>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozwój osobisty - Motywacja, cele w życiu, sukces, praca nad sobą itp.

cock 756

cock

Użytkownik
Za polską cebulę powinienem się obrazić. Nie startowałem z epitetami. Pojechałeś teraz zdrowym farmazonem a guru nagrał filmik o tym co napisałem Ci w kilku zdaniach wyżej. Rozbawiło mnie to, szczerze, bo nawet on kazał obejrzeć go uważnie kilka razy, czego nie zrobiłeś najwyraźniej.
Nie wołałem ani grosza, nie zapraszałem na newsletter, celem wyłudzenia i próby sprzedania Ci kolejnego Twojego marzenia.
Nie wyją ze mnie kompleksy, ani spiskowe teorie, więc nie wkładaj mi dziecka w brzuch. ;)
Nie nazywaj mnie kolegą, nazwij moje słowa bezinteresowną życzliwością. Chcesz to po prostu kup kurs, a gdy już sukces stanie się Twoim posiadaniem - oświeć mnie.
Różnimy się tym, że sens filmików jest nie wyłowiony gdy jeden ogląda kolejny raz i nie rozumie, a drugi bez oglądania zupełnie za free wykłada kawę na ławę i jest przez to zły. Może gdybyś za moje słowa zapłacił to bardziej byś je szanował. Przecież nie mogę mieć racji, nie jestem coachem, człowiekiem sukcesu - to jest prawdziwa cebula.
Miłego dnia, sukcesu Shakal.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cock już zamykając tą jałową dyskusję, to dalsza polemika nie ma sensu. Każdy widzi to co chce zobaczyć, jeden altruizm i chęć pomocy, a drugi psychomanipulację i chęć naciągnięcia na pieniądze ;), bo przecież w życiu nie można mieć innej postawy i podejścia do życia niż tylko $$$...
Odnośnie jeszcze &quot;kołczów&quot;, aroganckich, którzy są tylko &quot;kołczami&quot; z nazwy, efekt polaryzacji itd. i nic poza tym to polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=ERvyBjKdMUo
To właśnie uważam za mega słabe, ja tego kompletnie nie kupuję, nie przekonuje mnie taka pseudo motywacyjna gadka. Sam wygląd i prezentacja tego Pana &quot;kołcza Majka&quot; mnie odrzuca na drugi biegun.
 
S 0

stefan022

Użytkownik
Temat mnie zaciekawił, więc dołączam.
Co do Pana Jacka, obserwuję go już od 2 lat. Co mogę o nim powiedzieć?
Jak dla mnie jest to człowiek zagadka, wygląda na człowieka sukcesu, lecz nie chwali się swymi osiągnięciami. NP; konkretna nazwa firmy, konkretna działalność. Zauważyłem, że zawsze potrafi umiejętnie ominąć ten temat, tak było ostatnio na konferencji online. Tak samo bardzo skutecznie omija tematy związane z prawem. A jak wiadomo każdy znaczący przedsiębiorca świetnie zna się na podatkach. On nie chce o nich nigdy rozmawiać.
Co do jego życia, to nie ma twardych dowodów z przeszłości, że np: był rentierem, marketingowcem, jak to wspominał. Wielokrotnie wspominał o swym ojcu, którego opisywał jako człowieka , który lubi zmyślać historie i rozmawiać o tym z ludźmi, więc może jabłko padło nie daleko od jabłoni.
Lata sobie po świecie, robiąc filmiki głównie dzięki punktom, które zbiera (jakoś)?, o czym wielokrotnie wspominał.
Zanim stał się popularny w sieci, to jeszcze odpowiadał mi na wiadomości teraz kontakt zamarł.
Co to jego obecnych interesów to jestem w 100% pewny, że zajmuje się sprzedażą na allegro z różnych kont(Wszystkie aukcje jego) :
allegro.pl/zdrowie?id=121882&amp;order=m&amp;string=geniusz&amp;bmatch=s0-hou-1-4-1026
allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=s0-cul-1-4-1025&amp;search_scope=category-91833&amp;string=Benjamin%20Franklin%20-%20Autobiografia
oraz kursy na milionera(Przy ostatniej konferencji 4h, mówił o nim przez dobre 30 min, etapami. Zauważyłem też, że zawsze poleca swoje produkty i robi autoreklamę na konferencjach ).

Podsumowując:
Na pewno jest to osoba oczytana z wiedzy motywacyjnej, z sprawną teorią, ciężko jednak przyznać mu miano praktykanta.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Cock już zamykając tą jałową dyskusję, to dalsza polemika nie ma sensu. Każdy widzi to co chce zobaczyć, jeden altruizm i chęć pomocy, a drugi psychomanipulację i chęć naciągnięcia na pieniądze , bo przecież w życiu nie można mieć innej postawy i podejścia do życia niż tylko $$$...
Pewnie, że jałową - kolejny raz widzę twardy beton. Zerknij co napisalem:
Nie ma złotego środka, w co na siłę chcecie uwierzyć, albo go kupić. Zwróćcie uwagę, że sukces traktowany jest trojako:
- sukces finansowy, oczywiście własna firma
- sukces miłosny, utożsamiany z podbojami miłosnymi, zamiast umocnieniem więzi z drugim człowiekiem, tym jedynym...
- sukces przywódcy, czyli władza tłumaczona na socjotechniki i metody manipulacji.
Sorry chłopcy, ale to ściema. Czy uważacie, że videoblog, płatny kurs itp wyłożony przez nastolatka po psychologii czy socjologii w pomiętej koszuli i 5letniej marynarce to złoty środek? Zobaczcie ilu psychologów się po świecie tuła. Sukces - to szczęście, spokój i harmonia człowieka.
Sukces ma swoją cenę, kosztem bogactwa traci się w miłości itd.
Złota rada: bądźcie sobą cieszcie się życiem, zdrowiem, kimś bliskim, kolejnym pięknym dniem. Przestańcie plotkować o kimś, o czymś, zacznijcie myśleć i myśli realizować. Inaczej się nie da.
Jak jesteś leniem zacznij dzień od umycia włosów rano - to już będzie sukces. Potem zrobisz kolejny krok.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
No dokładnie, masz miesiąc jak coś. Tylko nie wiem czy juz nie jest za późno, bo mówił tylko o 30 osobach.
Za późno?:grin: Przecież o to w tym wszystkim chodzi, takie wywieranie presji, że trzeba szybko się decydować itp. Potem zgłosi się do gościa kolejna grupka osób &quot;spóźnialskich&quot; Pan Jacek napisze, że w sumie to z 2 gośći nie wpłaciło więc możesz zająć ich miejsce i tak się kręci ten kurs.
I ten bajer ze zwrotem kasy do miesiąca, oczywiście pewnie i kase by zwrócił tylko to jest tak pomyślane(zmanipulowane), że większość i tak nie będzie chciała zwrotu, bo się da omamić tekstami typu: spokojnie póki co są podstawy, potem przejdziemy do poważniejszych rzeczy itp. No i mija miesiac...:grin:
Jak będę miał więcej czasu to napiszę co nie co o tym gościu. Ale powiem wam jedno nie bądzcie naiwni! Jak coś to mogę wam zrobić i opchnąć kurs typerski za 2.5K:grin:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zapoznajcie sie z ta oferta
http://zmieniajsie.com/
Firme zalozyla moja niedoszla dziewczyna, to nie jest ta osoba na zdjeciu (Bernadetta) ale Marzena. Nie wiem co one kombinuja ale wiem ze cos w sobie maja i bardzo ciekawie mowia.
TGdzies mieli kilka ciekawych historii ale chyba zmienily strone nie moge teraz znalezc. Oczywiscie wszystko do poczytania za darmo, potem jakas ewentualnie pierwsza darmowa wizyta. Jedno jest pewne dziewczyny nie nudza i maja to cos. Bardzo przyjemnie przebywa sie w ich obecosci choc ta Bernadeta troche na feministke wyglada, za to ta druga po prostu cos w sobie ma
 
B 0

bartej12

Użytkownik
Za późno? Przecież o to w tym wszystkim chodzi, takie wywieranie presji, że trzeba szybko się decydować itp. Potem zgłosi się do gościa kolejna grupka osób &quot;spóźnialskich&quot; Pan Jacek napisze, że w sumie to z 2 gośći nie wpłaciło więc możesz zająć ich miejsce i tak się kręci ten kurs.
Racja. Dorzucił jeszcze godzinę konsulatacji co miesiąc, więc jedynie to go ogranicza.

I ten bajer ze zwrotem kasy do miesiąca, oczywiście pewnie i kase by zwrócił tylko to jest tak pomyślane(zmanipulowane), że większość i tak nie będzie chciała zwrotu, bo się da omamić tekstami typu: spokojnie póki co są podstawy, potem przejdziemy do poważniejszych rzeczy itp. No i mija miesiac...
Pewno tak, ale 30 masz gwarantowane i z tego się nie wywinie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dla ciekawskich:
http://znanefirmy.com/firma/1138993/jacek-wisniowski-promnet.html
Tego nie jestem pewny:
http://opiniafirm.pl/jacek-wisniowski-media-video,dobieszyn-1,f
Opinia na plus:
http://blog.jacekpaciorek.pl/tag/jacek-wisniowski/
http://www.mamawmlm.com/motywacja/spotkanie-z-mistrzem-motywacji/
+ Komentarze z FB i YT.
YT opinia
Jego strony z kiedyś, miał pseudonim &quot;Brunet&quot;:
http://www.kodatrakcyjnosci.pl/
https://vimeo.com/user8368089
Opinia o promocji książki:
http://lubimyczytac.pl/dyskusja/199/2680/nieudolnym-i-nachalnym-promocjom-mowimy-nie/#opinia
Tutaj niezwykle ciekawa sprawa, blog &quot;kołcza&quot; Króla Artura hejtującego od A do Z wszystkich tych &quot;guru&quot; motywacyjnych i tego typu podobnych, ale on sam również za swoje sesje chce krocie. Dwa komentarze na temat Jacka:
http://blog.krolartur.com/dlaczego-podejscie-naukowe-jest-tak-wazne/comment-page-1/
*15 listopada widziałem 2 komentarze na jego temat, teraz ich nie widzę, jednak z Wykopu kopiuję:
Radek Olszak • 5 miesięcy temu----- Racja, zbyszek. Od takich typków typu brunet i adept lepiej trzymać się z daleka. Jacek Wiśniowski wynajmuje samochody i kreuje wizerunek krezusa. Te jego motywacyjne techniki to zbiór niezłych bzdur. Wydaje mi się ,że biznes w branży uwodzenia się skonczyl i panowie przechodza do branzy motywacja/sukces/marketing internetowy. Brunet - Jacek Wiśniowski , Vekan - Dawid Baginski
Mateusz Grzesiak i cały polski coaching kontra psychologia
Ze smutkiem patrzę na kogoś kto wydał 1700 zł na szkolenie (pieniądze, za które normalnie jest w stanie żyć przez miesiąc), przyjechał z grupą podobnych mu osób ze swojego małego miasta i nie jest w stanie nawet sam przed sobą przyznać, że to była kasa wydana na show, a nie na zmianę swojego życia jak obiecywały reklamowe hasła. Bo presja grupy, bo euforia po wydarzeniu i racjonalne myślenie zagłuszona klaskaniem do techno hitów sprzed 20 lat.
*Dyskusja w komentarzach z tego mediafun jest najciekawsza.
 
duda 380

duda

Użytkownik
To może napiszę kilka słów.
Jak widzę, jak jakiś Grzesiak, próbuje nacinać frajerów na kasę (i co gorsza udaje mu się to), to ogarnia mnie śmiech. Naiwność ludzka, podobnie jak głupota, nie ma granic.
Goście zwęszyli po prostu pomysł na biznes, trochę poczytają, użyją kilka technik manipulacyjnych i znajdą ludzi chętnych zapłacić im grubą kasę, za jakieś pseudo szkolenie.
Mniej gardzę żulami pod sklepem, niż typami, próbującymi ukrywać się pod etykietą coacha. 99% to zwykłe hieny, żerujące na ludziach, którzy sobie w życiu nie radzą.
Poza tym, o czym Wy tutaj rozmawiacie, ostatnie wypowiedzi, to głównie dyskusja czy jakiś Pan Jacek odcina dobry kwit, czy nie. Jakby to pieniądze były tym najważniejszym czynnikiem warunkującym sukces. Druga sprawa, jak kogoś stać wydać 2000 złotych na takie szkolenie, to radzi sobie wystarczająco dobrze, że takiego kursu nie potrzebuje, a jeżeli kogoś nie stać, a mimo to wydaje te pieniądze, to jest zwykłym naiwnym gamoniem.
Osobiście jedyną osobą, którą mogę słuchać i czytać jest Tony Robbins, najlepsze w nim jest to, że opisuje krok po kroku, cały proces zmiany, którą chcę wprowadzić, wyjaśnia jak to się dzieje i jak to zrobić. U niego nie znajdę tekstu &quot;musisz mocno uwierzyć, a na pewno się uda&quot; - a wiele razy natknąłem się podobne zdania od coachingowych baranów. Oczywiście nie podchodzę do niego bezkrytycznie, bo swoje wady ma, ale mogę dużo wyciągnąć z jego książek/filmów. Dużo więcej, niż od całej reszty.
A na koniec polecam klasykę &quot;Polskiego coachingu&quot; :grin:
https://www.youtube.com/watch?v=IP2Y6Zkpo2k
 
D 0

damianmaciek

Użytkownik
Mnie zastanawia bardzo kim jest Pan Aka Shakal, że tak bardzo &quot;broni&quot; Pana Jacka, sory ale napisać takie długie posty tylko po to żeby obronić nie znajomą osobę to trochę mi się to dziwne wydaje ???? no chyba, że zarobił ten Pan faktycznie miliony ...

Wykład o pieniądzach co trwa ok. 4 godziny bardzo przypomina mi pranie mózgu takie jak jest robione w hotelach na temat Garnków - jeśli ktoś był albo słyszał to wie że taki &quot;wykład&quot; ma za zadanie rozwalić uczestnikowi mózg - dosłownie ???? ( mam nagranie z takiego spotkania ) też trwa około 4 godziny i jest to prowadzone bardzo podobnie a nawet za bardzo.

Proszę osoby które brały udział w kursie o pisanie swoich opinii ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po 1. nikogo nie bronię, tylko wyprostowałem pewne fakty ;). Niektórzy pisali bzdury wyssane z palca, ale mniejsza oto.
Po 2. założyłem ten temat więc chciałem trochę rozkręcić ten temat żeby ożywić dyskusję.
Po 3. sam jak już wyżej wspomniałem podchodzę z mocnym dystansem do takich kursów, szkoleń, spotkań itd. wartych po kilka tysięcy złotych.
Po 4. wspomniałem też negatywne opinie, staram się być obiektywny.
Po 5. tutaj masz jedną z opinii o tym kursie:
http://forex-nawigator.biz/forum/jacek-wisniowski-kurs-1-mln-t28303.html
 
P 0

puro

Użytkownik
Dokładnie
Jacek Wiśniowski tylko fajnie gada na YouTube na swoim kanale sukces.pl. Jego kurs 1 mln za bagatela 3000 zł.to jedna wielka porażka. Sam dałem się w to wciągnąć i stanowczo odradzam.
Zwykłe lanie wody i szukanie jeleni, którzy za to zapłacą. Więcej na temat kursu jest na tej stronie, którą kolega powyżej podał.

Pozdrawiam.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Panowie - temat w sumie zbliżony.
Asana vs Wunderlist vs propozycje - Przeczytałem parę artykułów i komentarzy ale wciąż ciężko mi się zdecydować. Programu potrzebowałbym do ustalania celów, śledzenia progressu, robienia notatek ich dotyczących, planowania życia itd. Żadnych firmowych rzeczy. Prostota i intuicyjność na plus któregoś z narzędzi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Programu potrzebowałbym do ustalania celów, śledzenia progressu, robienia notatek ich dotyczących, planowania życia itd. Żadnych firmowych rzeczy. Prostota i intuicyjność na plus któregoś z narzędzi.
Myślę, że bez większego znaczenia jest to co wybierzesz. Spróbuj jakiejś aplikacji, a jak nie będzie Ci pasowała to zawsze przecież możesz sprawdzić kolejną.
Rafał Sonik w wywiadzie powiedział, że on każdego dnia notuje sobie plany na kolejny dzień i może Ci w danej chwili powiedzieć co robił &quot;X&quot; dnia 12 lat temu. Myślę, że to najlepsza metoda - zwykły terminarz.
 
P 0

puro

Użytkownik
Jacek Wiśniowski - Dla mnie ten facet jest genialny! Polecam obejrzeć jego filmiki na YT. Różnica między nim, a tymi wszystkimi pozostałymi &quot;kołczami&quot; z przysłowiowej dupy jest taka, że on się mocno od tego odcina, on to robi z własnej nieprzymusowej woli bo lubi - pieniędzy nie bierze za to, ostatnio zrobił wykłady za darmo w bodajże niektórych 10 największych miastach w Polsce. Jest to PRAKTYK, a nie TEORETYK jak zdecydowana większość. Milioner, który przebiegł Maraton na pustyni, warto posłuchać tego mądrego człowieka.
Ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Jacek Wiśniowski jest praktykiem? Co on posiada? Firma Promnet w Dębicy - 1 osobowa działalność...Rzeczywiście działa... To jest zwykły wodolejca. Cały jego kanał sukces.pl na YouTube to jedna wielka ściema stworzona po to by Ci sprzedać kurs za 3000 zł. Poszukaj sobie &quot;kurs 1 mln Jacek Wiśniowski&quot;. Tam jest forum na jego temat. Może przejrzysz na oczy...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Jacek Wiśniowski jest praktykiem? Co on posiada? Firma Promnet w Dębicy - 1 osobowa działalność...Rzeczywiście działa... To jest zwykły wodolejca. Cały jego kanał sukces.pl na YouTube to jedna wielka ściema stworzona po to by Ci sprzedać kurs za 3000 zł. Poszukaj sobie &quot;kurs 1 mln Jacek Wiśniowski&quot;. Tam jest forum na jego temat. Może przejrzysz na oczy...
Wiem o tym, już dawno przejrzałem na oczy ???? . Temat czytałem, cała prawda wyszła na jaw.
Jakby ktoś chciał poczytać:
http://forex-nawigator.biz/forum/jacek-wisniowski-kurs-1-mln-t28303.html
Hehe nawet kilka postów wyżej wklejałem ten link, ale niech będzie dla powtórki.
 
M 0

motor1992

Użytkownik
Powinni w szkołach stworzyć taki przedmiot ROZWÓJ OSOBISTY zamiast innych co do niczego ci się nie przydadzą a tylko tracisz czas . Mi rozwój osobisty bardzo pomaga w branży revser czyli w marketingu online co może robić go każdy nieważne czy ma doświadczenie,czy jest młody czy stary.
 
Do góry Bottom