>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28 kolejka Ligue 1 [26-28 ] luty 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed Nami 28 kolejka Ligue 1.
W niedzielny wieczór mecz, na który czeka pół piłkarskiej Francji.
Lyon podejmie PSG. Czy to w końcu czas, w którym PSG przegra swój pierwszy mecz w sezonie ? Czy Lyon na nowym stadionie uraduje serca swoich kibiców ?
Z pewnością to mecz, na który jest wiele pomysłów do typowania.
Zapraszam również do dyskusji na temat pozostałych spotkań.​
 
psm 921

psm

Użytkownik
Nicea-Bastia 1 1,85 bet365
Pojedynek trzeciej z dwunastą drużyną Ligue 1 wydaje mi się mieć jednak bardziej zdecydowanego faworyta niż na to wskazują kursy.&quot;value&quot; na Bastie wynika prawdopodobnie z odniesienia dwóch zwycięstw w ostatnich spotkaniach i pokonania Lyonu cztery kolejki temu.To przyjrzyjmy się bliżej,te dwie wygrane to z Troyes,czyli przyszłym spadkowiczem i dostarczycielem punktów i słabiutkim Reims(17 pozycja),które warto podkreślić było jedyną wygraną wyjazdową Bastii.Z Lyonem zaś wygrali kiedy Ci notowali fatalną serię, jedna wygrana na 10 meczy,nie z kim innym jak ze wspomnianym Troyes...a u siebie Bastia jednak jest bardzo mocną drużyną. Drugi czynnik wpływający na takie kursy to brak wygranej w ostatnich 3 spotkaniach Nicejczyków.Ale mecze te warto podkreślić nie były z chłopkami do bicia a z Monaco,Marsylią i wyjazd z Bordeaux...Bezpośredni pierwszy mecz też dla dzisiejszych gospodarzy 3-1.Jak dla mnie kursik 1,85 jak najbardziej do pogrania.Polecam.
edit#
Trzeba jeszcze dodać że to już się zaczyna robić walka o LM, a to dla Nicei niepowtarzalna szansa dlatego takich okazji jak ta na zarobienie punktów po prostu marnować nie mogą,także 100% motywacji też przemawia za nimi,w przeciwieństwie do ligowego średniaka,co nie znaczy oczywiście że goście przyjechali tam na kacu... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zgadzam się z typem @ psm.
Nice ostatnio dwa remisy i przegrana. Jestem przekonany, że będzie bardzo duża determinacja w gospodarzach do wygrania tego meczu. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie zagra Ben Harfa.
Nice tylko raz w historii nie strzeliło gola w meczu na własnym boisku przeciwko Bastii. Było to właśnie ostatnie bezpośrednie starcie w Niceii. Myślę, że jeśli ktoś szuka jakiegoś bardzo mocnego betu do dołożenia do jakiegoś ako na dzisiaj to jest to dla mnie gol dla dzisiejszych gospodarzy. Kurs wynosi 1,25 w STS. Ja dziś tylko pobieram tyle z Ligue 1 i łącze to z innymi dwoma zdarzeniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Tak na szybko bo zaraz mecze.
Dla zabawy i zgodnie ze statystykami:
Toulouse - Rennes typ X2 1.7 ✅
Toulusa 2/13 meczów wygranych u siebie w tym sezonie rywale tylko 3/13 porażek na wyjazdach

Troyes - Lorient typ X2 1.45 ✅
Troyes 0/13 meczów wygranych u siebie w tym sezonie

Nie interesuje się zbytnio składami i z kim grają ale statystyki przemawiają żeby sobie to zagrać

@Nole : Po pierwsze dodawaj proszę bukmachera, u którego grasz. Po drugie w tym dziale dodajemy chociaż kilka zdań na temat spotkań, co przemawia za danym typem. Na przyszłość takie wpisy będę usuwał...
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Lanie wody:
Widzę że to forum nadal służy do lania wody obrażania się i podawania typów na przekór innym użytkownikom co widać najbardziej w dziale tenis.
Nie będę się jednak obrażał nie interesują mnie żadne pochwały plusy ani bluzgi wszak mod ma zawsze racje chociaż jego bardzo mocny powyższy typ nie wszedł miał rację kierując się statystyką za co należy mu się pochwała.
Dziś typy weszły jutro nie wejdą albo odwrotnie woda nalana żeby nie totalnie podam typ.

To czytać:
Nantes - Monaco typ X2 1.6 całoroczny ✅
Statystyka:
Gospodarze wygrali 6/13 meczów u siebie w tym sezonie.
Goście przegrali 2/13 meczów wyjazdowych w tym sezonie.
H2H pomiędzy zespołami wygląda dosyć dobrze dla gości bez głębszgo wnikania.
Składy,osłabienia do sprawdzenia przed betem.

Jedyną moją obawą(oprócz wariancji oczywiście) w tym typie jest układ tabeli gdzie gospodarzom może bardziej zależeć na zwycięstwie niż gościom którzy mają dość klarowną sytuacje i ewentualna ich porażka niewiele zmieni.
Mimo wszystko wybieram ten typ spośród niedzielnych meczy w tej lidze jednak gram go za średnią/małą stawkę.
Mam nadzieję że analiza spodoba się moderatorowi i nie usunie bo się naprodukowałem. :grin:
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mam nadzieję że analiza spodoba się moderatorowi i nie usunie bo się naprodukowałem.
Prosiłem o dodanie bukmachera.
Z tym produkowaniem to nie przesadzajmy ???? Nie chcę Cię zniechęcać do dodawania wpisów i typów. Regulamin działu jednak jasno mówi, że każdy typ podany w tym dziale wymaga sensownego uzasadnienia.
Może masz jakieś przemyślenia na inne jutrzejsze mecze ?
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Jeśli chodzi o moje przemyślenia an jutrzejszy dzień to myślę , że jutro OM skasuje 3 pkt. Jakoś szczególnie się Ligue 1 nie interesuje i nie śledzę , ale oglądałem czwartkowe spotkanie w LE piłkarzy OM i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyli. Grali na ciężkim terenie i mogą mówić o sporym pechu w końcówce spotkania. W ogóle uważam , że Marsylii szczęście nie dopisuje w tym sezonie. W składzie jest spora jakość i potencjał , który nie jest w pełni wykorzystany. Personalnie ekipa jest na walkę o top3 dlatego może być zaskoczeniem tak słaba pozycja w tabeli. Marsylia gra solidnie , rzadko przegrywa mecze , ale też powinna częściej wygrywać biorąc pod uwage ich potencjał. Jutro rywal nie jest zbyt mocny i goście powinni to ugrać.
Dodam , że tabela jest bardzo spłaszczona jak to w lidze francuskiej i przy dobrym finiszu OM ma szanse na 3 lokatę. Jeśli jutro zainkasuje 3 pkt to będzie to strata zaledwie 2 pkt do Nicei , która już swoj mecz rozegrała.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Najciekawsze drużyny Ligue 1 grają właśnie dzisiaj. Czy to oznaczać będzie spektakularne mecze ? Mam spore wątpliwości...
Marsylia po odpadnięciu z Ligi Europy jedzie do Ajaccio. Myślę, że przemyślenia i tok rozumowania @Janek Bambo są jak najbardziej właściwe. Gospodarze dzisiejszego spotkania nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania na własnym stadionie w 2016 roku.
Gazelec znajduje się w strefie spadkowej i traci 4 pkt do miejsca 17 mając rozegrany mecz mniej od Reims. Według mnie w takich meczach zawsze pojawia się taka nadzwyczajna mobilizacja, bo przecież przyjeżdża wielki rywal. No właśnie wielki głównie z nazwy klubu, a nie poczynań w tym sezonie. Mimo wszystko chęć pokonania takiego rywala przed własną publiczością jest znacznie większa niż przykładowo Reims ????
Marsylia pierwszy mecz w sezonie z Gazelec zremisowała u siebie 1:1. W zasadzie w tym momencie mają przed sobą 11 ważnych meczy w lidze. Jeśli się obudzą to mają szansę zakończyć ten sezon w top 3. Tak jak wspomniał przedmówca, różnice punktowe są niewielkie. Ja jednak nie zaufam już w pełni graczom z Marsylii i dlatego pobieram na ten mecz opcje w miarę bezpieczną, a więc X2 po 1,28 bet365. Marsylia po przegranym meczu z PSG miała już parę szans na rzekome przełamanie. Mogli wygrać u siebie z Athletic, mogli z St. Etienne. Z pierwszymi przegrali, a a zielonymi cudem zremisowali. Owszem zagrali nieźle w Bilbao, ale to jest loteria. Jak im wyjdzie mecz to jest niezle, jak nie to padaka. Wierzę, że dziś nie przegrają, ale na czysty win...według mnie szkoda ryzykować większą kasą.
O meczu Nantes bardzo krótko...Zanim ktoś będzie grał coś w stronę Monaco niech zwróci uwagę, że drużyna dzisiejszych gospodarzy nie przegrała spotkania od 15 spotkań...a to 16 przegrane spotkanie było właśnie 1:0 z Monaco...
W Monaco nie zagarają dziś Coentrao, Traore, Dirar, Carrillo. Ja ten mecz omijam.
To co dzisiaj najciekawsze to wieczór w Lyonie. Spotykają się dwie &quot; największe francuskie firmy &quot; w ostatnich latach. Lyon wygrywając ten mecz ma szansę na wskoczenie do top 3.
Paryż przez 27 kolejek nie przegrał ani jednego meczu. To wynik z pewnością spektakularny nawet jak na takie duże rozbieżności w budżetach klubów Ligue 1. Przed sezonem gdyby ktoś mnie zapytał gdzie PSG ma przegrać, to boisko i nowy stadion w Lyonie byłby chyba moją pierwszą propozycją. Tak byłoby przed sezonem...jak sprawa wygląda dziś ? Zupełnie inaczej...Lyon to tak naprawdę średniak. Odpadł z fazy grupowej LM kosztem...Gent. Gent przegrał na własnym stadionie 2:3 w Wolfsburgiem...Gdzie zatem dzisiaj jest miejsce w Europie Lyonu...Ciężko o tym w ogóle mówić. Według mnie czysto piłkarsko PSG powinien dziś rozjechać Lyon bez żadnego ale. To co budzi jednak moje wątpliwości to głównie motywacja. Oczywiscie Paryż zagra tak, aby wygrać...ale cel główny na ten sezon to Liga Mistrzów. Lyon 4 bezpośrednie starcia przegrał. Ostani bezpośredni mecz u siebie zremisował 1:1. Teraz składy...Lyon niestety jest dość mocno osłabiony...nie zagrają dziś : Valbuena, Tolisso, Kalulu, Fekir ,Umtiti, Grenier, Jallet.
Cała nadzieja w Lacazette. W PSG zabraknie Pastore, Angela i oczywiście Auriera.
Według mnie oceniając całokształt sytuacji w tabeli, składów, motywacji oraz czystych umiejętności piłkarskich nasuwa się dziś BTS. Nie wiem kto ten mecz wygra... Pewnie Paryż patrząć na to pragmatycznie, ale chyba sam w to nie chcę wierzyć...Wydaje mi się, że Lyon stać dziś na gola...jeśli on nie padnie, a Paryż wysoko wygra to Ligue 1 niestety straci coś co można nazwać meczami na szczycie. Lyon-PSG bts / 1,90 bet365 +++
AKO @ 2,45 bet365
Gorąco zapraszam do dyskusji...do meczu jeszcze wiele godzin ...
Może ktoś uważa inaczej ?
@Robson, co sądzisz ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
W Lyonie szedlbym bardziej w stronę undera. PSG na wyjazdach nie lubi się wysilać... Lyon będzie zapewne zmotywowany i będzie raczej skupiał się na obronie i będą szukać okazji na kontrę. PSG raczej myśli o rewanżu na Stamford Bridge.
Mój typ na to spotkanie:
Under 2,5
Kurs 1,92
Marathonbet
Stawka 4/10
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Ja na dziś gram &quot;Zielonych&quot;. Co prawda są po pucharach, ale wg mnie i tak są lepsi od rywala. Ich kadra zatrzyna się stabilizować. W meczu z Monaco (1-1) gdzie byli dla mnie zespołem lepszym, nie grało pół składu. Teraz sytuacja jest lepsza, dlatego myślę, że wygrają.

St Etienne 1 @1,73 3/10 fortuna
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mecz GFC Ajaccio - Marsylia został odwołany, także nie ma sensu mrozić pieniędzy.
Mecz odwołany z uwagi na fatalny stan murawy ( dwa dni pada deszcz ).
Murawa wygląda jak jedno wielkie błoto. Wobec powyższej sytuacji gram dziś sam BTS w meczu wieczornym.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma sensu grać undera w meczu Lyonu z PSG bo jak paryżanie ruszą to nie muszę się wcale zmęczyć, a mecz może się skończyć 0:3, w Ligue One nie ma przeciwnika dla PSG, a Lyon gra średnio nie jest to obecnie klub, który może namieszać co pokazało odpadnięcie z LM, dwa zwycięstwa pod rząd w lidze na własnym stadionie mają go stawiać dzisiaj w lepszym świetle? Jak po tych dwóch zwycięstwach przyszła wyjazdowa porażka z Lille, które w lidze też nie zachwyca. Uważam, że to Paryżanie powinni dzisiaj wygrać, pisanie, że mogą się oszczędzać przed meczem z The Blues jest trochę głupie bo równie dobrze mogę napisać, że jak wysoko wygrają z Lyonem to podejdą w lepszych humorach do meczy na Stamford Bridge.

Jak już pisałem odradzał bym undery bardziej jestem skłony zagrać typ @Nole z BTS&#39;em, a osobiście wybrałem na ten mecz beta PSG więcej rożnych @ 2.4 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom