>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meksyk 2016

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już rozgrywki się rozpoczęły, dzisiaj mamy kolejne spotkania. Miałem zamiar odpuścić 1 kolejkę jednak spróbujemy delikatnie coś drgnąć.
America - Puebla
Pierwszym spotkaniem które rozpocznie się zaraz o północy będzie mecz Americy z Pueblą, drużyny stoczyły już ze sobą dwadzieścia jeden spotkań, z czego dziewięć razy wygrywała America, osiem remisów i cztery zwycięstwa. Zespół gospodarzy od Maja nieprzerwania prowadzi Ignacio Ambriz. Udało się utrzymać jego doskonałą maszynę w ataku straszy wszystkim znany Peralta wspomaga go Benedetto i Quintero. Cały zespół gospodarzy to mieszanka młodości z rutyna. Rutyna która potrafi samodzielnie wygrywać punkty udowodnili to w zeszłym sezonie nie jednokrotnie. Dzisiaj przyjeżdża zespół Puebli który jest dużo mniej utytułowanym i słabszym klubem. Gospodarze są faworytem wspomniana rutyna już w samej bramce mamy człowieka legendę w Meksyku Moisesa Munoza, defensywa to dwóch Aguilarow którzy potrafią pewnie zabezpieczyć tyły. Natomiast w linii pomocy Ekwadorczyk Arroyo, Martinez czy Andrade. Oraz wielu innych obiecujących graczy jak rozpocznę ten sezon pokażą nam dzisiaj po północy faworytem są bezwarunkowym jednak trzeba to potwierdzić na murawię.
Zwycięstwo America @@ 1.60 Otobet ⛔
1-szy gol America @@ 1.40 Otobet ⛔
Inne Propozycje :
Jaguares - Dorados 1 @@ 1.70 Otobet ✅
Leon - Santos Laguna DNB 2 @@ 2.35 Otobet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Copa Mexico, o drugoligowcach wiem niedużo, najwięcej o Necaxie, więc będą typki raczej opierane pod h2h, w pucharach sporo ciekawych spotkań będzie, więc liczę na jakikolwiek zarobek.
Veracruz - Oaxaca ov2,5 @1,95 i w obu połowach under 1,5 - NIE @1,46 marathon ⛔ dupa zbita
Dwa lata temu underowo, nawet 1,5 nie pokrywali, w poprzedniej dużo lepiej z bramkami, wyniki 1-2 i 2-3 w Pucharze, w tym powinno być podobnie, już od początku w swoich ligach robią overki, chociaż to dopiero początek. W pucharze winno być nieco luźniej, pierwsze i ostatnie kolejki powinny być overowe. Stawka normalna
Monterrey - San Luis BTS @1,76 marathon ⛔ dupa zbita x2
Tu bym poczekał jak Monterrey wyjdzie, bo dwie pierwsze kolejki w Ekstraklasie mogły ich trochę kosztować. Z Pumas męczyli i męczyli, nie zawiódł Funes Mori, w nocy z Pueblą też się męczyli do pewnego momentu, ale starczył jeden mądry cross do Funesa i zrobił 1:1, potem już starali się kontrolować spotkanie i co najważniejsze w końcu strzelał Sanchez, który przez te dwie kolejki powinien mieć dwa razy tyle bramek. San Luis na zapleczu ekstraklasy dwie porażki, ale overy robili i strzelali, wymyśliłem tu BTS, ale poczekam na składy z ostrzejszym graniem.
Na razie tyle, coś na Pachuce bym grał też, w meczu Necaxy też mam pomysł, ale poczekam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Po takim kursie na gospodarzy na pewno nie zaryzykuję. Gdyby nie grali w Copa Libertadores to i owszem, wtedy to można by było rzec, że to prezent od bukmacherów. A tak to według mnie lekka mina przez nich zastawiona. Ja rozumiem, niskie miejsce w tabeli, czołówka z każdym spotkaniem odjeżdża, ale są raptem niecałe trzy dni po meczu z Quito, po podróży z Ekwadoru. Nastroje zapewne dobre, wynik lepszy aniżeli ich gra, ale nie wiem, czy tak krótki okres wypoczynku pozwoli im na pełną regenerację. Po wcześniejszych meczach w Copa gubili punkty w lidze. Po meczu z Gremio w lidze przegrali z Leonem 5-1, a po spotkaniu z San Lorenzo przegrali z Chiapas 3-2. Teraz wynik może być lepszy, bo grają u siebie, ale mimo wszystko nie zaryzykuje. Dodatkowo dzisiaj nie zagrać nie powinien Uribe, a to jest bardzo duża strata dla ofensywy. Oczywiście, pozostaje Triverio, Esquivel, Bottinelli czy Cueva i oni powinni już wystarczyć, by pokonać drugiego bramkarza Dorados. W defensywie, prócz meczu z Tigres na początku roku, nie zachowali czystego konta w ani jednym spotkaniu! Dziewięć meczy, szesnaście bramek straconych to na taki zespół wręcz nie przystoi.
Dorados po słabiutkim początku Clausury, w końcu zaskoczył i ostatnimi czasy odnosi dość fajne wyniki. W pucharze sobie nieźle radzą, a w lidze ostatnio urwali punkty Pachuce, co jest bardzo dobrym osiągnięciem. Chociaż po niecałych piętnastu minutach przegrywali 2-0 to udało im się doprowadzić do remisu, ale trzeba powiedzieć, że defensywa tak niemiłosiernie się gubiła, że to dramat. Tam spokojnie gospodarze mogli strzelić przynajmniej pięć bramek, ale brakowało skuteczności. Dorados to nie zespół posiadający w swoim składzie gwiazdy, raczej bazują na kolektywie, ale myślę, że można wyróżnić Caraglio, Zunigę czy Martina, którzy w ostatnim czasie ciągną ten zespół do przodu. Gorzej to wygląda na pewno z tyłu, o czym zresztą już pisałem. Obrona słaba, do tego wypadł z bramki Michel, a już w spotkaniu właśnie z Pachucą zastąpił go Frausto i zbyt pewnie to on nie wyglądał moim zdaniem.
Ogólnie może to być ciekawe spotkanie i bramki powinniśmy zobaczyć. Na pewno gospodarze będą prowadzić grę od samego początku, ale swoje szanse zapewne będą mięli też goście, którzy powinni wykorzystać fakt, że przecież Diabły mają jeszcze w nogach mecz pucharowy i podróż powrotną z Ekwadoru. Tak więc idę w stronę BTS, ale ze stawką bez wielkich szaleństw.

Toluca - Dorados
- Obie strzelą @ 1,70 Bet365 ⛔ 3-0 // po czerwonej kartce stanęli totalnie, ale pod koniec stworzyli parę okazji i na prawdę nie wiele brakowało i by wsadzili tą bramkę...
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Witam,

zapraszam dziś na mecz ligi meksykańskiej:

Dorados - Cruz Azul
- 2 - @2,05 - bet3.6.5 - ⛔ (3:0) - hehe... strzelanie było -ale nie w te stronę co trzeba
Dorados - Cruz Azul - ov2,5 - @2 - bet3.6.5 - ✅ (3:0)

czemu taka propozycja - Dorados jest ostatnie - 18. U siebie w lidze 2-0-3, gole - 7:9. Drużyna przyjezdna to 5 zespół ligi. Wyjazdy ich wygladaja następujaco: 1-4-1, gole 12:11. Przejdźmy do ostatnich meczy - Dorados - 0-0 z Veracruz (17 pozycja), 3-1 Santos Laguna (6 pozycja), 0-3 Toluca (15 pozycja). Czyli widać, że Dorados maja wahania formy. Cruz Azul - 0-0 Pachuca (4 pozycja), 2-0 Atlas (12 pozycja), 1-1 Puebla (9 pozycja). Przeciwnicy lepsi, i jak widać po wynikach potrafili zawalczyć. Dlatego sadzę, że Cruz się do tego meczu mocno zmobilizuje, bo jeżeli chce coś osiagnać w lidze, to właśnie takie wyjazdy trzeba wygrywać.

pozdrawiam
m
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
godzina: 19:00
-

UNAM Pumas - Monterrey

Monterrey nie przegra - @1,5 - bet365 ⛔ (5:3)
Grają ze sobą czołowe drużyny ligowe. Oba zespoły po meczach grupowych Concacaf Champions League. Lepiej zaprezentował się UNAM - wygrana z Hondurasem 2:0 - ale faktem jest że w tym meczu zostawili sporo zdrowia na boisku. Monterrey przegrał z Panamskim Arabe 2:3. Ale Monterrey grało jakoś bez zaangażowania. Do tego Pumas jest w serii ciężkich meczy - Necaxa, Pachuca... No i ostatni argument - Monterrey na pewno chce zamazać plamę na honorze po meczu Ligi mistrzów - to powinno zadziałać mobilizująco. Liczę na wyrównane spotkanie z lekką przewagą Monterrey.
pozdrawiam
m
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dość standardowy typ, gdy Tijuana gra swoje mecze na wyjeździe. Sa w dobrej formie dzięki czemu przewodzą ligowej tabeli, ale co dla mnie jest najbardziej istotne to to, że od ponad roku nie zdarzyło sie spotkanie wyjazdowe w którym nie zdobyliby chociażby jednej bramki. Teraz grają z Monterrey, które w ostatnim czasie zaczęło grać bardziej agresywnie z przodu, przez co zostawiają zbyt wiele miejsca rywala i niestety te wyniki nie oddają do końca potencjału tego zespołu. Z Pumas przegrali 5-3, gdzie ogólnie byli lepszym zespołem, z Pachuca 1-1, ale jak oni tego meczu nie wygrali to wiedza tylko oni. 70% posiadania piłki, sporo okazji, bodaj raz obili bramkę. Czuje ze ten mecz bedzie obfitował w sporą liczbę akcji ofensywnych i biorąc pod uwagę specyficzną postawę gości na wyjazdach i obecna dyspozycje gospodarzy idę śmiało w obie strzelą.

Monterrey - Tijuana @ BTS - 1,70 Bet365 ⛔ 0-0
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Puebla - Pachuca
Typ:
HT/FT - 2 / 1
Kurs:
29
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dlugo czekalem na te mecz - a to dlatego, ze poprzednie 3 mecze miedzy tymi druzynami konczyly sie lamancami, kolejno wynikami 2-1, 3-2, 5-2. Wczesniej, w 2013 rowniez zagrali lamanca dopisujac do wyniku dwie bramki dla gospodarzy w 89&#39; i doliczonym czasie. Osobiscie nie wierze w taka przypadkowa powtarzalnosc w sporcie, szczegolnie poludniowoamerykanskim. Gram 1/2,2/1, no i czekam na jakis kurs rzedu ponad 50, zeby zagrac live :wink:. Pozdrawiam i powodzenia!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Meksyk
Godz: 03:00
Spotkanie Tampico Madero- Leones Negros
Typ; bts
Kurs 1.96
Buk Unibet
Analiza W dniu jutrzejszym odbędzie się kolejne spotkanie w Lidze Meksykańskiej ekipa Tampico Madero na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Leones Negros . Obie ekipy grają w kratkę i na chwilę obecna obie ekipy zajmują pozycję w strefie spadkowej w ligowej klasyfikacji , gospodarze są na ostatnim miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów na swoim koncie goście mają o 4 oczka więcej i znacznie lepszy bilans bramek, w ich spotkaniach wpada mnóstwo bramek, szczególnie gdy ekipa Lenes Negros gra na wyjeździe na przykład poprzednie 5 spotkań wyjazdowych to 9 bramek strzelonych oraz 10 straconych , średnia to ponad 3 bramki na spotkanie , gospodarze nie grają tak overowo,ale myślę że spokojnie jest ich stać aby w tym spotkaniu zdobyć bramkę i nie przegrać, myślę że zobaczymy w tym meczu kilka bramek , ogólnie na to spotkanie mam kilka typów po pierwsze bez ryzyka over 1.5 gola , drugi typ to BTS , myślę że spokojnie powinien wejść poza tym wygrana zespołu gospodarzy , którzy muszą szukać ligowych punktów, stawiam na co najmniej 3 bramki i dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
-

UANL - Queretaro (1:2)
1 - @1,44 - bet365 ⛔
x/1 - @4 - bet365 ⛔
Typ może nie powala - ale do tasiemki w sam raz. Czołowy zespół ligi spotyka się na swoim stadionie z zespołem raczej z dolnych rejonów tabeli. Tigres musi wygrać spotkanie żeby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli. Ostatnie 10 meczy u siebie - 5-4-1. Dodatkowo w poprzedniej kolejce byli w stanie ograć na wyjeździe litera - Tijuanę.
Goście zajmują w lidze 15 pozycję. 10 wyjazdów to 2-3-5. W poprzedniej kolejce co prawda wygrali - ale z outsiderem ligi - Chiapas.
Tutaj myślę wynik może być jeden - i będzie to wygrana Tigres. Może do przerwy być remis - bo goście zapewne wyjdzie mocną defensywą, ale sił na pewno im nie wystarczy na cały mecz. A kurs na x/1 całkiem zacny.
Pozdrawiam
m
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Zaczyna się Clausura, więc może też trochę w tym temacie się poudzielam ???? na pierwszy ogień mecz :
Tigres - Santos Laguna - na podstawie informacji z klubowych stron, oraz miejscowych portali Tigres wychodzi dzisiaj eksperymentalnym skladem, gdyż główny trzon drużyny zwycięzcy Apertury przybywa na urlopach DO 9 STYCZNIA , tak więc bazując na tych informacjach jak i na tym,że dodtakowo Santos nie należy do najwygodniejszych rywali dla Tigres (ostatnie potyczki na obiekcie dzisiejszych gospodarzy do remi 2-2 o zwycięstwo Santosu 1-0), tak wiec z mojej strony : pewniak x2 - 1,56 ✅, 2 dnb - 2,23 ZWROT i 2 po 3,1 ⛔ - powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
zdarzało mi się, chociaż lepszy zarobek daje druga liga...tylko oferta ograniczona zazwyczaj...a czemu pytasz?jakieś ciekawe info? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom