>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Real Madryt - Atletico Madryt, HIT 26 kolejki Primera Division [27 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



VS





100zł na Darmowy zakład w BetClic

Pierwszy z poważnych testów dla trenera Zinedine Zidane, po wpadce z Malagą Real traci już znaczny dystans do liderującej Barcelony. Atletico ostatnio wygrywa bardzo minimalnie, czy są w stanie uprzykrzyć życie Los Blancos na Bernabeu?

Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Jakiej wpadce z Malagą... pokaźna suma wpadła za 1X. Od dawna wiadomo, że Real gra patologię na wyjazdach. Ledwo przebija się przez słabą Granadę, remisuje z Betisem, który przed ich meczem ~10h nie strzelił gola, a przełamał się właśnie z &quot;królewskimi&quot;. Malaga w końcu ruszyła i u siebie bardzo ciężko komukolwiek ją tknąć. Dokonała tego niedawno Barcelona po bardzo trudnym spotkaniu. Poza nią, Malaga wygrywała z bardzo mocnymi rywalami, w tym z Atletico Madryt. Co mnie zaskoczyło? Mecz Realu z Romą i ich postawa na wyjeździe. Na szczęście Malaga ich szybko sprowadziła na ziemię, a Real - nie oszukujmy się, może dziękować.. samym sobie, jak i sędziom za remis. Gol ze spalonego... to boli podwójnie, a mimo wszystko gospodarze się podnieśli i praktycznie zdominowali Real. Goście mieli farta, że wywieźli stamtąd 1 punkt.
Natomiast o ich formie u siebie możemy mówić same superlatywy (nawet 0:4 od Barcelony jest super:grin: ). Real u siebie to inna drużyna - wystawia najmocniejszy skład nawet na słabiaków i nie ma, że boli. Bombarduje, żeby nabijać statystyki i cieszyć swą grą kibiców. Natomiast Atletico coś ostatnio niemrawo. Mecz z Villarealem - cholernie nudny.. zero sytuacji, a jeśli już, to Torres nie zawodził i nie zamieniał ich na gole, Griezmann zszedł, no i atak siadł. Nie widzę ich w tym &quot;rewanżu&quot; (pierwszy mecz 1:1, gdzie szczęśliwie udało się Atletico wyrównać, ale to przez głupie błędy i najwyraźniej prowokacyjne podejście Realu). Tutaj wyczuwam podwójne spięcie tyłków Realu - szansa na samodzielne, na chwilę obecną - wicemistrzostwo ligi, wyprzedzając bezpośredniego rywala, no i fakt, iż coś się jednak zacięło w Atletico.

Real Madryt
@ 1.90 sportingbet
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Kurs na Real jest w sam raz do grania. Jest wiele czynników które przemawiają za Realem, a oto najważniejsze z nich:
1. Atletico jest w słabej dyspozycji fizycznej ( sporo meczów w styczeń/luty rozgrywali), już z Villarealem u siebie wyglądali słabo kondycyjnie
2. Słaba postawa linii ofensywnej Atletico w ostatnich meczach, jak już strzelą to max. 1 gola
3. Grają mecz w środę z PSV na wyjeździe w Holandii, a Real ostatni mecz grał w niedziele o 16, także Atletico będzie miało bardzo mało czasu na regenerację, a co mówić o jakiś solidnych przygotowaniach.
4. Jest to bezpośredni pojedynek o 2 miejsce, bo wszyscy wiemy że Barca 1 na pewno nie odda. Jeśli będzie miała bezpieczną przewagę na koniec sezonu to może sobie odpuścić mecz z Atletico na Camp Nou (możliwe kontuzje, mecze LM i finał pucharu króla) a także chęć aby ich znienawidzony rywal- REAL zajął 3 miejsce ????

Jak dla kurs bardzo zachęcający, trzeba jeszcze obejrzeć dzisiaj ich mecz i wtedy będzie się miało pełen wgląd w sytuację Atletico.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kurs na Real jest w sam raz do grania. Jest wiele czynników które przemawiają za Realem, a oto najważniejsze z nich:
1. Atletico jest w słabej dyspozycji fizycznej ( sporo meczów w styczeń/luty rozgrywali), już z Villarealem u siebie wyglądali słabo kondycyjnie
2. Słaba postawa linii ofensywnej Atletico w ostatnich meczach, jak już strzelą to max. 1 gola
3. Grają mecz w środę z PSV na wyjeździe w Holandii, a Real ostatni mecz grał w niedziele o 16, także Atletico będzie miało bardzo mało czasu na regenerację, a co mówić o jakiś solidnych przygotowaniach.
4. Jest to bezpośredni pojedynek o 2 miejsce, bo wszyscy wiemy że Barca 1 na pewno nie odda. Jeśli będzie miała bezpieczną przewagę na koniec sezonu to może sobie odpuścić mecz z Atletico na Camp Nou (możliwe kontuzje, mecze LM i finał pucharu króla) a także chęć aby ich znienawidzony rywal- REAL zajął 3 miejsce ????
Jak dla kurs bardzo zachęcający, trzeba jeszcze obejrzeć dzisiaj ich mecz i wtedy będzie się miało pełen wgląd w sytuację Atletico.
kolego Barcelona z Atletico w lidze w tym sezonie juz grała 2 mecze(ostatni bodajze 3 tygodnie temu) także nie pisz farmazonow
 
T 10

tswks

Użytkownik
Ja w derbach Madrytu spróbuję zagrać typ który pierwszy mi się narzuca przy okazji bezpośrednich spotkań obu zespołów czyli typ na żółte kartki.
Ostatnie starcia pomiędzy tymi zespołami obfitowały w kartki obu kolorów i mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie.
Niestety nie widzę jeszcze u buków tego zakładu, ale mam nadzieję że wystawią linię na poziomie 6,5 i dadzą do tego sensowny kurs ????

STS wystawił linię 7,5 na żółte kartki po kursie 1,75
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Niestety nie widzę jeszcze u buków tego zakładu, ale mam nadzieję że wystawią linię na poziomie 6,5 i dadzą do tego sensowny kurs ????
Wątpię żeby, któryś buk wystawił na to spotkanie linię 6,5 i to jeszcze z dobrym kursem. Znając życie będzie linia 7,5 po kursie w okolicach 1.80. Oczywiście taka linia też śmiało do pokrycia. Ja prawdopodobnie w tym meczu też pójdę w stronę kartek tyle, że skupię się na gościach. Chociaż to też zależy od kursu, bo linia na kartki Atletico prawdopodobnie będzie 4,5. Może trafi się fajny kurs na kartkę dla danego zawodnika. Zobaczymy..
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Biorąc pod uwagę terminarz spotkań i jego napiętość to na nieco bardziej uprzywilejowanej pozycji jest Real. Do tego mają mecz u siebie, bo gdyby grali na Calderon to nie wróżyłbym im nic dobrego. Z drugiej strony teraz przyjdzie im się mierzyć po raz kolejny z bardzo dobrze poukładaną drużyną. Zobaczymy jak Francuz zareaguje na zasieki postawione przez Atletico. Mam pewien pomysł w głowie, ale wszystko zależy od wystawionej linii. Jeśli tylko się pojawi to szerzej przeanalizuję ten mecz.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Moim zdaniem, fajna linia jest na rzuty rożne Atletico. W Unibecie jest over 4,5 RR @1,98 ✅. Myślę, że warte rozważenia oraz linia na wszystkie RR 9,5 @1,65 lub 10,5 2,05. Wszyscy dobrze wiemy, jaki styl u siebie pokazuje Real - na wskroś ofensywny. Atletico również słynie z tego, że nabijają dużo rożnych, gdyż ich styl bazuje na wrzutkach z bocznych stref (Juanfran, Filipe Luis) lub dośrodkowaniach z rzutów wolnych.
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Kadra Atlético:
Bramkarze: Moyá i Oblak.
Obrońcy: Godín, Filipe, Gámez, Lucas, Juanfran i Giménez
Pomocnicy: Koke, Kranevitter, Óliver, Augusto, Gabi, Saúl i Thomas.
Napastnicy: Griezmann, Fernando Torres, Correa i Vietto.
Kontuzjowani: Carrasco, Savić i Tiago.

Kadra Realu Madryt:
Bramkarze: Keylor Navas, Casilla i Yáńez.
Obrońcy: Varane, Ramos, Nacho, Carvajal i Danilo.
Pomocnicy: Kroos, James, Casemiro, Kovačić, Modrić i Isco.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé, Lucas Vázquez i Borja Mayoral.
Kontuzjowani: Gareth Bale, Marcelo i Pepe.
Decyzją trenera: Arbeloa.

źródło: realmadryt.pl
 
G 53

gw87

Użytkownik
Kluczem do odbierania punktów Realowi jest solidna gra w defensywie, a z tego właśnie słynie Atletico i to nadal, pomimo słabszej dyspozycji ich ofensywy, działa u nich nienagannie poza pojedynczą wpadką z Celtą Vigo.
Atletico w lidze ma patent na Królewskich, którzy z Atletico radzą sobie jedynie w formule mecz i rewanż w jakiś Pucharach Króla, czy LM, ale również ze zmiennym skutkiem, ale już w lidze na 5 ostatnich spotkań, to Atletico wygrało 3 razy i 2 razy padł remis przy zerowej liczbie wygranych Realu Madryt.
Żeby pokonać zasieki Atletico trzeba posiadać wielką jakość na skrzydłach i tam wykonywać różnicę, tak jak Celta ma jakość na bokach i tak jak Barcelona, która dzięki temu osiąga regularnie dobre rezultaty z Atletico.
Ronaldo w meczach z Atletico praktycznie nie istnieje. Od dłuższego czasu facet ma problemy w pojedynkach 1v1, a tutaj będzie podwajanie i potrajanie. Bejl kontuzja i na mecz z Atleti wypadła ich największa jakość na skrzydłach = Marcelo. Moim zdaniem wielki cios. Facet potrafi zrobić różnicę. Minąć jednego, dwóch rywali i zagrac idealną piłkę na nos. Bardzo tego zabraknie.
Moim zdaniem będzie tu niezła siepka z małą ilością bramek. Real nie będzie miał pomysłu na sforosowanie Atleti, a ci z kolei wystąpią na skrzydłach z Koke i Saulem(czyli tacy bardziej pół skrzydłowi, a pół rozgrywający, ale walczacy), a w środku typowa destrukcja w postaci Augusto i Gabiego.

Moim zdaniem Real pomimo, że u siebie, to niczego w tym meczu nie wskóra. Gdyby nie fatalna ostatnimi czasy skuteczność napastników Atleti i brak Carrasco to postawiłbym być może na czystą wygraną Rojiblancos, ale jako, że widzę tu bardziej remis z delikatnym wskazaniem na Atletico po jakiejs kontrze(jakas okazje sobie na pewno wypracują), a kursy faworyzują Real, to mój typ jest taki:

Atletico lub remis 2.0 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@up
Dokładnie, aż się zdziwiłem, że każdy na ślepo typuje real. Przecież to derby, bardzo niepewny mecz z resztą Atletico zawsze zaskakuje w takich spotkaniach, na początku sezonu miałem przeczucie, że Barcelona wygra sezon i teraz jestem pewien, a ten mecz z Atletico będzie tylko potwierdzeniem ;)
Ps. Też typuje 02, za sto. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Real Madryt - Atletico
Typ: powyżej 7.5 żółtych kartek
Kurs: 1.75
Buk: unibet
Wynik:
Hitem weekendu są bez wątpienia sobotnie derby Madrytu na Santiago Bernabeu. Zarówno dla Realu, jak i dla Atletico jest to meczu o pozostanie w walce o mistrzowski tytuł. Ja jednak w tych bardzo ważnych derbach dla obu klubów idę w stronę kartek. Historia bezpośrednich spotkań już wielokrotnie pokazywała, że tak wysoka linia została pokryta!. Dobrze wiemy jak wyglądają Derby. Niema mowy o żadnym odpuszczaniu, walczy się do końca, niema odstawiania nogi!. Dziś zapewne tak będzie. Liczę na to, że w pierwszej połowie zobaczymy choć jedną bramkę, a to spowoduje, że nerwowość będzie narastać z każdą minutą. Na sam koniec dodam, że sędzią tego spotkania będzie Pan Close Gomez, który w obecnym sezonie la Liga pokazał 84 żółte kartki w 14 spotkaniach. To daje wysoką średnią 6 kartek na mecz!. To jeszcze bardziej przekonuje mnie do zagrania tego Typu.
Typ: Czy zostania przyznana czerwona kartka - TAK
Kurs: 2.40
buk: unibet
Wynik:
W meczu o tak o wysoką stawkę nie może zabraknąć czerwonego kartonika. Pan Gomez nie pokazuje ich za dużo, bo obecnie pokazał tylko jeden czerwony kartonik, lecz jestem zdania, że dziś piłkarze dadzą mu do tego powody żeby wyjąć czerwo.
Żółte kartki
Godin - TAK. Wynik: 31 minuta ✅
Filipe Luis - TAK. Wynik: 37 minuta ✅
Gabi - TAK. Wynik:
Koke - TAK. Wynik:​

Może ktoś pomyśli, że jestem szaleńcem, ale tak nie jest. Cała czwórka to największe osoby, które walczą u boku Simeone. Dziś zapewne niejednemu z tych panów puszczą nerwy, a gdyby tak gospodarze ustrzelili coś w pierwszej połowie to nie będzie się o co martwić. W derbach Już kilkakrotnie zdarzało się tak, że wyżej wspomniana czwórka otrzymywała żółte kartki. Jestem zdania, że dziś będzie podobnie, a pan Gomez mnie poprostu nie zawiedzie.

Jestem pewien, że każdy z was znajdzie coś dla siebie w podanych przeze mnie typach.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Real Madryt - Atletico
- Arcyważny mecz w Primera Division. Wielkie derby Madrytu, w których cel jest tylko jeden: ZWYCIĘSTWO. W innym wypadku, dana z ekip może powoli żegnać się z tytułem.
- Real Madryt mocno zawiódł w poprzedni weekend zaledwie remisując przeciwko Maladze. Przez co mają aż 9 oczek straty do Barcelony. Nieskuteczność raziła w poprzedni weekend.
- Zinedine Zidane nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z Bale&#39;a czy Marcelo. Nie ma jednak dramatu kadrowego. Wiele zależeć będzie oczywiście od dyspozycji Ronaldo.
- Atletico także zawiodło w poprzedniej kolejce. Bezbramkowy remis z Villareal i spory niedosyt. Choć ten był jeszcze większy po remisie z PSV w środku tygodnia. I to może martwić Diego Simeone. Mianowicie brak konsekwencji w napadzie. Szczególnie zastopowana maszyna w postaci Griezmanna mocno odbija się na całej drużynie.
- Historia spotkań obu ekip jest w ostatnim czasie mocno underowa. Do tego nie dominuje żadna z drużyn.
Liczymy jednak na przełamanie. Mianowicie na sporą liczbę trafień w tej konfrontacji. Jedni i drudzy mają coś do udowodnienia, a do tego będą walczyć do upadłego o zwycięstw. I stąd nasz typ:
Powyżej 2.5 gola, 1.95 Sportingbet ⛔ 0:1
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Typ: gospodarze powyżej 5,5 rożnych
Kurs: 1.80 betsson

Jako że moim zdaniem stawianie 1X2 w tym meczu mija się z celem, bo wynik może być zarówno 3:0 jak i 0:3 (po pierwsze są to derby, po drugie jak ktoś tam w analizie wcześniej pisał że real gra ostatnio świetną piłkę a atletico z psv w LM zagrało bardzo przeciętnie to nóż się w kieszeni otwiera, po trzecie walka o tytuł wicemistrza i ewentualne pozostawienie sobie szans na dogonienie lidera), mam tutaj ciekawy i o wiele mniej ryzykowny zakład. Będzie to mecz ofensywny, nawet goście zagrają zapewne o wiele bardziej ofensywnie niż z większością zespołów na wyjazdach. Real będzie się starał za wszelką cenę atakować raz po raz, a że obrona Atletico jest na poziomie klasy światowej i często przerywają akcje przeciwników wiadomo nie od dziś. Real u siebie czuje się mocny, a w ostatnich dwóch meczach u siebie przeciwko ekipie Diego Simeone nabijali liczbę 10 kornerów. Mecz na pewno będzie zacięty bo stawka tego meczu wbrew pozorom jest spora. Real zapewne będzie przeważał jeżeli chodzi o posiadanie piłki, ale dla gości posiadanie nie jest niezbędne by uzyskać korzystny wynik. Polecam także zakład na rożne dla El Atleti - powyżej 4,5 przy kursie 2.00 ✅✅✅, bo chyba nikt, kto choć raz oglądał derby Madrytu nie wierzy w to, że goście będą tylko się bronić.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Real - Atletico
Dzisiaj prawdziwe święto w Madrycie! Z racji tego, trzeba jakiś bet wyczaić na ten mecz. Derby rządzą się swoimi prawami, ale i tutaj walki i emocji do końcowego gwizdka na pewno nie zabraknie. Od razu mam tu kilka opcji do stawiania, ale jedną z nich wybieram, na wskazanie na wapno przez arbitra. Jakim jest Clos Gómez. Sędzia, który pokazuje mnóstwo kartek i również rzutów karnych. Co może się podobać do tego betu. Dzisiaj będzie mnóstwo ostrej i zaciętej gry. Walka o drugie miejsce w lidze, będzie naszpikowane dzisiaj szybkimi akcjami jak i ostrymi wejściami. Nie będzie to jednostronne widowisko i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla obu ekip. Real u siebie będzie próbować dominować, ale Atletico też swoją bronią postraszy. Tak samo w Realu i tak samo w Atletico defensywa często jest wystawiana na próbę i często zdarza im wyłapać faule własnie w polu karnym. Real, żeby choć troszkę sobie przybliżyć wice-lidera, będzie musiało dzisiaj wygrać. Wiec i Atletico musi być tu czujne, w obronie ale i nerwy w góre na pewno też swoje zrobią. Oprócz tego, że linia na kartki 7,5 jest w sam raz także do grania, to uważam że i dzisiaj być może będzie jakaś czerwona kartka..
Rzut karny w meczu - TAK (3,50) Betsson
Atletico powyżej 4,5 kartek (2,00) Unibet
Varane kartka (2,90) Unibet
⛔ ⛔ ⛔
Sędzia obudził się z kartkami pod koniec meczu, jak w pierwszej powinno być minimum 4.
Żenaaada :]
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
@up
Dokładnie, aż się zdziwiłem, że każdy na ślepo typuje real. Przecież to derby, bardzo niepewny mecz z resztą Atletico zawsze zaskakuje w takich spotkaniach, na początku sezonu miałem przeczucie, że Barcelona wygra sezon i teraz jestem pewien, a ten mecz z Atletico będzie tylko potwierdzeniem ;)
Ps. Też typuje 02, za sto. Powodzenia ;)
Derby Derbami, ale prawda jest taka, że Atleti jest w zdecydowanie gorszej dyspozycji, niż mocno krytykowany w ostatnim czasie Real. Defensywa wciąż bardzo solidna, ale ofensywa to po prostu dramat, tak, jak w poprzednich latach (kolejkach) udawało się wcisnąć gola bądź dwa, tak teraz i z tym są ogromne problemy, co udowadniają wyniki 0:0 z Celtą, Sevillą, Villarrealem czy PSV.
Nie odbieram dzisiejszego meczu jako spotkania w ramach Primera Division. To mecz Ligi Mistrzów. Dlaczego? Ano dlatego, że dzisiaj Real musi udowodnić, iż jest w stanie włączyć się do walki na europejskim froncie, gdyż oba trofea w Hiszpanii właściwie zostały pogrzebane. Real na Bernabeu, a Real na wyjazdach to zupełnie inna drużyna. Mentalność po przyjściu Zizou w takich meczach się zmienia, co pokazał mecz w Rzymie.
Atletico ma cholernie ciężki tydzień. W niedzielę mecz z Villarreal, środa z PSV, sobota z Realem. Droga krzyżowa. Warto także sobie zapamiętać, że hiszpańskie zespoły raczej ciężko &quot;wracają&quot; do Hiszpanii po meczach Ligi Mistrzów. Udowodnił to Real na Maladze.
Podczas pierwszego Derbowego spotkania Real miał mecz pod kontrolą i w zasadzie powinien wygrać, gdyby nie minimalizm Beniteza. Po strzelonej bramce Królewscy się cofnęli i oddali inicjatywę. Za Zidane&#39;a taka taktyka nie będzie mieć miejsca, gdyż filozofia gry Zizou jest na zupełnie innym poziomie. Nie mówiąc już o tym, że po ściągnięciu najlepszego gracza ofensywnego Realu, czyli Benzemy, wpuszczając nieogranego Bale&#39;a, kompletnie siadła ofensywa, co było błędem karygodnym.
Dzisiaj wygrywa Real. Spodziewam się naprawdę przekonującego zwycięstwa, nie zdziwi mnie 3:0 w żaden sposób.
Real Madryt @ 1,9 ⛔
Bet365
Wiara nie ustaje, boli jak zawsze
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Real tym spotkaniem tylko udowodnił, że już od pewnego czasu jest coś nie tak i na pewno prędko simę to nie zmieni. Benitez zniszczył co było do zniszczenia a pseudo trener Zidane jeszcze to bardziej demoluje, co ma do rzeczy, że atmosfera się poprawiła gdy objął ich Francuz skoro nic się nie klei i ich gra wygląda strasznie. Liga jest przegrana bez dwóch zdań, w Lidze Mistrzów mają na tyle szczęścia, że przeszli do ćwierć finału bo chyba nikt sobie nie wyobraża, aby odpadli z Romą, ale na kogo by nie trafili to problemy będą mieli ogromne bo tutaj z dnia na dzień się nic nie zmieni. Jeszcze ta wypowiedź Ronaldo po meczu, że gdyby wszyscy grali tak jak on to by byli pierwsi, nie tylko na boisku się zachowuje żałośnie ale po za nim najwidoczniej też, nie od dziś wiadomo że nie ma takiego drugiego zawodnika, który by się nie cieszył z bramki dla własnego zespołu bo to nie on ją strzelił. Real przegrał w tym sezonie wszystko i nie ma co się oszukiwać. Barca jest nieosiągalna dla nikogo i taka jest prawda, zanosi się na pierwszą w historii obronę Ligi Mistrzów. Osobiście mam złapaną po 5,50 i polecam bo wisi jeszcze po 2,70.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom