>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 1. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Rockets - GSW
Typ: Rockets
Kurs: 1.91
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kiedy większość z nas będzie już w stanie upojenia alkoholowego ekipa Rockets będzie mierzyła się z GSW we własnej hali. Faworytem bukmacherów byłoby GSW gdyby nie fakt, że dzisiaj prawdopodobnie znowu nie wystąpi Curry. Nie jest to potwierdzone info, ale do potwierdzonego infa bym nie wytrzymał, a jak już by poszło to kursy poleciałyby w dół i nie byłoby sensu grania. Stawiałem ostatnio na Rockets i się zawiodłem, bo prowadzili 25 pktami i przegrali mecz, postanowiłem, że zaufam im kolejny raz. GSW ma szanse teraz odpocząć sobie, zawodnicy na pewno są już lekko zmęczeni, w 31 meczach dawali z siebie wszystko, teraz taki okres noworoczny, na pewno to też jakoś działa na zawodników. Pisząc analizę na Dallas wspomniałem o hali, tutaj też się to na pewno będzie liczyło, kibice Rockets mogą czuć się zażenowani, kiedy ich ekipa przegrywa mecze, które teoretycznie powinna wygrać. Przed meczem z Hawks mieli wygranych 7 spotkań z rzędu we własnej hali, mam nadzieje, że ten mecz z Hawks to było tylko przerwanie passy i lecimy dalej. GSW b2b przegrali z Dallas 114-91, mecz stał na bardzo dobrym poziomie, Dallas było mega zmobilizowane, żeby pokonać lidera. Curry z góry miał pauzować dwa spotkania, czy jest sens wpuszczać go dzisiaj? Przecież drużyna nie straci, jak nie wystąpi w jednym spotkaniu, a jak musiałby wylecieć na kilka tygodni to już byłby cios dla GSW. H2H w NBA nie ma sensu, liczy się to co będzie. Mam nadzieje, że Rockets w końcu się ogarnie i weźmie pod uwagę, że dzisiaj jest szansa, żeby podbudować morale drużyny i mentalność z kibicami. Powodzenia!
http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-styczen-2016-a-128049.html#post5855868
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Anglia 2
Spotkanie QPR-Hull
Typ: Qpr wygra dokładnie 1 golem
kurs 4.50
Buk unibet
Godz: 01.01.2016/18:15
Analiza: Na pierwszy dzień nowego roku postanowiłem wybrać mecz w którym po qpr na swoim stadionie podejmował będzie druzynę Hull City, goscie w poprzednich kolejkach zdecydowanie pokazali że są pod formą , zanotowali bowiem aż 4 porażki pod rząd na wyjazdach i stracili pozycję lidera, teraz są na miejscu 3 ze stratą kilku punktów do druzyny prowadzącej, gospodarze natomiast na swoim stadionie w tym sezonie ponieśli tylko i porażkę, co prawda bardzo duż spotkań zakończyli remisami oraz podziałami punktw,ale tylko 1 porażka w tak bardzo wyrównanej lidze na pewno trenera oraz kibców ekipy Queens park rangers moze bardzo cieszyć, historia też nam pokazuję że w meczach pomiędzy tymi dwiema ekipami na tym stadionie przeważnie górą była ekipa gospodarzy , która w ostatnich 9 spotkaniach na swoim stadionie nie została pokonana, zanotowała w tym czasie 6 remisów oraz 3 zwycięstwa, tutaj też postawiłbym na remis lub wygraną gospodarzy dokłAdnie 1 golem, myślę ze bramek wielu też nie zdołamy zobaczyć, dlatego mój typ to wynik 1:1 może 2:1 dla QPR.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL
0:00
:hokej: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
Detroit Red Wings OT
(1,70) Unibet
Mój ostatni bet w tym roku i już patrząc na to spotkanie, mam ochotę coś tutaj postawić. Choć wielu może zdziwić czemu wybieram akurat ten typ, ale jakoś przeczucie mówi mi, że to właśnie dzisiaj Skrzydła pokażą więcej chłodnego umysłu. Mimo, że ostatnio im gra zupełnie się nie układa i grają w kratkę i nie ma tej regularności, ani zdobywania bramek seriami. Coś tam prysło, nie ma tej serii zdobywania zwycięstw mecz, za meczem. Wiadomo, że nie wygrywać się nie da cały czas. Ale mam w pamięci mecz z Sabres u siebie, kiedy w 2 minuty stracili 2 gole, pod koniec meczu. Nie chcę tego komentować, bo zaniedbali ten mecz strasznie. Dzisiaj przylatują Pingwiny, którzy wczoraj przegrali po karnych z Liśćmi. Mogą czuć lekko w nogach ten mecz, dlatego też że Skrzydła są bardziej doświadczonym zespołem od Pitss, to raczej powinniśmy zobaczyć dobre spotkanie w ich wykonaniu. Zwłaszcza, że na mecz z drużyną Crosbiego się podwójnie motywują i determinują. Mam nadzieje, że mózg zespołu jakim jest Zetterberg dzisiaj też coś namiesza. Defensywa Pitss też budzi wiele niepokojeń, bo tak niskiej lokaty w ich tabeli dawno nie widziałem. Dlatego liczę, że Wings to wykorzystają i na swoim lodowisku dadzą zarobić.
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers
Typ: Clippers
Kurs: 2,35
Godz: 00:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nowy rok bukmacherski rozpoczynamy już zaraz po północy. Zdecydowałem się na mecz NOP vs LAC. Dziwią mnie kursy na Clippers, co prawda grają oni b2b, po wygranym meczu z Szerszeniami, no ale Pelikany w obecnym sezonie prezentują się bardzo blado, słaba forma plus kilka kontuzji i mamy bilans 10-21. Clippersi mieli ciężki początek sezonu, lecz po rozegraniu kolejnych spotkań widać że łapią wiatr w żagle. Griffin out, ale bez niego Clipps wygrali wszystkie 3 spotkania. Większy cięzar gry biorą na siebie Crowford czy Rivers, oczywiście Austin. J.J. Redick widać w formie, bardzo dobra dyspozycja z dalekiego dystansu. Lepiej także wygląda Pierce, w końcu zaczął coś trafiać bo początek sezonu nie był udany również dla niego, ale jeśli chodzi już o &quot;The Truth&quot; to myślę że on się dopiero pod koniec sezonu rozkręci. Idąc w głąb składu Clipp zostają jeszcze Aldrich, Prigioni czy Johnson na pewno dorzucą swoje. Nie będę już wspominał o CP3 i DJ&#39;u, filarach LA. Teraz spójrzmy na dzisiejszych gospodarzy, wiadomo gwiazdą zespołu jest Antony Devis, wspomagają go Gordon i Evans ale to nie jest drużna na miarę LAC. Po takim kursie myślę że warto, jest taki wysoki dlatego że Clipps są po szybkim, ciężkim meczu z Hornets i grają bez jednego ze starterów.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Buffalo - Islanders
Typ: Islanders + Tavares strzeli
Kurs: 4.50
Godz: 00:00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Buffalo Sabres z New York Islanders od razu o północy nowego roku. Wczoraj grałem mecz Buffalo, przewidywałem niespodziankę i do ostatniej tercji udało się podtrzymać typ. Buffalo na 3 tercje wychodziło wygrywając 2-1 z Capitals ale koncowka tercji to była dla nich porażka i jednak mecz przegrali. Dziś grają 3 mecz w przeciągu 4 dni, dodatkowo z rezerwowym Ullmarkiem który mimo ze ostatnio poprawił statystyki to i tak wpuszcza 2.60 gola na mecz. Goście są bardziej klasową ekipą (aktualnie 11 pkt wiecej niz Buffalo) i choć wygrali tylko 5 z ostatnich 10 meczów, to choćby ostatnio pojechali z Toronto na wyjezdzie 6-3. Buffalo na takie wyniki sobie nie moze pozwolic, chyba ze w odwrotną stronę. Tavares z Nielsenem najlepsi strzelcy. Albo ten albo ten drugi. Tavares bardziej sprawdzony. Licze ze nowy rok zacznie sie lepiej niz grudzien bo tutaj niespodzianek w NHL było zbyt duzo. Szczesliwego Nowego.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Carolina - Washington Capitals
Typ: Washington
Kurs: 2.15
Godz: 00:00
Bukmacher: otobet
Analiza:
Jaki Nowy Rok, taki cały rok? Gdyby tak było, to zaangażowanie w jutrzejszy mecz Capitals byłoby przeogromne i można byłoby stawiać górę złota na ich wygraną. Nie straszny im żaden rywal i grunt na jakim toczą boje nie gra tutaj żadnej roli. O nich nie mówi się &quot;grają lepiej przed własną publicznością&quot; czy &quot;źle im idzie na wyjazdach&quot;, o nie. Nie o nich. 9 z 10 ostatnich meczów wynieśli komplet punktów, ogrywając każdego, kto stanął im na drodze. A jutro podejmuje ich Carolina, czyli chimeryczny zespół, potrafiący ograć mocnych, a polegnąć przed słabeuszami. Jutrzejszy pojedynek będzie przepełniony walką, z której, mam nadzieję - goście wyjdą zwycięsko. Jak dotąd mnie jeszcze nie zawiedli.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
02:00

Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks
Avalanche ML @ 2,10 Pinnacle

Dziś wcześniej ze względów oczywistych, by ktoś mógł pograć typ zanim zachleje pałę. Tak więc robię to co wychodziło mi naprawdę nieźle czyli szukanie dogów. Padło na Lawiny w meczu z Jastrzębiami i to z kilku powodów. Jednym z nich jest zdecydowanie forma Avs. Grudzień jest naprawdę znakomity dla nich, 19 na 28 możliwych punktów to wynik znakomity i pokonanie nie byle kogo bo między innymi właśnie Blackhawks, Isles, Blues czy Rangers. Drugim jest Varmalov w bramce. Rosjanin radzi sobie nieźle z 50% wygranych spotkań w tym sezonie, a także jednym SO właśnie przeciw Hawks w United Center w Chicago zaledwie 2 tygodnie temu. SV% 915 i GAA 2,58. Zdecydowanie poprawili grę w PP i PK. Ostatnim argumentem jest H2H. Na ostatnie 5 pojedynków, 4 z nich wygrywali chłopaki z Denver co jest naprawdę warte odnotowania, bo świadczy to o tym że Jastrzębie nie bardzo radzą sobie z dzisiejszymi gospodarzami.
Jednak wiadomo, Chicago to Chicago, ekipa z ogromnym potencjałem chociaż moim zdaniem malejącym, z wspaniałym Patrykiem w składzie który zakończył swoją punktową serię jednak wciąż jest groźny. Nie rozumiem kursów, mecz nawet z lekkim wskazaniem na Colorado, tak więc popieram walju.
⛔ 100
 
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA
00.00
Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves
Karl-Anthony Towns under 9,5 rebounds
1,85 unibet
W zasadzie typ jest niezbyt skomplikowany. Wczoraj grałem over tego utalentowanego rookie w meczu z Jazz i muszę przyznać, że zwątpiłem w jego wykonanie po trzeciej kwarcie (miał 5 zbiórek). Kiedy wstałem, zobaczyłem, że cudem zebrał 10, w tym aż 4 w ataku. Miał sporo problemów we wczorajszym meczu, na tablicach gromił wszystkich Trevor Booker, który zebrał aż 10 piłek w ataku, co pokazuje jak łatwo sobie z młodym radził. Dzisiaj matchup z jeszcze większym dzikiem, trochę bardziej drewnianym, ale niesamowitym pod tablicami Andre Drummondem, który potrafi ponad 20 razy nawet zebrać, jeśli tylko ma dzień. Pistons ostatnio trochę poceglili w meczu z Knicks, więc z pewnością będą chcieli dobrze wypaść przed swoją publicznością w meczu z grającymi b2b Wolves, którzy wczoraj bez większego wysiłku ograli Jazzmanów z Salt Lake City. W ostatnim spotkaniu tych drużyn Karl zebrał 7 piłek, tylko w obronie. Prawdę mówiąc zdziwię się, jeżeli uda się coś pozbierać na atakowanej tablicy, dlatego z dużym spokojem gram ten under, matchup bardzo ciężki, a i mecz może paść łupem Pistons, którzy z pewnością będą od początku do końca chcieli kontrolować przebieg tego spotkania.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Futbol Amerykański , NCAAF , College Football Playoffs - Semifinal
Godzina - 2:00
Michigan State - Alabama
Michigan State +10
1.96
@ Pinnacle
Co do undera , którego także gram jak można zobaczyć w dziale NFL - to mój główny bet dnia.
Dwóch świetnych defensywnych trenerów M.Dantonio i N.Saban na przeciwko siebie plus miesiąc czasu na przygotowanie swoich ekip.
Zanosi się na świetny mecz dla osób , które lubią defensywy i szachy :smile:
Linia niezbyt wymagająca , podobna nawet do tych z ligi NFL. I to nie przypadek , bo Alabama produkuje sporo świetnego talentu do NFL , Michigan State w ostatnim czasie też wysyła do NFL dobrych zawodników w drafcie.
Ale do rzeczy - mecz dzisiaj raczej będzie bardzo siłowy.
Na myśl przychodzi mi mecz Spartans z Iowa czy Ohio State w ostatnim czasie , gdzie kończyły sie mecze odpowiednio wynikami 16-13 i 17-13.
Z Iową świetny długi (9-minuotwy !!!) drive dający przyłożenie i majstra w konferencji Big Ten
Z OSU ekipa z Michigan miała sporo szczęścia (?) , bo trenerzy bardzo rzadko wykorzystywali ich gwiazdę RB E.Elliota , który żalił się między innymi na Twitterze , że jego trenerzy nie znają się na robocie.
Przez ten zły ofensywy plan - MSU mogło wygrać mecz na sam koniec poprzez Field Goala i przez to mogli grać Big Ten Championship Game. Sporo też ich zasługi , że trzymali Ohio State tak blisko wyniku i nie pozwolili im odjechać w 4. kwarcie jak to często OSU robiło jak im nie szło w grach wcześniej z tego sezonu.
Alabama nie miała takiego typowego underowego i fizycznego meczu jak MSU - z LSU skończyło się na 46 punktach w spotkaniu (ale zatrzymali Fournette&#39;a który mógł sporo jardów i przyłożeń zrobić), z Tennessee stanęło w meczu na 33 punktach, gdzie uciekli katu spod topora na koniec meczu.
Bama to zabójcze front-7 , które pozwalało tylko rywalom na 74 jardy na mecz biegiem.
Podaniowo ofensywa Crimson Tide jakoś funkcjonuje , ale widać było czasami braki ubiegłorocznego seniora Simsa i topowego WR&#39;a przez ostatnie kilkasezonów Cooper&#39;a.
MSU także jest w czołówce defensywy przeciwko gry podaniowej , mimo że pozwalają średnio na mecz na 40 jardów więcej jak Alabama (113.1) - a dzisiaj będą musieli oglądać zwycięzce nagrody Hesimana - D.Henry&#39;ego , który na pewno będzie dzisiaj eksploatowany do grani możliwości jak gra będzie szła.
Henry z Florydą w meczu o zwycięstwo w konferencji SEC miał 44 , a w Iron Bowl z Auburn 46 carries.
Łącznie w tych 90 próbach biegowych zrobił 460 jardów , czyli ponad 5.1 jarda na próbę biegową.
MSU może zagrozić i na pewno będą to wykorzystywać - doświadczonym QB C.Cook&#39;iem oraz WR&#39;em A.Burbridge&#39;m
Handicap gram , bo wydaje mnie się że jak wynik będzie większość czasu remisowy lub rzędu 10-7 czy 7-3 to 10 punktów dla jednej z lepszych ekip w kraju to bardzo dużo.
Chociaż równie dobrze może powtórzyć się wynik jaki był kilka lat temu podczas spotkania obu ekip i gdzie Alabama dość mocno wcisnęła w ziemię MSU
⛔ 100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
Typ: OKC -15,5 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.04
Godz: 02:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Chesapeake Energy Arena czeka nas spotkanie ekip z dwóch różnych biegunów tabeli. OKC, które oprócz maszyn - Warriors rzuca najwięcej w lidze kontra Słońca, w których obronę na wyjazdach wchodzi się jak nóż w masło.
Naliczyłem aż 16 gier (z 32), w których podopieczni Donovana wygrywali dwucyfrową liczbą punktów. A nad słabiakami lubią się znęcać - Jeziorowców ograli ostatnio 2-krotnie, odpowiednio: 40- i 35-cioma pkt!
Prezentują, jako rzucający, bardzo dobrą formę. 8 poprzednich starć to tylko jeden przypadek zejścia poniżej stówki. Na przestrzeni kilku dni rzucili 122 Nuggets i aż 131 Bucks.
Goście mają się aktualnie fatalnie, przegrali bowiem 6 kolejnych meczów.
Co gorsza, są b2b, bo zeszłej nocy grali w San Antonio, gdzie narobili wstydu (33 pkt straty). 5 dni temu pokonali ich nawet 76ers i to w Phoenix!
Obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie, na tej samej arenie i faworyci uciułali o 21 oczek więcej (!)
U przyjezdnych oprócz Bledsoe&#39;a, którego kłopoty z kolanem spowodowały długoterminową absencję, niepewny występu jest Ronnie Price.
W OKC ani słychu o osłabieniach, a i odpoczywać nie zamierzają Durant, Westbrook czy Ibaka.
Wydaje się, że pytanie brzmi - ile? Moim zdaniem będzie tu wysoko na rzecz 3. drużyny konferencji Zachodniej.
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Koszykówka
00:00
Detroit Pistons-Minnesota Timbervolves
Minnesota Timbervolves +7.5
1.91
Pinnacle Sports
Analiza:

Za wysoki handicap wystawili dziś bukmacherzy na Detroit. Oczywiście, mają w sobie więcej jakości, dzisiaj grają we własnej hali gdzie w przeciwieństwie do wyjazdów grają świetnie i najprawdopodobniej wygrają to spotkanie, chociaż nawet i co do tego nie jestem w 100% przekonany, bo jak można zobaczyć po H2h Minnesota nie jest najwygodniejszym rywalem dla Pistons. Pozostawiając historie uważam, że goście mają argumenty żeby powalczyć o coś więcej. Po pierwsze w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu nie są już takimi chlopcami do bicia i potrafią postawić się rywalom. Oczywiście bilans nie jest zbyt korzystny, ale kibice na pewno nie mogą narzekać bo myślę że to i tak znacznie więcej niż się spodziewali. Obie ekipy przystępują do tego spotkania bez znaczących i nowych kontuzji. Grając inteligentnie swoje krótkie, szybkie akcje nie powinno być źle i choć myślę, że to spotkanie ostatecznie przegraja to nie powinni tego zrobić z kretesem.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
Typ: Dodatkowy handicap // Bucks +10.5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny ostatnio grają dość dobrze . Nie da się ukryć , że zdecydowanym faworytem są gospodarze , którzy ostatnio co prawda przegrywają , ale z mocnymi drużynami [ ost. Bulls / Spurs / Kings ] , a trochę słabsze drużyny ulegają im paroma punktami , natomiast goście są zdecydowanie słabszą ekipą , ale z dużym potencjałem oraz zdobywającą dużo punktów [ np. z Okc 123 , z GSW 112 ] . Bucks pokazywali nie raz , że potrafią grać jak równy z równym , nawet z mocniejszymi drużynami , a więc myślę , że typ +10.5 powinien wejść całkiem gładko obstawiam , że gospodarze wygrają mniej więcej 6 punktami . Liczę , że młode talenty Bucks pokażą dzisiaj , że za kilka lat będą w stanie liczyć się w walce o pierścień ????
✅ 44
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Pro League
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Malavan- Esteghlal Tehran
Typ: Esteghlal Tehran
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Esteghlal to vice lider grający równie dobrze u siebie jaki na wyjeździe
ogółem 8/6/1 bramki 23-12
dom 3/4/1 bramki 11-9
wyjazd 5/2/0 bramki 12-3
bilans bezpośredni
Malavan 2wygrane
remis 3
Tehran 4wygraneu siebie pokonał Malavan 2-0 /2015.08.07/
jak widać na wyjazdach Tehran gra wyśmienicie grając z kontry
Malavan to typowy średniak plasujący się w dolnej części tabeli -11 mijsce
poprzedni sezon ukończył na 12 miejscu


pozdro ricardos
Kiepska analiza
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Mubadala World Tennis Championship
Godzina: 14:00
Spotkanie: David Ferrer - Rafael Nadal
Typ: David Ferrer
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

D.Ferrer wygrał dzisiaj z Tsongą 2:0 (6:1, 6:1). Było to gładkie zwycięstwo, co prawda Tsonga nie błyszczał jednak Hiszpan udowodnił, że jest w formie. Jutro czeka go pojedynek z Nadalem, dużo cięższym przeciwnikiem, który w pierwszej połowie grudnia pokonał między innymi Berdycha, Roger&#39;a-Vasseliniego i Federera. Uległ niespodziewanie w jednym spotkaniu z Raoniciem. W pojedynkach H2H między dwoma Hiszpanami ostatnimi czasy zwycięsko wychodził Nadal jednak były to spotkania bardzo wyrównane, w których o zwycięstwie decydowały szczegóły. W jutrzejszym pojedynku moim zdaniem po wyrównanej grze zwycięsko wyjdzie Ferrer, który zrewanżuje się swojemu rodakowi za ostatnie porażki.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na Lodzie (NHL)
Godzina: 00:00
Spotkanie: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

Typ: 1.tercja - Capitals
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie będę ukrywał, na Hokeju zza Oceanem, znam się jak Anna Grodzka na balecie, nie mniej ten typ od kilku godzin siedzi mi w głowie, i na niego stawiam.
Szansą dla Caroliny na dobry wynik, jest atut własnego lodowiska, ale na tym jej atuty się kończą, drużyna ze Stolicy gwałci dzisiejszego (jutrzejszego jak kto woli) rywala w każdym aspekcie. Patrząc na H2H można myśleć, co ty kuwa facet piszesz. Niby racja, równe 3 miechy po karnych doszło do sensacji i Capitalsi oberwali 3:4, ale 1 tercja padła ich łupem 1-2, a tam koncert rozgrywał niejaki Alexandr Ovechkin, również 1 tercja padła ich łupem niecałe 3 tygodnie później, gdy u siebie pewnie pokonali rywala 4-1, jednak dużo lepiej wyszła im tercja 3 wygrana 3-1, a tam koncert życzeń rozegrał Backstrom. No i ostatnie ich starcie rozegrane raptem 12 dni temu i tam znowu wygrana 1 tercja, znowu skromnie bo 0-1, ale jak widać lider konferencji wschodniej jak i całej ligi (57 punktów), mocno zaczyna 1 tercje, by później kontrolować przebieg meczu, i dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza, tym bardziej, że idą od wina do wina, i naprawdę nie widać na nich mocnego, tym bardziej ze strony hokeistów z Caroliny.
Dla fanów mocnych nerwów, można spróbować pograć handi (-0.5, -1.5) chociaż nie wiem czy się aż tak opłaca, bo sam win na nich dziś to 1.71, a kursami w Hokeju nie ma co się przejmować tym bardziej w NHL bo one nigdy nie pokazują kto jest faworytem i są dosyć równe, a raczej nie będzie dziś niespodzianek. Good Luck.
⛔ 100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: Przewaga zwycięzcy
Typ: 16,1 pkt lub wiecej
Kurs: 9,0
Godz: 12:00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam wszystkich, oraz składam najlepsze życzenia na 2016. Samych sukcesów i radości z życia. Na pierwszy dzień Nowego Roku proponuję spojrzeć na TCS i drugi konkurs rozgrywany w Ga-Pa. Poprzedni konkurs a szczególnie druga seria była w mojej ocenie mocno wypaczona przez wiatr. Freund zawdzięcza wszystko warunkom w jakich skakał. Po pierwszej sprawiedliwiej serii Prowadził Peter z przewagą 6 pkt. Z tego co widziałem w kwalifikacjach forma jest niezmienna, ambicja oraz strata 7,3 pkt do Freunda sprawią iż mój typ okaże się trafny. Pewne jest to, że Prevc to wygra, ale kurs 1,70 to jakaś kpina, niby to tylko skoki ale jutrzejszy konkurs odbędzie się wcześniej przez co warunki pogodowe nie powinny decydować o wygranej, a poza tym pogoda się mocno ustabilizowała dzięki wyżowi. W dzisiejszych kwalifikacjach słoweniec bez napinki uzyskał 9,2 pkt przewagi . Zresztą Freund czuje co się święci przez co opuścił kwalifikacje, żeby wpłynąć na psychikę Petera skacząc z nim jutro w ostatniej parze. To jednak jest według mojej oceny niemożliwe żeby złamać Petera, wygra ten konkurs jak i cały turniej, mocno w to wieże i tego mu życzę. Typ ciekawy i wart ryzyka po kursie 9,0 ;) Dla mniej odważnych polecam win petera jako słoweńca po kursie 1,9. Ja zaczynam Nowy Rok od mocnego uderzenia mam nadzieję ???? Udanego Sylwestra
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
⚽ Anglia / Championship
Godzina 18:15
- QPR : Hull
- obie strzelą gola
- 2.10 / Bet365
W pierwszy dzień nowego roku w Championship zaplanowano dwa spotkania ja wybieram ten drugi który zacznie się o 18:15 , QPR podejmuje w nim rewelacyjnie spisujące się Hull , QPR jak na teraz zajmuje dalekie 15 miejsce ale zaglądam jak grają u siebie i to wygląda całkiem obiecująco 4-7-1 i br. także dobrze bo 20:14 czyli z 29 ogólnie strzelonych 20 u siebie czyli na gola z ich strony chyba możemy liczyć , co do gości to ci są na miejscu 3 ale to miejsce w większości mogą przypisać meczom na swoim terenie bo tu mają bilans 9-2-1 i br. 22:6 czyli jednym słowem twierdza za to wyjazdy już nie wyglądają tak różowo bo 4-3-5 ale za to bramki na + bo 12:11 czyli możemy zaryzykować że i w tym pojedynku powinni coś ustrzelić chociaż nie jest to na 100% gdyż ostatnie 2 pojedynki wyjazdowe to porażki do zera z Preston i Rottheram ale zaryzykuję że dziś strzelą no i na gole z obu stron kurs 2.10 wydaje mi się że można zaryzykować !
✅ 110
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina piłka: nożna Anglia 2
Spotkanie: QPR-Hull
Typ: remis X
kurs: 3.2
Buk: Bet365
Godz: 18:15
Analiza: Jutro też oferta uboga, jedynie Championship godna uwagi, biorę pod lupę mecz QPR z Hull. Ostatnie kolejki przyglądałem się QPR bo zmienili trenera i liczyłem, że coś w tej drużynie zaskoczy i zaczną wygrywać, mają kim, bo np. taki C. Austin moim zdaniem się marnuje w 2 lidze i jeżeli nie awansują w 2016 to i tak ktoś go ściągnie do Premier League.
Jutro mecz z Hull, obecnie 3 ekipa w lidze, jednak na wyjazdach idzie im kiepsko, 4 mecze bez zwycięstwa, w tym 3 porażki, nie wyglądają dobrze. Qpr znowu bez zwycięstwa od skromnej wygranej z Reading 0-1, ostatnie 5 meczów to 4 remisy 1 porażka. Buki faworyzują Hull, nie wiem dlaczego? Bo wygrali ostatni mecz na wyjeździe z QPR? Bo są wyżej w tabeli? Ostatnio wszystko na wyjeździe przegrywają więc nie widzę ich w tym meczu w roli faworytów, co najwyżej remis. Gospodarzą też ciężko póki co ugrać 3 pkt, ostatnie mecze rozegrali w poniedziałek, ogólnie terminarz świąteczny w Anglii zawsze napięty, dzisiaj sylwester, jutro wszyscy mogą być zmęczeni, zawodnicy to też tylko ludzie, mogą zagrać na pół gwizdka więc podział pkt tym bardziej możliwy ;)
Dzisiaj siadł typ Villareal 1 golem, jutro Qpr X, zobaczymy co będzie w sobotę, dobrze by było wejść w nowy rok z trafionym kuponem, bo ogólnie 2015 trochę rozczarował, końcówka 2014 była owocna ;)
Szczęśliwego Nowego wszystkim ;)
⛔ 100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Dart-Mistrzostwa Świata PDC 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gary Anderson-James Wade
Typ: Anderson over 10.5 180-tki
Kurs: 1.86
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Linia lekko zaniżona, gdyż gdzie indziej mamy 11.5 przy wyższym kursie na over, dla przykładu 2.10 w B365. Gary lubi robić maxy i to nie ulega wątpliwości. W ostatnich meczach 8 z Gurneyem w 24 legach oraz 9 z Vincentem w tylko 13 legach. Widać, że Gary się rozkręca i robił już sporą liczbę 180-tek nie musząc grać na 100%, gdyż oprócz początku meczu z Darylem Latający Szkot nie musiał się spinać i grać swojego maxa. Tutaj Gary dostaje Wade&#39;a, który zawsze gra solidnie. Może nie trzaska sporej liczby 180-tek, ale solidnie siedzi na tych swoich 140-tkach i do tego dorzuca dobre double, dzięki którym jest też w stanie zagrozić wysokimi c/o. Ten fakt daje od razu 2 argumenty za graniem overów w tym meczu. Po pierwsze Gary od początku będzie musiał wejść na swój wysoki poziom, a po drugie Maszyna coś tutaj mu urwie i powinno być tutaj trochę legów. Nie bawię się w dokładniejsze szacowanie, ale zwiększamy tutaj format do bo9 setów, więc zobaczymy znacznie więcej rozgrywek, niż w meczu 3R Andersona z van der Voortem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom