>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Do mistrzostw już niecały tydzień więc ja może zacznę. Choć piłka ręczna nie jest tak popularna w naszym kraju jak piłka nożna czy siatkówka to myślę, że od 15 stycznia Polska zamieni się w świat piłki ręcznej, a cała impreza dorówna tej sprzed dwóch lat podczas MŚ w siatkówce panów. Mocno liczę, że także nasza reprezentacja w tym turnieju będzie rozdawać karty. Nie ma lepszego momentu na zdobycie pierwszego w historii medalu Mistrzostw Europy niż turniej na własnej ziemi, przed najlepszymi kibicami świata. Trzeba jednak pamiętać, że o medal prosto nie będzie bo Francuzi, Duńczycy, Hiszpanie czy Chorwaci także liczą na łup.

Na początek chciałbym się przyjrzeć reprezentacji Danii, a więc jednemu z największych faworytów do złota. Duńczycy od 2002 roku tylko raz nie stali na podium w Mistrzostwach Europy. Było to w 2010 roku, gdzie gospodarzem byli Austriacy.
Duńczycy trafili do grupy D i swoje mecze będą rozgrywać w Ergo Arenie. Nie ma co ukrywać ale losowanie ułożyło się po ich myśli. Trafili na średnie zespoły (Węgry, Rosja, Czarnogóra) i każdy inny wynik jak komplet punktów będzie zaskoczeniem. Dla nich poważna gra zacznie się w drugiej fazie kiedy trzy pierwsze zespoły grupy połączą się z drużynami grupy C.
Myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać gwiazd tej reprezentacji. Motorem napędowym drużyny jest rozgrywający Paris Saint-Germain - Mikkel Hansen. To na nim spoczywa kreowanie gry w ataku. Ponadto ma on do pomocy takich zawodników jak skrzydłowi Eggert czy Lindberg. W bramce Niklas Landin. Problemem dla Danii może okazać się koło, ponieważ z powodu kontuzji na turniej nie jedzie filar obrony Rene Toft Hansen.
W meczach przygotowujących do turnieju reprezentacja Danii przekonująco pokonali Katarczyków i Norwegów. W ostatnim meczu jednak na ziemie sprowadzili ich aktualni mistrzowie świata i Europy przegrywając 36-28.
Patrząc na zespół, potencjalnych przeciwników oraz dyspozycję w ostatnich turniejach rangi mistrzowskiej można stwierdzić, że Duńczycy to nie tylko faworyt do medalu ale także walki o złoto. Ja po dobrym kursie proponuję zagrać medal dla Duńczyków, którzy w ostatnich MŚ w Katarze zajęli dopiero 5. miejsce.

Dania TOP3 - 1.62 Unibet
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Patrząc na zespół, potencjalnych przeciwników oraz dyspozycję w ostatnich turniejach rangi mistrzowskiej można stwierdzić, że Duńczycy to nie tylko faworyt do medalu ale także walki o złoto. Ja po dobrym kursie proponuję zagrać medal dla Duńczyków, którzy w ostatnich MŚ w Katarze zajęli dopiero 5. miejsce.

Dania TOP3 - 1.62 Unibet
Z całym szacunkiem sumada90, ale całe to twoje preview to trochę lanie wody.
Nie czepiał bym się jednak, gdyby nie konkluzja jaką zawarłeś na końcu: &quot;Ja po dobrym kursie proponuję zagrać medal dla Duńczyków, którzy w ostatnich MŚ w Katarze zajęli dopiero 5. miejsce&quot;.
1.62 na podium Dunów oceniasz jako dobry kurs, bo zajeli 5 miejsce w MŚ i teraz będą bardziej zmobilizowani? Czy o co chodziło? Skoro 1.62 to dobry kurs, to jaki zatem powinien być prawidłowy kurs? Jak oceniasz ich procentowe szanse na medal?
Ja od siebie dodam, że już w półfinale mogą nie być faworytem kursowym, a jeśli trafią na Francję to bedą niezłym underdogiem. Co więcej, przy odpadnięciu w 1/2, praktycznie z każdym rywalem typu Chorwacja/Polska/Hiszpania będa po minimum 1.5-1.6 na zdobycie brązu w meczu o 3 miejsce.

I jeszcze taka generalna uwaga. Granie w Outrightach niskich faworytów, to w długim okresie wyrzucanie kasy w błoto. Outrighty ze swej natury mają po kilkanaście procent marży, a większa część marży wrzucona jest w kursy kilku realnych faowrytów. Granie pochodnych typu top3, top4, top8 na takich faworytów jest zatem równie nieopłacalne długookresowo.

No i w reszcie, grasz to u buka, który nie ma najwyższego kursu na rynku na wygraną Danii, a zatem od ręki kilka procent tez wyrzucasz w powietrze (betclic 1.72 by the way).

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Oj widzę, że Harry&#39;emu nie spodobał się pierwszy typ tutaj, więc zobaczymy co powie na mój
Typ: Hiszpania wygra grupę C
Kurs: 1,60(Unibet)

Hiszpania w świetnej formie, co pokazała w turnieju rozgrywanym w Irun. W grupie gra ze Szwedami, których rozgromiła właśnie podczas tego turnieju, a którzy prezentują się naprawdę kiepsko; Niemcami, którzy są zdziesiątkowani przez kontuzję oraz Słoweńcami, którzy powinna powalczyć co najwyżej o awans do drugiej rundy. Jak na moje typ bardzo prawdopodobny, a przy takim kursie do zagrania nawet za grubiej.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Oj widzę, że Harry&#39;emu nie spodobał się pierwszy typ tutaj, więc zobaczymy co powie na mój

Typ: Hiszpania wygra grupę C
Kurs: 1,60(Unibet)


Hiszpania w świetnej formie, co pokazała w turnieju rozgrywanym w Irun. W grupie gra ze Szwedami, których rozgromiła właśnie podczas tego turnieju, a którzy prezentują się naprawdę kiepsko; Niemcami, którzy są zdziesiątkowani przez kontuzję oraz Słoweńcami, którzy powinna powalczyć co najwyżej o awans do drugiej rundy. Jak na moje typ bardzo prawdopodobny, a przy takim kursie do zagrania nawet za grubiej.
Nie odbierajcie mnie jako gościa czepiającego się każdego zagrania. Bez przesady.
Chociaż z Niemcami w pierwszym meczu Hiszpania jest po 1.30, więc na grupę po 1.60 nie widzę tu value kompletnie. Niby wygrać grupę można nawet z bialnsem 2 wygranych i 1 porażki lub remisu, ale na takich typach, nie oszukujmy sie, majątku nikt nie zbije w długim okresie.
Choć oczywiście powodzenia życzę.
 
T 10

tswks

Użytkownik
Zdecydowałem się zagrać takiego tripla:
Polska zajmie miejsce w grupie 1-2
Dania zajmie miejsce w grupie 1-2
Francja miejsce w generalce 1-3
kurs 2.11, ale myślę ze warto większą stawkę na taki kuponik postawić
Do tego zastanawiam się nad postawieniem solo takich typów:
Najlepsze strzelec ME Eggert kurs 7
oraz w sts jest ciekawa opcja na zakład specjalny: Polski bramkarz obroni w jednym meczu przynajmniej trzy rzuty karne( przestrzelone karne liczą się jako obronione) kurs 2.9
Jestem ciekaw waszych opinii na takie typy, szczególnie na te obronione karne.
Skoro się zdecydowałeś, to podaj argumenty za tymi typami./Macko18
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Najlepszy strzelec Chorwacji: Ivan Cupic @2,3 Ónibet
Cupic byl najskuteczniejszym Chorwatem na turniejach mistrzowskich w 2009, 2010, 2012, 2013 i 2015.Óni daje go tu jako nr 2 za Dunvjakiem,który byl najskuteczniejszy na ME 2014.
Mysle,że warto tutaj zagrac w kierunku Cupica.Z tego co wyczytalem Chorwacja z nowym trenerem gra szybsza pilkę niż przy poprzedniku,szybsze wyjscie do kontry.Dla skrzydlowego to jest miód wiadomo.
Nie wiem jak ma się sprawa z wykonywaniem karnych,czy nadal Cupic je rzuca.Może ktos bardziej siedzacy w temacie uzupelni ta informacje.
Ivan często rzuca karne w Iskrze, ale nie zawsze, bo Talant rotuje przy siódemkach i raz daje Koli, raz Cupiciowi, a innym razem komuś innemu. W reprze powinien być pierwszy do tego, a tuż po nim Horvat. /Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
przecież wystarczy wejść w ost.sparingi :
SLOVENIJA - HRVAŠKA 32:17 (14:12)


Koper - Arena Bonifika, gledalcev: 3200, sodnika: Sok in Lah (oba Slovenija).


Slovenija: Skok, Škof, Lesjak, Zarabec 2, Marguč 7, Kavtičnik, Dolenec 2, Cingesar 2, Skube 2, Poteko, Cehte, Miklavčič 2, M. Žvižej 4, L. Žvižej 1, Blagotinšek 1, Gaber, Zorman, Razgor, Bombač 1, Gajić 6, Mačkovšek 2.


Hrvaška: Stevanović, F. Ivić, Alilović, Marić 2, Kopljar 2, Gojun, Horvat 3 (3), Karačić 2, Kozina, Š. Ivić, Štrlek 4, Čupić, Kovačević, Mamić, Šebetić 1, Slišković 2, Cindrić, Brozović 1.
HRVAŠKA - SLOVENIJA 31:30 (15:13)


Ivanić-Grad - Športna dvorana, gledalcev: 1500, sodnika: Gubica in Milošević (oba Hrvaška).


Hrvaška: Alilović, Stevanović, Ivić, Štrlek 5, Kovačević, Čupić 2 (2), Horvat 3, Brozović 4, Kozina, Marić 1, Kopljar 2, Vuglač, Duvnjak 5, Karačić 2, Cindrić 1, Pavlović, Mamić 1, Slišković 1, Gojun, Šebetić 4.


Slovenija: Skok, Škof, Lesjak, Zarabec 3, Cingesar 1, Marguč 4 (3), Kavtičnik, Cehte 2, Dolenec 3, Skube, Poteko 1, Miklavčič 1, M. Žvižej, L. Žvižej 1, Blagotinšek, Gaber 1, Zorman 6 (3), Gajić 2, Razgor 1, Bombač, Mačkovšek 4 (1).

Dokładniejsze pdfy są u Chorwatów. 1.do karnych, więc powinno być &lt;2.00. Zazwyczaj na niego bywało +-1.30 tyle że już chyba zdjęte, więc to właśnie ich uroki i lepiej czekać na beta bo i oni zapewne się pokuszą o taką ofertę
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kto lepszy w klasyfikacji końcowej: IslandiaSzwecja 1,85 Unibet⛔
Szwecja grała z nami przed kilkoma dniami w towarzyskim turnieju w Hiszpanii. Słabo im poszło bo z każdym przegrali. Ich mocną stroną jest obrona, jak zwykle zresztą. Na bramce największa gwiazda czyli Mattias Andersson, co więcej jest w bardzo dobrej formie. Obrona płaska z Karlssonem może napsuć sporo krwi rywalom. Cóż jednak z tego skoro w ataku grają lekko mówiąc źle. Druga linia jest szczególnie kulawa, bo o ile na skrzydłach są Ekberg czy Kallman to jednak nie bardzo ma im kto podawać.
W meczu z Polską po pierwszej połowie co prawda wygrywali 17-13 ale Polacy grali pasywnie z tyłu i pozwalali Szwedom na wszystko. W drugiej połówce wyszliśmy trochę agresywniej wysuniętą obroną i praktycznie nie istnieli w ataku. To jest na nich najlepsza broń bo zarówno Hiszpania, a szczególnie Brazylia również grają dość wysoką obroną, a z tymi ekipami mierzyli się na turnieju kilka dni temu. W grupie trafili znów na Hiszpanów, a oprócz tego na Niemcy i Słowenię. Dość równa grupa, gdzie każdy ma szanse wyjść i nie zdziwiłbym się, gdyby Szwedzi zajęli tu ostatnie miejsce.
Islandia trafiła do grupy z Chorwacją, Norwegią oraz Białorusią. Grupa łatwiejsza niż ta szwedzka i powinni wyjść bez problemu. Największymi gwiazdami Islandii są doświadczony Sigurdsson i mózg rozegrania Palmarsson, który na ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Katarze doznał kontuzji a jego strata była bardzo widoczna. Problemem jednak są kontuzje w zespole, przez które ekipa z kraju fiordów będzie miała utrudnione zadanie w walce o wysokie lokaty. Z czasem walczą Petersson, Arnon Gunnarsson oraz Bjarki Gunnarsson. Brak tej trójki byłby znaczącą stratą ale decyzje zapadną pewnie w ostatniej chwili.
W tej parze wyżej stawiam szanse Islandii ale brać pod uwagę trzeba ewentualne braki kadrowe i dalszy rozwój sytuacji.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Polska - Serbia
Serbia +3.5 @1.90 b365 ✅ ✅
SERBIA HT/ POLSKA FT @10.00 oddsring ✅ ✅

Tak widzę pierwszy mecz Naszej kadry na ME. Znawcą nie jestem, ale zdarza mi się oglądać reprezentacje w ręczną.
Mamy to do siebie, że często na mecz nie wchodzimy najlepiej i rywale zwykli prowadzić do przerwy, toteż potrafimy wrócić do gry z ciężkich sytuacji. Sądzę, że to nie będzie łatwe spotkanie, bo z Serbami nie przypominam sobie, by nam dobrze kiedykolwiek szło. Jako, że jesteśmy gospodarzami, to kursy rzecz jasna zaniżone i myślę, że te 3.5 gola spokojnie do pokrycia przez Serbów. A widzę, że zespół Serbii przy próbie generalnej raz zremisowali z Węgrami, raz wygrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Typ kolegi na Hiszpanie jak najbardziej do gry,przegraja z Niemcami?watpie. Jesli chodzi o dania top 3 to zgadzam sie z Harry Hole, ale generalnie nie polecam sie zbytnio kierować analizami Harry Hole tylko analizowac po swojemu, bo moj brat sie nim sugerowal (mlody wiec jeszcze glupi) na MŚ kobiet i kiepsko sie to skonczylo. Granie overow/ underow z jakimis wyssanymi z palcami analizami tyczacymi sie zupelnie nieporownywalnych meczow, albo meczow z poprzednich lat sa bez sensu. Nie od dzis wiadomo ze undery/overy w meczach reprezentacyjnych gdzie gra sie w powaznych turniejach raz na rok to ruletka (nie mylic z klubowymi).
A odemnie Szwecja vs Slowenia 1 2,15
Narazie krotko , postaram sie pozniej rozwinac: Kursy na Szwecje chyba podyktowane przedturniejowymi sparingami, jednak wydaje mi sie ze nie warto sie nimi az tak bardzo sugerowac, to tylko sparingi a wedlug mnie generalnie Szwecja ma duzo duzo wiekszy potencjal, moze to moja subiektywna opinia ale nie uwazam Slowenii za jakiegos mocarza a raczej za dosc przecietna druzyne, chyba zbyt przecietna zeby mogla pokonac Szwedow.
P.S typ kolegi na Serbie +3,5 tez pobieram
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Typu nie chcę negować, bo z Serbami zawsze nam się ciężko grało. Mecze kręciły się wokół remisu. Też już zaczynaliśmy duże turnieje z Serbami i różnie z tego wychodziliśmy.
Chciałbym jednak zwrócić uwagę na zespół Serbii. Zabraknie tam filarów tego kraju a więc, Momira Ilicia ostatecznie z powodu kontuzji. Także Marko Vujin nie otrzymał powołania. Kolejnym jest lewoskrzydłowy Nemanja Ilić z powodu kontuzji podczas przygotowań do ME2016. Te braki z pewnością odbiją się na reprezentacji Serbii.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uważam, że Polska zakręci się w okolicy strefy medalowej - na to zdarzenie kurs jest w okolicach 2,00. Czemu? To proste, gramy u siebie, większa mobilizacja, wielka impreza, do tego w ostatnich latach zarówno w ręcznej jak i siatkówce odnosiliśmy znaczące sukcesy - patrz vis-a-vis MŚ i pokonanie Brazylii w finale 3:1. Sędziowie, ściany będą na pewno mocno pomagać - pozwolenie na bardziej agresywną grę, gwizdanie na przeciwników itd. Do tego nasze chłopaki mają wielkie serce do gry. ;)
A co z naszym środkiem rozegrania?
Jest ok.
A tak szczerze to nie mam zielonego pojęcia, jestem typowym Januszem jeżeli chodzi o ręczną. Śledzę tylko MŚ i ME od kilku ładnych lat. Statystyki, absencje itd. są mi zupełnie obce.
Jeżeli najbardziej popularny/najlepszy zawodnik jakim jest Karabatic był swego czasu zamieszany w aferę korupcyjną, to jakieś złoto czy srebro dla Polski mnie tutaj wcale nie zdziwi. To jest tylko moja własna teoria i punkt widzenia tych ME. Do boju Polska!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Uważam, że Polska zakręci się w okolicy strefy medalowej - na to zdarzenie kurs jest w okolicach 2,00. Czemu? To proste, gramy u siebie, większa mobilizacja, wielka impreza, do tego w ostatnich latach zarówno w ręcznej jak i siatkówce odnosiliśmy znaczące sukcesy - patrz vis-a-vis MŚ i pokonanie Brazylii w finale 3:1. Sędziowie, ściany będą na pewno mocno pomagać - pozwolenie na bardziej agresywną grę, gwizdanie na przeciwników itd. Do tego nasze chłopaki mają wielkie serce do gry. ;)
A co z naszym środkiem rozegrania?
Serbia top scorer Petar Nenadić 1.50 Unibet✅✅✅
Kurs bardzo biedny, na start dawali 2.00 i to była spora wartość. Podałem wczoraj ten bet w ako z Cupiciem, gdyż do dubla jak najbardziej to się nadaje. Trzeba sobie zadać pytanie, kto jak nie Nenadić? Kadra Serbów na ten turniej jest strasznie mizerna. Nie ma Ilicia i Vujina, więc wszystko na rozegraniu powinno być oparte właśnie na Petarze. Gdyby był ktoś z wymienionej dwójki, to właśnie on podchodziłby do siódemek, a tak widzę Nenadicia jako tego pierwszego wyznaczonego do karnych. Bramki z 7.metra to jedno, a drugie to sytuacje z pola. Pamiętajmy, że ten rozgrywający ma ogromny ciąg na bramkę i w każdym meczu stwarza sobie ogrom sytuacji. Jedne łatwiejsze po jakimś zwodzie, inne trudniejsze zza 9.metra. Petar jednak umie zdobywać gole i pokazuje to praktycznie od dłuższego czasu. Jego charakter nie współgrał z Cadenasem w Wisełce, więc Serb przeniósł się do Berlina, a tam w drużynie Lisów praktycznie w każdym meczu gra koncert. 7,8, czy 9 bramek na jego koncie w poszczególnych meczach już nie dziwią. Nenadić to główna postać drużyny ze stolicy Niemiec i tak samo powinno być tutaj w reprezentacji.
Chorwacja top scorer Cupić 2.00 Unibet⛔
Popieram także pomysł levyego. Kursy na Ivana ciągle się ruszają. Najpierw było 2+, żeby później poleciało do 1.75, aż wróciło do przyzwoitego 2.00, które nadaje się nawet na singla. Według buków głównym rywalem sympatycznego skrzydłowego ma być Duvnjak. Fakt, Dule powinien mieć sporo sytuacji z drugiej linii, ale pamiętajmy, że skuteczność rzutowa rozgrywających jest niższa, niż graczy z pierwszej linii. U Ivana powinny dojść karne. W większości meczów powinien wykorzystywać je na dobrej skuteczności. Przy jakiejkolwiek pomyłce w danym spotkaniu drugi do 7.metrów powinien być Horvat, więc optymalna byłaby wysoka skuteczność Ivana przy karnych i uważam, że spokojnie go na to stać.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik

Pierwszy mecz Polaków na Mistrzostwach Europy. Mecze rozpoczęcia różnie nam wychodziły w poprzednich latach, w tym przypadku jesteśmy gospodarzami. Chłopaki zagrają na wypełnionej po brzegi ponad 20-sto tysięcznej hali w Krakowie. Atmosfera i doping niesiony przez kibiców z pewnością nie będzie obojętny, Polskich szczypiornistów będzie motywował a Serbskich peszył i denerwował.
Jak napisał kolega sumada90 wyżej w zespole Serbskim zabraknie takich zawodników jak: Momir Ilic, Marko Vujin, Nemanja Ilić. Skład naszej reprezentacji nie jest najmłodszy i wydaje mi się że dla części z nich będzie to pożegnalny turniej z karierą reprezentacyjną, co tym bardziej zmotywuje ich żeby dobrze wypaść u siebie. Wiadomo lepiej schodzić ze sceny niepokonanym, niż po porażce.
Mój typ na ten mecz:
Polska (-1) - Serbia (Handicap na 1. połowę) @ 1.6 marathonbet ⛔
Jako że część jest tam zlimitowana podaje podobne zakłady (rozliczam jedynie to główne):
Polska (-2) - Serbia (handicap na 1 poł. 3 drogowy) @ 2.2 Ónibet
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Postęp w turnieju Macedonia - Odpadnie w fazie głównej - 2,45 Unibet
Innymi słowy mówiąc Macedonia awansuje z grupy A i odpadnie po połączeniu grup A i B.
Reprezentacja Macedonii to tak naprawdę Kiril Lazarov. Jego dyspozycja ma kluczowe znaczenie dla pozycji kraju z Bałkanów w turnieju. I choć Kiril ma niemal 36 lat to nadal prezentuje się na najwyższym światowym poziomie grając w Barcelonie. Macedonia przyjeżdża do Polski bez większych absencji. Sam sądzę, że drużyna trenera Ivica Obrvana może stać się czarnym koniem ME2016. Już nie raz pokazali, że potrafią napsuć krwi najlepszym zespołom.
Serbowie z nowym selekcjonerem Dejanem Periciem dla którego jest to pierwsza praca na stanowisku trenera. Postanowił on o odmłodzić reprezentacje rezygnując z gwiazdy, a zarazem filaru rozegrania Serbów - Marko Vujina. Także Alem Toskić czy znany z gry w Polsce Rastko Stojković nie otrzymali powołania na EURO. Kolejną gwiazdą jaka nie zjawi się w Krakowie jest Momir Ilić ostatecznie z powodu kontuzji. Urazu podczas przygotowań nabawił się także Nemanja Ilić i musiał opuścić zgrupowanie. Jak widać lista jest długa choć można by jeszcze wymieniać. Do składu po przerwie wraca bramkarz Darko Stanić grający na codzień w katarskim El Jaish. Jednak jest on daleki od formy jaką prezentował na ME w 2012. Zawodnikiem, który będzie musiał wziąć na barki ciężar rozgrywania będzie pewnie Petar Nenadić, zawodnik nieobliczalny. Świetny występ przeplata co najwyżej miernymi.
Kluczowe znaczenie może mieć ostatnie spotkanie tej grupy gdzie oba zespoły spotkają się ze sobą. Nie widzę by Serbia w niedoświadczonym trenerem oraz składem coś ugrała na tych mistrzostwach. Macedonia za to w podobnym zespole jak ostatnio. I choć myślę, że szczypiorniści z Macedonii powalczą o TOP8 to nie dadzą rady pokonać najlepsze zespoły starego kontynentu i tym samym nie awansują do półfinału.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Słowenia top scorer Marguc 3.00 betsafe⛔
Sytuacja dość klarowna, nie ma Gajicia, więc pierwszy do karnych jest Gasper. Robi to dobrze, co zresztą pokazywał najpierw w Celje, a teraz w Veszprem. W polu powinien pograć sporo, gdyż jako zmiennika ma Kavticnika, który raz, że ma swoje lata, a dwa, że jest nawet chyba bardziej rozgrywającym. Jednym słowem Marguc powinien dostawać sporo minut na parkiecie, jest skuteczny z pozycyjnego, do kontra także biega bardzo dobrze, a dochodzą jeszcze karne. Powinno być tych bramek sporo. Jego główni rywale, czyli Zorman i Bombac często skupiają się na wypracowywaniu pozycji swoim kolegom, Uros nawet bardziej, za to Dean nie będzie miał już tylu trafień, co w Picku ze względu na brak karnych. Do tego dochodzi rotacja w drugiej linii, Vujović ma kogo tam wpuszczać z ławki. Jak widać Gasper powinien tutaj zdobywać w sumie najwięcej bramek, jako ciekawostkę podam, że bet365 ma na to zdarzenie kurs 1.61.
Gajic jest w skladzie ????
Miałem takie podejrzenie, ale po jego słowach po ogłoszeniu kadry przez Vujovicia i po ofercie beta uznałem, że jednak decyzja została utrzymana. Info na wiki nie jest aktualne na pewno.
Gajic jednak będzie na ME2016 za kontuzjowanego Doleneca. Jak dużo będzie grał ciężko powiedzieć bo ma na pieńku z trenerem.
OK, czyli Kavtcnik przechodzi na rozegranie, a Gajic wchodzi na skrzydło. Jednak trzeba pamiętać o decyzjach Vujovicia, więc pierwszy na skrzydło, jak i do karnych powinien być Marguć, więc jedynie może się zmienić zakres czasowy, jeśli chodzi o obecność Gaspera na boisku.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sytuacja dość klarowna, nie ma Gajicia, więc pierwszy do karnych jest Gasper.
Gajic jednak będzie na ME2016 za kontuzjowanego Doleneca. Jak dużo będzie grał ciężko powiedzieć bo ma na pieńku z trenerem.
http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-europy-pilkarzy-recznych/me-pilkarzy-recznych-dragan-gajic-wraca-do-skladu-slowenii/0lx8er

Jutro już pierwsze spotkania. Nas najbardziej interesuje mecz Polska - Serbia ale chwilę przed nami zagrają faworyci Francuzi z Macedonią. O tym kto powinien wygrać to spotkanie raczej nie ma sensu mówić. Pytanie tylko jaką różnicą. Unibet ma dość szeroką ofertę na te mistrzostwa i wysokość handicapu możemy sobie sami dobrać (dają od 4,5 do 8,5). Ja wybrałem plus 6,5 na Macedonię. O tym, że potomków Aleksandra Wielkiego typuje na awans z I fazy kosztem Serbów pisałem już wcześniej &lt;KLIK&gt;.
Trójkolorowi mają jak zwykle kilka braków w składzie ale nie powinno to im przeszkodzić, by znów rywalizować o medale. Za kontuzjowanych Fernandeza, Nyokassa, Baracheta czy Accambray&#39;a Onesta powołał kilku młodych zawodników. Kiedy ich wprowadzać, jeśli nie w takich meczach z teoretycznie słabszymi rywalami? Nie sądzę, by już w pierwszym meczu żyłowali kluczowych zawodników grą w pełnym wymiarze czasu. Zrobią pewnie bezpieczną przewagę i spokojnie będą próbować trzymać dystans. 6,5 to dość spora różnica, a nie spodziewam się na początku turnieju wielkich pogromów. Każdy z faworytów będzie oszczędzał siły bo to dopiero rozgrzewka przed II fazą i grą o medale.
Francja - Macedonia (+6,5) 1,86 Unibet ⛔
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Nieobecni na ME w Polsce:
Grupa A:

Polska: Mariusz Jurkiewicz (Kontuzja), Grzegorz Tkaczyk (Kontuzja)
Serbia: Momir Ilić(Rezygnacja z gry w kadrze / kontuzja), Marko Vujin, Rastko Stojković, Alem Toskić, Drasko Nenadić (Brak powołania), Nemanja Ilić (Kontuzja)
Francja: William Accambray (Kontuzja), Kevynn Nyokas (Kontuzja), Xavier Barachet, Jerome Fernandez (Kontuzja), Guillaume Joli (Brak powołania)
Macedonia: Renato Vugrinec (Brak powołania)
Grupa B:
Chorwacja: Filip Ivić, Zeljko Musa, Drago Vuković, Igor Vori (Brak powołania), Luka Stepancić (Kontuzja), Marko Mamić(Prawdopodobnie nie zagra z powodu kontuzji żeber, której nabawił się na treningu)
Islandia: Wszyscy zdrowi
Białoruś: Witalij Charapienka, Dzianis Rutenka (Kontuzja)
Norwegia: Wszyscy zdrowi
Grupa C:
Hiszpania: Albert Rocas (Kontuzja), Daniel Sarmiento (Kontuzja); Rodrigo Corrales (Brak powołania)
Szwecja: Jim Gottfridsson (Kontuzja), Kim Ekdahl Du Rietz, Kim Andersson (Rezygnacja z gry w kadrze), Johan Sjostrand, Andreas Palicka (Brak powołania)
Niemcy:patrick Groetzki(Kontuzja), Uwe Gensheimer(Kontuzja) Patrick Wiencek (Kontuzja), Paul Drux (Kontuzja), Silvio Heinevetter (Brak powołania), Holger Glandorf, Christian Sprenger, Christian Zeitz (Rezygnacja z gry w kadrze)
Słowenia: Jure Dolenec (Kontuzja), Miha Zvizej, Sebastian Skube, Stas Skube, Marko Bezjak (Brak powołania)
Grupa D:

Dania: Rene Toft Hansen(Kontuzja), Anders Zachariassen (Kontuzja), Thomas Mogensen (Rezygnacja z gry w kadrze)
Węgry: Gabor Csaszar, Ferenc Ilyes, Mate Lekai (Brak powołania), Zsolt Balogh (Kontuzja)
Rosja: Konstantin Igropuło(Rezygnacja z gry w kadrze / kontuzja)
Czarnogóra: Wszyscy zdrowi
Jakby były jakieś pomyłki albo pominięcia to pisać i uzupełnie braki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
To ja może w drugą stronę...
Zebrałem składy w całość. Listy ogłaszane przez trenerów na konferencjach, ewentualnie z poprawkami. Wszystko ze stron związków/krajowych stron sportowych;)

/Hiszpania uaktualniona/ /dodana Czarnogóra/
GRUPA A:
Francja:
Thierry Omeyer (PSG), Vincent Gérard (Montpellier)
Samuel Honrubia (PSG), Michaël Guigou (Montpellier)
Olivier Nyokas (Balingen), Daniel Narcisse (PSG), Théo Derot (Nantes)
Nikola Karabatic (PSG), Kentin Mahé (Flensburg)
Valentin Porte (Toulouse), Nedim Remili (Créteil), Adrien Dipanda (Saint-Raphaël)
Luc Abalo (PSG), Benoit Kounkoud (PSG)
Cédric Sorhaindo (Barcelone), Luka Karabatic (PSG), Ludovic Fabregas (Montpellier).
Macedonia:
Borko Ristovski, Daniel Dupjachanec, Goce Georgievski, Vlatko Mitkov, Kiril Lazarov, Naumce Mojsovski, Filip Mirkulovski, Nemanja Pribak, Philip Kuzmanovsky, Philip Lazarov, Dejan Manaskov, Goce Ojleski, Stojanche Stoilov, Zarko Peshevski, Nikola Markovski, Veljko Markovski, Aco Jonovski.
POLSKA:
Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce, Wyszomirski Piotr – Pick Szeged (HUN)
Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce, Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce, Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce, Konitz Bartosz – SPR Wisła Płock SA, Szyba Michał – RK Gorenje Velenje (SLO)
Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA, Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA, Łucak Jakub – WKS Śląsk Wrocław, Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy, Gliński Rafał – Górnik Zabrze
Jurecki Bartosz – SPR Chrobry Głogów, Grabarczyk Piotr – HSV Hamburg (GER), Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP).
Serbia:
Darko Stanić i Slaviša Đukanović
Nemanja Ilić, Filip Marjanović
Darko Đukić
Nemanja Zelenović, Novak Bošković, Miloš Orbović
Petar Nenadić, Uroš Elezović
Žarko Šešum, Momir Rnić, Ilija Abutović i Miljan Pušica
Bojan Beljanski i Ilija Abutović.
GRUPA B:​

Białoruś:
Ivan MACKIEWICZ (Steaua Bucarest, Roumanie), Viachaslau SALDATSENKA (SKA-Minsk), Aliaksei KISHOU (Handball Tirol, Autriche).
Ivan BROVKO (Sans club), Andrey YURINOK (SKA Minsk).
Siarhei RUTENKA (Lekwiya, Qatar), Anton PRAKAPENYA (handball Tirol, Autriche), Vladislav KULESH (Ska Minsk), Aliaksei KHADKEVICH (SKA-Minsk).
Borys PUKHOUSKI (Motor Zaporozhye, Ukraine) Dzmitry NIKULENKAU (HC Meshkov Brest).
Siarhei SHYLOVICH (HC Meshkov Brest), Viktar ZAITSAU (Saint-Pétersbourg HC, Russie)
Maksim BARANAU (HC Meshkov Brest), Aliaksandr PATSYKAILIK (SKA-Minsk).
Maxim BABICHEV (HC Meshkov Brest), Aleksander TSITOU (Masheka Mogilev), Artsem KARALEK (SKA-Minsk).
Chorwacja:
Mirko Alilovic (Veszprèm), Ivan Stevanovic (Zagreb)
Manuel Strlek (Vive Kielce), Antonio Kovacevic (Zagreb).
Ivan Sliskovic (Veszprèm), Marko Mamic (Dunkerque), Jakov Gojun (Berlin).
Luka Cindric (Vardar Skopje), Igor Karacic (Vardar Skopje), Domagoj Duvnjak (Kiel).
Ilija Brozovic (Kiel), Marino Maric (Melsungen), Kresimir Kozina (Flensburg).
Marko Kopljar (Barcelone), Luka Sebetic (Zagreb).
Ivan Cupic (Vive Kielce), Zlatko Horvat (Zagreb).
Islandia:
Aron Rafn Eðvarðsson, Alaborg
Björgvin Páll Gústavsson, Die Bergische Handball Club
Alexander Petersson, Rhein Neckar Löwen
Arnór Atlason, St. Rafael
Arnór Þór Gunnarsson, Die Bergische Handball Club
Aron Pálmarsson, MKB Veszprém KC
Ásgeir Örn Hallgrímsson, Nimes
Bjarki Már Gunnarsson, Aue
Guðjón Valur Sigurðsson, FC Barcelona
Guðmundur Hólmar Helgason, Valur
Kári Kristján Kristjánsson, IBV
Róbert Gunnarsson, Paris Handball
Rúnar Kárason, TSV Hannover/Burgdorf
Snorri Steinn Guðjónsson, Nimes
Stefán Rafn Sigurmannsson, Rhein Neckar Löwen
Vignir Svavarsson, HC Midtjylland ApS.
Norwegia:
12 Ole Erevik (Pays Daix UC HB)
16 Espen Christensen (GOG Svendborg TGI)
30 Torbjørn Bergerud (Lugi HF)
21 Magnus Gullerud (SønderjyskE)
8 Bjarte Myrhol (Skjern Håndbold)
9 Petter Øverby (Elverum Håndball)
7 Joakim Hykkerud (TSV Hannover Burgdorf)
17 Magnus Jøndal (Øyestad IF HB Elite)
20 Andrè Lindboe (Elverum Håndball)
89 Espen Lie Hansen (Bregenz Handball)
11 Erlend Mamelund (THW Kiel)
26 Gøran Johannessen (Viking Håndball)
24 Christian O`Sullivan (IFK Kristianstad)
5 Sander Sagosen (Aalborg Håndbold)
15 Kent Robin Tønnesen (Füchse Berlin)
27 Harald Reinkind (Rhein -Neckar Löwen)
19 Kristian Bjørnsen (IFK Kristianstad)
6 Thomas Kristensen (Frisch Auf Göppingen).
GRUPA C:​

Niemcy:
Carsten Lichtlein (VfL Gummersbach), Andreas Wolff (HSG Wetzlar)
Rune Dahmke (THW Kiel)
Steffen Fäth (HSG Wetzlar), Christian Dissinger (THW Kiel), Finn Lemke (SC Magdeburg)
Martin Strobel (HBW Balingen-Weilstetten), Niclas Pieczkowski (TuS N-Lübbecke), Simon Ernst (VfL Gummersbach)
Steffen Weinhold (THW Kiel), Fabian Wiede (Füchse Berlin)
Johannes Sellin (MT Melsungen), Tobias Reichmann (KS Vive Tauron Kielce/POL)
Hendrik Pekeler (Rhein-Neckar Löwen), Jannik Kohlbacher (HSG Wetzlar), Erik Schmidt (TSV Hannover-Burgdorf).
Hiszpania:
Arpad Sterbik (Vardar de Macedonia), Gonzalo Pérez de Vargas (Barcelona)
Raúl Entrerríos (Barcelona), Joan Cañellas (Kiel de Alemania), Niko Mindegia (Pick Szeged), Juan del Arco (El Jaish de Catar)
Eduardo Gurbindo (Barcelona), Jorge Maqueda, Alex Dujshebaev (obaj Vardar Skopje)
Viran Morros (Barcelona), Antonio García (obaj Pick Szeged)
Víctor Tomás (Barcelona);
Cristian Ugalde (Veszprem), Valero Rivera (Nantes)
Julen Aginagalde (Kielce), Rafael Baena, Gedeón Guardiola (obaj Rhein Neckar Löwen).
Słowenia:
Goraszd Skof (Nantes), Matevz Skok (Lubbëcke)
Luka Zvizej (Celje), Darko Cingesar (Maribor)
Klemen Cehte (Al Shabb), Borut Mackovsek (Eisenach)
Uros Zorman (Kielce), Miha Zarabec (Celje), Dean Bombac (Pick Szeged)
Jure Dolenec (Montpellier), David Miklavcic (Tremblay)
Gasper Marguc (Veszprém), Vid Kavticnik (Montpellier)
Blaz Blagotinsek (Celje), Vid Poteko (Celje), Matej Gaber (Montpellier).
Szwecja:
1. Mattias Andersson (SG Flensburg-Handewitt)
20. Mikael Appelgren (Rhein-Neckar Löwen)
6. Jonas Källman (Pick Szeged)
24. Fredrik Petersen (Füchse Berlin)
35. Andreas Nilsson (MKV-MKB Veszprem)
36. Jesper Nielsen (Füchse Berlin)
10. Niclas Ekberg (THW Kiel)
32. Mattias Zachrisson (Füchse Berlin)
4. Markus Olsson (Skjern Håndbold)
31. Viktor Östlund (Eskilstuna Guif)
28. Philip Stenmalm (Naturhouse La Rioja)
14. Jesper Konradsson (Alingsås HK)
11. Lukas Nilsson (Ystads IF)
19. Johan Jakobsson (SG Flensburg-Handewitt)
29. Andreas Cederholm (IFK Kristianstad)
18. Tobias Karlsson (SG Flensburg-Handewitt).
GRUPA D:​

Dania:
Niklas Landin (THW Kiel), Kevin Moller (SG Flensburg-Handewitt)
Anders Eggert (SG Flensburg-Handewitt), Casper Mortensen (HSV Hamburg)
Lasse Svan Hansen (SG Flensburg-Handewitt), Hans Lindberg (HSV Hamburg)
Henrik Toft Hansen (SG Flensburg-Handewitt), Jesper Nøddesbo (FC Barcelona), Alexander Lyngaard (Saint-Raphaël Var), Klaus Thomsen (Bjerringbro-Silkbeorg)
Mikkel Hansen (PSG Handball), Michael Damgaard (SC Magdeburg), Henrik Mollgaard (PSG Handball)
Rasmus Lauge (SG Flensburg-Handewitt), Mads Mensah Larsen (Rhein-Neckar Löwen)
Peter Balling Christensen (Team Tvis Holstebro), Mads Christiansen (Bjerringbro-Silkeborg).
Węgry:
Roland Mikler (Veszprém), László Bartucz (Csurgoi)
Gergő Iváncsik (Veszprém), Tibor Gazdag (Csurgoi)
Kornél Nagy (Dunkerque), Richárd Bodó (Tatabanya), Tamás Borsos (Cegledi)
Gábor Császár (Kadetten Schaffhausen), Rudolf Faluvégi (Csurgoi)
László Nagy (Veszprém), Gábor Ancsin (Pick Szeged)
Ákos Pásztor (Tatabanya), Péter Hornyák (Csurgoi)
Szabolcs Zubai (Pick Szeged), Bence Bánhidi (Balatonfuredi), Timuzsin Schuch (Veszprém).
Czarnogóra:
Slaviša Đukanović, Miljan Pušica, Žarko Šešum, Ivan Nikčević, Filip Marjanović, Darko Djukić, Darko Stanić, Petar Nenadić, Novak Bošković, Momir Rnić, Bojan Beljanski, Nemanja Zelenović, Ilija Abutović, Mijajlo Marsenić, Miloš Orbović i Uroš Elezović.
Rosja:
Victor Kireev (Neva), Vadim Bogdanow (Azoty Puławy), Dmitry Pavlenko (Chekhovskiye Medvedi).
Igor Soroka, Valentin Buzmakov (Medvedi Perm), Sergey Shelmenko, Gleb Kalarash (HK Motor), Daniel Shishkarev, Siergiej Gorbok, Timur Dibirow (wszyscy Vardar Skopje), Michael Chipurin (Ivry Paris), Pavel Atman (Meshkov Brest), Ruslan Dashko (Dynamo-Victor Stawropol), Dmitrij Kowaliov i Aleksander Chernoivanov (Chekhovskiye Medvedi), Dmitrij Zhitnikov (Wisla Plock), Leo Tselishev (Dinamo Astracha) i Eldar Nasyrov (Neva).
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom