>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 kolejka Ligue 1 [04-06 marzec 2016] + mecze zaległe 09.03

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Zapraszam do dyskusji na temat 29 kolejki Ligue 1.
Ostatnia niedziela dostarczyła wielkich emocji i pokazała, że PSG jednak przegrał w tym sezonie mecz ligowy.
W najbliższej kolejce bardzo ciekawie zapowiada się starcie Angers z St.Etienne. Czy gospodarzom uda się wyjść z kryzysu i wrócić do walki o czołówkę ? Interesujące będzie także spotkanie Caen z Monaco.
Zapraszam serdecznie do szerokiej dyskusji na temat spotkań...​
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Caen - Monaco
@ BTS 2,00 bet365
✅ ✅ ✅
Według mnie to najciekawszy mecz z tej kolejki do oglądania.
Caen zaczęło sezon świetnie, potem wyglądało to już znacznie gorzej...teraz znów w ich grze widać lekki progres. Gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli. Muszę przyznać, że jestem zaskoczony tą pozycją na tym etapie rozgrywek. Sam trener Caen jest tym chyba zaskoczony, bo dość mocno podkreśla w swoich wypowiedziach jak bardzo jest dumny z drużyny i nie chce niczego zapeszać. Z pewnością zajęcie miejsca w top 4 dla Caen byłoby ogromnym sukcesem. Do tego jednak daleka droga z uwagi na fakt, że 13 w tabeli Marsylia do obecnego miejsca Caen traci tylko 6 pkt. To bardzo mało jak 10 kolejek i 30 potencjalnych punktów do zainkasowania dla drużyn. Caen wygrało dwa ostatnie mecze, w tym z St.Etienne. Póki zajmują 4 miejsce jest duża wiara w ten top 4. To według mnie buduje sporą motywację w zespole, a w szczególności na takiego przeciwnika u siebie jak Monaco. Według mnie stać gospodarzy na strzelenie gola.
W Monaco zagra dzisiaj Lemar ! W ostatniej kolejce drużyna z Księstwa nie strzeliła gola w Nantes, a mecz zakończył się 0:0. Nie wydaje mi się, aby nie strzelili gola w dwóch meczach z rzędu. Monaco kroczy pewnie po 2 miejsce na koniec sezonu, co da im bezpośredni awans do LM. Przewaga zarysowuje się konkretna jak na Ligue 1, bo mają większą przewagę nad 3 miejscem niż 4 Caen nad 13 Marsylią.
Uważam, że szanse na gola przyjezdnych są bardzo duże.
Poniżej absencje :
Caen: Delaplace, Diomande, Imourou, Ntibazonkiza,Delort
Monaco: Coentrao, Traore, Pasalić, Dirar,Silva
Co sądzicie o tym meczu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Jeśli chodzi o statystykę to niestety nie jest on zbyt dobra w 10/14 meczów Caen u siebie w tym sezonie nie było BTS co prawda u Monaco wygląda to lepiej bo tylko 6/14 wyjazdowych bez BTS.
Bezpośrednie pojedynki też niewiele mówią.
Jedyna pociecha w mobilizacji związanej ze stawką meczu ale i tak bym tego nie zagrał mimo to powodzenia. ;)
 
W 0

wukik76

Użytkownik
Witam. Ktoś może się orientuje, dlaczego taki wysoki kurs na PSG ( na bet365 1,44) a grają u siebie. Wiem, że LM ale to jeszcze 4dni, chyba aż tak nie będą się oszczędzać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@wukik76 nie wiem czemu, ale trzymaj przewidywane składy za footbal365.fr ;)
PSG : Trapp - Van der Wiel, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell (cap) - Stambouli, Rabiot, Pastore - Di Maria, Cavani, Lucas
Montpellier : Pionnier - W.Rémy, Hilton (cap), Congré, Roussillon - Br.Dabo, Saihi, J.Martin - Boudebouz - M.Yatabaré, Bérigaud

A o to powołania na ten mecz i absencje:

PSG : Trapp, Sirigu - David Luiz, Kimpembe, Kurzawa, Marquinhos, Maxwell, Thiago Silva, van der Wiel - Thiago Motta, Rabiot, Stambouli, Nkunku, Pastore - Di Maria, Lucas, Augustin, Cavani, Ibrahimovic
Blessés : Verratti (pubis), Matuidi (ischios)
Suspendu : Aucun
Choix de l’entraîneur : Aurier (mis ŕ pied), Douchez, Ongenda

Montpellier : Pionnier, Ligali – Congré, Hilton, Roussillon, Bensebaini, Deplagne – J.Martin, B.Dabo, Boudebouz, Skhiri, W.Rémy, Saihi – M.Yatabaré, Sotoca, Bérigaud, Bakar, Ninga
Blessés : J.Marveaux (reprise), Sanson (reprise), So.Camara (cuisse), Jourdren (rééducation), Lasne (genou)
Suspendu : Aucun
Choix de l’entraîneur : M.N’Diaye, Gissi, Wüthrich, Ribelin, Cornette, Deza
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Z tej rundy kuszą mnie Bordo i Nice. Ale jest to tak dziwna liga, że wybrałem Nice, po prostu boję się grać stąd 2 meczy :grin:. Oczywiście Paryż odpuszczam.
Nicea ostatnio w słabszej formie. U siebie porażka z Bastią (jednak do momentu czerwa byli zespołem lepszym) i remis z OM (co prawda OM bez formy ale to zawsze OM :grin ???? . Dzisiaj rywal najlepszy na przełamanie. Obydwie ekipy z absencjami, ale najbardziej boląca to brak w ekipie gości najlepszego strzelca - Camus&#39;a.
Jeśli gospodarze myślą o Europie, to ten mecz muszą wygrać.
Nicea 1 @ 1,5 4/10 fortuna
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Moim zdaniem również kurs na PSG jest przesadzony.
Skład wygląda naprawdę mocno.
Paryż przecież przegrał ostatni mecz ligowy ! Nie wierzę, że drugi raz z rzędu zaliczą wtopę.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
PSG-Montpellier(+1) x2 @1.5 ✅✅✅ , btts tak @2.15 ⛔⛔⛔ STS



Dziś typowo przeciwko ekipie z Paryża.PSG ma już mistrza i teraz powinno się skupić na środowym rewanżu z Chelsea bo wynik z pierwszego meczu(2:1) jest bardzo niebezpieczny i jedna akcja może wyeliminować zespół Blanca.Oczywiście nie mówię, że ten mecz odpuszczą ale myślę, że wygrana może przyjść im ciężko, inna sprawa, że rywal w ostatnich meczach regularnie strzela i punktuje więc może i dziś napsuć sporo krwi najlepszej drużynie w Ligue 1.

@Nole : Podaj proszę bukmachera.
 
W 0

wukik76

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi no to pobrałem to PSG razem z Chelsea i Realem M. I zobaczymy co będzie. Może niespodzianki się wyczerpały ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
PSG win ⛔
Nice win ✅
Anger over 0,5 gola ⛔
AKO @ 3,30 !!! bet365
Dziś krótko, bo mam sporo pracy.Ja na dziś wybieram do gry takie ako.
Z reguły nie lubię grać na 1X2, ale w przypadku meczu PSG i Nice wydaje mi się, że czyste 1 są bardzo mocno prawdopodobne.
Nice gra z ostatnią drużyną w tabeli. Ostatnie mecze to kolejne wtopy, na czele z 0:2 u siebie z Bastią. Uważam, że to dobry moment na przełamanie i pokazanie, że walka o puchary dalej jest w zasięgu drużyny z lazurowego wybrzeża.
Poniżej kadra :
Nice : Hassen, Cardinale – K.Gomis, Le Marchand, Ricardo, Bodmer, Genevois, Pied, Boscagli – Seri, Mah.Traoré, Hult, Walter, Wallyson, N.Mendy – Ben Arfa, Plea, A.Mendy, Germain
Warto wspomnieć, że w Troyes nie zagra Kone.
Wygrana Paryża wydaje mi się raczej oczywista. Powyżej Robson wkleił skład. Według mnie nie powinno być dziś kłopotów z wygraną na Parc de Princes z Montpellier.
Dodatkowo dokładam do AKO gola Angers. Na starcie wspomnę, że nie zagra u gospodarzy z ważnych graczy dziś Ndoye, Sissoko oraz Capelle.
Mimo wszystko, uważam że czas na przełamanie u Angers. Ogólnie to obie ekipy obecnie nie błyszczą. Angers w ostatnich 5 meczach 4 przegrane i 1 remis. St.Etienne ostatnie 4 mecze to 3 przegrane i 1 remis.
Uważam, że dość ciężko wytypować w tym meczu 1X2, jakbym miał coś grać to chyba na siłe 1X, ale uważam że dobrą opcją, bo kursie 1,57 ( !!! ) jest gol dla gospodarzy.
Łączę to wszystko w AKO i gram dość luźno.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rennes vs Nantes
Over 9,5 rr @2,00 bet365 ⛔
Rennes over 5,5 rr @2,00 bet365 ⛔

Ogólnie staram się nie grać tej ligi, szczególnie na gole itp. gdyż większość drużyn jest bd. underowa. Jednak dopatrzałem się fajnego meczu, pomiędzy ekipą Rennes a Nantes. Gdzie spodziewam się sporej ilości rr. Ogólnie zapowiada się dość wyrównany mecz, przynajmniej na papierze. Bo kiedy spojrzymy na ostatnie wyniki obu drużyn, notują nie mal same remisy. A w tabeli dzieli je jedna pozycja. Gospodarze z pewnością będzie tu jednak stroną dyktującą warunki, do tego będą zmotywowani gdyż w ostatniej kolejce pokonali Tuluze i to na wyjeździe. Grają niezłą piłkę ale tylko na swoim stadionie, sporo atakują skrzydłami. Notują masę rr w meczach u siebie. Ich rywale poczynają sobie ostatnio całkiem nieźle, powiem więcej są w nadzwyczajnej dyspozycji.
W ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Monaco. Z pewnością też nie będą tutaj bronić cały mecz 0:0. Ogólnie zapowiada się dość otwarty mecz, i pomimo iż obie drużyny większość swoich spotkań remisują. To obecne ich dyspozycje zapowiadają sporą ilość akcji podbramkowych co za tym idzie, rr nie zabraknie.
Szczególnie na uwagę zasługuję forma gospodarzy, którzy praktycznie co mecz wykręcają te 10 rr z pomocą drugiej drużyny. Oczywiście zdarzają się też mecze w których pada jeszcze więcej cornerów jak ten z Caen w którym zanotowano aż 19 rr w tym Rennes ogarnęło ich 12. Nantes to kopalnia cornerów, w ich meczach linia 10 rr na wyjazdach jest praktycznie co mecz ogarniana. A jak jeszcze zobaczymy że, w ostatnim meczu z Monaco u siebie gdzie nie notują aż takich wyników z rr, ogarnęli ich aż 8 ( swoich ), możemy się tu spodziewać ogromnego wyniku w rubryce z rzutami rożnymi.
Tutaj jeszcze takie tabelki, obu drużyn.
https://scr.hu/mMPK7z
https://scr.hu/gwXRw8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom