>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z wypłatą z bwin

J 0

jimmined

Użytkownik
Cześc!Jestem tutaj nowy i od razu mam pytanie jak na śiwżaka przystało hahaha.Otóż pomimo wysłania wszystkich wymaganych przez operatora(bwin) dokumentów potwierdzających moją tożsamość nadal nie mogę wystawić zlecenia wypłaty.Czy ta weryfikacja trwa tak długo i będzie wymagana za każdym razem kiedy będę chciał wypłacić pieniądze?Proszę Was o pomoc bo zaczynam się martwić czy to nie jest jakiś &quot;wałek&quot;. Z góry serdecznie dziękuję!
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Kiedy wysłałeś dokumenty? Czy dostałeś potwierdzenie (mailowe) stwierdzające, że konto zostało zweryfikowane? To może trochę potrwać, konto mojego znajomego weryfikowali grubo ponad tydzień.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dział weryfikacji pracuje chyba tylko w dni robocze. To wszystko trwa, martwić się nie musisz. To pewna firma. Natomiast poczekasz jeszcze pewnie +/- do wtorku. Później na wypłatę też się czeka. Dawno tam nie grałem, ale było to chyba 72h na zatwierdzenie wypłaty. I też tylko dni robocze. Uzbroj się w cierpliwość :)
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Zweryfikować zweryfikują ale trochę poczekasz, ew. na stronie podany jest nr do polskiego supportu (w Gilbartarze) możesz zadzwonić i się dowiedzieć (choć kontakt możliwy jedynie pon-pt + syty koszt za połączenie).
 
Do góry Bottom