>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30 kolejka Ligue 1 [11-13 marzec 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP

Zapraszam na 30 już kolejkę Ligue 1.
W najbliższy weekend przyjdzie Nam oglądać między innymi takie mecze jak Lorient - Marsylia, Nantes - Angers, czy Rennes - Lyon.
Czy Lyon podtrzyma wysoką formę, którą reprezentuje od kilku kolejek ? Czy Marsylia wygra na wyjeździe, bo jak widać Velodrome jest w tym sezonie zaklęty?
Zapraszam do dyskusji...
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Kolejna dawka cienizny i antyfutbolu w wydaniu francuskim. Trzeba więc zaatakować potencjalną kopaninę i zagrać jakieś undery. Na warsztat idzie mecz w Bastii. Gospodarze to ekipa skrajnie underowa, u siebie ostatnio nie tracą goli, ale i nie strzelają. 2 kolejne mecze na 0-0. Jeśli wygrywają, to zazwyczaj do 0. Lille w tym sezonie to bieda i nędza, drugi najgorszy atak w lidze. Ta drużyna stacza się w zastraszającym tempie, zapewne gdyby nie to, że we Francji jest mnóstwo jeszcze bardziej żenująco słabych drużyn, to broniliby się przed spadkiem. Zapewne na Korsyce znów będą mieli problemy ze strzeleniem gola, więc under jak najbardziej do gry.
e: Dodatkowy argument statystyczny za tym typem. Bastia nie straciła gola u siebie w 7! z 8 ostatnich meczów. Lille dla odmiany na wyjeździe nie strzeliło gola w 5 z 9 ostatnich meczów.
Bastia - Lille under 1,5 2.4 oraz under 2,5 1.45 Unibet
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Popieram przedmowce, Bastia - Lille to dwie najbardziej underowe druzyny w lidze, w ostatnich 10 meczch tych druzyn (5 Bastii i 5 Lille) tylko raz byl wynik overowy (porazka Lille 3-0 na wyjezdzie z Montpellier). Niestety te wiedze maja rowniez nasi wspolni wrogowie, stad taki niski kurs :kwasny4565:
Bastia - Lille under 2,5 @ 1.40-1.45 (Ónibet) ⛔

Godny uwagi wydaje sie byc mecz Montpellier - Nice.
Gospodarze na fali, 5 ostatnich meczów bez porazki w tym tylko 2 remisy na wyjezdzie (w tym z PSG) a tymczasem Nicea odwrotnie 2 porazki, 2 remisy i wymeczone 2-1 u siebie z ostatnim Troyes. Dodatkowo Montpellier potrzebuje punktów zeby nie bronic sie do ostatniej kolejki przed spadkiem, z kolei pozycja Nicei od poczatku wydaje sie ponad stan (podobnie jak Angers tyle ze tu zjazd w tabeli w dol juz trwa od kilku kolejek). Historia tez opowiada sie za gospodarzami, ostatnie 11 spotkan rozegranych w tym wieku w Montpellier ma bilans 12-3-0 na korzysc gospodarzy.
Montpellier 1 @ ~ 2.00-2.10 (Ónibet) ⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Monaco - Reims
@ win Monaco STS 1,65 ⛔
Dzisiaj nie widzę raczej innej możliwości niż wygrana gospodarzy. Monaco ma jeden cel już na ten sezon. Utrzymać drugie miejsce w lidze, które da bezpieczny awans do fazy grupowej LM. Gospodarze u siebie są bardzo groźną ekipą, szczególnie dla takich drużyn jak Reims. W historii spotkań w Monako między nimi zawsze padał BTS. Ja jednak nie jestem dziś przekonany, czy słabo spisującą się ekipę Reims stać na strzelenie gola defensywie Monaco. Gracze z Księstwa nie przegrali meczu na swoim stadionie od września 2015. U gospodarzy nie zagra dziś Dirar, Coentrao, ale to goście są bardziej osłabieni. Absencje w Reims : Kyei, Peuget, Oniangue, Devaux ,Bulot, prawdopodobnie też Lass...
Zwycięstwo Monaco gram w AKO z golem Śląska Wrocław w Kielcach co mi daje łączny kurs 2,30 w STS.
Dodatkowo luźno gram jeszcze na gola Lemara 3,60 całoroczny
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Troyes - PSG 0-9
Typ: 2. drużyna wygra do zera- TAK 2,11 Fortuna ✅ Nieźle :cool:

W tym sezonie rzadko gram Ligue1 jednak nie mogę przejść obok tego kursu obojętnie. PSG jest w świetnej formie, ostatnio pięknie ograli Chelsea w LM. Oczywiście nie ma co porównywać ligi do LM, poza tym zespół z Paryża ma już praktycznie mistrzostwo zapewnione no bo przecież nie przegrają następnych dziesięciu spotkań? ;P poza tym nawet jeśli to drugie w tabeli Monaco kolejnych dziesięciu na pewno nie wygra heh. Zespół Troyes ma już spadek zapewniony i nic tego faktu nie zmieni. Niestety beniaminek nie dał sobie rady w tym sezonie.
Cytując jeden z artykułów z goal.pl:
&quot;Formalnością wydaje się być to, kiedy paryżanie zapewnią sobie kolejne mistrzostwo kraju. Obecnie mają aż dwadzieścia trzy oczka przewagi nad Monaco, a ich sytuacji nie zmienił znacząco ostatni remis z Montpellier (0:0).
- W dalszym ciągu zachowujemy koncentrację i na pewno nie będziemy się oszczędzać - zapowiada Laurent Blanc, który powinien wystawić w niedzielę niemal optymalny skład.
Troyes przystąpi do tego meczu mając na koncie trzy ligowe porażki z rzędu. Przed tygodniem ostatnia drużyna tabeli przegrała na wyjeździe z Niceą. Wcześniej uległa w starciach z Monaco i Lorient.
TAKTYKA:
Dziennikarze spekulują, że Laurent Blanc da odpocząć kilku piłkarzom, którzy wystąpili w pucharowym meczu w Londynie. Przesądzone jest to, że z powodu kontuzji nie zagra Marco Verratti. Zawieszony jest natomiast Thiago Motta. Większych zmartwień nie mają z kolei gospodarze.&quot;
Przewidywane składy:
Troyes (4-1-4-1): Dreyer - Dabo, Rincon, Martial, Ngcongca - Xavier, Jean, Pi, Nivet, Azamoum - Gueye
PSG (4-3-3): Trapp - Kurzawa, Luiz, Silva, der Wiel - Rabiot, Stambouli, Pastore - di Maria, Moura, Cavani
Nie zagrają:
Troyes: Dabo, Martial (występ zagrożony)
PSG: Verratti (kontuzja), Motta (zawieszenie)
Mimo kilku zmian które mogą nastąpić w zespole gości nie sądzę aby przegrali oraz aby stracili gola w tym meczu. Kursik jest całkiem niezły więc spróbuję ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W dalszym ciągu zachowujemy koncentrację i na pewno nie będziemy się oszczędzać
Twój typ i analiza oczywiście jest sensowna i się broni, ale ja nie wierzę w takie bajki jak opowiada Blanc. Oczywiście on musi tak mówić, bo co powie...&quot; nie chce Nam się już grać i olewamy te rozgrywki &quot; ? Ja się przejechałem na nich już w ostatniej kolejce gdzie nie strzelili nawet gola. Jedyne co rzeczywiście skłaniałoby mnie do zagrania takiego typu to fakt, że Troyes jest ogólnie wyjątkowo słabą ekipą. Jestem jednak przekonany, że Paryż nie będzie już się jakoś szczególnie spinał w żadnym meczu Ligue 1 do końca sezonu. Niemniej jednak powodzenia ????
Ja dziś spróbuję zagrać BTS w meczu Lorient z Marsylią.
Wydaje mi się to bardzo ciekawa opcja ze względu głównie na ostatnie mecze obu ekip.
Lorient w ostatniej kolejce zremisował bezbramkowo z Bastią. To według mnie zawsze działa in plus jak w poprzednim meczu drużyna nie strzela gola. Motywacja na swoim stadionie powinna być spora. Drużyny sąsiadują w tabeli i mają tyle samo punktów. W zasadzie to gospodarze są w całkiem niezłej dyspozycji, a do miejsca pucharowego tracą 6 pkt...to wciąż niewiele. Marsylia ma co udowodnić wszystkim dookoła. Uważam, że dziś strzelą gola, bo czas w końcu wygrać, a nie remisować, a poza tym strzelali gola w Lorient we wszystkich 11 (!) meczach, które tam rozegrali. Lorient nie pozostawał dłużny bo trafiał w 9/11 meczach.
Przewidywane składy :
Lorient (4-4-2): Lecomte – Guerreiro, Toure, Rose, Gassama – Barthelme, Mesloub, Ndong, Cabot – Jeannot, Waris
Marsylia (4-2-3-1): Mandanda – Mendy, Rekik, N’Koulou, Manquillo – Romao, Isla, Nkoudou, Cabella, Alessandrini - Batshuayi
BTS @ 1,61 STS ✅ ✅ ✅
Kurs nie zachwca, więc można poczekać na live do jakiejś 15-20 min i wtedy powinno być powyżej 2,00 ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
13.03.2016 g. 14.00 Troyes- PSG
Typ: under 3,5 ⛔ jakiś meksyk
Kurs: 1,73
Pinnacle
Stawka 9/10


Taki kurs to promocja, a oto kilka argumentów:
- PSG po ciężkim meczu na Stamford Bridge, co napewno odczuwają w kościach
- Paryżanie zdecydowanie liderują w Ligue 1 i dziś mogą zapewnić sobie tytuł, tylko cz będą się spinać aby tego dokonać gromiąc rywala, jeśli mogą zrobić fetę za tydzień w Paryżu???
- Troyes już jest niemal obiema nogami w Ligue 2, ale jest to niezwykle waleczny zespół i będą chcieli się pokazać z dobrej strony z mistrzem kraju, co zapewne będzie polegać na &quot;obronie Częstochowy&quot;
- statystyka bramek u siebie zespołu gospodarzy na 14 meczy bilans bramek 8-20 czyli średnia 2.0/mecz
- 11/14 meczy Troyes zaliczało under 3,5 (wyniki z czołówką Monaco 0-0, Lyon 0-1)
- PSG na 15 meczy wyjazdowych bilans bramek 27-6 czyli średnia nieco ponad 2
- PSG 14/15 meczy under 3,5, tylko z Lorient było 1-4

Spodziewam się twardej obrony gospodarzy, nieco lżej atakuję tak:
under 2,5 @2,76 ⛔
Marathon 4/10

under 1,5 @ 6,1 ⛔
Marathon 1/10

Troyes +2,5 @1,5 ⛔
Bet 365 5/10
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Troyes - PSG
@ BTS 1,95 STS ⛔
Nie mam czasu na anlizę, bo mam chwile przerwy w pracy.
Uważam, że dla Troyes to mecz o zachowanie jakiejkolwiek twarzy i sprawienie radości kibicom. Są zagrożeni spadkiem, a PSG jest rozluznione.
Warto spróbować, bo jak nie w takich meczach, to kiedy mają gorsze ekipy strzelić gola PSG ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Rennes - Lyon
BTS 1,7 sts

Grosicki i ekipa są na fali wznoszącej. Po rozbiciu Guingamp, na Roazhon Park przyjeżdża równie rozpędzony Lyon. Obie drużyny ostatnie swoje spotkania wygrywają wysoko, lecz zawsze jakaś bramka w plecy wpadnie. Lacazette jest ostoją ofensywy Olympique, a u dzisiejszych gospodarzy to sprawa bardziej drużynowa, chociaż nasz Grosicki pokrzepiony nowym kontraktem strzela jak natchniony - wcześniej jako joker, teraz już łapie się do składu i dokłada swoje.
Myślę, że bramki padną po obu stronach. Lyon na dwóch ostatnich wyjazdach nie strzelał, ale to był luty, marzec należy do nich.
Co ciekawe również tabela pokazuje charakter tego meczu. Punkt przewagi przyjezdnych, a w strzelonych bramkach 45Lyon, 40 Rennes! To górne granice ligi, bo PSG z 77 nawet nie dostawiam do tego towarzystwa :3
Reasumując, klub Kamila Grosickiego ma o co walczyć, ale Lyon łatwo przejsć się nie da, remis nic nie zmienia, zatem trzeba walczyć!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A co tu się stanęło.. :wowsdf: PSG&gt;*****&gt;reszta ligi
PSG w całej okazałości ;)
Najgorsze to fakt, że Troyes w tym meczu miało kilka świetnych okazji na gola. Było bardzo, bardzo blisko BTS...
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
PSG w całej okazałości ;)
Najgorsze to fakt, że Troyes w tym meczu miało kilka świetnych okazji na gola. Było bardzo, bardzo blisko BTS...
Było blisko... apopleksji ;p. Niestety później kupon zepsuło mi Zagłębie. Nie wiem co mi odbiło żeby dać czyste 1 no ale cóż, było chociaż ciekawie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom