>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Krok po kroku

nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Witam serdecznie,
Przyszedł czas w którym postanowiłem założyć temat który będzie dokumentował moją grę na rynkach Betfair.
Powodem, dla którego zakładam ten temat jest fakt że po raz kolejny udało mi się zbudować średniej wielkości bankroll, grając małymi stawkami.
Dzisiaj bankroll przekroczył 250$

Biorąc pod uwagę fakt, iż ciułałem go z 20$, jestem bardzo zadowolony.
Na początek dzisiejszy dzień:

Jak widać zyski są różne, małe, mikroskopijne ???? Ale dzisiaj bez żadnego ⛔ co niesamowicie cieszy.
Jedyne zastrzeżenie mam do rynku:
Horse Racing / Hunt 6th Mar : 3m7f Hcap Chs Gdzie profit wyniósł 0.01✅
Powinien być tam green na około 2$ ale przypadkiem dwukrotnie kliknąłem back, zamiast jednokrotnie, co w efekcie zniszczyło zysk z tego rynku ????
Stawki jakimi dzisiaj grałem to Liability 10$
 
P 6

ptysiek

Użytkownik
Witaj NicNac`s,

z chęcią będę śledził temat ze względu, że poruszam się na tym samym rynku.

Liczę na choć krótkie komentarze czym kierowałeś się doborem konia do layowania a nie tylko na same [suche] screeny z zarobku dziennego ????

powodzenia i wytrwałości ????
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Koniki to również moje ulubione zakłady, powodzenia! ????
Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej o sposobie gry ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik

Moja gra jest strasznie prosta ???? Po prostu zapisuje sobie kursy mniej więcej minutę, maksymalnie 2 przed biegiem i obserwuję co się dzieje, jak widzę jakiś mocniejszy trend to się w niego komponuję, ot cała filozofia
o 15 zaczynają się gonitwy, a ja jeszcze nie wróciłem do życia po wczorajszym wypadzie ????
Wyczuwam dzisiaj ciężki trade, z uwagi na to że prosiliście o szczegóły, a w trakcie handlu nie mam czasu za bardzo na pisanie postów, to skupie się dzisiaj na 2 rynkach, opiszę później najlepszy i najgorszy rynek ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Pierwsza gonitwa z niby to faworytem ????

No rynek wręcz błagał o lay ????
W kwestii grania w moim obecnym stanie...

Jakim debilem trzeba być żeby brać tutaj tylko 19 centów...
I zagadka, co byście tutaj grali ???? ? Lay/Back? i na którego konia :p?

(Dobrych odpowiedzi jest pewnie kilka, ale ja znam jedną pewną :p Dlatego jak ktoś poświęci chwilkę i odpowie, to powiem wam co ja zagrałem i dlaczego musiałem mieć z tego zysk)

Taki faworyt, to nie faworyt ???? LAY! (inna sprawa że wygrał ;])
A jak widzę takie rynki:

To zaczynam tańczyć :p Walczymy!
To powalczyłem ???? no dramat :p nic się nie działo ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
3 tygodnie ???? Zaczynałem od zobowiązania 2$

Dzisiaj się raczej nie popisałem ????



No ale co Pan zrobisz ???? Rynki nie dały mi szansy na więcej (ewentualnie jestem po prostu takim leszczem ???? )
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
napisałeś:
&quot;Po prostu zapisuje sobie kursy mniej więcej minutę, maksymalnie 2 przed biegiem i obserwuję co się dzieje, jak widzę jakiś mocniejszy trend to się w niego komponuję&quot;
obserwujesz co się dzieje na torze w tej ostatniej minucie przed startem? gonitwy najczęściej są opóźnione, nikt nie wie o ile, co Ci po takim dwuminutowym trendzie skoro jest on wymuszony przedłużającym się startem, i skąd pewność że trend będzie zachowany po starcie? ????
jaką stawką wchodzisz? jakie zobowiązanie? jak długo trzymasz zakład in-play?
zaraz po starcie gonitwy często zdarzają się skoki kursu w górę lub w dół, potrafisz to przewidzieć?
po co zapisujesz te kursy tuż przed startem i to ręcznie na kartkach papieru? analizujesz to potem jakoś? ????
przede wszystkim gratuluje dzisiejszego wyniku, kolejny dzień bez nawet małego reda ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Przede wszystkim, dziękuję Ci za odpowiedź, uwielbiam takie posty, są treściwe, dlatego śpieszę z odpowiedzią, postaram się jak mogę, ale jakby coś było nie jasne, dopytuj ????
Po kolei,
Napisałeś :
obserwujesz co się dzieje na torze w tej ostatniej minucie przed startem? gonitwy najczęściej są opóźnione, nikt nie wie o ile, co Ci po takim dwuminutowym trendzie skoro jest on wymuszony przedłużającym się startem, i skąd pewność że trend będzie zachowany po starcie? ????
Bardzo mądrze zauważyłeś że &quot;nikt nie wie o ile&quot;, oczywiście nie jest to prawdą bo pewnie jest jakiś % ludzi którzy to wiedzą, ale ja do niego nie należę. Ale ważne jest to że przed startem wszyscy mocniejsi i lepsi ode mnie (posiadający dużo większą wiedzę) nabywają kursy które są value a pozbywają się tych które &quot;tracą na wartości&quot;.
Osobiście, mam bardzo głęboko gdzieś to co dzieje sie wcześniej, niestety nie posiadam wystarczającej wiedzy na temat Koni i Jeźdźców. Nie mam pojęcia czy kurs jest zawyżony, czy zaniżony, jestem małą rybką i po prostu tego nie wiem. Ale skoro sam jestem słaby, to odruchowo szukam sobie mocniejszych sojuszników ???? ????
Ostatnia minuta to ostatnia chwila na wyjście z rynku dla tych &quot;lepszych&quot;. Tam szukam swojej okazji.
Nigdy nie wchodzę stawką, zawsze zobowiązaniem. Przedwczoraj było to 10$ , dzisiaj 20 $ (Ale dzisiaj to był jakiś żart z mojej strony, miałem ciężki wieczór który zakończył się po 8 rano).
Nie ma siły żebym kiedykolwiek zaczął handel od grania back. Zawsze pozycją wyjściową jest Lay.
@ edit
Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem pytania o to jak długo trzymam zakład in.
Szczerze chciałbym odpowiedzieć, ale pytanie jest strasznie ogólne, a to zależy od masy czynników, od tego co się dzieje, jak reaguje rynek, jakie wchodzą stawki, jakiej długości jest bieg.
Przepraszam, ale na chwile obecną nie potrafię odpowiedzieć ????
@edit2
Mam dzisiaj problemy z czytaniem chyba...
Moje zapiski są podstawą mojej analizy, która jest nie najgorsza :p
To co sobie zapisuje daje mi obraz tego, jak &quot;powinien&quot; wyglądać rynek przez cały bieg. Jeżeli zauważę jakieś &quot;odchylenie&quot; to od razu tam wchodzę.
Dzisiaj chciałem poszpanować, wrzuciłem zdjęcie z rynku na niecałe 5 min przed startem.
Byłem przekonany że ten rynek jest mój, już widziałem te centy, ale okazało się że rynek był tak statyczny, że nie potrafiłem nic zrobić ???? a co za tym idzie, nic, zArobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,5K

marok

Użytkownik
Dzięki za tak obszerną odpowiedź ????
Nie napisałeś czy oglądasz gonitwy czy tylko na kursy patrzysz?
Co do opóźnienia startu to manipulować można łatwo w długich gonitwach gdy robią &quot;kółeczka&quot;, przy starcie z boksu trudno czasami namówić konika żeby grzecznie wszedł ????
Widziałem gonitwy opóźnione nawet kilkanaście minut (oczywiście mówię o UK bo amerykańskie to masakra). Zapytałem o to bo gdzieś na forum ktoś napisał (a ja się z tym zgadzam), że nie może być przecież dwóch różnych kursów na tego samego konia na starcie, skoro o czasie startu był X to późniejsze zmiany (gdy gonitwa jest opóźniona) to tylko spekulacja i kurs wraca do X a nie zostaje X+1 czy X-1 ????
Pytając o to jak długo trzymasz zakład myślałem, że w zależności od długości gonitwy ustalasz sobie czas do jakiego czekasz z wyjściem czy też jakiś zadowalający poziom zysku i tam się ustawiasz, ale skoro jest inaczej to powiedz chociaż jak często zdarza Ci się nie zdążyć zareagować a konik wygrywa? ????
Ile koni jednocześnie obserwujesz? Jeśli więcej niż trzy to raczej nie oglądasz gonitwy tylko same cyferki ???? Ja na pewno bym nie podołał ????
Jeszcze raz powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu tematu, pozdrawiam ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
pewnie jest jakiś % ludzi którzy to wiedzą, ale ja do niego nie należę. Ale ważne jest to że przed startem wszyscy mocniejsi i lepsi ode mnie (posiadający dużo większą wiedzę) nabywają kursy które są value a pozbywają się tych które &quot;tracą na wartości&quot;.
Osobiście, mam bardzo głęboko gdzieś to co dzieje sie wcześniej, niestety nie posiadam wystarczającej wiedzy na temat Koni i Jeźdźców. Nie mam pojęcia czy kurs jest zawyżony, czy zaniżony, jestem małą rybką i po prostu tego nie wiem. Ale skoro sam jestem słaby, to odruchowo szukam sobie mocniejszych sojuszników
Przepraszam za małe OT, ale jestem pewien, że mi wybaczysz :)
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy wpis na tym forum, jaki miałem przyjemnść przeczytać od czasu zatopienia Atlantydy. Maly żart, ale mówię całkiem poważnie.
Zwłaszcza zacytowany przeze mnie fragment.
Jeśli dojdziesz do większych pieniędzy, a z takim podejściem, jest to kwestia czasu, to zainteresuj się giełdą papierów wartościowych i analizą techniczną.
Nie trzeba mieć informacji i nie trzeba wiedzieć dokładnie, co piszczy w trawie. Wystarczy wyszukać informację, że coś piszczy, a taką mają nieliczni, i po prostu to wykorzystać! Na podobnej zasadzie, którą przedstawiasz. Nie potrzeba też finansowej wiedzy ani nieustannego śledzenia informacji, które w większości wypadków są bezwartościowe.
Z pewnością rozumiesz, o czym piszę.
Ja tak gram i nie narzekam.
Większość ludzi musi wiedzieć nim wyłoży pieniądze i to jest błąd. Zamiast wskoczyć szybko do pociągu typerzy czekają na informację, że jakaś drużyna będzie osłabiona, nie zagra 2 najlepszych napastników, a dwaj podstawowi bramkarze są kontuzjowani i będzie musiał bronić młokos. Czekają na taką informację, a kurs pikuje... Czekaj tatka latka.
Poza tym widzę, że umiesz przegrywać i wiesz, że nie zawsze można wygrać. masz papiery na sukces.
Powodzenia!
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Marok,
Nie oglądam gonitw, bo wydaje mi się, że nie poprawiłoby to mojej gry, streamy są opóźnione, a giełda reaguje znacznie szybciej.

&quot;Zapytałem o to bo gdzieś na forum ktoś napisał (a ja się z tym zgadzam), że nie może być przecież dwóch różnych kursów na tego samego konia na starcie, skoro o czasie startu był X to późniejsze zmiany (gdy gonitwa jest opóźniona) to tylko spekulacja i kurs wraca do X a nie zostaje X+1 czy X-1 &quot;

Masz racje, na starcie nie, problem polega na tym że już w pierwszej sekundzie biegu te kursy są nieaktualne ????

&quot;Pytając o to jak długo trzymasz zakład myślałem, że w zależności od długości gonitwy ustalasz sobie czas do jakiego czekasz z wyjściem czy też jakiś zadowalający poziom zysku i tam się ustawiasz, ale skoro jest inaczej to powiedz chociaż jak często zdarza Ci się nie zdążyć zareagować a konik wygrywa? &quot;

Często koń na którego gram Lay wygrywa, bo kręcę się raczej wokół 3 faworytów. Nie mam zadowalającego zysku, biore tak samo ochoczo 19 centów, jak 2 $. Jak widzę że rynek da mi 2 $ to je biore, jak nie daje to nie daje ????

Obserwuje wszystkie Konie, i wybieram jednego (czasami zastanawiam się czy nie powinienem grać 2 koni, ale to musze jeszcze przemyśleć)

bmw14.5,

Dzięki za wpis,
Jest to jak najbardziej do przedyskutowania, ciekawe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pielaszyna 14

pielaszyna

Użytkownik
Witaj NicNac&#39;s bardzo mi się spodobał Twój temat i wyniki jakie osiągasz ,aż postanowiłem także spróbować swoich sił biorąc z Ciebie przykład. Jeszcze dzisiaj planuje siąść do rynków oraz liczę na ewentualna pomoc i dalsze prowadzenie tematu.
Przy okazji podrzucam temat także z tego forum (tu akurat nazwa tematu może zmylić,bo od drugiej strony zaczyna się trading) http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-na-konie-avb-85620-2.html
Tobie może być doskonale znany ale może komuś innemu się przyda ;)
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Witaj NicNac&#39;s bardzo mi się spodobał Twój temat i wyniki jakie osiągasz ,aż postanowiłem także spróbować swoich sił biorąc z Ciebie przykład. Jeszcze dzisiaj planuje siąść do rynków oraz liczę na ewentualna pomoc i dalsze prowadzenie tematu.

Przy okazji podrzucam temat także z tego forum (tu akurat nazwa tematu może zmylić,bo od drugiej strony zaczyna się trading) http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-na-konie-avb-85620-2.html

Tobie może być doskonale znany ale może komuś innemu się przyda ;)
Dzięki, za podesłanie linku. Oczywiście tamten temat jest mi bardzo dobrze znany, ma bardzo dużą wartość, polecam każdemu początkującemu.

Mam nadzieje że uda Ci się dzisiaj zarobić, to ważne żebyś na starcie nie podciął sobie skrzydeł, powodzenia!
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Dzisiaj bardzo delikatnie, nie miałem mocy jakoś
Liability 10 $



Teraz muszę wyjść, później coś napiszę ???? elo! ????
 
G 5

gracz211

Użytkownik
NicNac&#39;s napisałeś że zawsze zaczynasz od LAY czyli dla przykładu skupujesz go po 3.5 na faworyta. Nastepuje spadek kursu wraz z zainteresowaniem innych a szczególnie po wejsciu w in-play. to kiedy kupisz BACK?
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
NicNac&#39;s napisałeś że zawsze zaczynasz od LAY czyli dla przykładu skupujesz go po 3.5 na faworyta. Nastepuje spadek kursu wraz z zainteresowaniem innych a szczególnie po wejsciu w in-play. to kiedy kupisz BACK?
Ale to że koń jest faworytem absolutnie nie oznacza że kurs na niego musi spadać ???? Jak ja na niego gram, to rośnie :p
Co do tematu:
Dzisiaj jakoś mi nie szło, uciekały mi kursy, no po prostu coś nie grało ????
Wydaje mi się, że po głębszej analizie, udało mi się znaleźć przyczynę i mam nadzieje że jutro wynik w końcu będzie na normalnym poziomie.
Poza tym wydaje mi się że wyciągam za mało z rynków na których gram, po prostu muszę to poprawić.
Jestem z tego powodu bardzo zły, boli mnie to bardziej niż ew. red. Bo jeżeli się taki przydarzy to znaczy że popełniłem błąd w analizie i jest ok. Ale cięcie zysków, denerwuje mnie niesamowicie.
 
G 5

gracz211

Użytkownik
@NicNac&#39;s
Ale to że koń jest faworytem absolutnie nie oznacza że kurs na niego musi spadać ???? Jak ja na niego gram, to rośnie :p
Czyli moge przez to rozumieć że dopasowujesz sie do aktualnego trendu i &quot;płyniesz&quot; z nim?
Dlaczego wychodzisz zawsze LAY i uzywasz zobowiązania a nie stawki?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej beczki:
czy tradować na koniach uczyłeś się sam, czy korzystałeś z jakichś materiałów na początku? Jak dla mnie to jest strasznie trudna dyscyplina do handlu.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej beczki:
czy tradować na koniach uczyłeś się sam, czy korzystałeś z jakichś materiałów na początku? Jak dla mnie to jest strasznie trudna dyscyplina do handlu.
Sam, polecam nagranie wyścigów z całego dnia (oczywiście nie gonitw, tylko tego jak wyglądają kursy) ???? Ja tak robiłem. Widzisz wtedy jak wyglądają ruchy, w ciągu całego biegu. Możesz to oglądać w nieskończoność, przez to nic Ci nie umknie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom