>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj REGULAMIN.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w OtoBet. Jeżeli nie masz konta w OtoBet , a chcesz wziąć udział w konkursie, załóż je teraz jak najszybciej z tego linku:

 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;3. Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00. W siedmiu podanych spotkaniach muszą się znaleźć dokładnie:
- 3 typy z Premier League,
- 2 typy z Championship,
- 2 typy z League One oraz League Two.*&quot;
Jeśli zostały już tylko 2 mecze PL to nie można typować?
Niestety nie. Typowanie danej kolejki musi być j/w.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
A co w wypadku gdy jeden z meczy został przełożony(w moim wypadku jest to mecz z League One a co za tym idzie w tej kolejce juz nie ma innych meczow).?
Mecz liczony po kursie 1,00. Nie ma możliwości zamiany.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
czy zasada ze wszystkie kursy wyzsze od 5 sa liczone jako 5 dotyczy hitu kolejki ?tzn czy jesli kurs na hit kolejki byl np 3 to jesli okaze sie wygrany jest liczony jako 6 czy rowniez jako 5
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
czy zasada ze wszystkie kursy wyzsze od 5 sa liczone jako 5 dotyczy hitu kolejki ?tzn czy jesli kurs na hit kolejki byl np 3 to jesli okaze sie wygrany jest liczony jako 6 czy rowniez jako 5
Każdy kurs wyższy niż 5,00 jest liczony jako 5,00. W hicie kolejki kurs jest podwajany, czyli jak kurs wynosił np. 3,00 to za trafiony zakład dostajesz 2x3,00 czyli 6,00. Inny przykład: kurs w hicie wynosi np. 7,00. Liczymy jako 2x5,00 czyli 10,00.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wrzucam nieoficjalną tabelę 1 kolejki (mogą być błędy także wyniki mogą się jeszcze różnić)

Na zielono zaznaczyłem wynik, który może pojawić się po ostatnim meczu w PL (West Brom - Manchester United)
Dzięki, że się pofatygowałeś z tą tabelą, ale w konkursie są już wyznaczone osoby do tego i nie musisz się tym zajmować.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
kiedy mozna spodziewac sie nagrody za ta kolejke?
Prawdopodobnie loginy będą wysyłane do samego bukmachera partiami, nie co tydzień. Dodatkowo dopiszę, że w tej kolejce nie załapałeś się do top3. Tabela przedstawiona wyżej nie była prawidłowa. Jeżeli ktoś się nią sugerował, to był to błąd.

TOP25 z I kolejki:



TOP 3 loginy z OtoBet wraz z miejscem i kwotą nagrody wysyła do bułeczki.

Nagrody dla najlepszych co kolejkę:

1. miejsce - 50 PLN
2. miejsce - 30 PLN
3. miejsce - 20 PLN

Nagrody ufundował bukmacher OtoBet i są wypłacane w formie bonusów na konto gracza w OtoBet.
W celu otrzymania nagrody gracz musi posiadać aktywne konto w OtoBet! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 60 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości w OtoBet!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
A dlaczego jak dałem typ na Leicester który mi wszedł nie został uwzględniony powinienem mieć około 22 pkt

Gotowe, mały oczopląs się wdarł. Następnym razem proszę ciut szybciej zgłaszać problem.
 
czort 31

czort

Użytkownik
W typach na drugą kolejkę ligi angielskiej dodałem post z typami o godzinie 14:27 kiedy to juz trwał jeden z moich typów mianowicie: Norwisch City vs Manchester City nie miałem na celu w żaden sposób oszukać graczy po prostu przeoczenie faktu rozpoczęcia jednego meczu proszę o rozliczenie w/w meczu na 0. Post 43
 
edixon08 22

edixon08

Użytkownik
Proszę o poprawę 2 typu w 2 kolejce
Bournemouth - Swansea / ilość goli powyżej 2.5 @2.25
został rozliczony na ⛔
Proszę również jeszcze raz o przeglądnięcie typów ponieważ niektóre u innych zostały rozliczone na ✅
a nie powinny
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Proszę o poprawienie mi wyniku Tottenham tzn zaliczenie go bo nie mam go zaliczonego .. No i analize miałem więc powinna też być zaliczona .. A AKO mam zaliczone tylko z 1 meczu
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Proszę o poprawienie mi wyniku Tottenham tzn zaliczenie go bo nie mam go zaliczonego .. No i analize miałem więc powinna też być zaliczona .. A AKO mam zaliczone tylko z 1 meczu
Proszę o podawanie linków do swoich postów, ułatwia nam to pracę.

Analiza nie została zaliczona prawdopodobnie dlatego, że nie podałeś do niej linka, tylko link prowadził do działu. Nie będziemy tracić czasu na szukanie analizy, musi być do niej link. Także podaj link do analizy i wtedy zaliczymy.
 
Do góry Bottom