>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W tym temacie wrzucamy wszystkie typy z zawodów indywidualnych typu IMP, drużynowych np. 1st International Pre-season Speedway Cup, czy zawodów towarzyskich - Polska vs. Reszta Świata itd..

Jedną z głównych imprez na rozpoczęcie sezonu będzie mecz KS Get Well Toruń v Przyjaciele Darcy&#39;ego Warda. Zawody odbędą się w Lany Poniedziałek 28 marca o godz 16:00 w Toruniu.

Na początek sezonu mamy takie imprezy:

Międzynarodowy turniej par w Wittstocku - 12 marca
Ben Fund Bonanza - 12 marca, turniej Ulricha Oestergaarda - 13 marca
Memoriał Petera Cravena - 19 marca
Turniej jubileuszowy Chrisa Harrisa - 20 marca
66. Memoriał Alfreda Smoczyka - 28 marca
13. Memoriał Edwarda Jancarza - 3 kwietnia

Obsady poszczególnych zawodów można zobaczyć TUTAJ

Zachęcam do dyskusji oraz podawania swoich typów wraz z analizami​
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Elite League od tego sezonu będzie pokazywana w Eleven Sports. Wiecie może czy przedsezonowy mecz towarzyski, pomiędzy KLS a Spartą Wrocław będzie transmitowany? Pamięta ktoś z Was jak to było przed dwoma lata, kiedy z Gwiazdami zmierzył się Falubaz Zielona Góra?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Jason Doyle wspomoże King&#39;s Lynn w meczu ze Spartą.
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/584293/jason-doyle-wspomoze-kings-lynn-w-meczu-ze-sparta-poznalismy-ceny-biletow
Gospodarzy gościnnie wspomoże zawodnik Swindon Robins - Jason Doyle. Ponadto ich barwy w tym spotkaniu reprezentować będą Niels Kristian Iversen (zastępuje na początku sezonu kontuzjowanego Troya Batchelora), Robert Lambert, Rory Schlein, Mads Korneliussen, Kai Huckenbeck, Carl Wilkinson oraz Lewis Rose.
O tym kto znajdzie się w ósemce wrocławian zadecyduje czwartkowy trening. Pewni miejsc w składzie są Tai Woffinden i Maciej Janowski, a o pozostałe aspirują Vaclav Milik, Nick Morris, Szymon Woźniak, Adrian Gała, Maksym Drabik, Damian Dróżdż oraz Przemysław Liszka.
W meczu rozegranych zostanie szesnaście wyścigów. W ostatnim pojadą najlepiej punktujący zawodnicy w obu zespołach. - Żużlowcy obu drużyn są fantastyczni i przewiduję bardzo dobre, zacięte spotkanie. Oczywiście chcemy wygrać - powiedział Buster Chapman, promotor King&#39;s Lynn.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Scott Nicholls za Jasona Doyle&#39;a w składzie King&#39;s Lynn na mecz ze Spartą:
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/584610/scott-nicholls-za-jasona-doylea-w-skladzie-kings-lynn-na-mecz-ze-sparta

Władze King’s Lynn poinformowały o zmianie w składzie swojego zespołu na mecz kontrolny przeciwko Betard Sparcie Wrocław, który odbędzie się 18 marca. Na Adrian Flux Arena gościnnie wystąpi Scott Nicholls.
Obok kapitana Belle Vue Aces w 16-sto biegowej potyczce ze Spartą wystąpią zawodnicy, którzy podpisali kontrakty na starty w King’s Lynn w tegorocznym sezonie. Będą to: Niels Kristian Iversen (zastępuje na początku sezonu kontuzjowanego Troya Batchelora), Robert Lambert, Rory Schlein, Mads Korneliussen, Kai Huckenbeck, Carl Wilkinson i Lewis Rose.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Turniej par w Wittstocku w ofercie STS
Ośmiu reprezentantów Niemiec i osiem gwiazd światowego formatu - tak przedstawia się obsada sobotniego turnieju w Wittstock, który zainauguruje sezon żużlowy w Niemczech. Zawody zostaną rozegrane w formie międzynarodowej rywalizacji par, a organizatorzy podali już ich rozstawienie.

Każdy z Niemców zostanie przyporządkowany do jednego z pozostałych jeźdźców tak, aby stworzyć wyrównane i ciekawe widowisko. Na torze w Wittstock wystąpi jeden reprezentant Polski - Bartosz Zmarzlik. Oprócz niego w zawodach pojawi się jeszcze sześciu stałych uczestników cyklu Speedway Grand Prix 2016 oraz dwóch byłych - Emil Sajfutdinow i Martin Smolinski.
Rozstawienie par na turniej w Wittstock - 12.03.2016:

1. Matej Žagar (Słowenia) / Steven Mauer (Niemcy)
2. Nicki Pedersen (Dania) / Mathias Schultz (Niemcy)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) / Christian Hefenbrock (Niemcy)
4. Antonio Lindbäck (Szwecja) / Tobias Kroner (Niemcy)
5. Bartosz Zmarzlik (Polska) / Michael Härtel (Niemcy)
6. Niels-Kristian Iversen (Dania) / Tobias Busch (Niemcy)
7. Andreas Jonsson (Szwecja) / Max Dilger (Niemcy)
8. Peter Kildemand (Dania) / Martin Smolinski (Niemcy)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciekawy kurs na parę Kildemand/Smoliński, IMO Zmarzlik/Härtel też nie bez szans. Jakiś internetowy buk wystawił ofertę, czy zostaje tylko STS?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Znamy pełną listę startową testimonialu Chrisa Harrisa. Wystąpi dwóch Polaków:
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/586607/znamy-pelna-liste-startowa-testimonialu-chrisa-harrisa-wystapi-dwoch-polakow
20 marca na torze w Coventry zostanie rozegrany turniej jubileuszowy Chrisa Harrisa. Znamy już pełną listę startową na te zawody.
W zmaganiach weźmie udział dwóch reprezentantów Polski - Krzysztof Kasprzak, a także Kacper Woryna.
Lista startowa:
1. Rory Schlein
2. Mikkel Bech
3. Scott Nicholls
4. Kenneth Hansen
5. Nicki Pedersen
6. Kyle Howarth
7. Chris Harris
8. Max Fricke
9. Jason Garrity
10. Niels Kristian Iversen
11. Richie Worrall
12. Kacper Woryna
13. Andreas Jonsson
14. Jason Doyle
15. Edward Kennett
16. Krzysztof Kasprzak
Początek zawodów: 15:00 (czasu polskiego)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Żużlowcy Sparty Wrocław od środy znajdują się w Anglii, gdzie przygotowują się do piątkowego sparingu z drużyną King&#39;s Lynn Stars w ramach corocznego cyklu World Speedway League. Będzie to pierwsze treningowe starcie Spartan przed nowym sezonem PGE Ekstraligi.
Mecz z ekipą Gwiazd zaplanowany jest na godz. 20.45 (otwarcie bram stadionu o godz. 19.00) polskiego czasu. Menedżer Piotr Baron do Wielkiej Brytanii zabrał ośmiu zawodników - na torze w King&#39;s Lynn zaprezentują się: Tai Woffinden, Nick Morris, Szymon Woźniak, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Maksym Drabik, Damian Dróżdż i Adrian Gała. Zabraknie Vaclava Milika, który poobijał się podczas sesji treningowej w Gorican i przechodzi właśnie pełną rehabilitację kontuzjowanego łokcia. Jeszcze wczoraj Spartanie wyjechali na tor, na dzisiaj (być może również w piątek) przewidziane są kolejne jazdy.
Rywale przystąpią do spotkania ze Spartanami w najmocniejszym składzie - przeciwko nam pojadą m.in. Niels Kristian Iversen, Scott Nicholls i Robert Lambert.
Powrót zespołu do Wrocławia zaplanowany jest na sobotę. Maszyny wrócą do Polski nieco później, bo dopiero w niedzielę.
Składy:
Sparta Wrocław
1. Tai Woffinden, 2. Nick Morris, 3. Szymon Woźniak, 4. Tomasz Jędrzejak, 5. Maciej Janowski, 6. Maksym Drabik, 7. Damian Dróżdź, 8. Adrian Gała.
King’s Lynn Stars
1. Niels-Kristian Iversen, 2. Rory Schlein, 3. Scott Nicholls, 4. Mads Korneliussen, 5. Robert Lambert, 6. Kai Huckenbeck, 7. Lewis Rose, 8. Carl Wilkinson.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Zaplanowany na Poniedziałek Wielkanocny 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie stoi pod znakiem zapytania. Niekorzystne warunki pogodowe na przyszły tydzień oraz niezadowalający stan toru mogą spowodować odwołanie turnieju. Decyzja o ewentualnym przełożeniu imprezy zapadnie w najbliższą środę.
Planowane uruchomienie sprzedaży biletów i promocji zostaje wstrzymane. Klub rozważa przełożenie memoriału na pierwszy weekend kwietnia.
źródło: unia.leszno.pl
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Oprócz STSu ktoś wystawi kursy na ZK? Na pierwszy rzut oka fajnie wyglądają Dudek &gt; inni, Miedziak &gt; Mroczka i Przedpełski &gt; Jędrzejak. Liczę na Wasze propozycje, pozdrawiam. ;)
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Artur Czaja - Tomasz Jędrzejak --&gt; TYP NA CZAJA (STS 1,80) Odwołane
Artur Czaja przed sezonem miał okazję trochę pojeździć, w Krakowie był najlepszym zawodnikiem Włókniarza. Dodatkowo odbył parę treningów w Częstochowie. Tomasz Jędrzejak nie miał w tym sezonie żadnego poważnego sprawdzianu. Dodatkowo jego forma na początku tego sezonu nie powinna być lepsza niż ta z zeszłego. Oprócz powyższego Czaja jedzie na swoim domowym torze.

Maksym Drabik - Paweł Przedpełski --&gt; TYP NA DRABIK (STS 1,45) Odwołane
Maksym na torze w Częstochowie czuje się znakomicie. Jego pierwsze jazdy w tym sezonie pokazały, że nie stracił nic z formy z zeszłego sezonu. Przedpełski nie będzie łatwym rywalem, ale forma i przede wszystkim znajomość toru w Częstochowie stawiają młodego Drabika w roli faworyta.

Patryk Dudek - Krzysztof Buczkowski --&gt; TYP NA DUDEK (STS 1,45) ⛔
Patryk podczas sparingu w Zielonej Górze pokazał, że będzie niezwykle silny w zbliżającym się sezonie. Buczkowski, podobnie jak w typie powyżej, nie będzie super łatwym rywalem, ale powinna zdarzyć mu się wpadka w tych zawodach (mimo znajomości toru).
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wjeżdża szersza analiza ;)
Patryk Dudek - pozostali @1,8 ⛔ //Tak jak pisałem, Buczek mocny w Bydgoszczy
Bez sensu jest stawianie tak jak kolega wyżej. To właśnie Buczkowski jest jedynym zagrożeniem dla Dudka z racji znajomości toru. Może jeszcze Szymon Woźniak, ale jego szanse stawiałbym nieco niżej. Tak czy inaczej, dla mnie walka o zwycięstwo rozegra się właśnie między Dudkiem a Buczkowskim, więc dla mnie to praktycznie dwa te same zdarzenia, stąd lepiej brać wyższy kurs. Dudek od powrotu do żużla bardzo dobra dyspozycja, objeżdża większość rywali jak chce. Cenię go w chwili obecnej wyżej niż Buczka i liczę na zwycięstwo zawodnika Falubazu.
Miedziński - Mroczka ✅ @1,35 //Miedziak załatwił Mroczkę w pierwszym biegu ;)
Generalnie poziom IMO dość porównywalny, ale Miedziak od początku przygotowań imponuje dyspozycją. Jak nie zaliczy dzwona, to spokojnie powinien awansować, czego nie można powiedzieć o Mroczce.
To w AKO w STS @2,43 ⛔, @2,13 po odliczeniu podatku. Myślę jeszcze nad Częstochową, ale Drabik zestawiony z mocnymi rywalami i nie wiem na ile objeżdżony, forma Protasa i Przedpełskiego też lekką niewiadomą, choć Protasiewicz &gt; Czaja wydaje się niezłym pomysłem.
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Czaja w tym sezonie jest i będzie mocny. Wcale Protasiewicz nie jest takim pewniakiem jeżeli chodzi o takie zestawienie. Drabik wg mnie poradzi sobie z Przedpełskim.
Wygrana Dudka faktycznie bardzo możliwa. Są to jednak eliminacje i zobaczymy jak to się potoczy jak już będzie miał zapewniony awans.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak, jeszcze raz przyjrzałem się zestawieniu turnieju i rzeczywiście pakowanie się w Protasa z Czają po @1,3 to nieporozumienie.
Co do Drabika, też mi się wydaje, że powinien być lepszy od Przedpełskiego, ale jednak stawianie na młodszego, mniej regularnego żużlowca o podobnych umiejętnościach po kursie @1,35 też chyba nie jest najlepszym pomysłem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiejsze zawody wybieram dwie pary:
S.Woźniak - G.Walasek 1 1,50✅
A.Czaja - T.Jędrzejak 1 1,80 zwrot

= 2,37 STS po odjęciu podatku

Gram na zawodników którzy jadą na swoich torach i to bez wątpienia jest ich handicapem. Woźniak w ubiegłym sezonie mimo,że w I lidze to na sowim owalu piekielnie mocny. Liczę ,że dzisiaj to powtórzy. Może nie wygra bo jednak Dudek , Buczek będą bardzo groźni. Do tego uważam,że należy liczyć się z Gapińskim i on a parze z Balińskim też powinien wygrać.
Czaja opisany wyzej przez Mathev88. Nie będę nic więcej dodawał.
Początek sezonu więc bez szaleństw ze stawką.

Co do Miedziaka to poczatek ma świetny i dzisiaj liczę,że będzie wysoko w stawce no ale po takim kursie nie będę go ruszał.

A jeszcze tak na luźno co sądzicie o tych parach:
S.Ułamek - K.Gomólski 2 2,05
Mi.Szczepaniak - T.Musielak 2 1,97
A.Cyfer - D.Jeleniewski 1 1,70
T.Gapiński - D.Baliński 1 1,45
 
M 52

mathev88

Użytkownik
S.Ułamek - K.Gomólski 2 2,05
Mi.Szczepaniak - T.Musielak 2 1,97
A.Cyfer - D.Jeleniewski 1 1,70
T.Gapiński - D.Baliński 1 1,45
Sama loteria wg mnie ????
Gomólski więcej jazdy jak Ułamek. Obaj zawodnicy to średniaki. Detal będą decydować pewnie. Minimalnie powinien być lepszy Gomólski.
Szczepaniak - Musielak. Tutaj też ciężko o faworyta. Szczepan pojechał dobre zawody z Częstochową, Musielak nie miał okazji do sprawdzianu. Nie jest to jednak słaby zawodnik i na pewno może pojechać bardzo dobrze, lub słabo (ze względu na brak jazdy na początku sezonu). Stawiałbym jednak na Szczepaniaka.
A.Cyfer - D.Jeleniewski 1 1,70 - Nawet nie chcę zgadywać. Dobrze pamiętam, że Jeleniewski jedzie w Częstochowie ? Jeżeli tak to stawiałbym na niego. I tylko dlatego.
T.Gapiński - D.Baliński 1 1,45 - Gapiński coś tam już jechał. Dodatkowo musi walczyć o miejsce w składzie w Gorzowie więc zawodów nie odda. Dla Balińskiego to będzie w sumie pierwszy sprawdzian w tym roku. Stawiałbym na Gape.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
@ RADULA @ Mathev88
Granie Gapy z Balińskim po @1,45 to niepoważne z waszej strony. Rozumiem gdyby kursy były po @1,80... Nie chce się czepiać, ale obaj podobny poziom i ja bym w to nie wchodził, a na pewno nie po takim kursie.
Kraków
Kasprzak - Zengota @2,1
✅
Początek sezonu KK nieźle radzi sobie w Anglii. Sezon 2015 odszedł w zapomnienie, a po drugie on chce jak najszybciej wrócić do GP. Widzę tutaj lekkie value, bo kursy powinny być po równo.
Druga rzecz w Częstochowie pada, prawdopodobnie odwołają ZK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 52

mathev88

Użytkownik
@mstokopiczas Nie mam zamiaru typować tego, co RADULA poddał pod luźna dyskusję.

W Częstochowie pada. Niebo mocno zachmurzone i nie widzę szansa na przejaśnienia. Szkoda ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
@ RADULA @ Mathev88
Granie Gapy z Balińskim po @1,45 to niepoważne z waszej strony. Rozumiem gdyby kursy były po @1,80... Nie chce się czepiać, ale obaj podobny poziom i ja bym w to nie wchodził, a na pewno nie po takim kursie.
Pary podałem pod dyskusje a nie że chce je grać zresztą co wyżej napisał Ci Mathev88.
Szkoda,że pogoda nie pozwoli na rozegranie dzisiaj zawodów.
Oficjalna informacja: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/590538/eliminacje-zlotego-kasku-w-czestochowie-odwolane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom