontuzjowany jest Veratti
W Monaco braki dużo poważniejsze: Traore, Pasalic, Coentrao, Moutinho, Dirar, Silva

PSG win @1.40
PSG -1.5 @2.10
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom