Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

STS Ekstraklasa Wiosna

8 lutego 2016 19:24
1
doberman
doberman
Lis 2005 | Forum VIP
9 551 4 087 26
STS przygotował dla nas następną edycję super zabawy Ekstraklasowej znów mają do rozdania 50.000 zł.
Kod do naszej Ligi : 840916733
Zapraszam 😄 . Wygrajmy to
21 marca 2016 13:19
2
gapa07
gapa07
Lut 2016
4 4
Witam. Panowie mam taki problem, że mój klub zajął w 28 kolejce 11 miejsce ale mam wyższy wynik punktowy w najlepszej kolejce tej rundy od pozostałych drużyn które zdobyło 87 pkt więc powinienem być 9. O czym mówi ich regulamin.
13. W przypadku gdy dwóch lub więcej Uczestników zdobyło tę samą liczbę punktów, wtedy o kolejności we wszystkich klasyfikacjach konkursowych decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund. W przypadku, gdy i tu liczba punktów jest jednakowa, to o kolejności w rankingu decyduje Reguła Pierwszeństwa, czyli kolejność zgłoszenia Klubu (im wcześniej, tym wyższa pozycja). Zgłoszenie Klubu następuje po przyjęciu przez system prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego.

Zgłaszałem sprawę do nich to mi ich pracownik odpisał ze decyduje kolejnosc rejestracji druzyn. No jakim cudem jak w regulaminie ich jest wyraznie napisane ze liczba pkt z najlepszej kolejki. W 22 kolejce zdobylem 95 pkt. a zaden z pozostalych graczy ktorzy maja 87 pkt po tej kolejce nie zdobyl wiecej niz 95 pkt w zadnej z kolejek.
Co moge zrobic w tej sprawie ?
21 marca 2016 19:32
3
wsparciests
wsparciests
Mar 2015
204 165 4
@gapa07
Oficjalne wyniki 28. kolejki STS Ekstraklasy nie zostały jeszcze do nas przesłane. Dlatego trudno nam się bezpośrednio odnieść do Twojego zgłoszenia. Jeśli na liście Laureatów nie znajdzie się nazwa Twojej drużyny (Champion Słucz?) przekażemy sprawę osobom obsługującym STS Ekstraklasę.
Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jesteśmy do dyspozycji na forum od poniedziałku do piątku. Udzielamy pomocy w bieżącym korzystaniu z usług STS.
21 marca 2016 23:08
4
gapa07
gapa07
Lut 2016
4 4
tak drużyna to Champion Słucz. Pisałem do "[email protected]" to mi odpisał człowiek ze to decyduje kolejnosc zgloszen, a jak wyslalem mu fragment regulaminu który sami stworzyli gdzie wyraznie jest napisane, że decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund ! i niech nie kompromitują sie tylko to wyjaśnią to od 8 godzin zamilkł i zero kontaktu ;)
22 marca 2016 09:59
5
wsparciests
wsparciests
Mar 2015
204 165 4
@gapa07
Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalną Listę Laureatów 28. kolejki STS Ekstraklasy. Drużyna Champion Słucz zajmuje na niej ósmą pozycję.
Dziś konta Laureatów zostaną doładowane.
Pozdrawiamy!

Jesteśmy do dyspozycji na forum od poniedziałku do piątku. Udzielamy pomocy w bieżącym korzystaniu z usług STS.
22 marca 2016 15:13
6
gapa07
gapa07
Lut 2016
4 4
ok, dziekuje. jeszcze zapytam przy okazji jakie sa warunki obrotu tym bonusem ?
22 marca 2016 21:20
7
pilka_radom
pilka_radom
Cze 2011 | Znawca
255 2 012 18
tak drużyna to Champion Słucz. Pisałem do "[email protected]" to mi odpisał człowiek ze to decyduje kolejnosc zgloszen, a jak wyslalem mu fragment regulaminu który sami stworzyli gdzie wyraznie jest napisane, że decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund ! i niech nie kompromitują sie tylko to wyjaśnią to od 8 godzin zamilkł i zero kontaktu ;)

Spokojnie STS kompromituje się średnio 1x raz na tydzień więc to norma :]

„Tylko wtedy, gdy ostatnie drzewo umrze i ostatnia rzeka zostanie zatruta i ostatnie ryby zostaną złowione zdamy sobie sprawę, że nie można jeść pieniędzy.”
6 51
Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.