>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

HT/FT w 1xBet

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Zacznę od tego, że nie gram w 1xBet, ale dostałem pytanie o HT/FT

Normalnie jest 9 możliwości, ale u tego buka jest ich 12 (np. dziś w lidze angielskiej)

Nie udało mi się za ch... rozkminić, o co chodzi w tym dodatkowych
Może ktoś wie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Normalnie jest 9 możliwości, ale u tego buka jest ich 12 (np. dziś w lidze angielskiej)
Nie udało mi się za ch... rozkminić, o co chodzi w tym dodatkowych
Może ktoś wie?
Cześć.
Po przeczytaniu Twojego pytania, napisałem do nich z nadzieją że po prostu podeślą link do pełnego opisu zasad obowiązujących przy tych u nich w ofercie spotykanych a rozszerzonych wobec innych buków zakładów na HT/FT - tak aby nie było wtedy wątpliwości czy pola dla błędu przy własnej tego interpretacji, choć w zasadzie nie wydaje mi się ona jakoś szczególnie trudna...
Niestety, ale w odpowiedzi - choć na 100% prosiłem o pełen opis do:
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X

HT-FT W1/W2X - Yes
HT-FT W1/W2X - No

HT-FT W2/W1X - Yes
HT-FT W2/W1X - No
- dostałem tylko objaśnienie 1 z tych poszerzonych zakładów HT/FT, tak więc ew. sam teraz napisz do nich o kolejne objaśnienia:
English Support &lt; [email protected] &gt; napisał:
Dear sir,
You was interested what this type of bet HT-FT 1/2X means.
It means that the first half should finish with the win of the first or the win of the second team and the match should finish with the draw.

Best regards,
1xbet Customer Support Team.
............
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Witaj Edi :grin:
Dzięki za zainteresowanie. Ja akurat u nich nie mam konta, a osobę, która mnie pytała, odesłałem do bukmachera, bo jakieś to dla mnie zawiłe (mimo wszystko), przede wszystkim oznaczenia.
Ale jak to bywa, samemu też chciałbym wiedzieć.
Z Twojej odpowiedzi wynika, że w pierwszej opcji pierwszą połowę musi wygrać 1 lub drugi zespół, a mecz zakończyć się remisem.
I było by super, ale tak jest coś takiego:
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
Czyli praktycznie jedna z tych opcji byłaby zbędna, bo oznaczają to samo
Czyli ktoś wygrywa połowę, a mecz kończy się remisem
Jeśli tak jest w istocie, to mamy przerost formy nad treścią, bo wystarczyła by jedna z powyższych opcji.
I to sieje u mnie wątpliwość
4 pozostale opcje są już bardziej logiczne
W każdym razie dzięki
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z Twojej odpowiedzi wynika, że w pierwszej opcji pierwszą połowę musi wygrać 1 lub drugi zespół, a mecz zakończyć się remisem.
I było by super, ale tak jest coś takiego:
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
Czyli praktycznie jedna z tych opcji byłaby zbędna, bo oznaczają to samo
Czyli ktoś wygrywa połowę, a mecz kończy się remisem
Jeśli tak jest w istocie, to mamy przerost formy nad treścią, bo wystarczyła by jedna z powyższych opcji.
I to sieje u mnie wątpliwość
Nie mogę się tu z Tobą zgodzić, bo jednak muszą być tu 2 opcje do wyboru, gdyż przecież szanse na takie rozstrzygnięcie która z drużyn wygra 1 połowę nie są takie same.
Weźmy jutrzejszy mecz w EPL Aston Villa - Everton i kursy tych opcji:
HT-FT 1/2X @10


HT-FT 2/1X @12
i to są dwa zupełnie odmienne zakłady...
...........
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To nie rozumiem, ale pewnie dlatego, że mój angielskie jest na poziomie tłumacza gugle
Ja zrozumiałem, że w poniższych zakładach
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
któraś z drużyn musi wygrać pierwszą połowę, a cały mecz ma zakończyć się remisem
Wtedy nie jest ważne, czy dasz najpierw 1/2 czy 2/1
A jeśli jest inaczej, to nie rozumiem o co chodzi w tym zakładzie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
zrozumiałem, że w poniższych zakładach
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
któraś z drużyn musi wygrać pierwszą połowę, a cały mecz ma zakończyć się remisem
Wtedy nie jest ważne, czy dasz najpierw 1/2 czy 2/1
Owszem któraś, ale to ta konkretnie wskazana: albo jako gospodarz &quot;1&quot; lub gość &quot;2&quot; a wiec nie dowolna - i to robi tę różnicę oddaną innymi kursami tych opcji.
..............
bmw14.5 w związku z tym, że ta pierwsza wcześniej tu zamieszczona odpowiedź od 1xbet.com mnie nie satysfakcjonowała, bo była niepełna - napisałem ponownie do tego buka i właśnie dostałem obszerniejszą odpowiedź objaśniającą te dodatkowe zakłady HT/FT:
................
English Support &lt; [email protected] &gt; napisał:
Dear sir,
You were interested what this type of bet HT-FT 2/1X means.
It means that the first half should finish with the win of the second or the win of the first team and the match should finish with the draw.

HT-FT W1/W2X - Yes
It means that the first team should win in the half time and the second team should win in the full time or there should be a draw

HT-FT W1/W2X - No
The above mentioned conditions should not take place

HT-FT W2/W1X - Yes
It means that the second team should win in the half time and the first team should win in the full time or there should be a draw

HT-FT W2/W1X - No
The above mentioned conditions should not take place

Regards,
1xBet
....................
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Witaj ponownie Edi
Jeśli chodzi o te 4 wersje (te z yes i no) to wydaje mi się, że są one dla mnie jasne
Ale napiszę, by się upewnić
HT-FT W1/W2X - Yes
Ten zakład oznacza, że zespół 1 musi wygrać pierwszą połowę, a na koniec meczu musi być remis lub wygrana zespołu 2
Yes - znacze, że tak będzie
No - taka opcja nie będzie miała miejsce
Dwie pozostale opcje (te z yes i no) są symetryczne, to znaczy, że 2 zespół musi wygrać pierwszą połowe itd.
Popraw mnie, jak nie mam racji
Natomiast tych dwóch opcji dalej nie rozumiem
Chodzi mi konkretnie o opcje
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
Ja zrozumiałem je tak, że któraś z drużyn (dowolna) musi wygrać 1 połowę, a na koniec ma być remis
Bo w przeciwnym wypadku opcja HT-FT 1/2X będzie klasyczną wersją 1/X (z 9 podstawowych) bądź też będzie taka sama jak HT-FT W1/W2X - Yes
Jeśli jest inaczej, to wyłóż mi na chłopski rozum w ojczystym języku, bo jestem zakręcony
Chodzi mi o te dwie opcje, jak dzialają i jakie są między nimi różnice
HT-FT 1/2X
HT-FT 2/1X
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bmw14.5 &gt;&gt; w związku z tym, że dziś bardzo szybko od wysłania maila dostałem od nich tę pełniejszą, drugą odpowiedź - to napisałem teraz kolejną prośbę: aby w odniesieniu do tych opcji HT-FT 1/2X oraz HT-FT 2/1X podali mi jakie konkretnie wyniki HT/FT dadzą wygraną w opcji a/ i jakie w opcji b/ dla kursów @10 i @12 jakie są przy tych opcjach w ich ofercie dla jutrzejszego meczu w EPL Aston Villa - Everton
Mam nadzieję, że taka odpowiedź płynąca ze źródła będzie tu rozstrzygająca i nie pozostawi wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja jestem Tobie wdzięczny, bo zaspokajasz moją ciekawość
W żadnym wypadku nie zamierzam się kłócić
Ale jestem tak już tym zakręcony, że chyba po przysłowiowe pół litra jakiego Gorbaczowa pójdę, bo jak mawiają Rosjanie, bez pół litra nie razbieriosz, a to rosyjski bukmacher
Co mi w tych ich opcjach nie pasuje i nie mogę tego ogarnąć
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bmw14.5, no i niestety zabawa się skończyła ????
Otóż podobnie jak i Ty nie jestem klientem tego buka, lecz chcąc to o co pytałeś wyjaśnić u źródła, pozwoliłem sobie na tę korespondencje z nimi w sprawie zakładów na HT/FT.
Ale po wysłaniu kolejnych pytań odnośnie tych HT/FT i z prośbą, aby podali mi jakie konkretnie wyniki HT/FT dadzą wygraną w opcji a/ i jakie w opcji b/ dla kursów @10 i @12 co jak sądziłem zakończy wszelkie wątpliwości - otrzymałem właśnie maila abym podał im numery kuponów tam zagranych na te opcje.
.........
Dear customer,
Send the numbers of your bet slips
Regards,
1xBet
...........
Co kończy dialog, bowiem nie gram u nich...
Zatem pozostaje taka ścieżka, aby ten kolega który się do Ciebie zwrócił z pytaniami o te opcje HT/FT w 1xbet.com i który jak z tego wynika ma tam chyba konto, zagrał za minimalną stawkę obie te opcje z meczu Aston Villa - Everton
a/ HT-FT 1/2X @10
b/ HT-FT 2/1X @12
i następnie wysłał to moje zapytanie o to jakie bramkowe wyniki w HT/FT dają wygraną w obu tych przypadkach.
Pozdrawiam
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dzięki
Osoby, która mnie o to pytala, nie znam. Spróbuję wyszukać e-mail i zapytać, czy coś podzialał. W razie czego napiszę, a na razie temat trzeba odłożyć.
pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomimo tego, że dla dalszej korespondencji zostałem poproszony o podanie najpierw numerów zagranych u nich kuponów z tymi rodzajami opcji HT/FT - to jednak napisałem do 1xbet ponownie z prośbą o obszerniejsze wyjaśnienie tych 2 zakładów:
a/ HT-FT 1/2X @10
b/ HT-FT 2/1X @12
skoro wcześniej otrzymane wyjaśnienie :
&quot;Dear sir,
You were interested what this type of bet HT-FT 2/1X means.

It means that the first half should finish with the win of the second or the win of the first team and the match should finish with the draw.&quot;
można szeroko interpretować, łącznie z brakiem potrzeby posiadania w ofercie wariantu HT-FT 1/2x skoro nie ma znaczenia, która drużyna wygra w HT.
Dlaczego jednak kursy obu tych opcji wobec tego są różne?
W odpowiedzi dostałem banał w postaci takiej, że:
sposób ustalanie kursów stanowi wewnętrzną sprawę firmy a różnicę pomiędzy HT-FT 1/2x a HT-FT 2/1x już mi szczegółowo wyjaśnili w poprzedniej korespondencji...
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Muszą inaczej wycenia prowadzenie po przerwie np realu madryt a levante - chyba ktoras druzyna ma wieksze szanse na prowadzenie w przerwie. Nie widze tu nic dziwnego... a samo typowanie.... obstawiasz ktora druzyna prowadzi po I polowie ale mecz musi zakonczyc sie remisem. Nie wiem czy czesto by sie to trafiło ale jak kursy ponad 10 to moze i warto ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
lucek&gt;&gt; ale zwróć uwagę na to, że ich odpowiedź oparta jest o objaśnienie mi tylko opcji HT-FT 2/1x i ma formę następującą, gdzie piszą w liczbie pojedyńczej bet, wiec dotyczy to tego właśnie zakładu:
&quot;Dear sir,
You were interested what this type of bet HT-FT 2/1X means.

It means that the first half should finish with the win of the second or the win of the first team and the match should finish with the draw.&quot;
Więc skoro wg tego objaśnienia, zawierając zakład HT-FT 2/1x obstawiamy wygraną w HT pierwszego lub drugiego zespołu i remis w FT, to na co zakładamy się przy wyborze innej opcji HT-FT a mianowicie HT-FT 1/2x jak nie na wygraną w HT zespołu pierwszego lub drugiego i końcowy remis?
Firma 1xbet wprowadziła takie zakłady, rozszerzając powszechnie występujące 9 typów zakładów na wyniki HT/FT o te rodzące zapytania dodatkowe opcje.
I właśnie to wzbudziło wątpliwości u autora wątku, czyli bmw4.5 , zaś ja chciałem to wyjaśnić u źródła - ale od ich supportu nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi i w ich ostatniej odpowiedzi dojechaliśmy do ściany, gdy napisali mi, że &quot;różnicę pomiędzy HT-FT 1/2x a HT-FT 2/1x już mi szczegółowo wyjaśnili w poprzedniej korespondencji&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pomocy...
Jak mam zagrać na remis do przerwy lub na koniec meczu?
Nie mogę ogarnąć ich oferty i tych chorych oznaczeń...
===
Dobra, mam... Jezus Maria, napisałem im na czacie + @ i dostałem dwie odpowiedzi, że &quot;przekazali sprawę specjalistom, dostanie Pan odpowiedź&quot;. Znalazłem... szukałem w zakładce HT-FT, lecz niepotrzebnie. Istnieje osobna zakładka &quot;Wynik pierwszej połowy meczu&quot; i tam mamy &quot;Remis do przerwy lub po meczu - Tak&quot;.
Rosja...
 
Do góry Bottom