>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Referendum ws. "uchodźców"

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gospodarzem w Polsce nie jest obecna ani żadna inna władza, tylko Obywatele. To Obywatele powinni decydować czy i kogo przyjmiemy do naszej Ojczyzny.

Kukiz 15 organizuje akcję referendalną w sprawie nie przyjmowania przez Polskę watahy dzikusów z Syrii.

http://dzienreferendalny.pl/

Brawo.
Zapraszam do dyskusji i głosowania w sondzie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To, żeś dowalił publiczną ankietę.

Oczywiście jestem na tak, wzbogacą nas kulturową, przede wszystkim nauczą tolerancji i będą pracować na nasze emerytury ;).

Panowie ten jeden na tak to ja, zrobilem to nie chcacy ???? , oczywiscie ze jestem przeciw !
:grin:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dorzucilbym jeszcze kilka pytan. Czy splacac zadluzenie zagraniczne czy raczej oglosic bankructwo panstwa, po co utrzymywac cos co i tak pieprznie lepiej zeby od razu panstwo zbankrutowalo od jutra pracujemy na siebie
no i np &#39;czy chcesz pozostania w Unii Europejskiej wiedzac ze Polska bedzie platnikiem netto&#39;
Niestety obawiam sie ze chodzi o to tylko zeby ryjki przy wladzy sie zmienily bo jakby zostaly te od PO to by byl majdan a polityka jest z gory i podyktowana. I niczym sie nie rozni od poprzednikow mamy byc burdelem, rynkiem zbytu i tania sila robocza cwanszych panstw
Gdyby w 2015 to PIS byl u wladzy to on by glosowal zeby Polska przyjela uchodzcow, a PO na odwrot
na tym to polega. Dokladnie tak samo bylo z wojna w Iraku. Czy chocby w UK gdzie konserwatysci sprzeciwiali sie atakowi na Irak w 2003 jakze o tym krzyczeli a jak przyszlo do glosowania czy bombardowac Syrie to oni pierwsi sie rwali ????
Tak to jest z polityka, rozkazy sa poza panstwem, scena polityczna to tylko pionki do odgrywania rol, rozkaz byl &#39;Polska ma przylaczyc sie do inwazji na Irak/Polska ma przyjac uuchodzcow&#39; a partie dostosowywaly role i stanowiska zeby wyszlo tak jak chca te osrodki wladzy
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Cały ten &quot;problem emigrantów&quot; w Polsce to trochę sztuczny problem. Oni do Polski się nie wybierają. Wolą koczować przed kanałem La Manche i ryzykując życie próbować dostać się do &quot;benefitowego raju&quot;.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Dla nich Polska to też swego rodzaju raj, ale mając do wyboru nasz kraj i Niemcy, to oczywiste, że wybiorą ten drugi. Nasi zachodni sąsiedzi już otwarcie kręcą nosem na tych imigrantów, także Polska musi trzymać rękę na pulsie.
 
L 7

landis

Użytkownik
Patrząc czy to na wyniki ankiety czy na głos opini publićznej można śmiało powiedzieć że Polacy a przynajmniej zdecydowana większość (ja również) nie chce u nas uchodźców co po ostatnich wydarzeniach nie jest niczym zaskakującym i taki tręd panuje w większości krajów UE jeśli chodzi o stosunek społeczeństwa do tej sprawy. Ale też nie dajmy sie zwariować i jak ktoś wyżej napisał Ci uchodżcy zbytnio sie nie kwapią by w tej Polsce się znaleźć i traktują Polskę głównie jako kraj tranzytowy. Jakby ktoś baczniej przyjrzał się i interesował co dalej dzieje się z migrantami w Polsce a tak jest od wielu lat zauważyłby że niewielu zostaje a większość po uzyskaniu statusu uchodzcy wyjechała potem na zachód, bo po uzyskaniu statusu uchodzcy staje się legalnym beneficjentem i tranzyt takich osób w krajach UE jest legalny. Z jednej strony to dla nas dobra wiadomość ale z drugiej świadczy o tym że wciąż jesteśmy daleko za zachodem. Bo to przede wszystki twarda ekonomia i takie czynniki jak chłonny rynek pracy, wynagrodzenia, mieszkania socjalne itd decyduje o tym że dany kraj jest atrakcyjny dla uchodźcy. Polska nim jak narazie nie jest :p
 
luks13 3

luks13

Użytkownik
Ku.wa wcisnąłem w ankiecie przez przypadek TAK. Mam nadzieję, że wybaczycie :&gt;
Tak że stan na 29.01 to 64-5 a nie 63-6
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ankieta rzeczywiście trochę kuriozalna, bo wiadomo, że każdy kto ma IQ wyższe od stonki ziemniaczanej ich nie chce.
Trzeba się raczej zastanowić w jaki sposób ten napływ w końcu zastopować.
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Kukiz jak chce robić referenda na takie tematy to niech sam je ze swojej diety poselskiej funduje. To jest kompletne wyrzucanie pieniędzy w błoto. Paweł dopóki zaglądał do kieliszka to był swój chłop, zaszył się i po chłopie...
 
yam 93

yam

Użytkownik
Wystarczy zobaczyc jakiego pochodzenia ona jest.
Jak juz polaczycie kropki i jej fundacje to dojdziecie, ze sponsoruje ja Soros, ten sam, ktory stoi za cala machina zachecania migrantow do najazdu na Europe.
 
A 0

adrian018

Użytkownik
ale sobie wymyślili..
ja tam póki co byłem na kilku sprzeciwach, bo w mojej okolicy gdzie w 1 mieście mieszka ok 10tys ludzi ( jest to zbiór kilku wiosek), ponoć chcieli przyjąć około 1tyś imigrantów, po tym jak pokazaliśmy że jesteśmy przeciw temu itp itd, to burmistrz się wycofał ze swojego zdania i uznał że jednak nie ma sensu ich przyjmować, wycofał się ze swoich słów i tak ma być! ????
 
N 0

n0ke

Użytkownik
Moim zdaniem to jest kompletna tragedia przyjmowanie takich ludzi. Nie ma kasy na to by pomagać potrzebującym ale na imigrantów się znajdzie.
Jestem całkowicie przeciwny przyjmowaniu imigrantów i pomoc finansową na nich.
 
Do góry Bottom