>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podział na koszyki - Euro 2008.

R 0

robert-20790

Użytkownik
Moim zdaniem z Hiszpanami nie mamy raczej szans. Grają po prostu za dobrze. Mówię o grupie jednak w Finale z Hiszpania mamy wieksze szanse ???? To samo o Italiankow moge powiedziec, rowneiz szanse mizerne.

Na pewno sznse na wygrana z portugalia zmalaly i do bardzo. portugalczycy po kiepskich meczach rowniez peechowym dla nich z polska, wydaje mi sie ze z nami wygraja, raczej pewne.

Austria (nie wiem za bardzo jak oni graja)
Polska (pewniak, WYGRAMY WYGRAMY MISTRZOSTWA)
Chorwacja (chorwaci wygrali z anglia po zawalistym meczu. Ciekawie)
Holandia (Niemcy)

Ogólnie to wszystkie zespoly sa mocne. Jest to gra narodow a nie liga mistrzow tutaj patrzy caly kraj. Emocje gwarantowane.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Nie popadajmy w hurra-optymizm z tym wygrywaniem w Euro. Mielismy wyjsc z grupy na wczesniejszych i wczesniejszych mistrzostwach swiata a wiadomo jak to sie skonczylo. Moja propozycja na grupe:

Grecja
Szwecja
Polska
Turcja / Rosja

Podpasowalaby nam taka grupa, nie za ciency - nie za dobzi , z takimi polacy umieja grac i wygrywac x]
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie popadajmy w hurra-optymizm z tym wygrywaniem w Euro. Mielismy wyjsc z grupy na wczesniejszych i wczesniejszych mistrzostwach swiata a wiadomo jak to sie skonczylo. Moja propozycja na grupe:
Grecja
Szwecja
Polska
Turcja / Rosja
Podpasowalaby nam taka grupa, nie za ciency - nie za dobzi , z takimi polacy umieja grac i wygrywac x]
Jakim cudem Polska może być z Rosją lub Turcją w grupie, skoro są w jednym koszyku ?
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy chcą tą Portugalię. Byle nie Portugalczycy. Jeśli byśmy mieli z nimi zagrać pewne jest, że będą grali z jeszcze większą motywacją aby zemścić się za eliminacje.
Moja wymarzona grupa dla Polaków to:
AUSTRI
A(zdecydowanie najsłabszy zespół na ME)
SZWECJA(w eliminacjach nie pokazali niczego nadzwyczajnego - są do ogrania)
NIEMCY(przydałby się rewanż za Mundial, pod warunkiem, iż dobrze zagramy z powyższymi rywali, pomimo porażki w dalszych rundach unikniemy groźnego rywala, chociaż Portugalia mogłaby się tutaj również znaleźć)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Szwajcaria nas ogra , młodych mnóstwo + swoje stadion. W Szwajcarii sędziowie nibędą pomagać nikomu , co innego Autsraki Niemcom.
Lepiej niegrac z gsopodarzami , a z idioitami lepiej grac w Szwjcarii , FIFA sie wtedy pewnie podlozy i da im Michela.
Grupa marzeń - Holandia , Szwecja , Wermachty [aka SS , Szkopy , Foksdojcze] , Polska - [gramy w Szwjacarii]
Holandia jest słaba , pamietam mecze kiedy grali lepiej , mają dołek od kilku - kilknastu miechów.
Szwecja - wypadlao by ich ograć [MŚ10.06.2006 : TiT - Szwecja 0-0 :] dla przypomneinia]
Wermacht - tych ch***w najlpiej wysoko pokonać i niech niewyjdą z grupy. 3/4 emigranty z Afryki , Azij i Karaibów [Wymieniecie mi kolesia urodzonego na ziemi SS i majace korzenie Wermachtu i majacego mniej niż 27 lat i grajacego w reprezentacij przeymjaniej rok.]
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
[MŚ10.06.2006 : TiT - Szwecja 0-0 :] dla przypomneinia]
hahaha... nie było takiej osoby która by umoczyła na tym meczu :-D Sam Borek chyba stracił duże pieniądze na tym meczu bo minę miał nie tęgą i jeszcze mówił &quot;po obejrzeniu tego meczu niejedna osoba zastanawia się czy zakłady bukmacherskie mają sens&quot; :jezora:
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
hahaha... nie było takiej osoby która by umoczyła na tym meczu :-D Sam Borek chyba stracił duże pieniądze na tym meczu bo minę miał nie tęgą i jeszcze mówił &quot;po obejrzeniu tego meczu niejedna osoba zastanawia się czy zakłady bukmacherskie mają sens&quot; :jezora:
Ja tez bym umoczył jakbym wyslał brata do STS-a :] Buki na tym meczu zarobiły mnóstwo kasy to fakt , pierwsze dni wtedy to szcególnie ktoś zarabiał $$ , ale wiadomo grali w kraju skąd pochodzi sporo bukmacherskich firm , a Austria jest zaraz obok :]
Chodziło mi głównie o to że trenerem Trynidadu i Tobago był Leo ... :spokodfhgfh:
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Siedzimy w bukmacherce i wiemy jakie rzeczy sie zdarzają ;)
Faworyci są ale są też niespodzianki. Szczególnie na Mistrzostwach
takiej klasy. Najlepszy przykład? Reprezentacja Grecji ;) Wyszła z grupy
i eliminowała każdy znakomity zespół na tamtym Euro ;) Czechów którzy
wtedy wygrali wszystkie mecze w grupie, Francuzów,i Portugalczyków.
Pamiętam kursy w STS (długoterminowe) gdzie typowało sie zwycięsce
Euro 2004. Kurs na Grecje wynosił chyba 150 lub 300 zł ;) Więc musimy
docenić to co Reprezentacja Polski robi dla nas, i nie mówić że od tych
dostaniemy czy od tych, tak zgadza sie.... są faworytami. Ale tak jak w
przykładzie Grecji, na tych mistrzostwach wszystko jest możliwe ! ;)
Moja propozycja:
Austria
Czechy
Szwecja
Polska
Ps. Chciałbym najbardziej Szwedów ;) Zobaczyć czy Polska teraz potrafi z nimi wygrać ;)
Pozdrawiam !
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Wszsyscy dają Austrie , fakt słaba , ale GRA U SIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co to znaczy grac u siebie polecam ostatnie MŚ w 06 i 02 roku.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To kogo polecasz z pierwszego koszyka?
Przypomnij sobie Belgium &amp; Holland. Co Belgia pokazała na tamtym turze... Podobnie będzie z Austrią :p
 
Do góry Bottom