>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy [17 marca 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

W kilku parach wiele się rozjaśniło po pierwszych meczach. M.in świetną zaliczkę mają już zespoły Borussi Dortmund i Szachtara Donieck. Ale np kilka rewanżowych par jak starcie na Estadio Mestalla czy rewanż na Old Trafford zapowiada się nadal niesamowicie ciekawie! Emocji na pewno nie zabraknie w rewanżach w najbliższy czwartek.

Macie już swoich faworytów? Zapraszam do dyskusji ;)
 
E 0

eskaer2204

Użytkownik
Awans Sevilla @1.40 + Lazio awans @1.40
Sevilla wiadomo jak gra na wyjazdach, wg mojej opinii remis w ich wykonaniu to już sukces, ale wystarczy spojrzeć tylko na ich wyniki u siebie, poza tym na pewno pokuszą się, żeby zajść wyżej niż tylko 1/8 ???? Lazio w lidze tak sobie, więc myślę, że tej LE nie odpuszczą w tej sytuacji (remis na wyjeździe) także taki dubelek jak najbardziej do gry ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sparta Praga to najbardziej niedoceniana drużyna w tym gronie, nic dziwnego.
Ale to może być dla nich duży plus, ale wywieść z Rzymu zwycięstwo lub bramkowy remis to ciężka sprawa. Ta drużyna ma bardzo duży potencjał w ofensywie, a ostatnio też za sprawą Vachy poprawili grę w obronie. Kurs trochę niski na Lazio, wolę nie tykać.
Valencia - Athletic X2 wydaje się dobrym rozwiązaniem. Valverde porotował składem w lidze, są w bardzo wysokiej formie, zupełnie inaczej Valencia, która ma czasem przebłyski, ale to za mało na tę fazę, na takiego rywala jak Baskowie. Nie tak dawno z Walencji, Los Leones potrafili wywieźć 0-3. Mecz na San Mames był dziwny, ciężki, ale też bardzo szczęśliwy dla Los Che, bowiem było kilka klarownych sytuacji, w których to ekipa z Kraju Basków powinna podwyższyć rezultat.
Villarreal powinien strzelić w Leverkusen. Bayer gra bardzo ofensywnie i będą musieli się mocno odkryć.
Tottenham - Borussia raczej do odpuszczenia, chyba że na live, po zobaczeniu składów meczowych. Anglicy powrotu nie zrobią, więc raczej będzie podobny skład do tego z pierwszego spotkania, gdzie nie byli w stanie zrobić żadnej ciekawej akcji. Wszystko zależy od tego jakim składem przylecą goście.
ManUtd - Liverpool wolę odpuścić. Mało oglądam i gram angielską piłkę. Dużo już się wyjaśniło w 1 meczu i raczej remontady nie przewiduję.
Sevilla to konieczny typ. -1AH można grać, awans pewny. Goście nie mają czego tutaj szukać, inaczej będę w lekkim szoku.
Braga - Fenerbahce. Myślę, że gospodarze mogą awansować. U siebie są bardzo mocni, a Turcy niekoniecznie poza swoim boiskiem. Potrafili dostać od Molde w grupie, więc mnie nic nie zdziwi. Myślę, że ważniejsze dla nich będzie zdobycie mistrzostwa Turcji niż LE, w której nie mają czego szukać przy takiej obsadzie. Dodatkowo Fenerbahce za tydzień gra derbowe spotkanie z Galatą. Według mnie Braga awans, kurs fajny, a w lidze choć przegrali 3-0 na wyjeździe, to mają taką korzystną sytuację w tabeli, że mogli sobie pozwolić na wprowadzenie zmienników, dzięki czemu wszyscy najważniejsi będą wypoczęci na spotkanie z Fenerbahce.
Anderlecht - Szachtar. Myślę , że nawet gospodarze mogą powalczyć. Nie wiem w jakich okolicznościach dziś Szachtar dostał łomot z Dnipro, ale w Brukseli lekko nie będzie. Jak będzie 1-0, to potem wszystko się może zdarzyć. W pierwszym meczu Kucher miał dobry dzień i dwa gole po SFG. Tak czy inaczej nie skreślałbym gospodarzy. Chociażby na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dishonored 0

dishonored

Użytkownik
Leverkusen - Villarreal
Moim zdaniem jest to jeden z meczów, gdzie gospodarze mogą nie odnieść zwycięstwa. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Villarrealu 2-0 ( strzały 9-5, strzały celne 5-1).
W ostatniej kolejce Bayer wywalczył wymęczone zwycięstwo 1-0 po samobóju jednego z graczy Hamburga, czym zakończyli serie 4 meczów bez zwycięstwa. Villarreal przegrał natomiast z Sevilla 4-2.
Warto zwrócić uwagę na formę najlepszych strzelców drużyn. Chicharito strzelił 1 bramkę w 5 ostatnich meczach, natomiast Bakumbu trafił 4 razy w 2 ostatnich meczach.
Bayer jest w dołku, ale bilans Villarrealu na wyjazdach w ostatnich meczach ligi to 1 porażka i 4 remisy
Typ: Remis lub Villarreal 1,92
 
D 0

dejann

Użytkownik
Sevilla + Braga DNB @2,17
Co tu dużo mówić, Sevilla u siebie jedzie z każdym i mimo osłabień jakimi są braki Vitolo, N&#39;zonziego i Yarmolenki, powinni również bez problemu odprawić FC Basel. Z drugiej strony Krychowiak powinien się już znaleźć w kadrze co niewątpliwie jest dużym plusem. Goście na pewno chcieliby zagrać w finale na swoim stadionie, ale w starciu z triumfatorem 2 poprzednich edycji są moim zdaniem bez szans. Widzę tu mecz pod dyktando drużny z Estadio Pizjuan i zwycięstwo 2-0.
Braga to podobnie jak Sevilla drużyna swojego podwórka. Ostatnią porażkę na własnym boisku zanotowali w listopadzie z Benficą. Niedawno w pokonanym polu zostawili wyżej notowane FC Porto. W rozgrywkach grupowych LE komplet punktów u siebie. Widziałem urywki meczu w Stambule i Braga miała kilka ciekawych sytuacji. Jak dla mnie powinni wywieźć co najmniej remis. Wynik 0-1 nie odbiera jednak drużynie gospodarzy szans dlatego liczę, że ruszą do ataku od początku meczu, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Z drugiej strony patrząc Fenerbache na wyjazdach prezentuje się dobrze, w fazie grupowej spoza Stambułu wywieźli 5 pkt dlatego zabezpieczam się zwrotem w wypadku remisu.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Podobnie jak Vidal widze duze szanse na bramki gosci gdyz gospodarze musza odrabiac straty albo sie wziac mocno w garsc jesli chca grac dalej stad otwiera sie duze pole do popisu dla szybkich skrzydlowych druzyn przyjezdnych. Szybko strzelona bramka gosci daje tez ogromny zastrzyk spokoju jesli chodzi o ich awans a mocno komplikuje sytuacji gospodarzy. Zapowiadaja sie ciekawe trzy spotkania.
Poza tym Valencia gra w kratke a Leverkusen kompletnie bez formy natomiast Sparta jak juz ktos pisał jest takim kopciuszkiem a że Lazio tez nie błyszczy wiec czemu nie ?
Gram zaklad bez ryzyka (promo u buka) stad tez takie a nie inne typy:
Valencia - Bilbao - Bilbao to score anytime @1.34✅
Lazio - Sparta Praha - Sparta to score anytime @1,71✅
Leverkusen - Villarreal - Villarreal to score anytime @1,49⛔
Razem przyjemne AKO 3,41 (@ Ónibet )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
interista18 773

interista18

Użytkownik
Lazio - Sparta

W pierwszym meczu Sparta w kontekście rożnych konkretnie mnie zaawiodła, i tylko dzięki dobrej postawie Lazio udało się wyrobić ogólny over kornerów. Lazio w obliczu bramkowego remisy w Pradze jest bez wątpienia faworytem do awansu, jednak to tylko działa na korzyść mojego typu. Wydaję mi się, że taki słaby mecz jak tydzień Sprarcie już po prostu nie przytrafi, bo cała ofensywa z Krejcim, Dockalem i Lafatą wyglądala słabo. W niedzielę z Sigmą w delegacji wygrali dość pewnie 2:0 (swoją drogą zrobili 9 rożnych ;]), grając tylko praktycznie najlepszym składem, bo zabrakło tylko Costy. Przed piłkarzami Sparty zaciekły bój o mistrzostwo z Viktorią Pilzno, który zapewne potrwa do końca sezonu, dlatego nie było mowy o odpuszczenie ligowego meczu.
Sparta nie ma czego bronić w Rzymie i według mnie zagrają odważniej niż w pierwszym meczu. Nie będę już przytaczać statystyk ile Czesi nabijają kolejno rógów, bo robiłem to tydzień temu ,jednak dla mnie cztery rożne są jak najbardziej do zrobienia dla gości. Tylko szybka bramka dla nich może być pewnym problemem, jednak nie sądzę że się tak stanie, a analogicznie przy pierwszej bramce Lazio, Czesi ciagle są w grze ze względu na fakt, że odpowiadają jednym trafieniem i mamy dogrywkę.

Dodatkowo można pomyśleć o dodatnum handi na rogi gości i live ogólny over rogów.

Sparta powyżej 3,5 rogów @1,8 365 4 ✅ pomimo dwóch szybkich bramek ogarnęli - THIS IS SPARTA! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Tottenham - B. Dortmund BTS @ 1.615 sportingbet✅

Pierwszy mecz w Dortmundzie zakończył się okazałą wygraną podopiecznych Tuchela. Można powiedzieć że koguty z londynu będą żegnać się z turniejem. Powinni chociaż strzelić bramke przed własną publicznością aby pożegnać się okazale. Za Borrusią przemawia skuteczny Auba i wynik w pierwszym meczu, w Londynie powinni coś ustrzelić dla pewności.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Leverkusen - Villarreal
Typ: Leverkusen over 6,5 tożnych
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:


Nie widzę przeciwskazań by Marcelino podjął taktykę defensywną. Mają 2-0 domowe. Nie stracili więc gola na wyjeździe co jest świetną wiadomością. Dopiero przy 2-0 dla Bayeru mogą zaczać myśleć o jakimś przyciśnięciu chwilowym Niemców. Hiszpanom wystarczy jeden gol i jest praktycznie po meczu (Bayer musiałby pyknąć 4).
Bundesliga to ofensywna liga. Bayer to też nie byle kto. Grając u siebie przeciwko mocno rezerwowej Barcelonie pokazali, że potrafią ostro przycisnąć rywala, jeśli o coś walczą. Strzelali, 25 razy. Aż dziwne, że wbili tylko 6 rożnych. Sytuacji było zdecydowanie więcej (przynajmniej w samej drugiej połowie, bo tyle tego meczu wtedy oglądałem). Może do połowy Bayer będzie uważny aby nie stracić gola, ale po przerwie to już musi być atak przy 0-0 czy 1-1 czy nawet przy tym 1-0 dla nich. Także w drugiej połowie pewnie te rożne będą wykonywać.
Ostatnio Villarreal pokazuje swoją defensywę z dobrej strony. Ostatnie 10 meczów to stracone 5 goli. Aż 4 z Sevillą, ale jak one wpadały... jeden to samobój (takie gole rzadko się zdarzają), bomba Konoplyanki z 30 metrów około (także rzadkie, przynajmniej w Hiszpanii) i w 91 min gdy postawili wszystko na jedną kartę. Równie dobrze mogli wbić na 3-3. Nie wyszło. 2-4 na koniec dla Sevilli.
W większości tych meczów dało się zauważyć grę defensywną. Nie kwapili się do ataków niejednokrotnie oddając inicjatywę rywalowi. Co dziwne, nawet przegrywając z Las Palmas na El Madrigal potrafili oddać piłkę Wyspiarzom co nie mieści się w głowie! Na Balaidos z Celtą osiągnęli tylko 30% posiadania.
Świetnym przykładem jest rewanż z Napoli. W pierwszym meczu - w Hiszpanii - Villarreal wygrał 1-0. W drugim meczu co robili? Głównie obrona. Teraz mają wyższą przewagę, bo 2-0. Tu nie ma innego wyjścia jak przewaga Bayeru. Podobniej jak to robiło Napoli (i udało im się wbić 12 rr). Atletico też przeważało nad Villarrealem - 10 rożnych (60% posiadania około).
Szczególnie na wyjazdach Villarreal gra niesamowicie apatycznie. Czasem to tylko jechać tam i kroplówkę im podłączyć.
Jak dla mnie GRUBO W TO IŚĆ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Sevilla-Basel X2 2.3 Bwin i Leverkusen 1 2.0 bet365.
Wygląda mi to na standardowe ślepe,bezrefleksyjne granie typerów,podobne do grania Bayern 1 i Atletico. Liczę że Sevilla w końcu z kimś odpadnie w LE. Basel ma odpowiednie instrumenty by nie przegrać,ale nawet jeśli nie,dziś znowu powinno zaistnieć zjawisko.które ja nazywam I wilk syty i owca cała,czyli Atletico robi 0-0,psuje kupony,a następnie w dogrywce czy karnych i tak awansuje. To samo zrobił Bayern,czy np Niemcy w meczu z Algierią na mistrzostwach świata,lub Holandia z Kostaryką.... Bayern oczywiście na wyjeździe prowadził 2:0- by zremisować 2;2 a u siebie na odwrót. I mimo że scenariuszy jest możliwych setki akurat w tym meczu mieliśmy dwa takie same. PSV wygrywało i wygrywało a jak zremisowało a następnego dnia grał Ajax,wszystskie typy w hollandii na lokatę 1...i oczywiście remis.. i takich niby przypadkowych paradoksów w piłce mógł bym wypisać miliony,ale mają one jedną wspólną cech,wiążą się z zepsutymi kuponami większości,i dla tego liczę że ta Sevilla lub i Levercusen kupony dziś zepsują. A co do Villareal to beznadziejnie zagrał w lidzę z Sevillą,mimo że strzelił 2 gole to sam dał se strzelić majac przewagę,a momentami wyglądał jak by jakiś Eibar grał z Barcą.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Czy ktoś wie jakim składem wyjdzie dzisiaj Tottenham? czy zagra może Kane?
Nie ma takiej opcji, Pochettino nie zaryzykuje jego kontuzji w przegranym dwumeczu. Poza tym, jak widać olali LE i mogą skupić się na walce o mistrza. Niektóre źródła podają, że na szpicy ma wyjść Chadli, więc opcja nędzna. Nie mniej jednak, możemy dziś zobaczyć trochę wesołej piłki bez spiny, więc kilka bramek może tu paść.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Anderlecht - Shakhtar
over: 2.5
kurs: 1.84
Pinnacle
⛔⛔ 0:1, Anderlecht 0 strzałów na bramkę, świetnie pokazali przykład jak nie odrabiać straty :grin: nie ma to jak LE:cool:
Ja tu dzisiaj idę w stronę bramek w tym meczu, w pierwszym meczu drużyny pokazały fajną piłkę, padł wynik 3-1 dla Ukraińców, obie drużyny pokazały, że zależy im na tym pucharze, dziś Anderlecht może być w stanie strzelić te 2 bramki więc trochę się otworzą co da szanse dla gości by wpakowali też bramkę. Według mnie to będzie jeden z ciekawszych pojedynków w dzisiejszym dniu i przeczucie mówi mi, że padnie wynik 2-1 ;)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Sevilla-Basel X2 2.3 Bwin i Leverkusen 1 2.0 bet365.
Wygląda mi to na standardowe ślepe,bezrefleksyjne granie typerów,podobne do grania Bayern 1 i Atletico. Liczę że Sevilla w końcu z kimś odpadnie w LE. Basel ma odpowiednie instrumenty by nie przegrać,ale nawet jeśli nie,dziś znowu powinno zaistnieć zjawisko.które ja nazywam I wilk syty i owca cała,czyli Atletico robi 0-0,psuje kupony,a następnie w dogrywce czy karnych i tak awansuje. To samo zrobił Bayern,czy np Niemcy w meczu z Algierią na mistrzostwach świata,lub Holandia z Kostaryką.... Bayern oczywiście na wyjeździe prowadził 2:0- by zremisować 2;2 a u siebie na odwrót. I mimo że scenariuszy jest możliwych setki akurat w tym meczu mieliśmy dwa takie same. PSV wygrywało i wygrywało a jak zremisowało a następnego dnia grał Ajax,wszystskie typy w hollandii na lokatę 1...i oczywiście remis.. i takich niby przypadkowych paradoksów w piłce mógł bym wypisać miliony,ale mają one jedną wspólną cech,wiążą się z zepsutymi kuponami większości,i dla tego liczę że ta Sevilla lub i Levercusen kupony dziś zepsują. A co do Villareal to beznadziejnie zagrał w lidzę z Sevillą,mimo że strzelił 2 gole to sam dał se strzelić majac przewagę,a momentami wyglądał jak by jakiś Eibar grał z Barcą.
A co powiesz o brakach kadrowych Basel - szczególnie w obronie Też myślałem o graniu w kierunku Basel ale jeśli Sevilla potrafi wygrać z Barcelona i Realem to tym bardziej z oslabionym Basel.

Robson// Proszę piszmy swoje wypowiedzi w sposób czytelniejszy, stosujmy znaki interpunkcji i zachowujmy ład. Z powyższej wypowiedzi ciężko doszukać się zdań.. Ponadto jak wspominasz o brakach kadrowych, to zawsze warto je wymienić, co pomoże innym użytkownikom, którzy np nie mają o nich pojęcia.
Pozdraiwam ;)
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Typ : Liverpool lub remis
No bez jaj! Liverpool czyli zespół kompletny, którego forma zwyżkuje, z genialnym Sturridgem na szpicy kontra kompletnie beznadziejny, zawodzący, zdziesiątkowany kontuzjami Manchester United. W pierwszym spotkaniu w Liverpoolu United i tak powinno się cieszyć że dostali tylko 2-0, bo to co zagrali to był piłkarski kryminał. Jeśli w Derbach Anglii oddajesz tylko jeden celny strzał na bramkę rywala, to definitywnie musi być coś z tobą nie tak - i to się właśnie tyczy Manchesteru United. United w tym sezonie nie istnieje, jedyne co im się udało w ostatnich miesiąc to jeden mecz z Arsenalem.
@1,55
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Manchester United - Liverpool

Typ : Liverpool lub remis

No bez jaj! Liverpool czyli zespół kompletny, którego forma zwyżkuje, z genialnym Sturridgem na szpicy kontra kompletnie beznadziejny, zawodzący, zdziesiątkowany kontuzjami Manchester United. W pierwszym spotkaniu w Liverpoolu United i tak powinno się cieszyć że dostali tylko 2-0, bo to co zagrali to był piłkarski kryminał. Jeśli w Derbach Anglii oddajesz tylko jeden celny strzał na bramkę rywala, to definitywnie musi być coś z tobą nie tak - i to się właśnie tyczy Manchesteru United. United w tym sezonie nie istnieje, jedyne co im się udało w ostatnich miesiąc to jeden mecz z Arsenalem.

@1,55
&#39;&#39;Liverpool czyli zespół kompletny, którego forma zwyżkuje, z genialnym Sturridgem&#39;&#39; powiedz proszę, że trollujesz:grin: Samego typu nie neguje bo faktycznie MU pod wodzą LVG jest beznadziejny ale Liverpool nie jest też jakoś diametralnie lepszy tak jak to przedstawiłeś.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Liverpool over 3,5 różnego @1,72 bet365. Ten kurs to nieporozumienie, można wchodzić grubiej. Zedytuje posta jak wrócę z pracy. ⛔ 3. Daaawno się tak nie zdziwiłem. Szok i niedowierzanie, że to nie weszło

Edycja - zakład jeszcze wisi, niestety już po kursie tylko 1.61. Ja złapałem 1.72. Nie mam pojęcia co bukmacher sobie myśli. Wiadomo, cuda się zdarzają, ale jeżeli ktoś przewiduje, że drużyna Jurgena Kloppa w rewanżu z ManU cofnie się jedynie do defensywy i nie będzie stwarzała sobie okazji (co za tym idzie ewentualnych rzutów rożnych) to chyba jest w grubym błędzie. W poprzednim spotkaniu statystyka rzutów rożnych wyglądała tak : 7 Liverpool, 0 Menczester. Czy teraz z racji zmiany stadionu, na którym rozgrywany jest mecz Liverpool miałby nie być w stanie nabić przynajmniej tych 4 rożnych? Ciekawa wydaje się też opcja na handicap rożnych dla Liverpoolu +2,5 @1,70, ja jednak złapałem overek 3,5 i jestem dość mocno przekonany co do tego zakładu. Wiadomo, wszystko się może zdarzyć, aczkolwiek ten zakład określiłbym mianem mocno solidnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lazio - Sparta
Dla Lazio wynik z pierwszego meczu jest idealny pod ich grę. Sparta, żeby o czymkolwiek chciała pomyśleć musi zaatakować a co za tym idzie Lazio na kontrach będzie mogło pięknie zabić Czechów. Najlepsze jest to, że 1-0 w jedną lub drugą stronę nic nie wyjaśnia. Identyczna sytuacja była, gdy Lazio grało u siebie rewanż z Galatą. To co w drugiej połowie się działo i co marnowali to starczyłoby na 2-3 mecze. Dzisiaj zapowiada się jeszcze lepiej pod tym względem bo mamy w grze Czechów i ofensywną Spartę a nie kaleki z Galatasaray, także powinno być jeszcze łatwiej. Pierwszy mecz co by nie mówić mocno zawiódł, w szczególności Sparta. Kilka centymetrów i strzał Candrevy zabiłby ten rewanż tak się nie stało na całe szczęście i można polować na over. Kursy bardzo przyzwoite jak na takie okoliczności i obie drużyny. Idzie mocno ten over.
Over 2,5 @ 2,075 ✅ 0-3 Sparta :-o
365

Ponadto:
Over 1,5 bramki w drugiej połowie @ 2,20 ⛔
365
Leverkusen - Villarreal
Bramka Hiszpanów zamyka rywalizację w tej parze, Leverkusen aby coś tu osiągnąć musi naturalnie od razu zaatakować jak i cały mecz to robić. Także sytuacja na bramkę Villarealu powinna się pojawiać nie raz nie dwa. Leverkusen pogrążony w kryzysie, defensywa fatalna w dalszym ciągu brakuje Topraka do tego zawieszony Jedvaj po pierwszym meczu. Nieobecni Hilbert i Boenisch, dzisiaj prawdopodobnie szansę ma dostać jakiś młody grajek. Villarreal w najmocniejszej kadrze bez zbędnych osłabień spokojnie coś strzeli jak i nawet nie wygra całego meczu. Wczoraj 4,33 na ich zwycięstwo ładnie wyglądało teraz już mamy już mocne spadki, pomimo że leci kursy na ich bramki nadal wyglądają dobrze.

Villarreal gol do HT @ 2,37 ⛔ 0-0 Jednak murarka, Leverkusen też nie pomógł swoim zaangażowaniem
Villarreal gol do 64 minuty @ 1,83 ⛔
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja na dzisiaj stworzyłem przyjemne AKO składające się z pięciu zdarzeń.
Pierwszy zakład to gol dla drużyny z Hiszpanii - Villarrealu. Leverkusen nie jest zespołem, który w ostatnim czasie gra dobrze, bo idzie im raczej słabo. W ostatnich pięciu meczach u siebie stracili 9 goli. Mecz na El Madrigal zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy tamtego spotkania. Dzisiejsi gospodarze muszą gonić wynik, jeżeli chcą walczyć nadal o awans do dalszej fazy turnieju, a więc muszą otworzyć drogę do własnej bramki przez atak większą liczbą zawodników. Kursy wg mnie trochę zawyżone na Villarreal, teoretycznie nic nie muszą już w tym meczu, bo zaliczka dwubramkowa to spory komfort, ale gdy strzelą minimum tego jednego gola to sytuacja Aptekarzy mocno się skomplikuje, bo wtedy muszą wygrać minimum czterema bramkami aby zapewnić sobie awans - w co naprawdę wątpię.
Villarreal strzeli gola przed 72 minutą meczu @1,69 Fortuna

Minimum jednego gola także upatruję w Belgii, gdzie Anderlecht podejmie Shakhtar. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny z Ukrainy, a dzisiejsi goście spotkania nie są już tą samą drużyną co parę lat wstecz, a mam tutaj na myśli ich siłę defensywną, tym bardziej w meczach wyjazdowych. Myślę, że jak gospodarze dzisiaj zdobędą szybko gola, to może być bardzo ciekawy pojedynek. Shakhtar 4 dni temu przegrał wyjazdowy mecz z Dniprem w ramach Pari-Match League 4:1. Anderlecht u siebie jest ekipą bardzo dobrze dysponowaną, a jeżeli zdołali strzelić tego honorowego gola na mroźnym terenie, to myślę, że u siebie będą w stanie to powtórzyć, a nawet powalczyć o awans do ćwierćfinału LE.
Anderlecht strzeli gola przed 72 minutą meczu @1,48 Fortuna

Pojedynek w Hiszpanii pomiędzy Valencią, a Bilbao. Jest to trzeci pojedynek obu zespołów w ciągu ostatnich 20 dni. Ostatnie dwa mecze pomiędzy nimi zakończyły się wygranymi Basków - na terenie Valencii w ramach Primera Division 0:3, oraz u siebie w pierwszym meczu 1/8 finału LE 1:0. Myślę, że gospodarze dzisiejszego spotkania będą mieli ciężko o awans, a, żeby do niego doprowadzić muszą strzelić minimum gola aby doprowadzić do dogrywki, co nie będzie na pewno łatwe, biorąc pod uwagę obecną dyspozycję zawodników Bilbao. Jeżeli Nietoperze zaatakują od pierwszych minut, to na pewno narażą się na sporo kontrataków ze strony gości, na czele, których stanie Aduriz. Myślę, że zdobyty gol dla przyjezdnych to kwestia minut, i na to stawiam.
Bilbao strzeli gola przed 72 minutą meczu @1,47 Fortuna

Tottenham totalnie olał LE już w pierwszym meczu tej fazy rozgrywek, dzisiaj będzie pewnie podobnie, natomiast BVB widać, że zależy im na trofeum. Dzisiaj Koguty wyjdą zapewne w podobnym składzie do tego z pierwszego meczu tej pary, a co za tym idzie, mam nadzieję, że stracą gola. Kurs nie jest super ekstra, ale do AKO jak najbardziej się nadaje, i podbija trochę naszą ewentualną wygraną.
BVB strzeli gola przed 72 minutą meczu @1,31 Fortuna

Braga u siebie na pewno nie odpuści, Fenerbahce u siebie wygrało tylko 1:0, a w meczach wyjazdowych grają dużo słabiej. Myślę, że w tym pojedynku kwestia awansu jest otwarta, a drużyna z Portugalii na pewno nie pozwoli sobie na porażkę. Idę w tę samą stronę w tym meczu co wyżej.
Braga strzeli gola przed 72 minutą meczu @1,46 Fortuna

KURS AKO: 7,03 Fortuna
oczywiście bez szaleństw ze stawką, bo to jednak Liga Europejska..
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom