>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Shanghai - Muang Thong
Już jutro zobaczymy pierwsze spotkania AFC Champions League, będziemy mieli możliwość śledzenia poczynań zespołów również z Chińskiej ligi którzy w tym momencie robią największą furorę transferową. Shanghai SIPG to zespół który będzie reprezentował między innymi Chiny w tych rozgrywkach. Szkoleniowcem tego zespołu jest słynny Sven Goran Ericksson natomiast w zespole są takie gwiazdy jak Asamoah Gyan, Conca czy bramkostrzelny Elkeson. Zespół ten był niezwykle ostrożny na rynku transferowym pozyskali jedynie wspomnianego Elkesona za 18 mln Euro i trzeba przyznać że postawili na pewniaka który grał w Evergrande i strzelił dla tego zespołu w zeszłym sezonie siedem bramek. Zespół wydaje się być faworytem w konfrontacji z Tajlandzkim Muang Thong który jest zdecydowanie uboższy.
Over 2,5 gola @@ 1.40 Otobet ✅ ✅
Over 3,5 gola @@ 2,05 Otobet ⛔
Adelaide - Shandong Lunenga
W drugim spotkaniu zobaczymy kolejnego przedstawiciela ligi Chińskiej Shandong Lunenga zespół ten podczas zimowej kampanii pozyskał utalentowanego Brazylijczyka Gila z Corinthians za 8Mln euro zawodnik ten miał kilka ofert z europy wolał jednak iść w stronę Chińską dobrze zbudowany defensor cieszył się ogromnym zaufaniem nie tylko w klubie ale również w kadrze zdażył zadebiutować w nowym zespole w poprzedniej rundzie kiedy zdemolowali rywala wygrywając 6:0 dobre spotkanie rozegrał Yang Xu. Zespół pozyskał oprócz wspomnianego Gila także innego Brazylijczyka Jucileiego dołączyli oni do koloni Brazylijskiej bo w zespole występuje jeszcze Diego Tardelli, Aloisio czy Junior Urso. Szkoleniowcem tego zespołu jest Mano Menezes. Ich rywalem będzie znacznie gorzej wypadający zespół Adelaide z Australii porównując obecnie te zespoły wydaje się że wobec ostatniego postępu piłki Chińskiej to oni są faworytem. Dlatego spróbujemy w ich stronę,
Zwycięstwo Shandong Lunenga @@ 2.65 Otobet ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Binh Duong - Jiangsu
Już dziś w zespole goście zobaczymy Petrescu oraz jego nowe nabytki trio Brazylijskie Ramiresa, Alexa Teixeire oraz Jo Ci zawodnicy mają poprowadzić zespół do walki o ligę mistrzów oraz ligę. Cały zespół będzie ustawiony właśnie pod nich przyznam szczerze że transfery wyglądają imponująco. Dodatkowo doszło kilku ligowych wyróżniających się graczy jak Chao Gu, LI, Xie czy Jiawei Yang. Dziś pierwsze poważne spotkanie przed tym zespołem ich rywalem będzie zespół z Vietnamu także będzie doskonała okazja do postrzelania bramek.
Zwycięstwo Jiangsu @@ 1,45 Otobet ⛔
Over 2,5 @@ 1.55 Otobet ⛔
Over 3,5 @@ 2.40 Otobet ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Hiroshima - Shandong Luneng (wynik 1:2)
Over 4.5 gola
5.00 ⛔
Unibet

Na dzisiaj wybrałem mecz z azjatyckiej ligi mistrzów. W pierwszej kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Hiroshima, która na co dzień rywalizuje w ekstraklasie japońskiej i Shandong Luneng który występuje w lidze chińskiej. Typuję w tym spotkaniu na sporą ilość goli - over 4.5 gola. Po pierwsze obie ekipy spotkały się już w tych rozgrywkach w poprzednich edycjach. Mecz między nimi zakończył się wysokim wynikiem 2:3 oraz rezultatem 0:1. Obie drużyny sezon ligowy zaczynają właśnie w obecnym miesiącu - system wiosna/jesień. Ekipa gospodarzy w swoim ostatnim meczu o Superpuchar Japonii zaliczyła wysoki rezultat 3:1 z Gambą Osaka. Goście w meczach przedsezonowych również prezentowali wysoką formę strzelecką (2:1 i 6:0). Dzisiaj moim zdaniem mecz będzie miał bardzo ofensywny przebieg. Zagrają drużyny z dwóch najmocniejszych lig azjatyckich. Ekipa przyjezdnych ma w swoim składzie kilku Brazylijczyków i myślę, że oni będą motorem napędowym w ekipie z Chin. Moim zdaniem mecz otwierający rywalizację w grupie F azjatyckiej ligi mistrzów będzie miał ofensywny przebieg i wpadnie w nim kilka goli. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Guangzhou - Pohang
Chińsko - Koreański pojedynek, gospodarze to mistrz ligi z zeszłego sezonu, zwycięzca ligi mistrzów fantastycznie poukładany zespół finansowo-organizacyjnie swego czasu pracował w nim Marcelo Lippi które zostawił po sobie ślad, od czerwca zespół objął Luis Felipe Scolari, w ostatnim okresie do zespołu dołączył Jakson Martinez który ma dać szerokie pole manewru z przodu, pozyskano bramkarza którzy ma świetne warunki fizycznie oraz perspektywy Dianzuo Liu. Szkoda że z zespołu odszedł Brazylijczyk Elkeson do tego Xuri Zhao. Szczególnie interesująca jest forma Martineza który został zakupiony za nie bagatela 42 MLN Euro. Ich dzisiejszym rywalem będzie zespół Poohang który mierzył się już w eliminacjach w których pokonał Ang Thong oraz Ha Noi. Zespół składa się głównie z graczy Koreańskich. Dzisiaj faworytem są gospodarze którzy bronią tytułu. Jednak ich forma jest niewiadomą liga Chińska jeszcze nie ruszyła.
Zwycięstwo Guangzhou @@ 1.45 Otobet ⛔

Melbourne - Shanghai SIPG
Kolejny pojedynek w którym zobaczymy przedstawiciela z Chin jest poranny mecz bo już o 9:45, Melbourne podejmie Shanghai SIPG. Gospodarze grają już ligowe spotkania w których nie zachwycają od czterech spotkań nie potrafią wygrać notując dwa remisy i dwie porażki. W Melbourne ogromnie liczą na Albańczyka Berishe który strzela gola za golem łącznie zdobył ich już 14. Jednak dzisiaj zmierzą się z mocnym zespołem Shanghai SIPG który zdążył już nam się pokazać w poprzedniej rundzie wygrywając pewnie 3:0 z Muang Thong. Dobre zawody wówczas rozegrał Conca i Wu Lei. W zespole mamy jeszcze Gyan czy Elkesona. Zespół prowadzi słynny Sven Goran Eriksson. Zespół wygląda dobrze przygotowany do sezonu dzisiaj kolejny test i przyznam szczerze że goście są faworytem mimo wszystko.
Zwycięstwo Shanghai SIPG @@ 2.15 Otobet ⛔
Inne propozycję :
Urawa - Sydney 1 @@ 1.55 Otobet ✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Melbourne Victory - Shanghai
Over 4.5 gola
4.60
Unibet


W Europie Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę rozgrywek, natomiast w azjatyckiej Lidze Mistrzów AFC rywalizacja dopiero się rozpoczyna. W pierwszym meczu grupy G zmierzy się ze sobą australijskie Melbourne Victory i chiński Shanghai. Liczę w tym pojedynku na sporą ilość goli. Po pierwsze ekipa z Australii jest wyjątkowo overową drużyną. W swojej rodzimej lidze bardzo często zaliczają wysokie wyniki takie jak 3:3, 4:0, 2:2, 3:2. Liga australijska jest w pełni sezonu i ekipa z Melbern jest w gazie. Dzisiaj moim zdaniem to oni narzucą swój ofensywny styl gry, a ekipa z Chin dopiero wchodzi w rozgrywki - sezon w państwie środka rozpoczyna się wiosną. Shanghai w meczach kontrolnych przed sezonem w lidze chińskiej zaliczył kilka sparingów, które kończyły się sporą ilością goli (między innymi 3:0 i 3:2). W ekipie gości liczę na bramkostrzelnego Ghańczyka Asamoah Gyana, a w drużnie gospodarzy ich najlepszego strzelca Besarta Berishe. Moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie obfitował w bramki. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:2 i over 4.5 gola.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Shandong Luneng - Buriram

Typ: 1(-1) Kurs: 2.40 Sportingbet ✅✅✅

Zastanawiają mnie kursy na to spotkanie.Strasznie wysoko ceniona jest ekipa Buriram.Nie wiem czym buki się sugerują ale skoro tak stawiają sprawę to ja w to wchodzę. Chińczycy zdaje się sa ekipą sporo lepszą od gości. Wiadomo,że drużyny zza Wielkiego Muru tej zimy wydawały miliony na pozyskiwanie zawodników i w tym meczu jak dla mnie wynik może być tylko jeden. DOść powiedzieć, że Buriram przed tygodniem zebrali srogie lanie od koreańskiego drużyny z Seulu i w tym spotkaniu wynik może się powtórzyć. GOspodarze póki co całkiem całkiem sobie radzą i passa powinna być podtrzymana zwłaszcza, że grają na własnym terenie.
Myśle, że warto w to wejść. Powinno być gładko

Wynik: 3:0
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ostatnio trochę się po tej azjatyckiej LM porozglądałem, głównie z uwagi na ekipy z Australii. Ale mecz Shandong - Buriram też wpadł mi w oko. Generalnie to wysokie notowania Buriram są dla mnie sporym zaskoczeniem. Seul ich zmasakrował w pierwszej kolejce. A kurs na nich był ponad 2. Dodatkowo jutro Tajowie zagrają bez czołowego pomocnika który w tym meczu z Seulem złapał czerwoną kartkę. Sądząc po statystykach to naprawdę podstawowy ich gracz.
Jedyne co martwi to dyspozycja Shandong które co prawda wygralo w Hiroszimie ale za nic w świecie na tą wygraną nie zasłużyło. Przez większość meczu Sanfreece dominowało i długo prowadziło 1:0. No ale jutro gospodarze są zdecydowanym faworytem i swojego wywala powinni zmiażdżyć.
Co do innych meczów drugiej kolejki to ja od siebie proponuję:
Jiangsu Suning - Jeonbuk Motors 1 @ 3,25 3:2 (1:0) ✅✅✅
Kurs według mnie zupełnie nieadekwatny do siły gospodarzy. Co prawda w pierwszej kolejce jutrzejsi gospodarze się zbłaźnili remisując 1:1 w Wietnamie z Binh Duong. Ale ten zespół ma miażdżyć kolejnych swoich rywali. W weekend przegrali 0:2 w Superpucharze Chin z Guanzhou Evergrande i czas w końcu zacząć wygrywać. Ktoś kto ma w składzie Alexa Teixeirę, Jo i Ramiresa nie może nie wiadomo jak długo czekać na zwycięstwa. To pierwszy mecz tej &#39;nowej&#39; ekipy przed własną publicznością. Rywal silny. Jeonbuk to oczywiście mistrz Korei Południowej. Ale sądzę, że w tym meczu to jednak Chińczycy będą bliżsi zwycięstwa. Kurs kuszący.
Sydney FC - Guanzghou Evergrande 2 @ 1,80 2:1 (1:1) ⛔⛔⛔
Z przykrością muszę stwierdzić, że Sydney nie zasługuje w żaden sposób na grę w LM. To zupełnie inna ekipa niż w zeszłym sezonie. Ten sezon to totalne męczenie siebie i kibiców. Efekt jest taki, że w lidze muszą walczyć do samego końca o miejsce w play-offach. Nie ukrywam, że jestem kibicem całej australijskiej piłki, ale jestem ogromnym pesymistą odnośnie tego meczu. Guanzghou powinno przyjechać do Sydney jak po swoje i pewnie tego dokona. Liczyłem na ciut wyższy kurs, ale jednak po 1,80 też warto zagrać. A może spróbować jakieś handi w strony Guanzghou? - dla odważnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Dziś zapowiada się ciekawa kolejka w Azjatyckiej LM. Wybrałem sobie na początek dnia takie typy:
1. zaczynamy spokojnie:
Melbourne Victory (AUS) - Suwon Samsung Bluewings (KOR) - 1 - @1,9 bet365 ⛔ / i lipa
Melbourne ostatni mecz w lidze mocno odpuściło i dostało srogi łomot od Brisbane (5:0). Teraz przed własną publicznością będą starali się zrehabilitować. A, że grać potrafią pokazała pierwsza kolejka ACL - wygrana u siebie z Shanghai SIPG. Koreańczycy natomiast jakoś w tym roku nie zachwycają. Dopiero zaczęli rozgrywki - w meczach o punkty: 0-1-2.
2. ryzykowny - ale może akurat... kto wie (??)
Jeonbuk (KOR) - Binh Duong (VIE) - BTTS - @2,62 bet365 ⛔ / no jakaś masakra... 3 typy na forum i 3 pudła... Jeonbuk sie niesamowicie męczył i wymęczył - 2 bramka w 89&#39;.
Ryzykowny typ - ale wierzę w Wietnamczyków. W pierwszym meczu ACL dość niespodziewanie zremisowali u siebie z Jiangsu (1-1), potem w drugiej kolejce ACL strzelili gola na wyjeździe w Japonii - FC Tokio (3-1), to czemu teraz nie mieli by coś ustrzelić. Zwłaszcza, że pewnie sromotnie przegrają i właśnie na to liczę - że przy stanie 3, 4 - 0 Jeonbuk odpuści i coś da strzelic Binh Duong.

pozdrawiam

 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
24.05.2016 godz. 12.00
Jeonbuk - Melbourne Victory

Pierwszy mecz w Australii 1-1, dzis pora na rewanz i to Koreanczycy beda faworytami w tym meczu. Melbourne nie ma jednak nic do stracenia i musza cos ustrzelic bo 0-0 promuje awansem Korenczyków dziś. I tu zacytuje garsc statystyk z zapowiedzi tego meczu:
&quot;Jeonbuk, who defeated Jeonnam Dragons 2-1 on Saturday in the K-League, are currently on a run of 11 games unbeaten in all competitions, although that sequence includes just a single clean sheet.&quot; oraz taki cytat:
&quot;But Melbourne coach Kevin Muscat is confident his team have the firepower to secure the goals they need in Jeonju having found the net in each of their three previous away ties on the continent.&quot;
Melbourne było lepsza druzyna w pierwszym spotkaniu, powinni wygrać 2-1 lub nawet 3-1, dzis rewanz, a wynik 1-1 powoduje że będą szukali swojej szansy w szybkim golu lub kontrach, Barisha dobrze sie spisuje, licze ze to bedzie żywe spotkanie obfitujace w bramki.
✅ BTS @ 1,95 Ónibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Shanghai Shenhua - Queensland Roar
Już jutro zobaczymy w akcji Carlosa Teveza w nowym zespole, zespół Argentyńczyka zagra w Azjatyckiej Ligi Mistrzów, sprowadzono go po to by właśnie pomógł temu zespołowi w takich spotkaniach. Zapewne jutro utworzy duet napastników z Martinsem. W pomocy jest Moreno który potrafi zrobić różnice i jest niezwykle skuteczny. Trenerem zespołu jest Gustavo Poyet przed którym postawiono konkretne cele, jak jutro wypadnie zespół z Chin ? ciężko określić ich rywal z ligi Australijskiej jest w połowie sezonu zajmują trzecie miejsce po 18 spotkaniach. W Azjatyckiej lidze mistrzów zdążyli już rozegrać jedno spotkanie na własnym terenie podjęli Filipinski Global zwyciężyli 6:0. W swoim składzie nie mają nikogo znanego szerszej publiczności. W jutrzejszym spotkaniu nie uchodzą za faworyta. Wydaje się że są nim zdecydowanie gospodarze z Tevezem w składzie.
Zwycięstwo Shanghai @@ 1,73 Unibet ⛔
Over 2,5 gola @@ 1,80 Pinnacle ⛔
Over 3,5 gola @@ 3,00 Unibet ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Seoul - Shanghai SIPG
Już jutro rozpoczynamy rozgrywki grupowe, wkracza do gry Seoul który nie potrafi wygrać spotkania od pięciu meczów. Przyjeżdża silny zespół Shanghai SIPG który prowadzi Andreas Villas-Boas który w składzie ma takie gwiazdy jak Oscar, Akhmedov, Hulk czy Elkeson. Drużyna zdążyłą już rozegrać jedno spotkanie w eliminacjach pokonali Sukhothai z Tajlandii 3:0 bramkę zdobył między innymi Oscar który był niezwykle aktywny w tym spotkaniu. Jutro nie uchodzą za faworyta jednak moim zdanią nim są.
Zwycięstwo Shanghai SIPG @@ 3,20 Bet365 ✅
Over 2,5 gola @@ 2,15 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
AFC Champions League

Al Ahli SC - Bunyodkor

.... Al Ahli w tym sezonie nie jest już tak skuteczne jak w poprzednim sezonie , w lidze zajmują po 19 kolejkach 4 miejsce z 7 pkt stratą do lidera , goście natomiast jeszcze nie rozpoczęli rozgrywek i w tej sytuacji gospodarze są w lepszej sytuacji ale wiadomo to już nie przelewki bo to faza grupowa i każdy pkt jest ważny , w poprzedniej edycji AFC Al Ahli SC nie wyszło z grupy bo zabrakło im zaledwie jednego pkt natomiast goście z Uzbekistanu również zakończyli rozgrywki w fazie grupowej i to na ostatnim miejscu z zaledwie 3 pkt na koncie ale zatrzymam się na gościach , w pierwszym pojedynku w fazie grupowej także rozegrali mecz na wyjezdzie i też z zespołem z Arabii Saudyjskiej AL-NASR RIAD a wynik 3:3 , do przerwy wygrywali 2:1 a wyrównującą bramkę AL-NASR RIAD zdobył w doliczonym czasie gry stąd uważam że pomimo iż Al Ahli SC są po 19 kolejkach w lidze a goście jeszcze nie zaczęli to chyba nie będzie miało aż tak dużego znaczenia , Bunyodkor musiało rozegrać już mecz w kwalifikacjach i pokonali Katarski El Jaish SC co prawda po rzutach karnych ale tym zwycięstwem awansowali do fazy grupowej , tak wiec liczę na dobre spotkanie i gole z obu stron a zaryzykuje na gole ze strony Bunyodkor .

Moje typy na to spotkanie :
- Bunyodkor over 1.5 gola / 4.80 Unibet
- obie drużyny strzelą / 2.00 Bet365
- over 2.5 gola / 2.00 Bet365
- over 2.5 i obie strzelą / 2.60 Bet365
- czyste konto Al Ahli - nie / 1.72 Bet365

.... mam nadzieję że coś będzie trafione !
 
sztachetaa 15

sztachetaa

Użytkownik
Adelaide United - Gamba Osaka

Nie ma żadnych wątpliwości, iż liga japońska jest o wiele lepsza od australijskiej. Jeśli dodamy do tego, że zespół z Adelaidy jest zupełnie bez formy w ostatnich tygodniach to kurs 2.20 na Gambę to dobre promo. Wynika to zapewne z tego, że Adelaide to Mistrz Australii, ale mistrz, który jest o wiele słabszy niż w sezonie, w którym zdobywał koronę i z tego, że Gamba jeszcze nie zaczęła ligi. Jednak to nie powinno martwić - mieli już przetarcie w meczach o stawkę - w kwalifikacjach do AFC CL, więc powinni spokojnie sobie poradzić z Kangurami.

Zwycięstwo Gamba Osaka @2.20 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Popieram w stu procentach. Adelaide rozbita przez cały sezon. Dodatkowo jeden z niewielu liderów, środkowy pomocnik Isaias kontuzjowany i nie zagra. Skład wygląda dramatycznie na dziś. Nie ma też Manuela Carruski, jednego z niewielu który potrafi kopnąć prosto piłkę w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, AFC Champions League
Godzina: 16:10
Spotkanie: SC Al Fateh - SC Lekhwiya
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki w grupowych rozgrywkach azjatyckiej Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce katarski zespół SC Lekhwiya pokonał u siebie drużynę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Jazirę 3-0, a z kolei Al Fateh przegrał na wyjeździe z irańskim Esteghlal Khuzestan 0-1. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gości. Drużyna Al Fateh w tej chwili priorytetowo traktuje rozgrywki w rodzimej lidze, gdzie ich sytuacja jest trudna i zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, które jest zagrożone bezpośrednim spadkiem z ligi. Do końca rozgrywek ligowych w Arabi Saudyjskiej zostało 7 kolejek i to na tych rozgrywkach teraz w pełni Al Fateh się skupia, odpuszczając Ligę Mistrzów. W tym spotkaniu po stronie gospodarzy ma dojść do wielu roszad w składzie i zagrają tutaj głównie rezerwowi i ci co mało do tej pory grali. Najważniejsi piłkarze mają być oszczędzani na potyczki w rodzimej lidze. Owszem to też nie znaczy, że gospodarze w rezerwowym składzie położą się przed rywalem i będą czekać aż im będą strzelać bramki ale kadrowo na to spotkanie dużo lepiej prezentuje się zespół SC Lekhwiya. Oni mają ustabilizowaną pozycję w swojej rodzimej lidze zajmując pozycję wicelidera i mając tyle samo punktów co lider więc oni tutaj dziś zagrają najmocniejszym składem. U gospodarzy z kolei tak jak wspomniałem ma być wiele roszad w wyjściowej jedenastce na to spotkanie i z tego względu dla mnie zdecydowanym faworytem są goście i myślę, że zdobędą tutaj 3 punkty.
⛔ 2-2
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Najgorsze &quot;piłkarskie&quot; rozgrywki na świecie. Poziom zbliżony do naszej b-klasy. Mniej więcej tak samo uśmiejesz się oglądając tych piłkarskich niedorozwojów z Azji. Nie rozumiem sensu istnienia czegoś takiego i nazywania tego Ligą Mistrzów. Ta nazwa akurat na tym kontynencie powinna być zabroniona, bo to jest zwykła profanacja. Szczerze powiedziawszy, to nie wiem czy w całych rozgrywkach znajdzie się więcej niż paru kopaczy, którzy potrafią dobrze kopnąć piłkę, reszta tylko bez sensu za nią biega. Troszkę tak, jak dzieci w szkole specjalnej, którym pani rzuci piłkę i wszystkie do niej biegną i kopią przed siebie. To mniej więcej obrazuje poziom tego bezwartościowego, nikomu niepotrzebnego tworu dla kretynów.

Eastern Sports - Guangzhou u 3,5 2,12⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Najgorsze &quot;piłkarskie&quot; rozgrywki na świecie. Poziom zbliżony do naszej b-klasy. Mniej więcej tak samo uśmiejesz się oglądając tych piłkarskich niedorozwojów z Azji. Nie rozumiem sensu istnienia czegoś takiego i nazywania tego Ligą Mistrzów. Ta nazwa akurat na tym kontynencie powinna być zabroniona, bo to jest zwykła profanacja. Szczerze powiedziawszy, to nie wiem czy w całych rozgrywkach znajdzie się więcej niż paru kopaczy, którzy potrafią dobrze kopnąć piłkę, reszta tylko bez sensu za nią biega. Troszkę tak, jak dzieci w szkole specjalnej, którym pani rzuci piłkę i wszystkie do niej biegną i kopią przed siebie. To mniej więcej obrazuje poziom tego bezwartościowego, nikomu niepotrzebnego tworu dla kretynów.
Eastern Sports - Guangzhou u 3,5 2,12
hahaha.. jaka fala hejtu... :grin: - niestety (albo i stety) mamy kilka kontynentów i na każdym kontynencie federacje i każda federacja chce zarobić... Liga Mistrzów to już marka wylansowana przez Europę.. niektórym idzie lepiej.. innym gorzej... innym po prostu - nie idzie... taki urok sportu - uprawiać mogą wszyscy, nie wszyscy są stworzeni do uprawiania danego sportu.
sorry za offtop... ale ten post dał mi dobre samopoczucie na resztę dnia ????
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
hahaha.. jaka fala hejtu... :grin: - niestety (albo i stety) mamy kilka kontynentów i na każdym kontynencie federacje i każda federacja chce zarobić... Liga Mistrzów to już marka wylansowana przez Europę.. niektórym idzie lepiej.. innym gorzej... innym po prostu - nie idzie... taki urok sportu - uprawiać mogą wszyscy, nie wszyscy są stworzeni do uprawiania danego sportu.
sorry za offtop... ale ten post dał mi dobre samopoczucie na resztę dnia ????
Może i hejt, ale uzasadniony. Moje zdanie na temat piłki w Azji (i w Australii) znasz ;) Nigdy nie ukrywałem, że azjatycka piłka dla mnie to jest jedno wielkie zero. Wolę nazywać rzeczy po imieniu, może za ostro, ale cóż. Ja nie jestem komentatorem Canal + i nie będę mówił, że Ektraklasa jest wyrównana, kiedy jest beznadziejnie słaba, na strzał w górny sektor trybun lub aut boczny nie będę mówił &quot;nienajlepszy strzał&quot;, kiedy napastnik w ciągu 45 minut raz dotknie piłkę i się o nią przewróci, nie będę mówił, że to &quot;dyskretny występ&quot;. Oglądam ACL od dobrych kilku sezonów choć nieregularnie i tam nic się nie zmienia. Może tyle, że Chińczycy przejęli rolę klubów z Bliskiego Wschodu i to teraz oni kupują znane nazwiska. Poziom nadal jest zerowy. Japończycy jeszcze jakoś wyglądają, dużo biegają, ale nie idzie za tym żadna jakość piłkarska. Nie wiem jak wygląda sytuacja, ale UEFA powinna zastrzec tą nazwę i ewentualnie kazać sobie płacić za jej używanie, bo Liga Mistrzów jest jedna i jest to marka, a kiedy dodajemy do tego &quot;azjatycka&quot; to u 90% ludzi wywołuje to uśmiech politowania. Smutna prawda.
P.S. Dodam jeszcze, że w koszykówce tez mamy Champions League, która jest trzecim poziomem rozgrywkowym w Europie. To jest dopiero patologia, ale to temat na dłuższą rozkminkę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom