>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

najlepszy system

U 0

urlich

Użytkownik
Opłaca się single jeśli na każdego singla stawiasz minimum 100zł
Tu sie nie zgodze.
Dla dziecka, ktore chce wygrac na lizaka, oplaca sie grac single nawet po 5zl.
Dla normalnego czlowieka, oplaca sie grac od 100zl.
A dla czlowieka ktory zyje z bukmacherki nie oplaca sie grac ponizej 500zl...
Wszystko zalezy od budzetu i tego co chcemy zarobic.
Jesli kogos cieszy wygranie 5zl, to czemu ma nie grac singla za 10zl?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A dokładnie na czym ten system polega? czy to w ogóle jest system.
To nie system. Chodzi o to, że wybierasz po prostu po jeden mecz na kupon i tyle. Cała tajemnica.
Co do przedmówców, jest to fajny sposób, ale, żeby zarobić trochę grosza to (jak dla mnie) wystarczy zagrać jednego singla dziennie po kursie 1,20-1,25 za 200 zł
W skali miesiąca wyjdzie wtedy ok 1800 zł no oczywiście minus jakieś wpadki, ale wydaje mi się, że trafić zdarzenie po kursie 1,20 przy dobrej analizie nie jest wcale tak trudno.
 
frans 0

frans

Użytkownik
To nie system. Chodzi o to, że wybierasz po prostu po jeden mecz na kupon i tyle. Cała tajemnica.

Co do przedmówców, jest to fajny sposób, ale, żeby zarobić trochę grosza to (jak dla mnie) wystarczy zagrać jednego singla dziennie po kursie 1,20-1,25 za 200 zł

W skali miesiąca wyjdzie wtedy ok 1800 zł no oczywiście minus jakieś wpadki, ale wydaje mi się, że trafić zdarzenie po kursie 1,20 przy dobrej analizie nie jest wcale tak trudno.


Tak zgadzam się z tobą od nowego roku takim systemem będe grał, już od dawna przyglądam się takiemu sytemowi i przyznam, że można na nim zarobic i także na początku będe grał 1 typ dziennie za 200zł kurs max 1,5:-D Pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
policzmy, zakladam ze:
- kurs bedzie srednio 1.25
- gramy stala stawke, np 100zł (nieistotne ile)
jak latwo policzyc na kazdym trafionym kuponie jestesmy 25zł do przodu, jezeli zdarzy sie wpadka to musimy trafic 4 kupony zeby odrobic, jednym slowem na 5 kuponow musimy trafiac minimum 4
wychodzi ze skutecznosc 80% daje na wiec zerowe saldo (oczywiscie kurs nie bedzie rowny 1,25, wiec moze byc jakies grosze do przodu lub w plecy, ale w zaokragleniu tak bedzie), zeby zarobic musimy miec skutecznosc powyzej 80%, najlepiej okolo 90%, czyli trafiac 9 na 10 singli, wg mnie wykonalne, ale wcale nie proste...
powodzenia
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Kursy 1,25 na single to moim zdaniem troche z dupy :kwasny4565:
Zapewniam, że utrzymanie skuteczności zapewniającej zyski na takich kursach jest prawie niewykonalne, o czym się boleśnie przekonacie grając w ten sposób.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
jeszcze nie słyszałem żeby ktoś grał singlami po kursie 1.25
na single powinnosie wybierać typy po kursie minimum 1.60
a po za tym single gra sie wyłacznie z handicapem azjatyckim,chyba że ma sie wyjtakowo pewny typ trzydrogowy o kursie powyżej 2.00
 
profit 0

profit

Użytkownik
Racja panowie nigdy nie liczcie na to ze granie kursow ponizej 1.3 i do tego jeszcze singli przyniesie wam dlugofalowy zysk. Jest to totalna strata czasu i pieniedzy . Odradzam zdecydowanie. Co do grania singli jestem na tak ale po minimalnych kursach 1.5 najlepszym rozwiazaniem jest zagranie dubelka albo ryzykowanie wysokich kursow. Pamietajcie najczesciej pewniaki zawodza a ryzyko umiarkowane czesto sie opłaca. Powodzenia
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Tu sie nie zgodze.
Dla dziecka, ktore chce wygrac na lizaka, oplaca sie grac single nawet po 5zl.
Dla normalnego czlowieka, oplaca sie grac od 100zl.
A dla czlowieka ktory zyje z bukmacherki nie oplaca sie grac ponizej 500zl...
Wszystko zalezy od budzetu i tego co chcemy zarobic.
Jesli kogos cieszy wygranie 5zl, to czemu ma nie grac singla za 10zl?
Dopiero teraz zaczalem grac za 100 i 200zl to wczesniej nie bylem normlanym czlowiekiem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
polbanda 0

polbanda

Użytkownik
Ja od czterech dni gram bez systemów, bez analiz, bez czytania czy ktoś złamał reke, noge, czy zdechl mu pies czy babcia z dziadkiem. Nie interesuja mnie zadne zmiany i czy sie zmienia prezes, czy pada deszcz czy snieg.
Po prostu odpowiednie porownanie kursow do miejsc w kazdej z tabel kazdej z druzyn. W danym dniu zazwyczaj 2-3 mecze sa tak mocno przekrecone ze kursy 1.89 wchodza jak maslo. Zdarzylem juz trafic za 2.60 i 2.25 bez zadnej glebszej analizy.
Sami sprawdźcie
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=13599&amp;amp;page=4
17/19 typów weszło
 
Do góry Bottom