>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski
Cabinteely-St. Patricks TYP over 3,5 kurs 1,85 5/10 g.20.30 0:1 BOX
PS: Sezon w Irlandii zaczyna się 4 marca więc powoli zaczynają się przygotowania do tych rozgrywek. Zaczynam bacznie się przyglądać pierwszym sparingom. Na dzisiaj wybrałem mecz mega cieniasa (w stosunku do tego z kim wieczorem grają) z mocną ekipą. Gospodarze w poprzednim zakończyli poprzedni sezon na ostatnim miejscu w 2 lidze wygrywając 5 meczów z 28 rozegranych. Nie spadli tylko dlatego że do tej pory nikt się nie zgłosił do tej edycji rozgrywek z niższych klas. Pisałem niejednokrotnie o tych biegaczach z południowego Dublina że to bardzo mierna ekipa i pisząc o nich rok temu od razu stawiałem ich na ostatnim miejscu w tabeli. Wszystko się sprawdziło. Patsi z kolei to uznana marka na wyspach (zajęli 4 miejsce w 1 lidze) a o jej mocy mogła się przekonać parę lat temu nasza Legia
.
Kurs na win gości to 1,12 czyli żenada a na over 2,5 1,30 też słabo. Wybrałem więc opcje over 3,5 gola przede wszystkim z trzech powodów:
1. To będzie w sumie pierwszy oficjalny mecz gości w tym roku i na pewno będą chcieli się pokazać trenerowi wszyscy zawodnicy.
2. Cabinteely rozegrało już dwa sparingi i napisze szczerze ich wyniki mocno mnie zdziwiły:
05.02.16 MIE Cabinteely Longford 1 : 2
25.01.16 MIE Bohemians Cabinteely 3 : 3
Całkiem niezłe osiągi jak na tych kwasów a mecz z Cyganami to w ogóle wariactwo gdzie Cabinteely po 53 minutach wygrywał już...3:0. O &quot;mocy&quot; tej ekipy świadczy jednak fakt że wystarczyło że trener Bohemians mocno wkurzony grą swoich graczy puścił do przodu szkota Kurtisa Byrne który w..10 minut strzelił..3 gole. Przypominam ze ten zawodnik przeszedł do Bohemians z..Dundalk ale u nich w sezonie 2015 był tylko zmiennikiem i rozegrał 11 spotkań i nie strzelił żadnego gola w lidze.
3. Pisze generalnie o tym Cabinteely że to kwasy ale z tego co wyczytałem na ich stronie naprawdę chcą coś w 2106 roku ugrać. Bo proszę:
&quot;Cabinteely have made another addition to their first team squad following the recent announcement of Sean Burke, Karl Byrne, Lloyd Cairns and Edward McDonagh all signing on the dotted line.
Last years&#39; Player of the Year, and club captain, Victor Ekanem has also re-signed for the 2016 despite picking up a serious injury versus Bohemian FC, rupturing his achilles.&quot;
Dla ciekawskich to ich skład w ostatnim spotkaniu z Longfordem:
Cabinteely: Cathal Gillen (Sean Hyland HT); Karl Byrne (Lloyd Cairns HT), Lee Mitchell (Andrew ścienna 43), Edward McDonagh Kevin rycerz (Michael Oladipupo HT (Shane Boyle 82); Oscar Brennan (Aaron Brilly HT), Shane Boyle (Sean Burke HT), Darren Clarke ( Shane Heffernan HT), Stephen Hanley (Nr Hamzat HT), Troy Owens (Shane Harris 75 &#39;); Ben Hanrahan (Joe Doyle HT).
Reasumując mam nadzieję że goście strzelą z 2-4 gole a gospodarze minimum jednego...
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Limerick-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,65 4/10 g.19.30 0:2 WIN
PS: Mistrz kraju po efektownych dwóch zwycięstwach z brytyjskim Cliftonville 4:1 i rozjechaniu Waterford 8:1 u siebie jedzie do Limerick który w niedziele gładko przegrał wyjazdowy sparing z Bray. Jak wiadomo gospodarze po barażach z Harpiami spadli do 2 ligi. Do gości ze Studentów doszedł Robbie Benson. Pisałem już 666 razy o nim że to kapitan i najlepszy gracz U.C.D. Ciekawe jak potoczy się jego kariera w Drwalach.
Reasumując stawiam na pewna wygraną przyjezdnych..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Transfery w 1 lidze irlandzkiej:
Dundalk
Przyszli:
Patrick McEleney (Derry City)
Robbie Benson (U.C.D)
Odeszli:
Kurtis Byrne (Bohemians)
Richie Towell (Brighton)
Sean Maguire (Cork City)
Cork
Przyszli:
Sean Maguire (Dundalk)
Greg Bolger (St. Patricks)
Kenny Browne (St. Patricks)
Ian Turner (Limerick)
Gearoid Morrissey (Cambridge)
Stephen Dooley (Derry)
Odeszli:
John O&#39;Flynn (Limerick)
Stephen Folan (Galway Utd)
Darren Dennehy (St.Patricks)
Billy Dennehy (St. Patricks)
Ross Gaynor (Linfield)
Kevin O&#39;Brien (wolny transfer)
Liam Kearney (wolny transfer)
Shamrock Rovers
Przyszli:
Killian Brennan (St. Pat&#39;s Ath)
Dean Clarke (Limerick)
Gary Shaw (Longford)
Odeszli:
Damien Duff (zrezygnował z grania)
Conor Kenna (Bray)
Ryan Brennan (Shamrock)
Curtis Murphy (Bray)
St. Patricks
Przyszli:
Mark Timlin (Derry)
Graham Kelly (Bray )
Keith Treacy (Drogheda)
Dinny Corcoran (Sligo)
Michael Barker (Bray)
David Cawley (Sligo)
Darren Dennehy (Cork)
Billy Dennehy (Cork)
Dylan McGlade (Shelbourne)
Odeszli:
Kenny Browne (Cork)
Greg Bolger (Cork)
Killian Brennan (Shamrock)
Bohemians Dublin
Przyszli:
Ryan Ennis (St. Patricks)
Aymen Ben Mohammed (Longford)
Kurtis Byrne (Dundalk)
Mark Quigley (Derry)
Darragh Brennan (Hardwick)
Odeszli:
Jason Byrne (U.C.D.)
David Mulcahy (wolny transfer)
Kealan Dillon (Longford)
Robbie Creevy (Bray)
James O&#39;Brien (Waterford)
Karl Moore (Bray)
Mark Griffin (Drogheda)
Aaron Ashe (Drogheda)
Aaron Molloy (Drogheda)
Longford
Przyszli:
Peter McGlynn (Bray)
John McKeown (Cabinteely)
Kealan Dillon (Bohemians)
Lee Duffy (Drogheda)
Mark Hughes (Drogheda)
Odeszli:
Mark Salmon (Bray)
Stephen Rice (wolny transfer)
Paul Hunt (Cobh Ramblers)
Pat Sullivan (zrezygnował z grania)
Aymen Mohammed (Bohemians)
Lorcan Shannon (Shelbourne)
Dean Kelly (Bray)
Gary Shaw (Shamrock)
Derry
Przyszli:
Rory Patterson (FC United)
Jordan Allen (Montrose)
Harry Monaghan (Stenhousemuir)
Odeszli:
Mark Timlin (St. Patrick)
Georgie Kelly (U.C.D)
Philip Lowry (wolny transfer)
Patrick McEleney (Dundalk)
Ryan Curran (Finn Harps)
Mark Quigley (Bohemians)
Cillian Morrison (wolny transfer)
Seamus Sharkey (wolny transfer)
Ben McLaughlin (wolny transfer)
Stephen Dooley (wolny transfer)
Bray
Przyszli:
Conor Kenna (Shamrock)
Ryan Brennan (Shamrock)
Michael Daly (Drogheda)
Alan Byrne (Drogheda)
Mark Salmon (Longford)
Jason Marks (Drogheda)
Dean Kelly (Longford)
Karl Moore (Bohemians)
Ger Pender (Drogheda)
Robbie Creevy (Bohemians)
Curtis Murphy (Shamrock Rovers)
Dylan Connolly (Ipswich)
Odeszli:
Peter McGlynn (Longford)
Graham Kelly (St. Patricks)
Adam Mitchell (wolny transfer)
Michael Barker (St. Patricks)
John Sullivan (Galway)
Nial Cooney (Drogheda)
Sligo
Przyszli:
Michael Schlingermann (Drogheda)
Mick Leahy (Limerick)
Odeszli:
Dinny Corcoran (St. Patricks)
David Cawley (St. Patricks)
Danny Ledwith (Wexford)
Galway
Przyszli:
Stephen Folan (Cork)
Vinny Faherty (Limerick)
John Sullivan (Bray)
Armin Aganovic (Mjallby)
Odeszli:
Jake Keegan (FC Edmonton)
Ger Hanley (wolny transfer)
Wexford
Przyszli:
Aidan Friel (Athlone)
Danny Ledwith (Sligo)
Odeszli:
Nikt
Finn Harps
Przyszli:
Ryan McConnell (Man Utd)
Ryan Curran (Derry)
Sean Houston (Derry)
Adam Hanlon (Bray)
Dave Scully (Bray)
Richard Brush (Sligo )
Ethan Boyle (Waterford)
Liam Flatley (Sligo)
Odeszli:
Wilfried Tagbo (wolny transfer)
Darragh Black (U.C.D)
Rob Waters (Cobh Ramblers)
Conor Keddy (wolny transfer)
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:
Shamrock Rovers-Shelbourne TYP -1,5 Shamrock kurs 1,8 5/10 g.21.00 2:1 BOX
PS: Derby. Spotykają się dwa kluby które bardzo dobrze się znają. Dla Shamrock to pierwszy poważny sprawdzian przed ligą. Kupili Brennana z Patsów i to dla mnie jedyny wartościowy zakup. Nie odszedł nikt ważny.
Muszelki...rozegrały do tej pory 3 mecze i wszystkie wygrali. Leixlip (co ku..a jest ? Dobra ja wiem ale wy na pewno nie
) 3:1, Bohemians 2:0 i Galway 2:1. Wszystkie na wyjazdach.
Przyszli:
Gavin Boyne (Athlone Town), Aidan Collins (Athlone Town), Jamie Doyle (UCD), Cian Kavanagh (Shamrock Rovers - loan), Dylan Kavanagh (Shamrock Rovers – loan), Bobby O&#39;Reilly (Drogheda United), Lorcan Shannon (Longford Town), Sodiq Oguntola (Cabinteely)
Odeszli:
Paul Andrews (Released), Colm Crowe (Released), Simon Dixon (O&#39;Devany Dunard), Jake Donnelly (Aungier Celtic), Conor Earley (Bray Wanderers), Sean Heaney (Shamrock Rovers – end of loan), Phillip Hughes (St Mochtas), Dylan McGlade (St Pats), Alan O&#39;Sullivan (Malahide United), Evan Osam (Shamrock Rovers – end of loan), Alan Robinson (Released), Dave Ryan (Released), Craig Walsh (Released)
Manager Shelbourne Kevin Doherty nie ukrywa że w tym sezonie ich celem jest awans. Z wyżej wymienionych graczy na pewno wzmocnieniem będzie Jamie Doyle który nie zmienił miasta tylko klub.
Dlaczego gram zatem The Hoops ? Mógłbym napisać że mam nosa i że ich lubię ale na poważnie dla mnie różnica jakości porównując wszystkich piłkarzy jest bardzo duża a taki North czy Drennan powinni sami strzelić minimum dwa gole. Shamrock to w Irlandii ekipa z górnej półki i nawet w sparingach nie powinna kompromitować się z dosyć mocnym ale zawsze 2-ligowym zespołem..
27.02.15 MIE Shelbourne Shamrock Rovers 1 : 2
11.02.14 MIE Shelbourne Shamrock Rovers 0 : 5
30.08.13 PRE Shelbourne Shamrock Rovers 1 : 2
24.05.13 PRE Shamrock Rovers Shelbourne 1 : 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Superpuchar
Cork City-Dundalk TYP BTS kurs 1,91 3/10 g.15.00 2:0 BOX
PS: Pierwsze poważne starcie w tym sezonie w Irlandii. I od razu wicemistrz z mistrzem. Żeby była jasność stawka tylko 3/10 bo tu wszystko jest możliwe.
Cork...chyba się jednak wzmocnił. Dla mnie najlepsze dwa transfery to zakup Bolgera i Browne z Patsów. Pierwszy to nawet reprezentant u-23. Ten drugi był podstawowym obrońcą u Świętych. Ciekawostką jest zatrudnienie Seana Maguire który w tamtym sezonie grzał ławę w Dundalk a teraz strzelił już parę goli.
Dundalk..mam mieszane uczucia..odszedł Richie Towell..uwaga !!! Do Brighton !!! Najlepszy strzelec Drwali w 32 spotkaniach ukłuł 25 goli. Mega strata. Ale doszedł ikona Studentów Robbie Benson, zresztą pisałem o nim już kilka razy. Doszedł jeszcze McEleney , podstawowy pomocnik Derry.
Patrząc na ich towarzyskie spotkania to rewelacja. Obie ekipy strzelają multum goli a mało tracą.
18.02.16 MIE Limerick Cork City 2 : 5
11.02.16 MIE Drogheda Cork City 0 : 2
09.02.16 MIE Malahide Utd Cork City 0 : 6
05.02.16 MIE Waterford Cork City 0 : 7
19.02.16 MIE Drogheda Dundalk 0 : 2
16.02.16 MIE Dundalk UC Dublin 2 : 0
13.02.16 MIE Limerick Dundalk 0 : 2
09.02.16 MIE Dundalk Waterford 8 : 1
02.02.16 MIE Dundalk Cliftonville 4 : 1
Reasumując, mecz rozgrywany jest w &quot;Piekle Czarownic&quot; a tam Cork prawie wcale nie przegrywa. Do tego się wzmocnili..ale graja z absolutnym hegemonem tej ligi w ostatnich dwóch sezonach. Wystarczy przypomnieć że w poprzedniej edycji wyprzedzili Cork..11 oczkami mając już wcześniej zapewnionego mistrza remisując w ostatnich 4 kolejkach aż 3 razy. Troszeczkę się chyba osłabili ale Drwale to jakość. Proszę spojrzeć na sparingi z Waterford. Rebelsi 7:0 na wyjeździe, Dundalk 8:1 u siebie. Naprawdę u gości ma tam kto strzelać nadal gole..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Bohemians
20:45 St. Patricks - Galway
21:00 Finn Harps - Derry City
21:00 Wexford - Longford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Athlone
20:45 Drogheda - Waterford
20:45 Shelbourne-Cobh Ramblers
PS: No i doczekałem się 1 kolejki. A ta i parę kolejnych zawsze charakteryzuje się dwoma rzeczami. Zawyżonymi kursami na faworytów bo za 3-4 miesiące kursy będą 2 razy mniejsze i totalną niewiadomą jaka jest naprawdę forma wszystkich drużyn.
Cork-Bohemians TYP 1 kus 1,62 4/10 g.20.45 2:0 WIN
Z tego co widzę w kocu wyrósł mocny konkurent Dundalk. Wyniki Cork mówią same za siebie plus niezłe transfery o których pisałem wyżej. Cyganie kupili rezerwowego Byrne właśnie z Dundalk i Mohammeda z Longford. Sparingi słabo..3:3 z Cabinteely i 0:2 z Shelbourne u siebie ? Nie od dziś wiadomo że Cyganie o niebo grają lepiej na wyjazdach jednak Cork w meczach towarzyskich miażdżył:
27.02.16 SUP Cork City Dundalk 2 : 0
18.02.16 MIE Limerick Cork City 2 : 5
11.02.16 MIE Drogheda Cork City 0 : 2
09.02.16 MIE Malahide Utd Cork City 0 : 6
05.02.16 MIE Waterford Cork City 0 : 7
Reasumując gospodarze dziś bez Kavanagha i Buckleya ale uważam że będą chcieli mieć mocne wejście. Stawiam na Rebelsów..
Drogheda-Waterford TYP 1 kurs 1,70 3/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Drogsi dla mnie niespodziewanie spadli z 1 ligi. Przegrali ostatnie 3 kolejki w sezonie i stało się. Zespół opuściło wielu zawodników w tym Mick Daly i Micheal Schlingermann ale udało się zatrzymać np: Seana Brennana czy Seana Thorntona. Ich celem jest oczywiście szybki powrót do Premier ale czy im się uda czas pokaże. W sparingach ulegli dwa razy po 0:2 ale z..Cork i Dundalk.
Waterford..najważniejsza dla mnie rzecz to taka że stracili w tej klasie rozgrywkowej swoją największą zgodę Wexford. Oj ciekawe kto w tym sezonie odda im parę punktów jak to robili często bracia z Wexford..
Czemu właściwie stawiam na gospodarzy ? Patrzę po prostu na formę bo co wyrabia Waterford ?
09.02.16 MIE Dundalk Waterford 8 : 1
05.02.16 MIE Waterford Cork City 0 : 7
Jakaś masakra zresztą proszę porównać mecze tych dwóch ekip z mistrzem i wicemistrzem. To pierwsza kolejka dlatego stawka 3/10 ale goście to naprawdę od dwóch lat słaba ekipa która w tamtym sezonie zajęła..przedostatnie miejsce wyprzedzając wtedy moje ulubione Cabinteely o..jedno oczko tylko dlatego że Waterford wygrał w przedostatniej kolejce z Cobh 2:0 które olało ostatni miesiąc rozgrywek przegrywając 5 ostatnich spotkań.
Shelbourne-Cobh Ramblers TYP 1 kurs 1,67 3/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Naciąłem się na Muszelkach obstawiając że gładko przegrają w sparingu z The Hoops. Skończyło się że przegrali tylko 1:2 i to na wyjeździe. Dla mnie to już jest jakiś wykładnik. Pisałem również wtedy:
&quot;Manager Shelbourne Kevin Doherty nie ukrywa że w tym sezonie ich celem jest awans. Z wyżej wymienionych graczy na pewno wzmocnieniem będzie Jamie Doyle który nie zmienił miasta tylko klub.&quot;
Świetnie radzi sobie w ataku James English który w sparingach strzelił 5 goli. Aidan Collins, Bobby O&#39;Reill, Gavinem Boyne i Lorcan Shannon to są naprawdę mocne nazwiska jak na 2 ligę.
A teraz jak pieszczotliwie nazywam drużynę z Cobh &quot;Dziady&quot;. Oni nawet nie rozegrali żadnego oficjalnego meczu towarzyskiego. Nie mam pojęcia dlaczego ale uwaga wzmocnili się. Kupili Paula Hunta z Longford, Roba Lehane z Cork i braci Galvinów z Waterford. Tylko ja dalej nie widzę jakości w Ramblers. Minus że nie wiem jaką mają formę, jak pisałem wyżej nie znam wyniku ich żadnego sparingu.
Reasumując kolejna stawka 3/10 ale skoro Muszelki tak pieją o awansie w tym roku to takie mecze powinni wygrywać.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Longford pozbył się masy zawodników w okienku transferowym.

Krzyżykiem zaznaczeni Ci, którzy opuścili klub. Niebieską strzałką zawodnik niepewny występu dzisiaj. W miejsce tych zawodników przyszła głównie młodzież. Myślę, żę może upłynąć trochę czasu, zanim ta mieszanka &quot;zatrybi&quot;. Wynik jednego z ostatnich sparingów - porażka z Galway 0-4 - nie wróży raczej niczego dobrego. Gospodarzom motywacji nie zabraknie. Pierwszy w historii klubu awans do Premier League stał się faktem. Historyczna chwila. Na pewno będą chcieli ją okrasić premierowym zwycięstwem. Myślę, że warto coś pograć w ich stronę. Kurs 2.389 w Pinnacle zachęca ;)
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Bray - Dundalk
20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - UC Dublin
Bray-Dundalk TYP BTS/2 kurs 3,30 2/10 g.20.30 1:3 WIN
PS: Kurs 1,40 na gości trochę za mały jak na pierwszą kolejkę. Bray nielicho wzmocnił się przed sezonem. Marks, Byrne i Daly z Drogsów, Salmon i Kelly z Longford, Moore i Creevy z Cyganów, Kenna i uwaga Brennan z The Hoops..z samych nowych zawodników można zrobić jedenastkę na środek tabeli. Pytanie tylko czy zaskoczą i to od razu.
O Drwalach pisałem już parę razy:
&quot; Dundalk..odszedł Richie Towell..uwaga !!! Do Brighton !!! Najlepszy strzelec Drwali w 32 spotkaniach ukłuł 25 goli. Mega strata. Ale doszedł ikona Studentów Robbie Benson, zresztą pisałem o nim już kilka razy. Doszedł jeszcze McEleney , podstawowy pomocnik Derry.&quot;
Reasumując Dundalk powinien wygrać ale Mewy u siebie mogą postawić mały opór i kto wie czy nawet strzelić gola..
Sligo Rovers-Shamrock Rovers TYP Shamrock strzeli gola kurs 1,35 5/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Goście nie powinni przegrać. Wygrali wszystkie mecze kontrolne i kupili 3 zawodników ale dla mnie tylko Brennan z Patsów to dobry transfer. No może jeszcze Clarke z Limerick ale czy będzie grał na szpicy w podstawowym składzie to wątpię.
Sligo kupiło bramkarza z Droghedy. Na marginesie o wdzięcznej nazwie Schlingermann. I to by było na tyle. I jak dobrze pamiętam cały sezon broniło się przed spadkiem.
Kurs na moje zdarzenie małe i tylko do taśmy bo 1X2 tym razem jeszcze na The Hoops nie zaryzykuję.
Limerick-UC Dublin TYP 1 kurs 1,80 4/10 g.19.30 4:1 WIN
PS: O tu widzę wartość. Oprócz Muszelek które wczoraj skompromitowały się z Cobh, Limerick to dla mnie główny kandydat do awansu. Osłabili się ale dalej mają spokojnie papiery na 1 miejsce w tej lidze. Studenci..co roku się osłabiają a teraz odeszła ikona i kapitan Robbie Benson do Dundalk..
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Podaję moje propozycje już na piątek. Do piątku kursy powinny mocno zlecieć w dół a inna sprawa że &quot;Zbukom&quot; chyba się coś pomyliło w niektórych spotkaniach z ich oszacowaniem bo patrząc na nie nieźle się ubawiłem (inna sprawa że w ostatecznym rozrachunku to jednak oddsmakerzy mogą zacierać ręce ale póki co..)
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Dundalk - Finn Harps
20:45 Galway - Bray
21:00 Longford - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Wexford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Cabinteely
20:45 Waterford - Limerick

To co rzuciło mi się w oczy:
Premier Division:
Bohemians-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,95 5/10 g.20.45 1:0 WIN
PS: Cyganie powinni wygrać ten mecz. Kurs 1,95 a spadł z 2,10. Widzę że manager Sligo Dave Robertson zdrowo eksperymentuje ze składem. W ataku gra jakiś dwóch kelnerów Roberts i Gordon. Co to za jedni ? Jeden ma 21 a drugi 20 lat. Alloa i West Ham - under 21 stąd przyszli. Pomoc jeszcze zabawniejsza...taki Richards ma 18 lat a mało tego w meczu z The Hoops dwie czerwone kartki dostało innych dwóch pomocników 21-letni Sadlier i 22-letni Roddan...najwidoczniej młodym ludziom krew za bardzo uderza do głowy. No i obrona...dajcie spokój ludzie..dwóch 19-latków i dwóch starszych graczy ale bez żadnego doświadczenia. Wystarczy napisać że taki Clancy w poprzednim sezonie rozegrał tylko 8 spotkań a lewy obrońca Leahy przeszedł z..U.C. Dublin. Jak oni go tam nie chcieli to ja nie mam pytań. Aaa..i na deser niemiecki bramkarz urodzony w Irlandii w hrabstwie Mayo o którym pisałem przy okazji analizy meczu Sligo-Shamrock. Schlingermann tak się nazywa. Uspakajam ze to mierny jak nie bardzo mierny goalkeeper. 25-lat, 182 cm czyli 11 cm mniej ode mnie (ha,ha) który dłużej grał tylko w Athlone i Droghedzie. Kluby nawet jak na irlandzkie warunki bardzo przeciętne.
I teraz pytanie bo specjalnie dłużej zatrzymałem sie przy składzie gości. Oni mają nie przegrać z solidnym Bohemians ? Cygany planowo przegrali w 1 kolejce z Cork. W składzie zagrał już Kurtis Byrne, napastnik zakupiony z Dundalk a przecież kupili jeszcze Aymena Bena Mohammeda z Longford.
Reasumując stawiam na gospodarzy, kurs dobry i napisze szczerze że z takimi cudacznymi młodymi zawodnikami nie wróżę ekipie Robertsona nic dobrego. Chyba że zmieni koncepcję gry albo młodzież kiedyś odpali.
Derry City-Cork City TYP 2 kurs 1,70 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Idę za ciosem. Przeciętniak z Irlandii Północnej gra z pretendentem do tytułu. O mocy Derry świadczy ich porażka z beniaminkiem Finn Harps z Ballybofey . Co prawda goście będą musieli przejechać multum kilometrów z południa na północ do Londonderry (tak nazywają tą miejscowość protestanci przybyli z Londynu, katolicy uznają tylko Derry. W ogóle to niezłe jaja z tymi nazwami bo Sąd Najwyższy uznał Londonderry za nazwę jedynie legalną, natomiast władze tegoż miasta zdominowane przez katolików olały decyzje sądu i w urzędowych pismach piszą wszędzie Derry) ale to chyba nie stanie na przeszkodzie w odniesieniu zwycięstwa Rebelsów.
Dundalk-Finn Harps TYP -1,5 Dundalk kurs 1,70 7/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: O, tu mamy pierwszą błazenadę &quot;Zbuków&quot;. 1,70 na handi na mistrzów Irlandii z..beniaminkiem ? Bo Harpie wygrały z Derry 2:1 ? Czemu w takim razie na inaugurację kursy na Finn oscylowały wtedy z Derry na ich zwycięstwo aż 3,60 ? Znaczy &quot;Zbuki&quot; doskonale zdawały sobie sprawę że jednak Harpie to nie takie orły. Dla mnie kurs na takie zdarzenie to góra 1,40.
16.02.16 MIE Dundalk UC Dublin 2 : 0
09.02.16 MIE Dundalk Waterford 8 : 1
02.02.16 MIE Dundalk Cliftonville 4 : 1
30.10.15 PRE Dundalk Bray 4 : 0
18.09.15 PRE Dundalk Drogheda 6 : 0
Szkoda pisania, Drwale rozjadą gości paroma golami.
Galway-Bray TYP Bray strzeli gola kurs 1,45 7/10 g.20.45 4:0 BOX
PS: Polewam. 1,45 że po prostu Mewy strzelą gola. Nawet błazny przestały się śmiać. Powariowali chyba. Pisałem w sobotę:
&quot;Bray nielicho wzmocnił się przed sezonem. Marks, Byrne i Daly z Drogsów, Salmon i Kelly z Longford, Moore i Creevy z Cyganów, Kenna i uwaga Brennan z The Hoops..z samych nowych zawodników można zrobić jedenastkę na środek tabeli. Pytanie tylko czy zaskoczą i to od razu.&quot;
Oddsmakerom się wydaje że jak Galway pokonało na wyjeździe Patsów 3:1 to są od razu zdecydowanym faworytem w tym meczu. G ó w n o prawda, nie są. 2,10-3,50-3,30. Śmieszne. Tak, może i Galway wygra ale może znajdzie się jakiś chętny kolega z tego forum który właśnie zagra na Mewy ? 15 lutego napisałem o wszystkich transferach w tej lidze. Proszę jeszcze raz przeczytać kogo kupił Galway a kogo Bray. I tyle.
Longford-St. Patricks g.21.00 No Bet
Shamrock Rovers-Wexford TYP 1 kurs 1,25 6/10 g.21.00 2:0 WIN
PS: Nie będę się kompromitował i pisał analizę po takim kursie. Mocne The Hoops powinno wygrać z beniaminkiem. The End.
Dywizja 1:
Athlone-Shelbourne TYP X2 kurs 1,36 5/10 g.20.45 PRZEŁOŻONY
PS: Tu miałem zagrać czysta dwójkę bo jak pisałem Muszelki i Limerick to dla mnie główni kandydaci do awansu. Ale wiadomo, początek ligi, pól-zawodowcy i wszystko może się zdarzyć. Ale goście nie powinni przegrać 2 raz. To by była dopiero niespodzianka.
UC Dublin-Cabinteely TYP BTS kurs 2,10 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Granie Studentów za 1,33 to jak łaskotanie patykiem lwa po jajach. Niby można połaskotać i nie dać się w podzięce zabić, pytanie tylko po co ? Po co grać taki kurs skoro U.C.D jak pisałem niedawno znowu osłabieni a Cabinteely mimo tych wszystkich docinków z mojej strony pod ich adresem jednak wzmocnieni. Mało tego w spotkaniu z Limerick czerwoną kartkę dostał doświadczony 30-letni obrońca U.C.D. Brian Shortall. Poza tym to derby więc nie, nie i nie. Stanowcze nie na granie U.C.D. W ogóle to jakbym miał już kurs na goście strzelą to grałbym tylko tą opcję. Reasumując w tym meczu wszystko jest możliwe a linia 1,33-5,00-9,00 dla mnie absolutnie nie do przyjęcia.
Waterford-Limerick TYP 2 kurs 1,57 5/10 g.20.45 2:5 WIN
PS: Wybaczcie ale wstaje do pracy przed 5 rano jestem więc cały dzień niewyspany, piszę ten elaborat już grubo ponad dwie godziny i siadają mi synapsy. W jednym zdaniu to prochu w tym spotkaniu nie wymyślę (podobnie jak w meczu Shamrock). Goście to dwa razy lepsza ekipa na dzisiaj i raczej wygrają..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dundalk - Finn Harps Typ: Dundalk -1.5 @ 1.725 ✅ oraz Dundalk -2.5 @ 2.75 ✅ w Bet365 ✅ 3-0

Spodziewam się tutaj małej rzezi. Mistrz kontra beniaminek. Różnica poziomów powinna być nadto widoczna. Finn Harps co prawda zaliczyło całkiem niezły debiut, jednak do mistrza im daleko. Dundalk na swoim terenie piekielnie mocny (w poprzednich rozgrywkach imponujący bilans 12-4-1, bramki 46-9). A goście przyjadą osłabieni brakiem swoich trzech podstawowych zawodników, którzy na inauguracje wybiegli w podstawowym składzie, czyli Packie Mailey (obrońca) oraz duet pomocników Sean Houston i Barry Molloy, ponadto nie zagrają również Josh Mailey (w poprzednim sezonie 25/2) i Michael Rafter. Dundalk nie powinien mieć tutaj większych problemów.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Derry City
20:45 Cork City - Longford
20:45 Sligo Rovers - Galway
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers
21:00 Wexford - Dundalk
Cork-Longford 6:0 WIN
Finn Harps-Shamrock Rovers 0:1 WIN
Wexford-Dundalk 1:2 WIN
AKO 2,24 5/10 g.20.45 i 21.00 WIN
PS: Trzech papierowych faworytów. Rebelsi po wpadce z Derry w &quot;Kotle czarownic&quot; powinni ograć pewnie Longford chociaż troszkę obawiam się tego meczu. Nie zagra u nich Bolger, Kavanagh i Buckley. Goście osłabieni brakiem Powella.
Harpie powinny zostać rozwalcowane przez The Hoops. U gospodarzy kontuzjowani są trzej absolutnie podstawowi gracze czyli Molloy, Houston i Coll. Goście nadal bez McPhaila i Byrne. Shamrock w dwóch pierwszych kolejkach nie stracił nawet gola. Nie mogą dzisiaj stracić punktów bo już w piątek najważniejszy mecz sezonu..
Dundalk..jedzie do Wexford który gra katastrofalnie ale czego się spodziewać po beniaminkach ? Małolaty dziś bez Dunne, Higginsa i Keenana. Goście bez ubytków. Do tego kibice Drwali nie powinni zawieść, mają piękną drogę do Wexford wzdłuż wybrzeża morza irlandzkiego i na pewno pojawią się na Ferrycarrig Park. Goście wygrają ten mecz a podejrzewam że na jednobramkowym zwycięstwie się nie skończy.
Bray-Derry City TYP Bray strzeli gola kurs 1,50 6/10 g.20.45 0:3 BOX
PS: Idę po raz kolejny w ten sam bet co w piątek. Wtedy się nie udało ale dziś na minimum 60 % ten typ wejdzie. &quot;Zbuki&quot; uważają że jak Derry wygrało z Cork to są już potężnym faworytem w tym meczu (3,40-3,20-2,20). Dla mnie śmieszne. Ok, już nie gram nic w stronę gospodarzy tylko typ jak powyżej. Skoro Mewy potrafiły strzelić gola u siebie w pierwszej kolejce Dundalk (najlepsza obrona w lidze) to dlaczego nie mogą strzelić przeciętnemu Derry ?
Reasumując uważam również że -1,5 na Shamrock i -1,5 na Dundalk po podobnym kursie to bardzo dobre typy (na Shamrock -1,5 w Pinnacle jest kurs 2,50 a na Dundalk 2,10 i oba maja tendencję zwyżkową).
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Wexford
20:45 Derry City - Galway
20:45 Dundalk - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - St. Patricks
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Drogheda - Athlone
20:45 Shelbourne - Cabinteely
20:45 UC Dublin - Waterford
W tej kolejce widzę wartość tylko w 2 spotkaniach.
1 liga
Shamrock Rovers-St. Patricks No bet, największe derby w Irlandii i każdy wynik możliwy.
Bohemians-Wexford No bet
Dundalk-Cork City Za cholerę nie obstawię tego spotkania za kasę..ale..uważam że gospodarze nie przegrają tego meczu. Grają pełnym składem a goście bez John Kavanagha i Garry Buckleya. Niepewny jest jeszcze występ Stephena Dooleya i Gavana Holohana. Abstrahując od tego że Cork przegrał niedawno z Derry i jak na razie mocny jest tylko u siebie. Ktoś może się zasugerować spotkaniem 27 lutego o Superpuchar Prezydenta. Nic z tych rzeczy..wtedy pisząc kolokwialnie Drwale olały sprawę i niespecjalnie przyłożyli się do tamtego meczu. Ale już tam było widać wielkie emocje:

Reasumując dałbym do taśmy zwycięstwo Dundalk za małą stawkę.
Derry City-Galway TYP BTS kurs 2,10 5/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Nie wiem czym się kierują ludzie wystawiający ten kurs. Dwie przeciętne ekipy które mają kosmiczny start jak na ich możliwości. Gospodarze wygrali nawet z Cork a goście na wyjeździe z Patsami. Derry bez ubytków a Galway bez Aganovica i Ludenna. Myślę że podniecone swoją grą w ostatnich tygodniach gdzie obie dużo strzelają dadzą sobie minimum po razie. Myślałem nawet nad opcją BTS/over 2,5 po jakimś monstrualnym kursie 2,80. Gram BTS i basta.
2 liga
Drogheda-Athlone No bet
UC Dublin-Waterford No bet
Shelbourne-Cabinteely TYP 1 kurs 1,50 4/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Muszelki po kompromitacji z Cobh powinny ograć amatorów z południowego Dublina chociaż Ci nielicho się wzmocnili przed sezonem jak na ich możliwości. Ale czytając oczekiwania gospodarzy i patrząc na ich skład to zdecydowany faworyt obok Limerick do awansu w tym sezonie. Grają dziś w pełnym składzie w odróżnieniu od Cabinteely. Goście bowiem bez Oscara Brennana i Victora Ekanema.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Longford - Bray
20:45 Sligo Rovers - Finn Harps

IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Cobh Ramblers
Longford-Bray TYP Bray strzeli gola
Limerick-Cobh Ramblers TYP 1
AKO 1,70 5/10 g. 19.30 i 20.30 WIN
PS: Gram z uporem maniaka na gola Mew. Oba zespoły bez absencji, goście z &quot;niby&quot; wzmocnionym składem przed sezonem na razie grają mega padakę w lidze. W ostatnich dwóch spotkaniach po prostu nie istnieli ! 0:7 w golach i totalna dominacja Galway i Derry. Dzisiaj jadą do średniaka Longford i liczę że gola w końcu ukłują bo w klubie powoli wrze.
Limerick..pisałem że to główny kandydat do awansu (bo póki co Muszelki kompromitują się na każdym kroku). Wystarczy że napisze ich wyniki z dwóch pierwszych kolejek: 4:1 ze Studentami na ich terenie i gładki wyjazdowy oklep 5:2 Waterford. Dziś podejmują mierny zespół i nie powinni mieć kłopotów z wygraną.
Mała konkluzja. Przypominam że 2 liga irlandzka to pół-zawodowstwo. Nie warto póki co ładować dużych pieniędzy w tą ligę bo ja na przykład zdrowo się sparzyłem po wczorajszym remisie Shelbourne.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi
20:45 Galway - Mayo
20:45 Drogheda - Bluebell Utd
20:45 Shelbourne - Cabinteely
Po zniesieniu z powodu braków finansowych Setanta Cup piłkarzom z małych klubów pozostały już tylko dwie możliwości pokazania się managerom drużyn z 1 i 2 ligi. Pierwsza to Puchar Irlandii a druga to Puchar Ligi. I właśnie ten ostatni wezmę dzisiaj pod lupę. Bronią go Patsi..
Galway-Mayo
PS: O Galway nie ma co pisać może tylko to że to finalista tego pucharu z 2015 roku. Natomiast Mayo to mega amatorski klub z Junior League. Myślę że drugi skład Galway mógłby wygrać z 5:0. Goście grają taką padakę że nawet w ich lokalnych rozgrywkach dostają od wszystkich oklep paroma golami. Ofertę mam ubogą w moich &quot;Zbukach&quot;, nie mam żadnych handicapów a na -4,5 nie zagram chociaż kurs 1,95 zdrowy. Kto chce może dołożyć do taśmy over 3,5 za 1,35 ale ja tego spotkania nie ruszam. Składy ? Galway bez paru najlepszych zawodników a Mayo nie mam pojęcia.
Drogheda-Bluebell Utd TYP BTS kurs 1,50 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Droghedę też nie będę opisywał, wiadomo że spadli w tym sezonie do 2 ligi i się osłabili. Bluebell..abstrahując że to amatorzy którzy po pracy wsiądą w autokar i pojadą do Droghedy piękną autostradą M1 to także... aktualni mistrzowie Senior League..czyli można napisać że gdyby z 2 ligi spadały jakieś zespoły to właśnie ten team mógłby zagościć w tej klasie rozgrywkowej. Bluebell to klub z Dublina więc do Droghedy nie będą mieli za daleko i z tego co widzę nieźle się nakręcili na to spotkanie. Trener Drogsów nie wystawi na pewno ligowego składu natomiast amatorzy grają w najsilniejszym. Przylukałem dodatkowo że to ich chyba pierwszy występ w tym Pucharze więc będzie to dodatkowa motywacja. Czy awansują nie sądzę ale gola jak najbardziej mogą bachnąć. Z kolei gospodarzom nie wypada nie zdobyć choćby bramki...to by była dopiero kompromitacja..
Shelbourne-Cabinteely TYP Cabinteely strzeli kurs 1,60 5/10 g.20.45 5:0 BOX
Shelbourne-Cabinteely TYP 2 kurs 5.50 2/10 g.20.45 5:0 BOX
PS: Ten mecz ciekawi mnie najbardziej z punktu zarobienia pieniędzy. Uwaga punktuję:
1. Start gospodarzy w 2 lidze na razie żenujący a plany awansu na razie mogą sobie dla mnie darować.
2. Te dwie ekipy spotkały się parę dni temu a dokładnie w piątek i Muszelki..ledwo zremisowały ten mecz.
2. Manager Shelbourne oficjalnie przyznał że zagra dzisiaj rotacyjnym składem a do tego nie wystąpi na pewno Aidan Collins a to doświadczony obrońca który pomógł swego czasu grając w Athlone w ich awansie do 1 ligi. W 17 minucie piątkowego spotkania opuścił boisko z powodu urazu ramienia.
3. Przypominam ze trenerem Cabinteely jest Eddie Gormley a to naprawdę szczwany lis i wieloletni trener Mew czyli Bray. Oświadczył dzisiaj że wystawi najmocniejszy skład. Myślę sobie tak..jego drużynie nie grozi awans ani spadek więc może faktycznie chce jak rok temu (wyjazdowa wygrana ze Studentami) przejść chociaż 1 rundę ?
4. Do składu gości wraca Oscar Brennan który pauzował za czerwień z Muszelkami. To niezły pomocnik który zdrowo mieszał w U-19 Bray i U.C.D.
5. Gospodarze powinni sobie odpuścić ten śmieszny Puchar i skupić się jak najbardziej na lidze. U siebie 0:1 z Cobh i 1:1 z Cabinteely to żenujące wyniki a w piątek już ważny mecz z Drogsami. Ponownie u siebie..(swoją drogą kto tam układa taki dziwny terminarz ?)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Czy dzis tez mozna sie spodziewac analizy z Twojej strony ? Na tapecie mamy:
Cobh Ramblers-Limerick
Bohemians-Longford
UC Dublin-Bray
Finn Harps-Cockhill
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam meenzer1980

IRLANDIA: Puchar Ligi

20:15 Cobh Ramblers-Limerick
20:45 Bohemians - Longford
20:45 UC Dublin - Bray
21:00 Finn Harps - Cockhill
Po wczorajszych wynikach odechciało mi się typować te rozgrywki. Cabinteely to jednak dalej amatorzy-biegacze którzy w najmocniejszym składzie dali sobie wbić Muszelkom 5 goli a Bluebell tak jak pisałem mocno postawiło się Drogsom i wygrało po rzutach karnych ale co z tego skoro w regulaminowym czasie było 0:0.
Dziś krótko i w jednym zdaniu:
Cobh Ramblers-Limerick
PS: Goście wygrali sobotni ligowy mecz z Cobh 6:1. Dzisiaj powinni rozjechać ponownie &quot;Dziadów&quot; tym razem na wyjeździe. Jest jedno ale. Nie wiem totalnie czy Limerick nie odpuści tego spotkania. Manager gospodarzy Stephen Henderson oficjalnie oznajmił że weźmie odwet za te 1:6. Nie zagra u nich Shaun Kelly. Co sądzę o tym spotkaniu ? Typowałbym BTS lub jednak czystą 2...
Bohemians-Longford
PS: Nie wiem i nie chce mi się myśleć o tym meczu. Cyganie prawdopodobnie bez 3 kontuzjowanych zawodników a goście bez ubytków. Mój typ to BTS. Edit: BTS wszedł po..3 minutach.
UC Dublin-Bray TYP kurs 2,15 3/10 g.20.45 0:2 WIN
To jest nieprawdopodobne ale Studenci dostali w piątek oklep u siebie 1:3 z..cieniasami z Waterford. Z drugiej strony to jest bardzo dobry mecz na przełamanie Mew. Bray w lidze dno a dziś jest szansa żeby piłkarze uwierzyli w siebie. Zresztą w ostatnim meczu postawili się w końcu Longford (grałem wtedy że Bray strzeli gola).
Pamiętam jeszcze znamienną rzecz. Rok temu w 1 rundzie czyli 1/16 Pucharu Ligi Studenci grali z Cabinteely i..dla mnie po prostu nie chcieli go wygrać (a może go sprzedali za skrzynkę browaru ?). Wyglądało to tak że cały mecz nieporadnie atakowali nie chcąc skrzywdzić gości ale tamci byli tak słabi że i tak sprokurowali karnego w 87 minucie dla gospodarzy. Do piłki podszedł Eoin Kirwan (który gra teraz w Droghedzie) i sruuuuuuuuu...panu Bogu w okno. Ale to nie koniec emocji. W 93 minucie kontra Cabinteely i napastnik Shane O&#39;Neill wypożyczony z Bray przy bierniej postawie obrony U.C.D. strzela gola po czym sędzia szybko kończy mecz..cuda na kiju cuda na kiju...
Może i być dzisiaj powtórka z rozrywki. Gospodarze wolą się skupić tylko..no właśnie na czym ? Na awansie (śmiech na sali) ale to tak dzisiaj widzę..
Na koniec proszę luknąć na listę nieobecnych drużyny z Dublina: Samir Belhout, Cathal Brady, Jason Byrne, Greg Sloggett, Jack Watson i Brian Shortall. Mewy niby w pełnym składzie.
Finn Harps-Cockhill TYP 1/BTS kurs 2,40 2/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Beniaminek 1 ligi na razie gra nieźle ale dla mnie ma najsłabszy skład na tą ligę. Goście to amatorska ekipa z Senior League. Gram powyższy wariant z jednego podstawowego powodu. Cockhill uczestniczy w tych rozgrywkach już 4 raz pod rząd. Za każdym razem odpadał w 1 rundzie ale też za każdym razem..strzelał minimum gola:
06.04.15 PUC Galway Cockhill 4 : 2
06.06.14 FAI Drogheda Cockhill 4 : 2
10.03.14 PUC Finn Harps Cockhill 3 : 2
02.03.13 PUC Mervue Cockhill 2 : 1
Dołożyłem jeszcze przegraną 2:4 w 2014 z Drogsami. Jak widać ta ekipa &quot;spina&quot; się na tego rodzaju wydarzenia.
Reasumując miałem oczywiście napisać o wszystkim w jednym zdaniu a jak zwykle wyszła litania. Po wczorajszych wynikach proszę uważać ze stawkami.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 St.Patricks - Dundalk
Absencje:
Patsi: Jack Bayly i Sean Hoare.
Drwale: Patrick McEleney.
Easy Level:
St.Patricks-Dundalk TYP Dundalk strzeli gola kurs 1,35 7/10 g.20.45 0:4 WIN
St.Patricks-Dundalk TYP X2 kurs 1,35 6/10 g.20.45 0:4 WIN
Medium Level:
St.Patricks-Dundalk TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.45 0:4 BOX
Hard Level:
St.Patricks-Dundalk TYP 2 kurs 2,20 3/10 g.20.45 0:4 WIN
Very Difficult Level:
St.Patricks-Dundalk TYP BTS/2 kurs 5,20 2/10 g.20.45 0:4 BOX
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
15:00 Galway - Bohemians
18:00 Wexford - Derry City
20:30 Bray - Sligo Rovers
21:00 Finn Harps - Longford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:00 Shelbourne - Drogheda
20:15 Cobh Ramblers - UC Dublin
20:45 Athlone - Limerick
20:45 Cabinteely - Waterford
Premier Division:
Wexford-Derry City TYP BTS kurs 1,83 4/10 g.18.00 1:2 WIN
PS: W opinii fachowców Derry to zdecydowany faworyt. Goście świetna forma + 3 zwycięstwa z rzędu. Na drugim biegunie gospodarze, 1 marny punkt w w 4 spotkaniach. Do tego przygnębiającego faktu dołączają aż 3 kontuzje Małolatów: Aidan Keenan, Peter Higgins i Shane Dunne przy żadnej absencji gości. Uważam jednak że Wexford jest w stanie coś wcisnąć Derce. W ostatniej kolejce zrobili to aż 3 razy Cyganom i to na wyjeździe.
Bray-Sligo Rovers TYP 1 kurs 2,80 4/10 g.20.30 4:0 WIN
PS: To jest mój pierwszy mecz na przełamanie lepszego zespołu. Ale od początku. Czy warto się bać dużych kursów ? Ich wzrostu ? Kurs na Mewy podskoczył od wczoraj z 2,30 na 2,80 a na Sligo spadł z 2,70 na 2,60.. Dlaczego, nie mam pojęcia..obie ekipy bez żadnych ubytków. Pisze ponownie, Bray wzmocniło się mocno ale w lidze na razie nie odpaliło. Ale grałem ich w Pucharze Ligi gdzie przewidziałem ich zwycięstwo ze Studentami (kurs 2,15). Wydaje mi się że może w końcu uwierzą w siebie. Sligo ? Pamiętacie co pisałem niedawno przy okazji meczu Bohemians ze Sligo ? Z podstawowego składu zostało słownie 3 zawodników a reszta to dzieciaki :
&quot;W ataku gra jakiś dwóch kelnerów Roberts i Gordon. Co to za jedni ? Jeden ma 21 a drugi 20 lat. Alloa i West Ham - under 21 stąd przyszli. Pomoc jeszcze zabawniejsza...taki Richards ma 18 lat a mało tego w meczu z The Hoops dwie czerwone kartki dostało innych dwóch pomocników 21-letni Sadlier i 22-letni Roddan...najwidoczniej młodym ludziom krew za bardzo uderza do głowy. No i obrona...dajcie spokój ludzie..dwóch 19-latków i dwóch starszych graczy ale bez żadnego doświadczenia. Wystarczy napisać że taki Clancy w poprzednim sezonie rozegrał tylko 8 spotkań a lewy obrońca Leahy przeszedł z..U.C. Dublin. Jak oni go tam nie chcieli to ja nie mam pytań. Aaa..i na deser niemiecki bramkarz urodzony w Irlandii w hrabstwie Mayo o którym pisałem przy okazji analizy meczu Sligo-Shamrock. Schlingermann tak się nazywa. Uspakajam że to mierny jak nie bardzo mierny goalkeeper. 25-lat, 182 cm czyli 11 cm mniej ode mnie (ha,ha) który dłużej grał tylko w Athlone i Droghedzie. Kluby nawet jak na irlandzkie warunki bardzo przeciętne&quot;
Do taśmy polecam typ Bray strzeli gola. Ja go zagrałem za 1,35...pogłupieli do reszty ?
Dywizja 1:
Shelbourne-Drogheda TYP 1 kurs 2,10 4/10 g.20.00 3:0 WIN
PS: To jest mój drugi mecz na przełamanie lepszej ekipy. Muszelki powinny walczyć o awans a na razie są na ostatnim miejscu. Nieprawdopodobna historia patrząc jaki mają skład i jakie wyniki wykręcali w sparingach przed ligą.
26.02.16 MIE Shamrock Rovers Shelbourne 2 : 1
20.02.16 MIE Galway Shelbourne 1 : 2
31.01.16 MIE Bohemians Shelbourne 0 : 2
Jednak podobnie jak Bray w końcu odpalili. Na razie w Pucharze Ligi ogrywając 5:0 Cabinteely. Dalej kontuzjowany jest obrońca Aidan Collins.
Od gości po spadku odeszło wielu piłkarzy. Grają jednak na razie bardzo przyzwoicie zajmując pozycje wicelidera. Ale co to za wyniki ? Dziś nie zagra zawieszony Liam Donnelly ale on pauzuje od początku sezonu.
Reasumując czas na pierwszą wygraną Muszelek.
Athlone-Limerick TYP BTS/2 kurs 2,60 3/10 g.20.45 0:5 BOX
PS: Nie będę się bawił w jakieś kursy 1,22 na zwycięstwo gości. Limerick póki co ma hokejowe wyniki:
22.03.16 PUC Cobh Ramblers Limerick 2 : 4
19.03.16 DYW Limerick Cobh Ramblers 6 : 1
11.03.16 DYW Waterford Limerick 2 : 5
05.03.16 DYW Limerick UC Dublin 4 : 1
27.02.16 MIE Limerick Galway 3 : 1
18.02.16 MIE Limerick Cork City 2 : 5
Athlone to średniak ale coś tam wcisnąć powinien. Zresztą strzelił ostatnio dwa gole Drogsom a teraz debiutuje na swoim boisku w tej edycji rozgrywek abstrahując że zagra pełnym składem. Goście to lider i tak jak pisałem przed sezonem zdecydowany faworyt do awansu. Nie zagra u nich chyba z powodu urazy głowy Seamus Sharke a występ prawego obrońcy Colma Murphy dalej jest dziś wykluczony.

Cabinteely-Waterford TYP BTS/over 2,5 kurs 2,40 2/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: No i doczekałem się wydarzenia kolejki. Absolutny HIT, dwie zajebiste drużyny, starcie dwóch potęg i będzie się działo..haha. Ale pisząc poważnie te dwie ekipy są cienkie jak głos Beaty Szydło a po drugie w każdych swoich meczach strzelali i tracili na razie gole. I to jest dla mnie wykładnik mego betu. Biegacze bez ubytków a Waterford bez dwóch grajków (szkoda mi energii by pisać kto taki). Reasumując fajny kurs i zobaczymy co się tu wydarzy.

A tak w ogóle dla wszystkich forumowiczów:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystkiego dobrego, sam pobrałem Bray 1x, over Waterford trochę psuje mi h2h, z Irlandii Pn to Crusaders - zawsze kojarzy mi się ze starym dobrym Saxon ???? Alleluja!
Update: Athlone - Limeric: Yogi (wiadomo ???? )daje w tym meczu over 4,5 i over 5,5, ja dam tylko over 2,5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Sligo Rovers - Cork City
IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Shelbourne
Premier Division:
Sligo Rovers-Cork City TYP 2 kurs 1,60 6/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Dla mnie sprawa tu jest jasna. Cork wygra ten mecz bo gospodarze nie mają kim straszyć. Bo chyba nie garstką uzdolnionej młodzieży ? O składzie Sligo proszę zresztą poczytać post wyżej przy okazji analizy meczu Bray-Sligo. Cork nie grał od wyjazdowego zwycięstwa z Dundalk czyli od 18 marca i jest głodny gry. W ataku Maguire który strzelił już 4 gole i stary wyga Sheppard. Środek pomocy to kreatywni Boler i Dooley a obrona to również starzy wyjadacze np: z Bennettem sprowadzonym dwa sezony temu z Wimbledonu czy O&#39;Connellem który jeszcze rok temu grzał ławę w Oldham a wcześniej w Celtic Glasgow. Nie widzę żadnych aspektów czemu by Rebelsi nie mieli wygrać ?
Dywizja 1:
Limerick-Shelbourne TYP BTS/over 2,5 kurs 2,10 5/10 g.19.30 5:1 WIN
PS: 1,22 na Limerick ? Po takim kursie można obstawiać akcje że Emil rzeźbił drewniane ludziki w Drewutni albo że Miś Uszatek ma klapnięte uszko. Ale chyba nie jakieś pół-zawodowe rozgrywki. Ja rozumiem że gospodarze to ekipa ponad stan w tej lidze bo sam o tym pisałem niejednokrotnie ale grają dzisiaj dla mnie z druga najlepszą ekipą na tym poziomie ligowym. Rozumiem tez że dziś u gości lista niepewnych występu graczy jest dość długa bo aż 5 zawodników ma lekkie urazy i nie zagra na pewno Collins. Ale dalej uważam że Muszelki mogą spokojnie strzelić gola. Do tego gospodarze bez najlepszego napastnika Greena a prawy obrońca Murphy dalej wykluczony z gry. Uspakajam że oprócz Greena ma tam kto spokojnie łupać gole. Duet O&#39;Connor i Williams mają na koncie już 6 goli a to przecież obrońcy haha..no sami widzicie że nie będzie źle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom