>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarskie typy bukmacherskie i nie tylko :)

volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam,
będę tutaj podawał swoje typy, nie zawsze z opisem, gdyż wiadomo, że czas to pieniądz i nie zawsze można sobie pozwolić na pisanie analiz. Typy, które podaje gram sam u buka, do tego gram dużo live ale nie będę tutaj ich podawał bo i tak mało osób by skorzystało z tego. Jeżeli chodzi o to jaka dyscyplina, no to przede wszystkim siatkówka, a także inne sporty bo nie ukrywam, że czasem potrafię znaleźć fajne typy z innych dyscyplin.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
volman 1,1K

volman

Użytkownik
1#
Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz
Czarni Radom w kryzysie, Łuczniczka Bydgoszcz wyszła z kryzysu i grają coraz lepiej. Jeżeli chodzi o zespół gości to mieli pecha w tym sezonie, kontuzje nie pomagają, zwłaszcza wtedy gdy ma się wąską ławkę, ale teraz jest dobrze, co pokazują wyniki i ich gra.
Analizując 3 spotkania, które oba zespoły zagrały w tym roku, to kibice Łuczniczki są w lepszych humorach.
Jastrzębski Węgiel 3-0 Czarni Radom - w tym spotkaniu nie grał Wojciech Żaliński, wrócił także do klubu z reprezentacji Lukas Kampa w niezbyt dobrym humorze i na pewno to też jakiś wpływ miało na grę tego zespołu, gdyż ten mecz odbył się 13 stycznia, a jeszcze 10 stycznia był mecz Polska-Niemcy, i jak wiemy Niemcy się nie zakwalifikowały. Jeżeli chodzi o ich grę to przyjęcie na poziomie 50% pozytywne, 19% perfekcyjne, atak 46%. Igor Grobelny, który zastępował Żalińskiego miał przyjęcie 41% i atak 40%, więc średni występ. Wszystkie trzy sety były bardzo wyrównane bo do -22,-23,-21 ale w Jastrzębiu świetne spotkanie Muzaj, który zdobył łącznie 23 pkt, przy skuteczności 63%. Jastrzębie obecnie nie jest to taka drużyna aby wygrywała bez problemu z takimi drużynami jak Czarni Radom.
Czarni Radom 2-3 Cuprum Lubin - Żaliński już grał ( jednak przyjęcie na poziomie 35% nie przekonuje mnie, że rozegrał dobre spotkanie). Bardzo wyrównane spotkanie o czym świadczą choćby małe punkty 106-108. W drużynie Czarnych Radom bardzo dobre spotkanie Artura Szalpuka (58% przyjęcie, 48% atak), dobre Bołądzia (51% w ataku). Cuprum nie zagrało świetnego spotkania, grali większość piłek na Włodarczyka i się udało. Słabo Malinowski ( atakujący) 35% w ataku to za mało.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3-0 Czarni Radom - POGROM, -15,-19,-23. W pierwszych dwóch setach przyjęcie ich to było masakrycznie słabe (30% i 38%), więc z takich przyjęciem nie można myśleć o dobrym wyniku. Zaksa ich zniszczyła także w bloku 9-2, na pochwałę zasługuje Szalpuk (53% przyjęcia i 67% w ataku)i Bołądź (57% atak). Wojciech Żaliński znowu słaby mecz (36% przyjęcie i 36% atak), Grobelny, który go zastąpił w ostatnim secie też nie wzmocnił drużyny.
Łuczniczka Bydgoszcz 3-1 Politechnika Warszawska - wrócił już na dobre Jarosz, mimo że w tym spotkaniu z Akademikami nie pokazał się z bardzo dobrej strony, daje komfort trenerowi, który nie musi opierać się już tylko na jednym atakującym i w razie niepowodzenia to może dać zmiane. W tym spotkaniu dobrze zagrał Ruciak, przyjęcie dobre trzymał Klinkenberg, a w bloku brylowali Jarosz(6 bloków) z Kosokiem(5 bloków). Politechnika miała bardzo słabe rozegranie w tym spotkaniu, Zagumny zawiódł na całej linii, mimo dobrego przyjęcia. Ten mecz na PLUS
MKS Będzin 1-3 Łuczniczka Bydgoszcz - W tym spotkaniu Będzinianie rozegrali dobre spotkanie, mecz był mniej więcej wyrównany. W tym spotkaniu RUCIAK i KOSOK - mega słaba skuteczność w ataku. Jarosz zagrał fenomenalne spotkanie na 53 ataku 47% skuteczności. Kosok dobrze grał w bloku 7 razy zatrzymał przeciwników. Poprawne spotkanie Bydgoszczan - wykonali swój plan w 100% czyli zdobyli 3pkt.
Łuczniczka Bydgoszcz 3-1 Indykpol Olsztyn - Olsztynianom brakuje siły w ataku, Stoilovic 15% w ataku na 26 prób, coś niebywałego. W tym spotkaniu Bydgoszczanie zagrali mniej więcej poprawnie. Ruciak troche słabiej w ataku, MVP dostał Klinkenberg, który zdobył największą ilość pkt. Przyjęcie 52% pozytywne więc dobre, atak 45% nienajgorzej. Plan poraz kolejny wykonany.
Teraz najtrudniejszy mecz czeka Bydgoszczan i to będzie dla nich próba. Wg mnie mają szansę nawet wygrać, gdyż kadrowo wcale nie ustępują drużynie z Radomia, która do tego jest w dołku. Więc tym bardziej ciężko jej będzie zagrać tak równy mecz aby nie stracić choćby seta.
Wg mnie to jest bardzo dobry bet.
Łuczniczka Bydgoszcz +2.5 seta 1.72
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
2#
Serbia:
Partizan - Novi P. 18:00
Partizan jest to drużyna własnego boiska, w tym sezonie 3 zwycięstwa i 2 porażki z najlepszymi w lidze czyli Vojvodiną i Crvena Zvezdą. W tamtym sezonie zostali vicemistrzami Serbii, jednak skład mieli troszkę lepszy niż obecnie, po sezonie odeszli np. Majstorovic - libero do Czarnych Radom, jednak obecnie i tak nie wyglądaja źle. Zajmują 5 miejsce z dorobkiem 16 punktów, ich rywale dzisiejsi są na 3 miejscu z dorobkiem 21 punktów.
Goście na wyjeździe niezbyt dobrze grają i widzę w tym pewien plus do tego typu, do tego dochodzi, że gospodarze przegrali u siebie z Vojvodiną i zrobią wszystko aby nie przegrać kolejnego meczu.
Mój typ:
Partizan win 2.00
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
3#
Piłka ręczna:
Syprzak over 2.5 bramki
1.60 Unibet
Syprzak pewniak na swojej pozycji, będzie grał na pewno przez większość czasu. Do tego dochodzi to, że mimo, że obrońcy go dobrze blokują to dzięki swoim warunkom fizycznym czasami udaje mu się uwolnić i zdobyć piłkę i strzelić bramkę. W meczu z Chorwacją nie szło mu za dobrze, kilka okazji zmarnował. Przez to, że koło to nasz atut to wierzę w to, że dla niego 3 bramki to nie jest zbyt dużo do zdobycia.
Polecam
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Ja tutaj widze zdecydowanego faworyta w postaci mistrzów Polski. Kryzys pozostawili za sobą i potrzebują trofea, aby sezon dodać do udanych.
PGE Skra jak zawsze jedna szóstka bardzo dobra, zmiennicy stabilni. Takim składem nie da się cały czas wygrywać.
Wojtaszek/Ignaczak &gt; Piechocki/Milczarek
Kurek/Witczak &gt; Wlazły, Gromadowski
Achrem/Jaeschke/ Lyneel = Conte/ Marechal ( dzięki Argentyńczkowi, on czasami robi różnicę)
Paszycki/ Holmes &gt; Kłos/Wrona
Drzyzga, Tichacek = Uriarte/Janusz
To jest ocena subiektywna i jak widzę to tak Skra nie ma czego szukać z dobrze grającymi Rzeszowianami. W tym roku idzie im bardzo dobrze, co potwierdzają wyniki, jak i bardzo dobra gra.
Skra nie ma czym zaskoczyć Resovii i będzie ciężko pokonać ich. Mimo tak słabej gry Resovii w tamtym roku to zajmują 3 miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do Bełchatowa.
Jeżeli chodzi o wczorajsze mecze, to nie ma co komentować, obie drużyny zrobiły co musiały najmniejszym wysiłkiem
Resovia obecnie jest lepszą drużyną wg mnie i idę w tym kierunku.
Mój typ:
Resovia -1.5 seta
1.88 Unibet
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Indykpol Olsztyn - Cuprum Lubin
Nie ma w tym kursie value ale mimo to jest do gry ten typ jak najbardziej.
Indykpol bez Van Driesa do końca sezonu i obecnie w meczu Bartosza Bednorza, ogromne straty szczególnie widoczne w ofensywie, gdzie atakujący Paweł Adamajtis gra falami, jednego seta potrafi zagrać na wysokim poziomie, aby później nie móc skończyć piłki w kolejnym. Oglądałem ich mecz z Jastrzębskim i opróćz końcówki 4 seta to wszystko szło po mojej myśli, czyli Jastrzębie z handi Końcówka 4 seta to wina tylko i wyłącznie Pawła Woickiego, miał setową piłkę w górze i zaatakował w aut.
Ja osobiście uważam Cuprum Lubin za drużynę lepszą znacznie od Olsztynian. Indykpol 3 porażki pod rząd z Zaksą u siebie ( do 20 nie wyszli w secie), Łuczniczką w Bydgoszczy i z Jastrzębiem, teraz kolej na Cuprum, które jest bardzo wymagającym rywalem.
Cuprum Lubin z bardzo solidnym składem, środek najlepszy w lidze, rozegranie Grzegorz Łomacz, przyjęcie również dobre i wyrównane. Cuprum ma skład aby śmiało walczyć z najlepszymi klubami o zwycięstwo, wiadomo walczyć a nie wygrywać. Oglądałem ich mecz z Politechniką i grali znakomicie w każdym elemencie.
Na Indykpol powinno to wystarczyć w zupełności.
Mój typ:
Cuprum Lubin -1.5 seta
1.74 Unibet
Polecam.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Z powodu innych obowiązków musiałem przerwać na jakiś czas moja przygodę z bukmacherką, jednak powracam więc temat będzie kontynuowany oby z sukcesem ????
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Eurowizja 2016 Finały

Rosja win 3.00 Bet365 3j.

Rosja ma wg mnie bardzo dobra piosenkę. Na początku słuchałem jej z teledyskiem i sobie pomyślałem mocno średnia, później włączyłem ją podczas jakiegoś koncertu ( chyba eliminacji w Rosji) i byłem w szoku, bardzo mi się podobało to show. Pewnego rodzaju przypominało mi Fairytale Rybaka.

Rosyjską piosenkę zaśpiewa Sergey Lazarev. Autorami tekstu i muzyki są osoby, które mają już na swoim koncie kilka eurowizyjnych hitów.

Poza tym kwestie polityczne, Azerbejdżany, Armenie itd. wszyscy zgodnie na pierwszych miejscach zawsze mają Rosję.

Nawet nasz reprezentant Michał Szpak w wywiadzie powiedział, że w boi się jedynie Rosji, gdyż ma wysoki poziom.

Francja win 3.50 Bet365 2 j

Kursy spadły już masakrycznie, bo były w okolicach 6, jednak nie miałem szans aby wcześniej posłuchać i zanalizować występu Francuza. W barwach Francji wystąpi Amir Haddad z przebojową piosenką „J’ai cherche”. Melodyjny utwór posiada tekst po francusku i angielsku.
Mi się bardzo podoba. Dodatkowo to, że obie piosenki są faworytami Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji :


L.p. Kraj Piosenka Artysta Punkty
OGAE
1 Francja „J’ai cherché” Amir 425
2 Rosja „You Are the Only One” Siergiej Łazariew 392
3 Australia „Sound of Silence” Dami Im 280
4 Bułgaria „If Love Was a Crime” Poli Genowa 175
5 Włochy „No Degree of Separation” Francesca Michielin 170

Australia wg mnie nie ma żadnych szans na wygraną, są dopiero drugi rok w Eurowizji więc muszą swoje poczekać aby wygrać.

Innych faworytów, też nie widzę więc gram te dwa typy i jestem spokojny, że jeden powinien wejść co da i tak zysk ????
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
6 maja 2016 Francja Ligue 2 Dubel

Metz - Tours

Metz wygra 1.36 Bet365

Metz aby być pewnym awansu do pierwszej ligi musi zdobyć punkty a najlepiej trzy punkty, gdyż zajmują 3 miejsce (premiowane awansem) a czwarta drużyna Le havre ma 3 punkty straty do nich a zostały 2 kolejki do końca więc jest o co walczyć. A widać, że Metz zależy na awansie po ostatnich wynikach spotkań wygranych 0:4 z Dijonem, 2-0 z Red Star i 0-3 z Bourg Peronnas.
Tours o nic konkretnego nie walczy (jedynie aby utrzymać swoje 9 miejsce) więc motywacji nie będzie tyle co u gospodarzy.

AC Ajaccio - Sochaux

Sochaux DNB 1.67 Bet 365

Sochaux walczy o utrzymanie, ma 36 punktów tyle co będące poza strefą spadkową Evian, poza tym 16 Niort gra spotkanie z Creteil, które jest tuż za Sochaux więc stawka meczu Niortu jest bardzo wysoka. Evian gra na wyjezdzie z pierwszym Nancy, więc ciężko będzie wywieźć stamtąd punkty co daje nadzieje Sochaux na utrzymanie się w lidze.

Dla AC Ajaccio to mecz o nic, są kompletnie bez formy w ostatnich 5 spotkaniach tylko 2 punkty, przy 7 Sochaux więc jestem spokojny o to, że nie powinni wygrać jutrzejszego spotkania.

Kurs dubla 2.27 5 jednostek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Typy 7 maj 2016 Ligue 1

Lille - Guingamp

Lille wygra 1.44 Bet365
Lille ma szanse na awans do kwalifikacji Ligi Europy, zostały dwie kolejki do końca sezonu w Ligue 1 i grają z 15 drużyną tabeli, która o nic nie walczy. Lille zajmuje 6 miejsce i ma stratę 1 punktu do Nice a dwóch St Etienne ale najważniejsze, że te drużyny jutro mają mecz między sobą więc jeżeli wygrają spotkanie Lille to mogą przegonić któryś z tych z klubów.

Toulouse - Troyes
Toulouse wygra 1.22 Bet365
Toulouse jeżeli chce się utrzymać musi wygrać to spotkanie z outsiderem ligi, które już jest pewne od kilku kolejek, że spada do Ligue 2.

Kurs dubla 1.76 5 jednostek.
 
Do góry Bottom