>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, problemy, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!

edit: Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Kiedy jakies podsumowanko?
/ Dzisiaj poznym wieczorem beda wyniki. Ale nie ma Cie w top3 z tego co pobieznie patrzylem
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Pytanie mam odnośnie nagród kiedy można się ich spodziewać na swoich kontach? Chodzi mi o top3 kolejki. Pozdr
/ Hansa: loginy wyslalem ponad tydzien temu wiec pewnie na dniach
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ze swojej strony proponuję, żeby 4-ta kolejka się nie liczyła do klasyfikacji generalnej, bo przecież w związku z awarią forum nie każdy zdążył zatypować, np. ja. Jeśli się ta kolejka będzie liczyła do generalki to ci, którzy nie zdążyli podać typów nie będą mieli szans na wysokie miejsce.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ze swojej strony proponuję, żeby 4-ta kolejka się nie liczyła do klasyfikacji generalnej, bo przecież w związku z awarią forum nie każdy zdążył zatypować, np. ja. Jeśli się ta kolejka będzie liczyła do generalki to ci, którzy nie zdążyli podać typów nie będą mieli szans na wysokie miejsce.
4 kolejka byla w dniach 1-3 kwietnia, awaria nastapila juz po zakonczeniu sobotnich spotkan, wiec ewentualnie ktos nie mogl zatypowac niedzielnych spotkan. Temat byl otwarty od wtorku wiec nie widze problemu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
To dziwne, bo chciałem wejść na stronę w piątek po południu żeby oddać typy i już miałem ten komunikat o awarii.
Hansa / 2 kwietnia o 17:56 jeszcze pisalem w swoim temacie wiec forum dzialalo
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy wspólnie z Administracją podjęliśmy decyzję że kolejka z 01.04-3.04 zostaje anulowana ze względu na brak możliwości oddania typów przez wszystkich userów.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
Do góry Bottom