>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odnośnie regulaminu:
15. Zgodnie z nowym trendem na forum, my również będziemy nagradzać aktywność na forum. Do postu linkujemy po prostu link do naszej analizy odnośnie meczu MŚ w najlepszym dziale na forum, do którego można przenieść się klikając w sygnaturę. Jeżeli analiza będzie w miarę rzeczowa, nie będzie dwoma zdaniami &quot;Arabia Saudyjska wygra, bo wysoki kurs, poza tym to bogate państwo i przyjechali dobrym PKSem&quot;, otrzymacie 30 punktów do bilansu dnia. Jeśli uda Wam się trafić typ, otrzymacie kolejne 20 punktów! Łącznie jest więc 50 punktów do zgarnięcia, co może okazać się dużym plusem. W przypadku napisania 2 analiz, nie przewidujemy dodatkowych punktów.
Z tematu mistrzostw w dziale może zrobić się śmietnik, bo uczestnicy mogą opisywać typy z kursami ok 1.05 aby tylko zdobyć dodatkowe punkty w konkursie. Może warto pomyśleć nad takim sformułowaniem tego punktu, by takie rzeczy od razu wykluczyć? Np. że liczą się analizy od kursu 1.40. Z doświadczenia wiem, że lepiej takie rzeczy doprecyzowywać w regulaminie, wtedy nie ma problemów.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Odnośnie regulaminu:


Z tematu mistrzostw w dziale może zrobić się śmietnik, bo uczestnicy mogą opisywać typy z kursami ok 1.05 aby tylko zdobyć dodatkowe punkty w konkursie. Może warto pomyśleć nad takim sformułowaniem tego punktu, by takie rzeczy od razu wykluczyć? Np. że liczą się analizy od kursu 1.40. Z doświadczenia wiem, że lepiej takie rzeczy doprecyzowywać w regulaminie, wtedy nie ma problemów.
Zauważyłbym, iż taki punkt był już obecny w regulaminie w czasie konkursu organizowanego na MŚ w Katarze rok temu i nie było żadnych problemów, jednak mogę obiecać, że przemyślę tę kwestię. Poza tym analiza zawsze podlega ocenie moderatora konkursu i to on decyduje o przyznaniu dodatkowych punktów, co zresztą jest wspomniane w regulaminie.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
8. Typujemy spotkania z oferty bukmachera Betsafe na ME w piłce ręcznej mężczyzn. Do konkursu dopuszczone są następujące rodzaje zakładów: rezultat po 60 minutach (1 lub remis lub 2), rezultat po pierwszej połowie spotkania (1 lub remis lub 2), under/over na końcowy rezultat ogólnie i drużyn, under/over na rezultat po pierwszej połowie, handicap na końcowe zwycięstwo, handicap na rezultat po pierwszej połowie. Dopuszczalna jest też możliwość grania under/over na bramki zawodników. Podajemy 2, 3 lub 4 zdarzenia dziennie, w zależności od własnych chęci.
kurczę, troszkę słaba ofertę ma betsafe, przynamniej na chwilę obecną
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czy dzisiaj już trzeba podawać typy na 16.01? Czy można w jednym poście np. 2 typy na dziś i 2 na jutro? Pytam, bo jeszcze bardzo słaba oferta na te mecze w Betsafe, a czytam już któryś raz regulamin i wolę się upewnić.
Czytamy regulamin, a tam jest napisane, że na dany okres dodajemy tylko jeden post.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Można prosić o zmianę w Typach Długoterminowych najlepszego środkowego rozgrywającego z Michała Jurkiewicza na Mikkela Hansena? Jak wiadomo Michał nie zagra, o ile możliwa jest zmiana to poproszę ;)
MARIUSZ!
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
@Macko18 zachęcałbym też do czytania postów. Napisałem, że CZYTAM REGULAMIN KTÓRYŚ RAZ. Dziękuję za odpowiedź i mniej uszczypliwości na przyszłość.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
jacio 456

jacio

Użytkownik
Hiszpania
Francja
Chorwacja
Dania
Gonzalo Perez de Vargas
Nikola Karabatic
Jérôme Fernandez
Joan Canellas
Marko Kopljar
Ivan Cupić
Julen Aguinagalde
Joan Canellas
Joan Canellas
Proszę o edycję moich typów długoterminowych. Pisałem bez nagłówków, tak jak we wzorze, i trochę się zakręciłem. Poprawny zapis:
- Mistrz Europy - Hiszpania
- Wicemistrz Europy - Francja
- Brązowy medalista - Chorwacja
- Półfinalista turnieju - Dania
- Najlepszy bramkarz - Gonzalo Perez de Vargas
- Najlepszy lewoskrzydłowy - Anders Eggert
- Najlepszy lewy rozgrywający - Nikola Karabatic
- Najlepszy środkowy rozgrywający - Joan Canellas
- Najlepszy prawy rozgrywający - Marko Kopljar
- Najlepszy prawoskrzydłowy - Ivan Cupić
- Najlepszy obrotowy - Julen Aguinagalde
- MVP Turnieju - Joan Canellas
- Król strzelców Turnieju - Joan Canellas
Zrobione.
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
jeżeli jest to możliwe, to bardzo bym prosił o dodanie do moich typów(post nr 11 w odpowiednim temacie) następujące pozycje :
3. 16/01/2016 18:30 Hiszpania-Niemcy Bramki zdobyte z kontry ( 0 : 3.5 ) 2 @1.91
4. 16.01.2016 20:30 Dania - Rosja Bramki zdobyte z kontry (2.5 : 0 ) 1 @1.83
z góry dziękuję za pomoc ????
Zrobione.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
uwazam ze powina byc mozliwosc podawania typow na kazdy dzien w osobnym poscie.
tak trzeba z wyprzedzeniem i to wrozenie nie typowanie.
w razie nie uwzledniania mojej sugesti. prosze uprzejmie o poloczenie moich postow w temacie typow 15/16.
dziekiuje. pozdrawiam.
Jak zauważyłeś istnieje opcja prośby o dopisanie jakiegoś typu.
 
Do góry Bottom