>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Ind. Medelin - Huila - Ind. Medelin i w meczu padnie mniej niż 2,5 gola - @2,62 - Bet365 ⛔ (2:1)
Przyglądam się meczowi pomiędzy Independiente Medelin (12 w tabeli - 4-2-1, bramki 6:5) a Hulią (13 w tabeli - 2-0-2, bramki 4:4). Do tej pory Medelin na własnym stadionie w aktualnej edycji Clasury rozegrał 2 mecze. Jeden wygrany i jeden przegrany - gole (1:1). Hulia rozegrała dwa mecze na wyjeździe i oba przegrała po 0:1. Faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy - Indendiente. Uważam, że wygra. Ale jednoczeście myślę, że tutaj za dużo bramek nie padnie - przewiduję wynik 1:0 gla gospodarzy. Ostatni mecz między tymi zespołami także zakończył się wynikiem akceptowalnym dla mojego typu - 12.03.2015 - 2:0.
Statystyki ostatnich 10 meczy na własnym stadionie dla zespołu z Medelin wygląda następująco: 8-1-1, w tych meczach 6 zakończyło się korzystnym dla mnie wynikiem.
dla zespołu Huila: 0-2-8, w tym 4 porażki a w meczu mniej niż 2,5 gola.
pozdrawiam
m
 
uzytkownik-24118 2,1K
[GWATEMALA] 02:00 Mictlan -€“ Marquense
Spotkanie w ramach ligi gwatemalskiej. Oba zespoły w rozgrywkach Apertury radzą sobie średnio. Mictlan ma 6-1-12 (w domu 4-1-5, jeden z gorszych bilansów w lidze), Marquense ma bilans 6-4-9 (na wyjazdach 1-3-6). Obie ekipy nie należą też do bramkostrzelnych – Mictlan w 10 meczach domowych ma 10 goli strzelonych, a 11 straconych. Marquense na wyjazdach legitymuje się bilansem 5-15, także w 10 spotkaniach, ani razu w rozgrywkach Apertury nie strzelili na wyjeździe więcej niż dwóch bramek.
Bilans spotkań bezpośrednich także nie wskazuje na kanonadę w tym meczu. Mictlan było gospodarzem 12 pojedynków między zainteresowanymi drużynami. Pięciokrotnie wygrywali, 6 razy padał remis, a raz wygrała drużyna Marquense. Bilans bramkowy za te 12 spotkań wynosi 8-4 co daje zawrotną średnią 1 gola na mecz, a linii 2,5 gola nie pokryli ani razu.
Za ten sezon:
Mictlan jako gospodarz 4 razy over 6 razy under,
Marquense jako goście 3 razy over 7 razy under

under 2,5 gola ✅ 2:0 @1,65 Bwin
 
uzytkownik-24118 2,1K
[NIKARAGUA] 01:00 UNAN-Managua – Esteli
Spotkanie w Nikraguańskiej Primera Division. Faworytem są dla mnie goście. Esteli na wyjeździe nie przegrali (8-1-0), zespół UNAN u siebie legitymuje się bilansem 5-2-2. Bilans spotkań bezpośrednich jednoznacznie wskazuje na gości – w 12 meczach triumfowali ośmiokrotnie, 3 razy padał remis i raz wygrała drużyna UNAN Managua. Gdy jednak gospodarzem był zespół z Managuy nie wygrali oni ani razu: 2 remisy, 4 wygrane Esteli. Esteli w 5 ostatnich meczach domowych ma bilans 3-0-2 (w tym porażkę z dzisiejszym rywalem 0:1), rywale na wyjazdach 4-1-0.
Real Esteli @1,85 Bwin ⛔ 1:1
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura
00:00 21-11-2016
Chico- Patriotas
Chico powyżej 1,5 gola
Kurs: 7 bet365 ⛔ (Szkoda że nie przeczytałem wcześniejszych postów)
Znowu niestety w ostatniej chwili może ktoś skorzysta.
Drużyna Chico ostatnia w tabeli obudziła się nie będzie sie tu broniła bo nie ma czego.
Statystycznie nawet z ich kiepskiego całego sezonu jest to valubet nie zdążę wkleić statystyk polecam za połowę średniej stawki.
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Boliwia: Bolivar - San Jose (2:1)
azjan - Bolivar - 1,5 - @1,85 - bet365 ⛔
\\edit - nie wiem jak można było nie strzelić więcej goli mając taką przewagą: strzały celne 15:5, niecelne 13:8, sytuacje bramkowe 28:13.. :/
Lider gra z ostatnim zespołem. Wygrana pozwoli uciec przed drugim zespołem na 5 pkt. Ostatnie 5 meczy Bolivara u siebie: 6-0-0, gole 16-5. San Jose 1-0-4 i bramki 5-11. Myślę to mówi samo za siebie. Bolivar walczy o mistrzostwo, San Jose ma 3 pkt straty do przed ostatniej Guabiry. Jednym słowem różnica klas.
pozdrawiam
m
 
P 53

pablos

Użytkownik
Boliwia: Real Potosi vs Sport Boys
Gospodarze zajmują obecnie w tabeli 6. miejsce, jednak to czym imponują to gra na własnym boisku. U siebie na 7 meczów wygrali 6 strzelając przy tym 20 bramek. Poza inauguracyjnym spotkaniem Apertury, na własnym boisku zawsze strzelali co najmniej 2 bramki. Ponadto, w każdym z tych meczów gracze Realu tracili co najmniej 1 gola. Goście z Warnes na 7 wyjazdów bilans 0-2-5 i 14 straconych goli. Za wyjątkiem jednego spotkania, w delegacjach zawsze tracili co najmniej 2 bramki. Jednocześnie w 5 z tych 7 meczów piłkarze Sport Boys trafiali do siatki przeciwnika. Statystyka h2h dotycząca meczów na stadionie w Potosi wskazuje wprawdzie na under, wydaje mi się jednak, że nie będzie to miało w tym przypadku zbytniego znaczenia i zgodnie z tendencją z biężacego sezonu w meczu Real ze Sport Boys zobaczymy co najmniej 3 bramki.
Typ: powyżej 2.5 gola @ 1,55 forBET ⛔ (2:0) - niestety od 30&#39; bez bramki i nie weszło :/
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Barcelona SC - Aucas
10.12.2016 22:00
BTS @ 2.10
bet365
Ostat nia kolejka w Ekwadorze.Aucas jeśli marzy o pozostaniu w lidze musi wygrać ten mecz i to przynajmniej dwoma golami i liczyć na jednoczesną porażke Delfinu.Za przeciwnika ma Barcelonę, która w ostatniej kolejce przypieczętowała swoje podwójne mistrzostwo na wyjeździe wygrywając z Mushuc Runa 4:2.Liczę, że Barcelona będzie dzisiaj bardziej w nastroju do świętowania mistrzostwa na swoim stadionie i może podejść na luzie do tego spotkania co przy pewnej spince Aucasu może dać nam &quot;wesoły mecz&quot; pod względem bramek.
✅3:3
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Point Fortin - W Connection
20.12.2016 - 23:00
over 3,5
BF
W tej lidze bambusowej dzieją się niezłe cuda, mecze dostepny w zasadzie tylko na BF no i może coś tam na Bet365. Mecze pomiedzy tymi dwoma zespołami to w ogóle niezle jaja w ciągu roku, jeden pojedynek zakończył się wygraną Point Forin 7-1 a pożniej W. Connecion wygrał 7-0. Cyrk nie liga. Goście często wygrywają sobie 4-2, 3-1, 4-0 a gospodarze często dostają 4-0, 5-1 itd. ogólnie w wysokim wymiarze. Gospodarze to ostatnia drużyna w lidze, goście są na 2 miejscu w tabeli, ale nie to jets ważne. Liczy się że obie maja powyżej 4 bramki na mecz a to jest już coś. Tradycja zobowiązuje wiec pewnie teraz też wykręcą jakiś hokejowy wynik. Liga czarna jak jej uczestnicy, nic o nie wiem więc jedynie co to symbolicznie.
✅ kurs 1,85 , ledwo siadło bo tylko 0-4 ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj, Primera Division Apertura
Godzina: 23:00
Spotkanie: Sportivo Trinidense - Olimpia Asuncion (handicap 1:0)
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jest to spotkanie kończące inauguracyjną kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej Paragwaju. Od razu piszę, że nie mam informacji na temat absencji w obu zespołach a kierowałem się tutaj głównie tym, że to pierwsze spotkanie w nowym sezonie w lidze paragwajskiej dla obu drużyn a Olimpia za 4 dni gra bardzo ważny mecz rewanżowy w kwalifikacjach Copa Libertadores u siebie z ekwadorskim Independiente Del Valle. W pierwszym spotkaniu górą był zespół z Ekwadoru, który u siebie wygrał 1-0. Drużynie z Asuncion bez wątpienia dużo bardziej w tym momencie zależy na wyeliminowaniu Independiente niż na rodzimej lidze i myślę, że trener gości da dziś kliku kluczowym zawodnikom odpocząć aby byli gotowi w pełni na to rewanżowe spotkanie w eliminacjach Copa Libertadores. W lidze to dopiero początek i ewentualne straty punktowe będzie można jeszcze odrobić a w kwalifikacjach Copa Libertadores takiej swobody nie mają. Informacji na temat składów nie mam ale przypuszczam, że goście w najmocniejszym składzie dzisiaj nie zagrają, że trener da kilku piłkarzom wolne od tego meczu i tutaj nadarzyłaby się okazja dla Sportivo Trinidense. Nie piszę, że są tutaj w stanie wygrać ale wolę z handicapem 1:0 pograć w ich stronę. Myślę, że Olimpia w tym spotkaniu będzie się bardziej oszczędzała niż forsowała tempo i za wszelką cenę dążyła do zwycięstwa. Jestem zdania, że goście tego meczu nie wygrają stąd taki typ.
⛔ 0-3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila Apertura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Deportivo Pasto - Deportivo La Equidad (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 1,74
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej Kolumbi. Oba zespoły w pierwszej kolejce sezonu wygrały swoje spotkania. Deportivo Pasto na wyjeździe z Cortulua 4-0, natomiast Equidad u siebie z Atletico Junior 1-0. W tym spotkaniu spodziewam się wyrównanego spotkania i nawet remisu ale wolę z handicapem 0:1 pograć w stronę gości. Myślę, że gospodarze tego meczu nie wygrają. Kadrowo oba zespoły są do siebie zbliżone, chociaż Equidad ma bardziej ustabilizowany zespół, bo u nich przed tym sezonem nie doszło do tylu zmian kadrowych co u ich dzisiejszego rywala. Goście swój skład opierają głównie na zawodnikach, którzy występowali w poprzednim sezonie. Doszło do kilku kosmetycznych można napisać zmian. W Deportivo Pasto z kolei dużo się pozmieniało, a wpływ na to z pewnością miała słaba postawa drużyny w lidze w poprzednich rozgrywkach. Liczę, że zespół gospodarzy nie jest jeszcze ze sobą zgrany na początku rozgrywek tak jak powinien być. Owszem rozgromili w meczu inauguracyjnym na wyjeździe drużynę Cortulua ale ich dzisiejszy rywal jest zdecydowanie mocniejszy od tamtej ekipy i tutaj tak łatwo już nie pójdzie.
✅ 1-1
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Ekwador
El Nacional - Universidad Catolica (1:1)
ov2,5+bts - @1,95 ⛔
Dla El Nacional to 2 runda, dla piłkarzy z Quito to 3 runda ligowa. Gospodarze już nie muszą zaprzątać sobie głowy Copa Libertadores - odpadli z pucharów na etapie eliminacji po porażce w dwumeczu z argentyńskim Atl Tucuman 2:3. To świadczy o tym, że gospodarze grają ofensywnie i jednocześnie zaniedbują obronę.Dziś dodatkowo drużyna przyjezdną jest zespół Universidad - ostatni raz nie było btsa w ich meczu 20.10.2016r. - 10 spotkań temu. Obserwując statystyki ostatnich spotkań, jak i ich aktualną pozycję w lidze i przyszłe mecze, sądzę, że ten typ jest jak najbardziej prawdopodobny i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie wszedł ????
jak będzie zobaczymy.
pzdr
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Kolumbia:
Atletico Nacional - Rionegro Aguilas (3:0)
1+un2,5 - @2,75 ⛔
Rionegro do tej pory nie zdobyło jeszcze bramki w lidze (po 2 kolejkach), oraz nie straciła. Z drugiej strony Atletico jest dziś zdecydowanym faworytem. Czy stracą gola? - nie sądzę. Czy w takim razie strzelą 3 gole? - także wątpię. Dlatego ten typ wydaje mi się jak najbardziej prawdopodobny.
Może to jest właśnie ten typ, który przełamie moją czarną serię.
pzdr.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila Apertura
Spotkanie: Atletico Junior - Alianza Petrolera
Typ: 2
Kurs: 3,78
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Kolumbii. Na początek tabela:

W kolumbijskiej lidze dopiero początek rozgrywek. Jest tutaj bardzo duża szansa na powodzenie tego typu a kurs na wygraną Alianzy jest piękny. Atletico Junior w tej chwili skupia się głównie na kwalifikacjach Copa Libertadores. Muszą pogodzić rozgrywki w rodzimej lidze z tymi kwalifikacjami i dzisiaj będzie to dla nich już 6 spotkanie w lutym ! Grają co 3-4 dni i ostatnie spotkanie rozegrali właśnie 3 dni temu w kwalifikacjach Copa Libertadores, gdzie u siebie pokonali argentyńskie Atletico Tucuman 1-0. Rewanżowy mecz w Argentynie czeka ich za 4 dni i dzisiaj trener &quot;gospodarzy&quot; nie powołał nawet na to spotkanie graczy, którzy grali w meczu z Tucuman w podstawowym składzie. Jedynym wyjątkiem jest bramkarz Viera. Dlaczego słowo gospodarze dałem w cudzysłów ? Atletico Junior nie zagra na własnym obiekcie tego spotkania a w Cartagenie na Estadio Jaime Moron Leon także tracą atut własnego boiska i spotkanie to będzie rozgrywane na neutralnym gruncie. Po tych informacjach zdecydowanie tutaj proponuję iść w stronę typu na Alianza Petrolera. Junior tak jak pisałem wyżej w tej chwili priorytetowo traktuje kwalifikacje Copa Libertadores, bo chcą się dostać do grup i grać dalej. Alianza gra tylko w rozgrywkach ligowych więc dziś przystąpią najmocniejszym składem jakim dysponują na ten moment a do tego mecz rozegrany na neutralnym obiekcie. Myślę, że jest tutaj duża szansa na powodzenie tego typu.
✅ 1-2
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila Apertura Spotkanie: Atletico Junior - Alianza Petrolera
Witam,
prawdopodobne składy:
Junior
Coach: Gamero, Alberto
Viera, Mario Sebastián
1 - goalkeeper
Germán Gutiérrez
2 - defender
Murillo, David
4 - defender
Ávila Martínez, Jonathan
13 - defender
Andrés Correa
5 - defender
Carrascal, Rafael
25 - midfield
Serje, Enrique
28 - midfield
Aguirre, Jorge Andrés
29 - midfield
Toloza Colorado, Edison
14 - striker
Rangel, Michael
17 - striker
Cuesta, Bernardo Nicolás
11 - striker

Alianza Petrolera
Coach: Bernal, Jorge Luis
Ricardo Jerez
12 - goalkeeper
Stringel, Abraham
4 - defender
Ospina, Luciano
22 - defender
Ramírez, Carlos Andrés
21 - defender
Florez, Freddy
0 - midfield
Juan Ríos
8 - midfield
Bolívar, Gustavo Adolfo
28 - midfield
Castro, Álex
20 - midfield
Palacios, Santos Clemente
17 - striker
Arias, César Augusto
19 - striker
Junior, może i drugim składem.. ale jak by nie było - oni mają bardzo wyrównaną kadrę - jednak jak by nie było to powodzenia ???? .
Ja wole z tego zestawu dać typ na Millonarios:

Aguilas - Millonaros (0:0)
2 - @2,4 ⛔
składy:
Rionegro Águilas
Coach: Otero, Néstor
Ernesto Hernández
25 - goalkeeper
MuĂąoz, Daniel
4 - defender
Peraza, Edwin
19 - defender
Hanyer Mosquera
2 - defender
Viáfara, Fabián
27 - defender
Rodríguez, Fabio Darío
26 - midfield
Restrepo, John Javier
21 - midfield
Ortíz, Juan Esteban
6 - midfield
Mosquera, Luis
11 - midfield
Suescún, Juan Esteban
0 - striker
Caballero, Roque
10 - striker

Millonarios
Coach: Russo, Miguel Ángel
Sánchez, José Ramiro
12 - goalkeeper
Franco, Pedro Camilo
19 - defender
Cadavid, Andrés Felipe
5 - defender
Machado, Deiver
15 - defender
Palacios, Jair Ulises
18 - midfield
Rojas, Henry
17 - midfield
Duque Arias, Jhon Fredy
22 - midfield
Arango Duque, Cristian Daniel
9 - midfield
NúĂąez, Maximiliano Ezequiel
11 - striker
QuiĂąones Tenorio, Eliser Evangelista
29 - striker
Del Valle, Ayron
16 - striker
Milionarios po odpadnięciu z Libertadores może już &#39;skupić&#39; się na lidze... dziś nie powinni mieć problemu - zwłaszcza, że dziś grają całkiem mocną paczką.. może po za bramkarzem to chyba najmocniejszy skład.
pzdr
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Może pytanie tutaj nie na miejscu, ale poszukuję strony gdzie są podawane informacje z ligi Kolumbijskiej, ktoś coś wie? Będę bardzo wdzięczny ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
http://Www.Futbolred.com - prawdopodobnie najlepsza strona, bo dużo zapowiedzi itd.
https://twitter.com/cworswick - profil dziennikarza anglojęzycznego, który mieszka w Bogocie i też warty obserwowania.
Poza tym klubowe profile, a w przypadku Atletico Nacional to mogę polecić Blog Verdolaga, bo naprawdę kapitalnie prowadzony blog - tutaj obserwuje głównie twittera i facebook, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o klubie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia - Liga Aguila - Apertura
Godz: 21:15
Spotkanie: Atlético Huila - Atlético Bucaramanga
Typ: Atlético Huila
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 7 serię gier kolumbijskiej Liga Aguila - Apertura.
W ciekawym spotkaniu na Estadio Guillermo Plazas Alcid zmierza się ze sobą miejscowe Club Deportivo Atlético Huila a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Bucaramanga.
Atlético Huila w swoich 4 ligowych meczach zdobyło 4 punkty i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Atlético Bucaramanga plasuje się na 15 pozycji w kolumbijskiej Liga Aguila - Apertura zdobywając w swoich 4 spotkaniach 4 oczka.
Gospodarze na swoim terenie 1 zwycięstwo oraz 1 remis i bilans bramek 3-2 zaś goście na wyjazdach 1 wygrana oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 2-4.
Mecz zapowiada się ciekawie i często specyfiką lig Latynoskich jest wygrywanie meczy na swoim terenie co nawet w tym spotkaniu potwierdzają pojedybki bezpośrednie pomiędzy tymi 2 ekipami na Estadio Guillermo Plazas Alcid na korzyść Atlético Huila 6-2-1 czyli może mają też patent na akurat ten zespół gości.
Tak więc moim typem na to spotkanie jest czysta jedynka i myślę że gospodazre na swoim terenie się postarają i zdobędą komplet 3 oczek do ligowej tabeli.
⛔ wynik 0:1
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia - Liga Aguila - Apertura
Godz: 02:00
Spotkanie : Millonarios - Tolima
Typ: Gole powyżej 2.5 ✅✅✅✅ 3:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Słowem wstępu od początku tego sezonu staram się oglądać mecze i sytuacje każdej drużyny jak gra i do czego jest zdolna, więc jest to moja pierwsza analiza w tym dziale ???? .
Jutro odbędzie się spotkanie. Zmierzą się zespoły z 11 i 13 miejsca w tabeli, dla Millonarios będzie to dopiero 4 mecz w lidze, ponieważ grali w Copa Libertadores i awansowali dalej, obie drużyny potrafią srzelać gole.
Gospodarze będą chcieli zapewne wygrać to spotkanie by awansować wyżej w tabeli.
Na pewno nie zobaczymy tutaj ofensywnego pomocnika Maximiliano NúĂąez, który w poprzednim meczu obejrzał czerwoną kartkę, więc zapewne szansę dostanie Harrison Henao, który może dać dużo w ataku.
Za to ekipa gości przyjedzie w nieco innym składzie, ponieważ z tego co wyczytałem możliwe że powróci do pierwszego składu 2-3 zawodników obrońca i pomocnik.
Dlatego moim zdaniem możemy ujrzeć kilka bramek, a i do tego kurs jest w miarę fajny ????
Przypuszczalne składy:
Millonarios: Ramiro Sánchez; Jair Palacios, Pedro Franco, Andrés Cadavid, Déiver Machado; Jhon Duque, Harrison Henao, Henry Rojas; Jacobo Kouffaty, Ayron del Valle, Elíser QuiĂąónes.
Tolima:Joel Silva; Juan Guillermo Arboleda, Fáiner Torijano, Sergio Mosquera, Cristián Mazo; Víctor Giraldo, Víctor Castillo, Marco Pérez, Armando Vargas, Sebastian Villa; Ángelo Rodríguez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom