>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2016 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP

Startujemy z Tour of Oman 2016. W tym roku przeważają głównie pagórkowate etapy. Oczywiście nie mogło zabraknąć królewskiego etapu z podjazdem pod zielone wzgórze. Podjazd ten został wydłużony o 1,8 km. W sumie obecnie liczy 7,5 km przy średnim nachyleniu 10,7%. Pozostałe etapy nie są wyjątkowo trudne. Trzeba jednak pamiętać, że mamy tutaj silne wiatry, które już w Katarze pokazały, że potrafią porwać peleton i zrobić różnice czasowe. Liderzy swoich ekip powinni być czujni, żeby nie być gdzieś z tyłu peletonu, ponieważ później będzie im ciężko wrócić po ewentualnym rozerwaniu. Mamy tutaj sprinterów takich jak Alexander Kristoff, Yauheni Hutarovich, Moreno Hofland czy takich lubiących trudniejsze końcówki jak Greg van Avermaet czy Edvald Boasson Hagen. W wyścigu nie bierze udziału żaden zwycięzca z ubiegłych lat, jednak nie możemy narzekać na obsadę. O klasyfikację generalną powinni powalczyć Richie Porte, Vincenzo Nibali, Romain Bardet, Daniel Martin, Rui Costa, Tom Dumoulin, Peter Weening czy Edyardo Sepulveda. Obejrzymy również tutaj naszą ekipę - CCC Sprandi Polkowice. Zapowiada się naprawdę ciekawy wyścig.

▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 16 February : Oman Exhibition Center - Al Bustan, 145.50 km
Stage: 2 - 17 February : Omantel Head Office - Quriyat, 162.00 km
Stage: 3 - 18 February : Al Sawadi Beach - Naseem Park, 176.50 km
Stage: 4 - 19 February : Knowledge Oasis Muscat - Jabal Al Akhdhar (Green Mountain), 177.00 km
Stage: 5 - 20 February : Yiti (Al Sifah) - Ministry of Tourism, 119.50 km
Stage: 6 - 21 February : The Wave Muscat - Matrah Corniche, 130.50 km
▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://www.letour.fr/tour-of-oman/2016/us/
https://twitter.com/tourofoman
Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP

W tym roku mniejsza ilość etapów, co więcej nie będzie pierwszego dnia jazdy indywidualnej na czas. Na początek płaski etap dla Sevilli. Kolejne dwa dni to lekko pagórkowate etapy, z kilkoma podjazdami. Czwarty etap to jazda indywidualna na czas, 21 km czyli całkiem sporo. Nie będzie to zwykła płaska czasówka, ponieważ będzie kilka podjazdów, co może być utrudnieniem dla klasycznych czasowców. Na koniec królewski etap z podjazdem na końcówce etapu - Peńas Blancas (14,5 km; 6,6%, maks. 12,5%). W tym roku nie będzie ubiegłorocznego zwycięzcy - Chrisa Froome&#39;a ani jego głównego zeszłorocznego konkurenta - Alberto Contadora. Będziemy natomiast mogli oglądać trzykrotnego triumfatora tego wyścigu Alejandro Valverde (2014, 2013, 2012). Będziemy mogli tutaj oglądać kilku niezłych sprinterów - Nacera Bouhanniego, Kristiana Sbaragliego, Tosha Van Der Sande, Fabio Felline, Juana Jose Lobato Philipe Gilberta czy Bena Swifta. Jest kilku niezłych czasowców z Vasilem Kirieynka na czele. O wysokie miejsca w generalce powinni powalczyć wspomniany wcześniej Valverde, Rafał Majka, Roman Kreuziger, Wout Poels, Mikel Nieve, Maxime Monfort, Bauke Mollema, Tejay van Garderen, Wilco Kelderman, Igor Anton, Daniel Navarro czy Mathias Frank. Zobaczymy tutaj również polską ekipę - CCC Sprandi Polkowice z Sylwestrem Szmydem na czele. Oprócz Majki oraz kolarzy CCC będziemy mieli tutaj również jeszcze jednego reprezentanta a zarazem mistrza Polski z ubiegłego roku - Tomasza Marczyńskiego w barwach Lotto Soudal. Cały wyścig będzie transmitowany przez Eurosport.

▶ Rozkład jazdy:
Stage 1 - 17 February: Almonaster la Real - Sevilla , 165.2 km
Stage 2 - 18 February: Palomares del Río - Córdoba, 186.3 km
Stage 3 - 19 February: Monachil - Padul, 157.9 km
Stage 4 - 20 February: Alhaurín de la Torre (ITT), 21.0 km
Stage 5 - 21 February: San Roque - Peńas Blancas, 164.2 km
▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://www.vueltaandalucia.es/
https://twitter.com/VCAndalucia
Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tour of Oman 2 etap
Devide Rebellin - Bob Jungels 1 @ 1.65 Unibet ✅ 5 - 31
Jungels wygrał 1 etap i został liderem, pytanie więc dlaczego gram przeciwko niemu? Sprawa prosta, raczej jest bez szans na wygranie całego wyścigu, jednak na wysokie miejsce w generalce jak najbardziej - jest niezłym czasowcem. Jutro jednak nie powinien się zaginać, jego głównym celem będzie utrzymanie koszulki lidera jak najdłużej. Jutro powinien przyjechać w czołowej grupce i zwyczajnie nie ponieść strat. Etixx postawi tutaj raczej na Daniel Martina, krótki podjazd to coś dla niego, bo naprawdę potrafi zafiniszować na takich etapach. Już w tym wygrał choćby jeden etap na Volta a la Comunitat Valencianie. Z drugiej strony mamy już wiekowego Włocha, który jest tutaj jednak liderem CCC. Mimo 44 lat na karku pokazuje, że jest w stanie ścigać się jeszcze na niezłym poziomie. 9 miejsce w generalce w Dubaju czy 8 na 1 etapie w Omanie napawa optymizmem. Właśnie na wczorajszym etapie próbował ucieczki razem z Pozzovivo, jednak zostali dogonieni. Jak sam zresztą zapowiada dzisiaj będzie walczyć o poprawę pozycji, ponieważ czuje się naprawdę nieźle. No, a co by nie mówić to jest właśnie taki etap dla niego. Nie jest to wybitny góral, jednak na takie krótkie, niezbyt wymagający podjazdy - bardzo dobry. Jutro widzę go w pierwszej 10 etapu jeśli nie zostanie gdzieś z tyłu na wiatrach. Patrząc na sytuację w Etixxie uważam to za naprawdę fajny bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psm 921

psm

Użytkownik
2 etap Vuelta Andalucia
Valverde-Felline 1 2,25 bet365⛔
Gilbert-Chavanel 1 1,50 sts ✅
wygra Gilbert 9.0 sts⛔
Faworyzowanie w takim stopniu Felline biorąc pod uwagę jak stromy jest momentami ten podjazd pod Alto de Trassierras to value. Jak dla mnie to ktoś tu skoczy i będzie już nie do dogonienia,stawiam na Gilberta ale i Valverde nie jest bez szans.Moim zdaniem nawet dla silnych szybkich jak Felline czy Lobato będzie trochę przytrudno.Nie ma się co więcej rozpisywać,stromy nie za długi podjazd to wymarzone miejsce do ataku dla Belga i licze że spróbuje no a potem wszystko w jego nogach ;)
 
psm 921

psm

Użytkownik
Szkoda że nie ma gdzie pograć Volta ao Algavre,obsada lepsza niż Oman i Andaluzja razem wzięte,jutro czasówka nawet po niskim kursie poszła by na Tonego i na bank fajnych pare par by się wychaczyło.
Oman 4 etap
Van den Broeck - Dumoulin 1 2,10 bet365
⛔
Dla mnie zdecydowanie value biorąc pod uwagę ostatni podjazd.Ponad 7km sr. ponad 10% to nie dla Holendra a Belg gdzieś tam w czołówce się przybłaka na pewno...Dla obu to jest pierwszy tour w swzonie i nie wiem skad bukmacherom przyszło do głowy faworyzowanie Dumeoulina na prawdziwym górskim etapie z typowym wspinaczem (jakikolwiek by on nie był) Wiem że Tom potrafił bpokazać charakter na trudnych etapach w zeszłym roku ale będe się upierał przy swoim że to spora przecena
ps gladko powinien też wejść moim zdaniem Bardet z Rui Costą z tychże samych powodów ale tu już kursik 1,57. chyba dubelek będzie✅
Co do Andaluzji to coś czuje że w końcu Lobato coś musi ugrac,2,50 za pudło stsy płacą,wrzucę na rozpis.W Dubaju raz błysnął i tu leciutko pod górkę powinien być wysoko
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Vuelta Andalucia 3 etap
Nacer Bouhanni - Raymond Kreder 1 @ 1.909 Pinnacle ⛔ ? - 3
Pięciokrotnie mierzyli się obaj panowie na finiszach w tym sezonie, 4 razy lepszy był Francuz z Cofidisu, raz Kreder o jedną pozycję. Jutro niby będą 4 premie górskie, jednak sądzę, że to będzie finisz z peletonu, może pomniejszonego o najsłabszych sprinterów pod górę. Od ostatniej jest 16 km do mety, także nawet jak powstaną lekkie różnice to spokojnie do zniwelowania. Nie ma co się oszukiwać, że to zupełnie inna para kaloszy, jeśli chodzi o sprint. Bouhanni to moim zdaniem TOP5 na świecie, Kreder to chyba nawet TOP20 nie jest. Zupełnie również inna różnica jeśli chodzi o znaczenie w swoim zespole. Na etapach gdzie jest możliwy finisz z grupy, to praktycznie wszyscy pracują na Francuza, a na koniec dostaje naprawdę dobry pociąg, a Soupe potrafi świetnie przygotować pozycje dla Nacera. Kreder jest praktycznie zdany na siebie, sam musi zawalczyć o pozycję. Kiedyś uważałem, że Bouhanni jest słaby pod górę, jednak kilkukrotnie mnie zadziwił, choćby na 3 etapie Vuelty z 2014 roku. Później jeszcze było kilka takich etapów, kiedy myślałem, że nie da rady, odpadnie pod górę, a on dawał sobie radę i przyjeżdżał w czołówce. Obecnie uważam, że to jeden z lepszych klasycznych sprinterów pod górę, sądzę że spokojnie jest tutaj w stanie jutro dojechać w czołowej grupie i moim zdaniem to on będzie głównym kandydatem do zwycięstwa. Wczoraj wygrał, także będzie zmotywowany, aby zgarnąć kolejny etap, bo zwyczajnie jest najlepszym sprinterem na tym wyścigu. Jeśli dojadą w jednej grupie to Bouhanni będzie na 90% wyżej.
Lekko również można spróbować Bouhanni E/W @ 11 bet365
 
psm 921

psm

Użytkownik
4 etap Andaluzja
wygra Jerome Coppel 3,75 bet365
⛔
Coppel-Poels 1 1,45✅
Coppel 1-3 1,30 sts 10/10✅
Dla mnie tylko dwóch rywali w tej czasówce,Coppel i Kiryienka.Także dla wielbicieli surbetów nie lada gratka ;) A tak na poważnie to stawiam na dzielnego Francuza bo już pokazał się z dobrej strony na Etoile de Besseges gdzie wygrał czasowkę przed Pinotem,Perotem i innymi Chavenelami a tym samym i geberalkę. potwierdził więc w jakimś stopniu formę z zeszłego roku jeśli idzie o ITT.Białorusin przegrał z Poelsem czasówkę w Valencji i tym samym Holender dołączył w tym wyścigu do grona faworytów ale ja skłaniam się na Francuza.A na pudle to nie widzę opcji żeby nie stanął.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
4 etap Andaluzja
wygra Jerome Coppel 3,75 bet365
Coppel-Poels 1 1,45
Coppel 1-3 1,30 sts 10/10
Dla mnie tylko dwóch rywali w tej czasówce,Coppel i Kiryienka.Także dla wielbicieli surbetów nie lada gratka ;) A tak na poważnie to stawiam na dzielnego Francuza bo już pokazał się z dobrej strony na Etoile de Besseges gdzie wygrał czasowkę przed Pinotem,Perotem i innymi Chavenelami a tym samym i geberalkę. potwierdził więc w jakimś stopniu formę z zeszłego roku jeśli idzie o ITT.Białorusin przegrał z Poelsem czasówkę w Valencji i tym samym Holender dołączył w tym wyścigu do grona faworytów ale ja skłaniam się na Francuza.A na pudle to nie widzę opcji żeby nie stanął.
Psm, ja bym tutaj uważał z takim graniem na Coppela. Przede wszystkim nie jest to płaska czasówka, a taka z podjazdami, może krótkimi, ale dochodzącymi nawet do 15%. To na pewno będzie promować Poelsa w takiej parze. Coppel to bardzo dobry czasowiec, jednak miewa też często słabsze problemy. Nie brałbym mocno pod uwagę wyników z Etoile de Bessčges, z tego powodu, że oprócz Chavanela (który raczej nie jest w dobrej formie patrząc, które miejsce zajął) to nie było tam nawet niezłych sprinterów, a nie mówiąc już o ścisłej czołówce. Moim zdaniem jest tu kilku niezłych zawodników, którzy mogą wyprzedzić tu Coppela. Granie top3 po 1,3 (a realnie po odjęciu podatku 1,14) to jest mega słabe rozwiązanie. Wystarczy, że nie pojedzie bardzo dobrze, a tutaj jest kilku, którzy mogą go wyprzedzić jak Kiryienka, Poels, Kelderman, Luvdigsson, Javier Moreno, Valverde czy nawet Van Garderen. Osobiście sądzę, że to może być trochę zbyt ciężka czasówka dla niego, przez co może zakręcić się koło 5 miejsca. Nie mniej życzę powodzenia!
Tejay Van Garderen - Wouter Poels 2 @ 1.74 Pinnacle ⛔ 1 - 6; najlepsza czasówka Tejaya od 2-3 sezonów, nie spodziewałem się tego, tym bardziej na takim etapie sezonu.
Tutaj pójdę w stronę Holendra. Prosta sprawa Poels nie będzie miał zbyt często okazji pojechać wyścig na siebie także, za każdym razem kiedy ma taką szansę to musi pracować, aby w końcu otrzymać szansę na którymś z wielkich tourów. W tym sezonie będzie pomagał Froomowi na Tour de France. W tym roku bardzo fajnie pokazał się na Volta a la Comunitat Valenciana, którą wygrał biorąc po drodze dwa zwycięstwa etapowe (w tym czasówkę). Pozostawił tam za plecami choćby Kiryienke, Lulu Sancheza, Boba Jungelsa czy Stefa Clementa, czyli naprawdę niezłych czasoców. Tutaj mamy czasówkę lekko pod górę, co dla Woutera jest na pewno dobre, gdyż woli on takie, a nie typowo płaskie. Przy okazji jest niezłym góralem, także nad klasycznymi czasowcami będzie nadrabiać. Holender bardzo poprawił jazdę na czas, może to będzie klucz, dzięki któremu otrzyma szansę na wielki tour na siebie? W każdym bądź razie jest tu jednym z faworytów do zwycięstwa w generalce. Z drugiej strony mamy Tejaya, który w końcu chce udowodnić, że jest naprawdę wielkim zawodnikiem, mogącym z powodzeniem bić się o wygraną w wielkich tourach. Już poprzedni rok był przełomowy, gdzie zajmował 3 miejsce na Tour de France i wydawało się, że będzie coraz groźniejszy. Niestety problemy zdrowotne spowodowały wycofanie się z wyścigu. W tym roku na pewno podrażniony, będzie chciał pokazać na co go stać. Jest to niezły czasowiec, jeszcze kilka lat temu uważałem że to będzie jego główną bronią w najważniejszych wyścigach. Dawał nadzieje na to, że będzie walczyć o wygrywanie czasówek i powiększanie przewagi nad innymi kolarzami. Postawił on jednak bardziej na trening jazdy w górach, przez co nad najgroźniejszymi rywalami z reguły nie zyskiwał wiele, a często nawet tracił. Stać go tutaj na TOP10 jak najbardziej, ba nawet na walkę o zwycięstwo. Tylko moim zdaniem nie ma aż takiego ciśnienia. Nie jest on na pewno w szczytowej formie, a ten wyścig traktuje jako okazja do złapania kilometrów. Jego celem jest Tour de France i forma powinna dopiero tam przyjść. Wiadomo, bardzo fajnie jeśli zajmie wysokie miejsce, jednak nawet jeśli nie to nic wielkiego się nie stanie. Często widzimy na początku sezonu, że ci najlepsi kolarze przegrywają z tymi średnimi. Jest to głównie spowodowane, że mają zupełnie inne cele i okres przygotowań. Reasumując umiejętności dosyć podobne jeśli chodzi o ITT, jednak obecna forma oraz motywacja zdecydowanie po stronie Poelsa, dlatego też taki typ.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Reto Hollenstein - Maxime Monfort 2 @ 2.50 Bet365 ✅ 19 - 16, weszło ale to nie zmienia faktu, że Hollenstein dobrze towary musiał przerobić, czyżby teraz kariera ala Thomas, Dumoulin, a moze nawet Froome?
Dla mnie kurs niezrozumiały. Ja rozumiem, że Monfort najlepsza lata ma raczej już za sobą, ale nadal to jest solidny góral, co zresztą pokazał w tamtym roku choćby na Giro, gdzie był 11. Może to nie jest kolarz stworzony do wygrywania wielkich tourow, nie ma na to odpowiednich umiejętności. Często jeździ na nie, jako pomocnik, a swoją równą, solidną postawą często wychodzi na lidera drużyny. Na początku sezonu raczej nie zaskakiwał nigdy formą, jednak zawsze na solidnym poziomie. Miejsca w generalce około 20 na Vuelta Andalucia. Pod górę powinien być tutaj gdzieś na miejscach 15-25, a to moim zdaniem za wysoko dla Reto. Szczerze mówiąc nie kojarzę go zupełnie z dobrej jazdy po górach (nie biorę pod uwagę klasyfikacji górskiej na wyścigach). Zawsze zajmował odległe miejsca, raczej rzadko się spotykali. Głównie na Tour de Romandie, gdzie co roku Monfort na etapach dokładał grube minuty. W 2014 na jednym z górskich etapów dołożył prawie 40 minut, w 2015 ponad 20. Ja rozumiem, że na razie bardzo wysoko jest w generalce, no ale do tej pory były praktycznie same płaskie etapy + czasówka, na której trzeba przyznać, że nieźle wypadł. Nie będzie on raczej liderem swojej ekipy na ten etap. Frank ma prawie minute straty do niego, ale umiejętności dużo większe. Zupełnie nie rozumiem skąd taki kurs na Monforta, no chyba że Hollenstein wziął dobry towar i nagle zacznie latać po tych górach. Jutro etap z metą na Peńas Blancas (14,5 km; 6,6%, maks. 12,5%). Czyli naprawdę wymagający, patrząc na to, że różnice nie są duże pewnie Kelderman, Valverde czy Poels będą starali się zostawić gdzieś Tejaya i zgarnąć generalkę. Może Majka spróbuje i sprawdzi nogę? Jeśli będą ataki, a sądzę, że na pewno to ciężko mi sobie wyobrazić, aby Hollenstein dał radę utrzymać tempo. Zwyczajnie jest to słaby góral, dużo słabszy niż Monfort, a w tej parze jest faworytem. Nawet Pinnacle, który kopiuje ofertę od beta i w 90% wystawia lepsze kursy ma 2.15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Tour de Romandie 2016


Uran-Majka @ 2.40 Ónibet

Dla mnie tutaj typowe 50-50. Obaj przygotowują się do Giro, więc powinni być w teorii w tym samym momencie przygotowań. Jeśli szlify Majki z Liege nie są poważne to nie widze przeszkód żeby pokonał tu Urana, nawet mimo kiepskiej pogody (no sorry, jak chce sie wygrać Giro to lekki śnieg nie ma prawa mu przeszkadzać). W 2014 parę sekund lepszy Majka, rok temu parę sekund lepszy Rigoberto więc na styku. W tej parze dla mnie nie ma faworyta więc biorę Majke, z którego tutaj buki zrobiły doga. Kurs na becie wczoraj jeszcze 2.62 dzisiaj już spadł.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Tour of Romandie 2016 Etap I
Michael Albasini wygra 7,00 unibet ⛔(3 )
Kittel dostał etap na tacy,niestety za późno sie dowiedziałem i nie było już jak skontrować,dawać zwrot !!!
ps Brawo Rimaraf !!!
Nie ma co kombinować jak koń pod górę,dla mnie linia na poziomie 8 to duże value.Nawet jeśli Swift będzie w finiszującej grupie to wcale Szwajcar nie pozostaje bez szans.Brytyjczyk po dobrym początku sezonu uchodzi za faworyta,a to moim zdaniem okoliczność bardzo dobra w odniesieniu do tego typu bo na pewno Orica i Sky będą kasować próby ucieczki.Klasycznym sprinterom nie dawałbym tu większych szans,Romandia to nie miejsce dla nich i trochę dziwi mnie obecność Kittela w gronie ścisłych faworytów na jutrzejszy etap,już prędzej Bonifazio się włączy... Jeśli zaś chodzi o bohatera typu,czyli Albasiniego to wiadomo jak lubi się tu ścigać na tych początkowych,&quot;łatwiejszych&quot; etapach.Dwa lata temu 3 wygrane,rok temu 2 wygrane etapy.Ten sezon już nieźle zaznaczony,7 w Walońskiej Strzale,drugi na L-B-L,forma jest
zagrałem ten zakład po 8,w trakcie pisania postu już spadło na 7
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Etap skrócony o początkowe 60 km, włącznie z premią 2 kategorii - zostaje tylko 109 km, więc ja spróbuje pograć Kittela. Dzisiejszy dzień nadal nie jest łatwy, ale może jakoś go przeciągną przez te mniejsze górki, a wtedy na finiszy będzie zdecydowanie najszybszy.

Kittel wygra 1 etap @ 8 Betway ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
psm 921

psm

Użytkownik
Simon Spilak - Rafał Majka 2,50 sts✅✅ 10-7
Rafał niedoceniany na kazdym froncie,trochę to dziwne bo wymienia sie go w gronie cichych faworytów na Giro a bukmacherzy kursami nie dają mu szans po kolei z takimi kolarzami jak Bardet,Pinot czy ww Spilak. Góralem jeśli bedzie jechał na własną rękę wiadomo jakim jest.Forma juz powinna być blisko optimum i noge trzeba bedzie sprawdzić.Z reszta co do formy to moim zdaniem juz była na P-N bo robote Contadorowi w postaci dzielenia &quot;plew od ziarna&quot; robił piękną.Absolutnie się nie zgadzam z tym kursem w tej parze o ile jeszcze staram sie zrozumieć że Pinot jest zdecydowanym faworytem o tyle ze Spilakiem co najmniej 50%.Ale ten kurs jest tylko w stsie wiec jakimś wytłumaczeniem to jest ;)
ps To samo się tyczy Porte,dobry początek sezonu,trzeci w Nicei,czwarty na Katalonii,a tu nikt go nie bierze pod uwagę.Ja tylko dla czystej zabawy gram go za 0,25j dziś na pudło po kursie 8,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
ps To samo się tyczy Porte,dobry początek sezonu,trzeci w Nicei,czwarty na Katalonii,a tu nikt go nie bierze pod uwagę.Ja tylko dla czystej zabawy gram go za 0,25j dziś na pudło po kursie 8,00
Porte nie wystartuje do etapu z powodu problemów żołądkowych.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Rigoberto Uran-Rafał Majka 3,05 unibet✅✅✅Rafał jak Jordan 23;) a Uran potraktował czasówkę seksualnie 69
no to dalej w strone value(moim zdaniem rzecz jasna) na Rafała.No jakie 3,05,szanujmy się!!! Uran owszem ma opinię bardzo dobrego czasowca zwłaszcza wśród górali ale bez przesady.W zeszłym sezonie zaczął od mistrzostwa Kolumbii w lutym i tyle.Potem jakieś miejsca w trzeciej dziesiątce i klęska zwłaszcza na Giro na tej prawie 60 kilometrowej gdzie miał wygrać a pudło było minimum...Na MŚ 51...Zeszłoroczną Romandie zostawiłem na koniec bo tam jechali obaj i to był najlepszy występ Kolumbijczyka na czas w sezonie,czyli 11 miejsce.Rafał zajął tam 9 m-ce,poprawił 9 na Tour de Suisse,potem czwarty na MP gdzie była większa konkurencja jeśli chodzi o czasowców w porównaniu do Kolumbii i zakończył 17 na Vuelcie.Ogólnie czasowo (i nie tylko)2015 zdecydowanie na korzyść naszego kolarza.W tym sezonie Uran na Algarve kaplica,94..na Tirreno jeszcze lepiej 111...Majka narazie w Andaluzji 21 i w prologu na P-N 17 ale tego nie ma co liczyć,chociaz zostawił i tam za sobą pare uznanych nazwisk jeśli idzie o itt. Czym dłużej ich porównuję tym bardziej nie rozumiem skąd te kursy...
Michał Kwiatkowski - Geraint Thomas 2,05 sts ✅easy 116-36
Tu chyba Michał faworytem w oparciu o prolog i slaby wystep w podobnej czasówce Thomasa w zeszłorocznej edycji Tour of Romandie.Tylko że Michał juz nie spisuje się na czas tak jak sie zapowiadał,a Thomas został jedynym walczącym z &quot;niebiańskich&quot; o GC,Michał za to zapatrzył sie na Krzysia i naśladuje tu jego chu...ą jazdę.Będę mu oczywiście kibicował ale Australijczyk(sorry:;/ ???? to też bardzo solidny czasowiec plus motywacja jeśli chodzi o generalkę,widzę go dziś wyżej,znów taką pare ustawili fachowcy z stsow,to tez jakis plus... ;)

liczyłem też na jakaś fajną parę z Tejay&#39;em w roli głownej ale tylko przeciw Thomasowi sie nie porwę chyba że &quot;rekreacyjnie&quot; na top 3 po 6,00 no i dziwi mnie brak jakiegokolwiek typu z Lulu Sanchezem,coś czuje że będzie wysoko,tego zjazdu w drugiej cześci jest sporo i ma gdzie tam zyskiwać,ale amba...nima..
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Warto dodać, że Kwiatek podobno przeziębiony jest. Więc typ na Thomasa w tej parze wygląda naprawdę smacznie.

Edit:

Pięknie psm!
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Tour de Romandie


Pierre Rolland - Rafael Valls / 1.61 / pinnacle ⛔ 20-18

Pinnacle jak zwykle kopiuje wszystko od bet365, ale w tej parze coś im nie wyszło, bo zamiast Francuza Pierre Latoura dali jego rodaka, też Pierre, ale Rollanda. Wspomniani dwaj na 2 etapie przyjechali blisko siebie, różnica 3 s i stąd pewnie takie zestawienie, natomiast Rolland wyprzedził Vallsa o 31 s i przyjechał w głównej grupie faworytów zaraz za najlepszą 2 na tym etapie. Gram, bo jest value i liczę na to, że Rolland znowu pokaże się na tym górskim etapie z dobrej strony i powalczy o fajny rezultat, których w tym sezonie za dużo nie było.

e: śmiech, Valls z Latour przegrał, ale z Rolland już nie ????, więc pomyłka wyszła im na dobre... :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
psm 921

psm

Użytkownik
Romandia - etap 4
Nairo Quintana wygra 4,8 pinn⛔(5)
Etap cholernie trudny,3 ciężkie ok. 10-kilometrowe podjazdy z premiami 1 kategorii ze śr. nachyleniem po 8-10%.To już zabawa tylko dla najlepszych.Kolumbijczyk w dużej formie i o jego dyspozycje się nie martwię wcale,do tego piekielnie silna drużyna,która nie da sobie wyrwać tu wygranej w całym turze.Pinot i Zakarin za małe straty żeby ich puścić.Reszta z czołówki generalki raczej nie na tyle silna,oczywiście będę kibicował Rafałowi i mam nadzieje że spróbuje jeszcze dziś nogi ale jemu też raczej nie pozwoli Movistar odskoczyć.Zostaje Froom...Tylko że on wygrywa na ogół narzucając mordercze tempo a nie odskakuje w stylu Alberto,a tu ze swoją formą to Quintany nie zmęczy,po za tym mimo że nie ma zagrożenia z jego strony jeśli chodzi o GC to jest jeszcze między nimi wewnętrzna rywalizacja i Kolumbijczyk będzie chciał na pewno przypieczętować wygranie touru zwycięstwem na królewskim etapie.Po tym kursie który oferuje pinek moim zdaniem trzeba koniecznie próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
suckout 692

suckout

Użytkownik
Tour de Romandie


Andrea Pasqualon - Lukasz Wisniowski / 1.85 / betsafe ✅ 11-117

Na jutrzejszym etapie spodziewać się trzeba finiszu z mniej lub bardziej okrojonego peletonu . Pasqualon to sprinter ekipy Team Roth i postara się powalczyć o jakieś przyzwoite miejsce, TOP 10, czy coś. Nasz Lukasz Wisniowski będzie miał jutro tylko jedno zadanie, doprowadzić Kittela do drugiej wygranej na tym wyścigu. Liczy się wygrana Niemca z Etixxu, miejsce Polaka będzie bez znaczenia. Tak wyszło, że na 1 Etapie przyjechali przy sobie, Pasqualon minimalnie wyżej, na 13 miejscu i stąd pewnie taka para na jutro, ale imo value na Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psm 921

psm

Użytkownik
Criterium du Dauphine etap 4
Alexander Kristoff wygra 3,34 pinn⛔

Według bukmacherów tylko jeden konkurent do zwycięstwa,jak dla mnie groźniejszy od Bouhanniego może się okazać Boasson-Hagen(1) albo Degenkolb,który powoli wraca do formy,tym niemniej to chyba jeszcze zbyt mało na wygrywanie.Żadna to górka ale ostatni kilometr jednak ciągle się wznosi i tak Katuska jak i Dimension Data czy Giant powinny narzucić na tej końcówce takie tempo żeby bokserowi nawet nie chciało się finiszować.Co innego Kristoff,który wczoraj pokazał że jest mocny,do tego dodać umiejętności finiszowania pod górkę powinno się przełożyć na zwycięstwo,a już 1,55 na pudlo na unibecie to pewka i to gram 8/10.
Po za konkursem to nie zdziwię się też jak spróbuje Alaphilippe i w dziesiątce bym go chęnie pograł jakby Fortuna dała ofertę.
Alaphilippe drugi,jeszcze metr i by wygral
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom