>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamknięcie konta

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam,
proszę o zamknięcie mojego konta na tym forum. Nie chce być członkiem grupy, którymi rządzą oszuści.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
O Fanpage, moja dziewczyna wygrała koszulkę, niestety nie przyznano jej nagrody, gdyż też brałem udział w tym konkursie na dokładny wynik Polaków. A biedna dziewczyna, cieszyła się jak nigdy... Więc przykro mi ale nie chce być członkiem tego forum.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Uznali, że pewnie ja napisałem ten dokładny wynik, nie wściekałbym się jakby tak faktycznie było. Jednak ona sama go napisała, więc troche nie fair dla niej. A biedna cieszyła się tak bardzo jakby wygrała 5 milionów w komulacji.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niestety kont na forum nie usuwamy. Możesz zmienić sobie hasło albo po prostu się nie logować.

Przykro nam w takiej sytuacji, ale we wszystkich konkursach musimy się zabezpieczać, bo jak widać kreatywność ludzka nie zna granic. W regulaminie jest napisane, że:

6) Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia osoby z konkursu jeśli stwierdzimy jakieś nieprawidłowości


Do tego:

- typy były podane w bardzo krótkim odstępie czasowym (14:35 i 14:49)
- typy zostały oddane w tego samego ip
- Pani nie interesuje się zakładami bukmacherskimi (nie ma konta u bukmacherów internetowych. Rozumiemy, że niektórzy grają u bukmacherów stacjonarnych. Zaproponowaliśmy zasilenie konta bonusem - Pani stwierdziła, że nie potrzebuje)
- dokładny typ podał inny użytkownik, ale Pani z uporem zarzuciła nam oszustwa i faworyzowanie znajomych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom